زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها)

ارسال: #۳۱
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط mamat.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  میشه اون مدیری که پسته من رو حذف نموده دلیلش رو بگه لطفا البته نمی دونم کدو تالار بوده اما شب خوابیدم صبح نگاه کردم دیدم چند تا از پستهام کم شده
شاید هم یکی که اون تاپیک رو ایجاد کرده خودش حذفش کرده.
مثلا دیروز خانم mina1 تاپیکی که با نام "میخوام کنکور ثبت نام نکنم" رو پاک کردن که من هم تو اون ارسال داشتم و پاک شدن.

اینجا با اینکه جاش نیست ولی از خدا میخوام که ایشون تصمیم عاقلانه ای گرفته باشن چون دیگه این روزها دوباره بر نمیگردن.

حالا اگه شما میدونید پستهاتون تو تاپیکی بود که هنوز اون تاپیک وجود داره اونوقت باید دنبال اون مدیر بگردیمBig Grin

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , aatwo
ارسال: #۳۲
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط aatwo.)
نه مرسی Blushاز توجهتون ممنوم بابا ما از خیرش گذشتیم Undecidedشاید همون جریانیه که میگیدRolleyes

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
مطمئن باشید پستتون احتمالا به یکی از دلایلی که در بالا گفتند پاک شده.اگر خودتون دقیق بگید چه تاپیکی بوده بهتر هست. مدیران هم تا جایی که من دیدم فقط پستهای غیر قانونی یا غیراخلاقی رو پاک کردند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۳۴
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
RE: انتقاد به مدیران (نحوه بستن تاپیک ها)
نمیدونم چه تاپیکی بود اما چند تا از پست هام غیب شده بود تعدادشونConfused
اما دیگه مهم نیست چون ممکنه به همون دلیل هایی که شما گفتید باشه
از یه چیز خوشحالم که واقعا مدیران این سایت به کاربرانشون اهمیت میدن حتی برام هم پیغام خصوصی راجع به این مسله دادن و به انتقادم توجه کردن
از همتون ممنونم HeartHeartHeart

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , انرژی مثبت
ارسال: #۳۵
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط fatima1537.)
مدیرا با کسی خصومت شخصی ندارن.وحتی جابجا کردن تاپیکها به افراد طی پیام خصوصی اطلاع داده شده
یا برای تغییر نام تاپیکها در بیشتر مواقع به خودشون پ .خ داده شده که اصلاح کنند مگر اینکه واقعا وقت نباشه
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ب.ظ
جنگ که نشد ولی....
درباره تاپیک جنگ . به نظرم کاری که ادمین کردن . بسیار بسیار کار درست و بجایی بود . چرا که بستن اون تاپیک هیچ دلیلی نداشت . چراکه یک موضوع مهم بود که با زندگیه هر ایرانی( همه ما )گره خورده و حداقل باید شهامت حرف زدن دربارش رو داشت . میتونم بگم اون کار آقای فرداد یک کار بی معنی بود و حرکت دکتر تنهایی هم این رو ثابت میکنه. (البته از نظر من . و از ایشون متشکرم)

در هر حال جنگ که نشد ولی لطف کنید تو اعمال مدیریتی( قبلش )اندکی تامل کنید

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
۵
۳
ارسال: #۳۷
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ق.ظ
فکر نمیکنم منظورشون تایید ادامه تاپیک بود . بیشتر به نظر میومد یک نوع خاتمه دادن به بحث باشه . ایشون که دوباره تاپیک رو بستند‌، شما هم که مخالف بستن بودید،پس چرا میگید به جا بود؟
به هر حال همه وبسایتها یک مالک حقیقی یا حقوقی دارند که باید جوابگو و مسئول محتوای سایت باشه.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , unification
ارسال: #۳۸
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط unification.)
(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  بیشتر به نظر میومد یک نوع خاتمه دادن به بحث باشه . ایشون که دوباره تاپیک رو بستند‌، شما هم که مخالف بستن بودید،پس چرا میگید به جا بود؟
خانم مدیر.اصلا هیچ بحثی اتفاق نیفتاد که نیاز به خاتمه باشه .
من منظورم وارد کردن مطلب از طرف دکتر بود . نه محتوای حرفشون و یا بستن. بستن رو که آقای فرداد انجام دادن.

و معنی این جمله رو هم پس توضیح بدید "مباحث عمومی غیر از مواردی که در فروم‌ها وجود دارد را اینجا بیان نمایید "

Blush

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۳۹
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)unification نوشته شده توسط:  خانم مدیر.اصلا هیچ بحثی اتفاق نیفتاد که نیاز به خاتمه باشه .
من منظورم وارد کردن مطلب از طرف دکتر بود . نه محتوای حرفشون و یا بستن. بستن رو که آقای فرداد انجام دادن.

و معنی این جمله رو هم پس توضیح بدید "مباحث عمومی غیر از مواردی که در فروم‌ها وجود دارد را اینجا بیان نمایید "
البته توضیحات خانم مدیر دادند ولی محض توضیح بیشتر جواب و چون ظاهرا" قانع نشدید چند تا مطلب ساده را عرض میکنم.
اول اینکه آقای تنهایی حضور دارند و بنظرم بهتره پستهای ایشان و دیگرحاضرین در سایت را تفسیر به نفع خودمون نکنیم..
دوم اینکه اگه بستن پست غلط بود ایشان بازش میکردن. نه اینکه بذارن بسته بمونه.
اعتراضی هم در اینمدت به بستن موضوع نشد. انتقاد به پست ایشان بعد از بستن شد. آنهم بصورت کلی نه بطور خاص در مورد تاپیک شما.که قبلا" در پستهای قبلی توضیح داده ام.
سوم اینکه اینجا یک سایت علمی است نه سایت تحلیل سیاسی و نظامی. اونهم راجع به موضوعی که احتمال وقوعش نزدیک به صفر هست. خیلی اتفاقات اگر رخ بدن زندگی مردم را تحت تاثیر قرار میدن مثل: زلزلهٰ . البته احتمال زلزله از جنگ بیشتره. Big Grin
اگر کسی علاقمند باین موضوعات هست میتونه براحتی اونها را در اینترنت پیدا کنه و کارشناسان اینجور امور هم در اون سایتها نظراتشون را میدن.
میدونید که اینجا بیشتر به مسائل علمی در زمینه کامپیوتر، مسائل مبتلابه دانشجویان و کمی هم سرگرمی می پردازیم.
همچنین به اموری که احتمال وقوعشون نزدیک به یک هست و زمان وقوعش هم معلومه.. مثل کنکور . Big GrinBig GrinBig Grin

چهارم اینکه من از شما عذر میخوام که تاپیک تون بسته شد و مطمئنا" شما قصد بدی از طرح موضوع نداشته‌اید ولی تجربه نشان داده کاین موضوعات بسمت و سویی خواهد رفت که مشکل ایجاد میشه و من به توصیه حضرت سعدی که فرمودند:" ای حکیم آب ز سرچشمه ببند----- که چو پر شد نتوان بستن جوی "ٰ تاپیک را بستم. و قبلا" هم موضوعات اینچنینی بارها توسط مدیران بسته و یا حذف شده اند.
امیدوارم قانع شده باشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۰
ارسال: #۴۰
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ب.ظ
RE: جنگ که نشد ولی....
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ)unification نوشته شده توسط:  درباره تاپیک جنگ . به نظرم کاری که ادمین کردن . بسیار بسیار کار درست و بجایی بود . چرا که بستن اون تاپیک هیچ دلیلی نداشت . چراکه یک موضوع مهم بود که با زندگیه هر ایرانی( همه ما )گره خورده و حداقل باید شهامت حرف زدن دربارش رو داشت . میتونم بگم اون کار آقای فرداد یک کار بی معنی بود و حرکت دکتر تنهایی هم این رو ثابت میکنه. (البته از نظر من . و از ایشون متشکرم)

در هر حال جنگ که نشد ولی لطف کنید تو اعمال مدیریتی( قبلش )اندکی تامل کنید

کلا موضوع این تاپیک یک اعتراض کلی به این بود که چرا مدیرا بعد از بستن یه تاپیک و یا کلا در هنگام بستن یه تاپیک نظر می دن!کلا یا نبندن یا وقتی می بندن نظر ندن که خوب پاسخ هم توسط مدیرای محترم داده شد!فکر کنم موضوع سر علت بسته شدن نبود و بهتره موضوع و شخصی نکنین!البته از نظر من!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۴۱
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط unification.)
(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  کلا موضوع این تاپیک یک اعتراض کلی به این بود که چرا مدیرا بعد از بستن یه تاپیک و یا کلا در هنگام بستن یه تاپیک نظر می دن!کلا یا نبندن یا وقتی می بندن نظر ندن که خوب پاسخ هم توسط مدیرای محترم داده شد!فکر کنم موضوع سر علت بسته شدن نبود و بهتره موضوع و شخصی نکنین!البته از نظر من!
موضوع اصلا شخصی نبود . بهر حال از اقای فرداد و بقیه مدیران ممنونم . امیدوارم همیشه با مدیریت خوبشون این جا مکانی برای همه که دقدقشون آینده است باشه .

(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اونهم راجع به موضوعی که احتمال وقوعش نزدیک به صفر هست. خیلی اتفاقات اگر رخ بدن زندگی مردم را تحت تاثیر قرار میدن مثل: زلزلهٰ . البته احتمال زلزله از جنگ بیشتره. [تصویر:  biggrin.gif]
مدیر عزیز خب این رو همون موقع میگفتی .Big Grin تا زودتر از این‌ها هم من رو از نگرانی درباره جنگ دربیاری Wink تا اینکه لاکش کنی

Blush

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Fardad-A
ارسال: #۴۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
من هم زیاد خوشم نیومد از این حرفشون..کلا اگه قراره کسی هی به من بگه چی بگم چی نگم..کی بگم کجا بگم..که نمیشه که...احساس میکنم دوباره رفتم دبستان و چنتا ناظم و معلم هم بالا سرم ایستادن..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Belissima , SarahArshad
ارسال: #۴۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
به نظرم لحنشون تمسخر آمیز نبود. الا ای حال آقا فرداد حق دارند. بعضی تاپیک ها به تنهایی بدون اینکه بار مفیدی داشته باشند بار روی دور مدیرا می ذارن و تعداد پست هاشون هم به طور نمایی افزایش پیدا می کنه و مدیرا مجبورن تمام وقتشونو مشغول حذف و ویرایش کردن پست های خارج از چارچوب و هنجار بذارن اون هم پست های بعضا خیلی طولانی .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱۰
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , sepid , انرژی مثبت , Parva , mamat , Masoud05 , fatima1537
ارسال: #۴۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ)Belissima نوشته شده توسط:  
fardad-A نوشته شده توسط: نظراتتون سازنده بود و حتما" در زندگی مشترک بکار خواهیم بست
فک میکنم با لحنی تمسخر امیز صحبت کردید. اگه این طور باشه به همه اون کسایی که وقت گذاشتن و مطلب نوشتن توهین شده. من خودم زیاد موافق با ادامه بحث نبودم در اون تاپیک اما اینطور رفتار هم نسبت به این همه مخاطب در اون تاپیک پسندیده نیست.
البته جواب را خانم Bachemosbat دادند ولی من کمی توضیح را بهش اضافه کنم.
بنظرم وقتی از دوستان خواهش میکنیم که این بحث را که به حاشیه رفته ادامه ندن دیگه لازم نباشه از اهرم بستن تاپیک استفاده کنیم. در پست ۱۶۶ که ظهر امروز بود،خیلی دوستانه و منطقی درخواست شد که ادامه ندید ولی بعضی مصر هستند که این بحث وارد مسائل دیگه بشه. از جمله آقای arixoo که پست شون حذف شد و تذکر گرفتند ولی همانطور که خودشون گفتند باید تاپیک بسته بشه تا ایشان بحث تکراریشون را خاتمه بدن.
دوستان عزیز بسیاری از اعضاء در آشکار و نهان به بعضی حرفها معترضند،به نزول سطح و شان اینجا حساسند، در مقابل بعضی هر حرفی را مینویسند و بعضی مدام با نوشتن پستهای مفصل و طولانی زمینه های بحث جدیدی را باز میکنند و در کنار همه اینها انرژی و وقتی که صرف میشه که خونده بشه یا به کاربری که اعتراض کرده بگیم برداشت شما درست نیست یا در جایی بگیم که بآنچه نوشته میشه واقفیم و سعی داریم عدالت را اعمال کنیم وقتی است که با باز بودن یه تاپیک باید بی جهت هدر داد.
خود من هم در اون تاپیک چند پست گذاشتم ولی متاسفانه ضمن عذرخواهی باید گفت وقتی تذکر راه بجایی نمی بره چاره ای جز بستن تاپیک نیست.لحن از سر تمسخر نیست از سر عصبانیت از عدم توجه بعضی از دوستان و دعین حال برای پنهانسازی این امر با چند شکلک همراه است.
مجددا" عرض میکنم نظراتتون مفید هست و حتما" برای افرادی که میخونند مفید خواهد بود.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , mamat , Masoud05 , fatima1537
ارسال: #۴۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ
خطاب به مدیر کل گرانقدر:
یه نگاه بندازید ببینید ببینید توی اون تاپیک در کل چند ارسال شده و من چنتا داشتم...فکر کنم ۳ تا که یکیشو هم حذف کردید..که البته کار خوبی کردید...یکی از دوستان چیزی گفتن که گویا خودشون معنیش رو نمیدونستن و منم دچار سو تفاهم شدم..من اصرار به ادامه بحث داشتم؟؟ من همش ۳ تا پست داشتم...بین ۱۳ صفحه ..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۴۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۶۹ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۱۶۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۷۳ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question نحوه دانلودpatent imsad88 ۲ ۵,۴۴۱ ۰۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zahramotieeyan
  نحوه مشخص کردن بیت‌های حافظه کنترل Erfan_Ekh ۰ ۱,۸۵۰ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Erfan_Ekh
  نحوه محاسبه مجموعه پیش بینی یا lookahead Erfan_Ekh ۱ ۲,۳۲۲ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ftmbghrn
  آخرین متدهای روز جهان در زمینه ی نحوه ی محبت و نفوذ دانشجو به دل استاد Xilinx ۱۰ ۶,۶۰۷ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close