زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۹۶۶
۰۸ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط sss.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  به نظر من یکی از عوامل اصلی اینه آقای تنهایی دیگه دغدغه مانشت رو نداره
(۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  مانشت داره به نابودی میل میکنه چون که هیچ تحول و پویایی نداره
به نظر میرسه مساله اصلی همینه که دیگه سایت الویتی برای بنیان گذار نداره، مدت هاست هیچ امکان جدیدی اضافه نشده و امکانات قبلی هم هر از چندی دچار مشکل میشن و تا مدتها به همون وضع باقی می مونن.
در ۳ سال گذشته (خیلی پیش از مطرح شدن این بحث ها) چند پیام حاوی پیشنهادات و گزارش اشکالات برای ادمین فرستادم که حتی یکیش باز نشده.

(۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  اول از همه افراد با هویت مجهول رو حذف میکردم. مگر سایت بازی یا سرگرمی یا دوست یابیه که اسامی عجیب غریب و هویت های نامعلوم توش فعالیت بکنن؟ مشاوری که نه اسمش نه هویتش معلومه به چه کاری میاد؟ کی میاد از خپلی و تپلی و... اسامی مستعار مشاوره بگیره یا اعتماد کنه؟
فرض کنید من اسم کاربری رو به «مریم محمدی» یا «علی احمدی» یا هر اسم John Smith گونه ای تغییر بدم. بر اساس چه مکانیسمی قراره راستی آزمایی بشه؟
مگر این که منظورتون این باشه که کادر رسمی تعریف بشه با دریافت مالی که اون هم باز جای بحث داره.
البته مشاورهای اسم و رسم داری هم که اطلاعات نادرست یا ناکافی با دریافت هزینه گزاف ارانه میدن هم کم نیستن.
(۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اگر یک روز ارسال های بی مورد و تبلیغاتی حذف نکنم اینجا تبدیل میشه به در خونه که همه نوع تبلیغی بهش چسبیده شده!!
این معضلیه که مدت ها وجود داشته ولی با تغییر ساده و اضافه کردن نیاز به تایید برای چند پست اول تا حد زیادی کنترل میشه. و ظاهرا امکان ایجاد چنین تغییری فقط در اختیار ادمینه.
(۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  باید پول باشه توی کار نمیشه خدمات مفتی داد و ادعای کیفیت هم داشت باید به افرادی پول داد و از عده ای هم پول کرفت
لزوما پول راهگشا نیست، سراسر وب انجمن هایی فعال و مفید با خدمات رایگان هست. این هم میتونه نوعی کار داوطلبانه باشه.

(۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۴۵ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  هروقت از مدیران داخلی مانشت و مشخصاً مسعود و بهنام انتقاد شده واقعیتشو بخواید مسخرم میگیره!
مسلما کارشون ارزشمنده ولی به هر حال هیچ کس بری از خطا نیست، انتقاد اگر منصفانه و مودبانه باشه، میتونه نقش سازنده ای داشته باشه.
ممکنه بعضی از انتقادات به خاطر نادانستن موردی باشه که با توضیح کوتاهی به خوبی حل بشه.

(۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  این حسن نیت شما قابل تقدیره اما خودتون حاضرید از افراد نا معلوم با تخصص نا مشخص مشاوره بگیرید؟
از متن پست اولیه تون، این طور برداشت می شد که درباره همه کاربران احراز هویت انجام بشه. که به نظر عملی نیست و ضرورتی هم نداره. در حالی که دائما دیتابیس های کارکنان و کاربران سازمان های عریض و طویل دولتی، بانک ها، کارگزاری های بورس و ... لو میره چرا کاربران اعتماد کنن و اطلاعات هویتی شون رو در اختیار سایت بگذارن؟
(۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اینجا باید این مدل کاربرا رو بی تعارف بن کرد این وظیفه مدیر ناظر هست
به نظرم یکی از مشکلات اینه که از حداقل امکاناتی هم که وجود داره استفاده نمی کنیم. اگر عملکرد کاربری رو صحیح نمی دونیم از گزارش استفاده کنیم و مسولیت رسیدگی به گزارش با مدیران خواهد بود.

به تفاوت کاربر فیک و کاربر ناشناس اگر توجه کنیم، مساله خیلی ساده تر خواهد شد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , big cloud
ارسال: #۵۵۹۶۷
۰۸ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط codin.)
در کل قبول کردن حرف یک نفر صرفا بر اساس مدرکشون یکی از اساس سفسطه هست که بهش میگن appeal to experts
مثلا یکی یه سوال آمار و احتمال میپرسه و من راه حلشو مینویسم... طرف باید خودش راه حلو ببینه و ببینه منطقی هست یا نه نه این که برگرده ببینه من مدرکم دیپلم هست یا دکترا از دانشگاه آزاد یا MIT تا تصمیم بگیره جوابو قبول کنه یا نه. کدوم فروم مطرح دنیا حتی استک اورفلو یا ردیت را دیدین که از کاربرا کپی شناسنامه بخوان؟
من شخصا اوائل اطلاعاتمو میزاشتم ولی یکی از کاربرای اینجا شروع کردن به دخالت در حریم شخصیم و حتی یک مدیر نیومد اون کاربر را بن کنه. بعد من نوعی عقلمو از دست دادم اطلاعات بیشتری را وارد کنم؟
یه موضوع دیگه اینه برای خیلی از کاربرا مانشت صرفا همین بخش تالار هست و مستقیم میان این جا و به هر دلیلی بخش های دیگه فروم جذابیتی نداره براشون... این فرض که چون این بخش کاربرای زیادی داره لزوما به معنی پتانسیل علمی برای مانشت هست به نظرم خیلی منطقی نیست.

در کل با بزرگتر شدن اینترنت جمعیت ترول ها خیلی زیاد شده و باید بی تعارف قوانین مطرح و ترول ها حذف بشن. مانشت چند سال قبل نیاز به همچین برنامه ریزی هایی نداشت ولی به نظر میاد نیازش امروز احساس بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , big cloud
ارسال: #۵۵۹۶۸
۰۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ی سایت بزنیم برا همین گروه فعال مانشت که توی هر چه میخواهد دل تنگت بگو... حضور دارن
با همین کاربری هامون
Smile
گروه تلگرام می زنم منم ادمینش می شم Big Grin
ارسال: #۵۵۹۶۹
۰۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط MarkLand.)
هر چی بیشتر می نویسه بیشتر مطمئنم میشم که حدسم درست بوده مرتب اون موضوع رو مطرح میکنه که بگه منم هستم حالا من یه توضیحی بدم مساله بهتر روشن بشه:
۱- اطلاعات تحصیلی موجود در پرو فایل که برای همه قابل دیدن هست ایا حریم خصوصی حساب میشه؟ خوب قطعا نه چون قابل مشاهده برای همه کاربران هست(با هر پست کنار اسم کاربری میاد و حتی نیار به کلیک بر روی اسم هم نیست) حالا یکی حساسه خوب از اول چیزی وارد نمیکنه
۲-کسی که میاد به مردم یه کشور توهین میکنه و از صفت زشت ترین برای توصیف اونا طبق یه نقل قول فضایی استفاده میکنه باید باهاش چجور برخورد شه؟
حالا چرا هی اسم حریم حصوصی رو میاره؟ میخواد مساله رو لوث کنه و خودش رو مبرا کنه ایشون به وضوح توهین کردن برای فرار از این واقعیت اسم حریم خصوصی رو میاره اخه کدوم حریم خصوصی؟ برای اطلاعاتی تحصیلی که تایید هم نشده و قابل مشاهده برای همه هست.
من واقعا نمی خواستم جواب این ادم تشنه توجه رو بدم اما چون چندبار گفت مجبور شدم
یه نکته دیگه هم بهت بگم قراره مانشت بهتر و بهتر شه چه ناراحت بشی چه خوشحال این اتفاق میافته انشاالله و اتفاق خوبی هم هست که بچهای این کشور موفق تر باشن
یه چیزی! نکنه اشاره به اون یکی ای دی شد تو پست قبلی(ارسال: #۵۸۰۶۹) ناراحت شده؟ Big Grin قطعا باید قوانین بخشهای درسی خیلی سفت و سخت تر بشه چه ناراحت بشی چه خوشحال

think positive
ارسال: #۵۵۹۷۰
۰۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  من اگر بخش غیر درسی فعال بشه و با حفظ پرایوسی و عدم نیاز به درج اسم و فامیل و ارائه کپی شناسنامه حاضرم مشاوره و کمک بدم حتی رایگان. ولی به شرطی که یه روز همه با جوش و خروش وارد اون بخش نشن و فردای اون روز من خودم بگم و خودم بشنوم
.....................
این حسن نیت شما قابل تقدیره اما خودتون حاضرید از افراد نا معلوم با تخصص نا مشخص مشاوره بگیرید؟ در ضمن چطوری به شما تضمین بدهند که جوش و خروشی که شما مطلوبتون هست تا ابد حفظ میشه؟
اینه نموه غیر حرفه ای بودن و واسه دل کار کردن. شما با این مجموعه میخواید به کجا برسید جناب مدیر مانشت؟
تو دنیا هزار نفر هستن که با هم کار میکنن و به هم به رایگان چیزی یاد میدن. من تا حالا به افراد زیادی در مانشت مشاوره دادم و مشکلی بابت این که کسی هویتش پنهان باشه ندارم. مهم اینه میدونم یه انسان پشت سیستم نشسته. منظورم از جوش و خروش تنظیم یه ساختار مناسب بود تا کاربرای مناسب وارد بخش هایی بشن که واقعا بهش نیاز دارن و براشون مهمه. شما که حرفه ای هستی بیا کار کن ما میریم برای خودمون.
اگر نیاز به آموزش پولی داریم بسترهای زیادی برای اینکار هست. شاید من دلم بخواد در کنار آموزش و مشاوره ساعتی خدا تومن به یه عده جوون تو این شرایط اقتصادی کمک کنم. نگفتم که شمای حرفه ای هم بیا این کار را بکن. شما بیا کورس بزار دلاری پول بگیر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Saman
ارسال: #۵۵۹۷۱
۰۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۰۶ ق.ظ
در مورد مساله هویت پنهان یا مشخص خوب اگه برای حل مساله باشه که اصلا مهم نیست مهم جواب مساله هست که درست باشه کسی واقعا بخواد کار بکنه میره جواب مساله رو میده دیگه اینقد بند و تبصره واسه هویت مهم نیست از بحث اصلی دور نشیم
ولی در مورد مشاوره قضیه فرق میکنه و به نظرم کلا بحث مشاوره به صورت گسترده تو یه فضای مجازی نباشه بهتره

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۵۵۹۷۲
۰۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۷ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  من اگر بخش غیر درسی فعال بشه و با حفظ پرایوسی و عدم نیاز به درج اسم و فامیل و ارائه کپی شناسنامه حاضرم مشاوره و کمک بدم حتی رایگان. ولی به شرطی که یه روز همه با جوش و خروش وارد اون بخش نشن و فردای اون روز من خودم بگم و خودم بشنوم
.....................
این حسن نیت شما قابل تقدیره اما خودتون حاضرید از افراد نا معلوم با تخصص نا مشخص مشاوره بگیرید؟ در ضمن چطوری به شما تضمین بدهند که جوش و خروشی که شما مطلوبتون هست تا ابد حفظ میشه؟
اینه نموه غیر حرفه ای بودن و واسه دل کار کردن. شما با این مجموعه میخواید به کجا برسید جناب مدیر مانشت؟
تو دنیا هزار نفر هستن که با هم کار میکنن و به هم به رایگان چیزی یاد میدن. من تا حالا به افراد زیادی در مانشت مشاوره دادم و مشکلی بابت این که کسی هویتش پنهان باشه ندارم. مهم اینه میدونم یه انسان پشت سیستم نشسته. منظورم از جوش و خروش تنظیم یه ساختار مناسب بود تا کاربرای مناسب وارد بخش هایی بشن که واقعا بهش نیاز دارن و براشون مهمه. شما که حرفه ای هستی بیا کار کن ما میریم برای خودمون.
اگر نیاز به آموزش پولی داریم بسترهای زیادی برای اینکار هست. شاید من دلم بخواد در کنار آموزش و مشاوره ساعتی خدا تومن به یه عده جوون تو این شرایط اقتصادی کمک کنم. نگفتم که شمای حرفه ای هم بیا این کار را بکن. شما بیا کورس بزار دلاری پول بگیر.
چرا قضیه رو شخصی میکنی مهندس!؟
اینکه اعضا به همدیگه کمک کنن خیلی هم خوبه. یکی میاد میپرسه برای فلان درس شماها چه منبعی خوندید؟ من نمیگم بیا هزار تومن بده که بگم پوران! این همکاری اعضا با همدیگه ربطی به خدمات اصلی سایت نداره. من میگم یه بخشی از خدماتمون برای ایجاد رقابت شکلش اینجوری باشه یعنی یه عده به عنوان کارمند مانشت بیان و شغلشون این باشه که مشاوره تحصیلی بدن رایگان هم نباشه که کار منظم و اصولی باشه که خروجی درستی داشته باشه، حالا من و شما به عنوان اعضای عادی مانشت روابط خودمون رو داریم همفکری میکنیم. نگفتم که هر کی اومد بیگیم اول پول بده.
هویت معلوم هم که میگم برای کارمندان مانشته. من بفهمم طرفم کیه رزومه ش چیه خدمات مشاوره ای که میگیرم از چه کسیه نه که هر کی خواست یه سوال درسی حل کنه اول مشخصات واقعیش رو بگه. منظورم از کلمه ی حرفه ای خفن و باحال و کار درست نیست برادر چرا زود ترش میکنی! منظورم حرفه یعنی شغل یعنی کسی که کسب و کارش در این زمینه باشه که بشه خدمات مفید تری ازش گرفت و حقوق هم بگیره این حقوق هم از محل درآمد مانشت باشه.
کلا ما چی گفتیم شما چی فهمیدی؟!

(۰۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من شخصا اوائل اطلاعاتمو میزاشتم ولی یکی از کاربرای اینجا شروع کردن به دخالت در حریم شخصیم و حتی یک مدیر نیومد اون کاربر را بن کنه. بعد من نوعی عقلمو از دست دادم اطلاعات بیشتری را وارد کنم؟

صددرصد با حرفت موافقم.

ما توی مانشت افراد متخصص در کنکور ارشد و دکتری داریم به عنوان مثال آقای جواد فرزام که از مدیران مانشت هم هستند. من باهاشون مفصل یکی دو بار صحبت کردم. ایشون بخش زیادی از کارهایی که کردند پارسال رایگان بود کلی فیلم و خدمات مشاوره ای و غیره. خدا خیرشون بده خیلی هم ممنونیم ازشون اما در نهایت ایشون اشتغالشون در ارتباط با کنکور ارشد هست(البته بجز مواردی که من خبر ندارم) و در نتیجه در یکی از موسسات مشغول به کار حرفه ای هستند کلاس آنلاین دارند مشاوره میدهند و چیزهای دیگه، خب اگر بستر خوبی در مانشت داشتیم اگر امکان ارائه این خدمات در همین مانشت بود الان کلاسهای آنلاین ایشون همینجا تشکیل میشد، تعداد زیادی دانشجو که ازشون مشاوره میگیرند همینجا و در همین مانشت فعال بودند در کنار ایشون هم افراد حرفه ای دیگه ای جذب میشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۹۷۳
۰۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۴:۰۶ ب.ظ
من فک می کنم یه سری ای دی به تکاپو افتادن بحث رو ببرن به حاشیه و تغییرات رو در همون اول طرح و ایده متوقفش کنن!
مث این میمونه میخوایم یه جاده خاکی رو اسفالت کنیم طرف در میاد میگه پیست فرمول یک بهتره لویز همیلتون هم بیارین!! این سنگ بزرگ گذاشتنا واسه نزدن و به حاشیه بردن اصل قضیه هست امیدوارم کسی تحت تاثیر قرار نگیره

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۵۹۷۴
۰۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۶:۵۰ ب.ظ
این کرونا از یک دید، باعث افزایش عدالت آموزشی شده. در گذشته اکثر محافل علمی در انحصار جامعه دانشگاهی بود، برگزاری همایش و کنفرانس‌هایی که جز افراد حاضر، عموما خارج از اون سیستم، امکان استفاده ازش رو نداشتن ولی الان تا حد زیادی این دسترسی‌پذیری افزایش پیدا کرده و این امکان فراهم شده تا یک فرد علاقه‌مند ولی خارج از اون جامعه هم بتونه تا حد قابل قبولی به امکانات دسترسی و مثلا تو یک کنفرانس IEEE و کارگاه‌های جانبی مربوط شرکت و با افراد شاخص، تبادل نظر مستقیم (صوتی - ویدئویی) داشته باشه؛

از حیث آموزش‌های کاربردی هم این اتفاق افتاده و به صورت کلی وقتی پلتفرم‌های آموزشی مطرح دنیا و ایران رو مقایسه می‌کنم، جهش قابل توجهی به وجود اومده از حیث تولید محتوا و ورود به جنبه‌های خاص‌تری که کمتر محتوایی ازش در دسترس بود و وقتی همه اینارو با سال‌های دبیرستان و ترم‌های اول دانشگاه مقایسه می‌کنم، می‌بینم هیچ‌وقت چنین فرصت‌های آموزشی و ارتباطی برابری رو مثل امروز ندیده بودم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۹۷۵
۰۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط The BesT.)
سلام دوستان عزیز دل
خوبید؟
خداقوت به همگی و مدیران عزیز. سامان و بهنام و مسعود جان. امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید.
امروز از صبح ساعت ۸ کلاس آنلاین داشتم تا ۱۷. دیگه پکیدم. به دانشجوها گفتم دیگه مغزم کشش نداره. چندجمله آخر کامل مشخص بود چرت و پرت میگفتم. جمله هام فعل و فاعل نداشت.
شما چه خبر؟ خوبید همگی؟
ببخشید من نبودم مدتی. آخرین بار با کدین جان در واتس آپ صحبت کردم و با خانم خلیل پرور جان. دیگه نبودم و زندگی پر فراز و نشیبی طی کردم.

ای وای. کی منو بازنشسته کردConfusedConfused چقدر زشت شده رنگمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , codin , big cloud
ارسال: #۵۵۹۷۶
۰۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز دل
خوبید؟
خداقوت به همگی و مدیران عزیز. سامان و بهنام و مسعود جان. امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید.
امروز از صبح ساعت ۸ کلاس آنلاین داشتم تا ۱۷. دیگه پکیدم. به دانشجوها گفتم دیگه مغزم کشش نداره. چندجمله آخر کامل مشخص بود چرت و پرت میگفتم. جمله هام فعل و فاعل نداشت.
شما چه خبر؟ خوبید همگی؟
ببخشید من نبودم مدتی. آخرین بار با کدین جان در واتس آپ صحبت کردم و با خانم خلیل پرور جان. دیگه نبودم و زندگی پر فراز و نشیبی طی کردم.

Big GrinBig Grin
سلام خوش اومدی.
فراز و نشیب خوبه . . .
من از شدت بی فراز و بی نشیبی حس بدی دارم . . .Big Grin
-------------
از بس توو کارای با برنامه ریزی و دقیق شکست خوردم دیگه حالم از هر چی برنامه س بهم میخورهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , The BesT , big cloud
ارسال: #۵۵۹۷۷
۰۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۳۶ ب.ظ
خوبید؟
شما چه خبر؟ خوبید همگی؟

خوش اومدین اینجام فرقی نکرده با قبل رفتنتون... هرازگاهی بحث ازدواج میکنیم یه سری از دوستانم سهام خرید و فروش میکنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۵۹۷۸
۱۰ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۰ ق.ظ
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۵۵۹۷۹
۱۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط The BesT.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز دل
خوبید؟
شما چه خبر؟ خوبید همگی؟

Big GrinBig Grin
سلام خوش اومدی.
فراز و نشیب خوبه . . .
من از شدت بی فراز و بی نشیبی حس بدی دارم . . .Big Grin
-------------
از بس توو کارای با برنامه ریزی و دقیق شکست خوردم دیگه حالم از هر چی برنامه س بهم میخورهBig Grin

ممنون. سلامت باشید. سکون خوب نیست. یه تکان باید به خود داد . شکست خودش یجور بالا و پایین بودن تو زندگیه. دقیقا کارهایی که بشدت براشون برنامه ریزی داریم همین مشکلات پیش میاد. طبیعیه.فقط باید به پا خاست Smile

(۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز دل
خوبید؟
شما چه خبر؟ خوبید همگی؟

خوش اومدین اینجام فرقی نکرده با قبل رفتنتون... هرازگاهی بحث ازدواج میکنیم یه سری از دوستانم سهام خرید و فروش میکنن
ممنون.سلامت باشید.
چه خوب. بحث ازدواج خیلی بحث شیرینیه. موضوعش هیچوقت کهنه و قدیمی نمیشه . Smile
من هم سهام خریدم. یه کد بورسی گرفتم و با پیشنهاد برادرم دوتا سهام پتروشیمی خریدم. ولی نرفتم سراغش ببینم آیا سود کردم یا نه.
در این ایام کرونا هم به ورزش رو آوردم و بدنم خیلی سرحال شده.
برای ورزش کردن هم میرفتم میدویدم. یه دستگاه از این total core دست دوم خریدم برای توی خونه خیلی خوبن. اگر کسی دوست داره بخره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته دیجی جون که ماشالله به جونش. کرونا که اومد قیمتها را چندبرابر کرد. مخصوصا قیمتهای وسایل ورزشی که مردم قصد خریدن برای منزل داشتن! دستگاه تردمیل که حدود ۶تومن بود الان زیر ۲۵تومن نمیده. این تن تاک هم اگر خواستید در شیپور و دیوار زیاد هست کسی خواست بخره با قیمت ۱۰۰-۱۵۰ میشه خرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۹۸۰
۱۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۴۴ ق.ظ
خوبید؟
شما چه خبر؟ خوبید همگی؟

سلام. شما خوب هستین؟

من دارم تمام مدیران رو به رده بازنشسته تغییر میدم تا تغییراتی توی ساختار و ... بدیم. خوشحال خواهم شد بعد از تعیین ساختار جدید، باز هم جزو مدیران باشید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۰۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close