زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۹۵۱
۰۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام دوستان. امیدوارم حال دلتون خوب باشه Smile
دوستان برنامه نویس میشه بفرمایید که شما از ابتدا که وارد رشته کامپیوتر شدید همه زبانهای برنامه نویسی را سررشته دارید؟ و هر دفعه که زبان جدید به بازار میاد با همون خودتون را آپدیت میکنید؟

من چندبار شده تلاش کردم که زبانهایی مثل php یا asp.net mvc را یاد بگیرم. ولی نمیتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم. گاهی از محیط و نرم افزار پیاده سازیش برام جذاب نیست یا خاطره ناخوشایند از ارورهایی که نتونستم رفعشون کنم باعث شده نتونم با بعضی زبانها ارتباط برقرار کنم. اینکه هدف از یادگیری اون زبان برام چی بوده میتونم بگم ممکنه هدف خاصی برای انجام پروژه ای نداشتم فقط میخواستم برای اپدیت کردن خودم یادش بگیرم. اگر این نقطه ضعف هست آیا در شما هم هست؟ برای رفعش چکار میکنید؟
این هم بگم فعلا تونستم با پایتون ارتباط برقرار کنم و یادگیریش برام جذاب هست. برای پیشرفت در این زبان چکار کنم؟
ممنون

سلام به دوست خودم، عزیز دلم
منم امیدوارم حال تو خوب باشه Smile
ببین دلیل نمیشه اگه کسی مهندس کامپیوتر شد تو تمام شاخه ها و زبانهای برنامه نویسی آپدیت باشه. یه شاخه رو باید که علاقه داره بیشتر بگیره و بره دنبالش. الان که میبینم که پایتون داری یاد میگیری کلی هم تشویقت میکنم. پایتون زبانی هست که آینده داره. کتابی هست به نام Python for kids که کتاب خوبی هست. من دارمش تو پی دی اف هام پیدا میکنم برات میفرستم.
کاری که باید بکنی اینه که ببینی زبان پایتون رو برای چه کاری دوست داری استفاده کنی و دنبال همون بری. مهم اینه که یه سرنخی از این زبان بگیری و باهاش کار کنی. مثلا الان عروس ما با پایتون بازی طراحی میکنه و من راستش خیلی حال کردم. بهش نمیومد (مدل خواهر شوهریWink) کلا من اگه از پایتون استفاده کنم به خاطر گرایشات شغلیم برای طراحی سایت و جلوه های ویژه ازش استفاده میکنم و خیال هم دارم شروع کنم و حرفه ای یادش بگیرم. پس هدفت رو مشخص کن که یهو وسط کار اگه یه جایی نیاز به تلاش بیشتری داشتی کم نیاری و حساس نشی. این یه نقطه ضعف نیست، بلکه یه اتفاقه که برای همه می افته. پس یه هدف مشخص رو در نظر بگیر. مثل همینایی که مثال زدم. بعد مثلا پایتون رو تو اون محدوده روش کار کن. یا حالا هر کار دیگه ای که باشه، آدم باید تو جوش باشه و تو محیطش ازش استفاده کنه وگرنه من بیام همه ی زبانهای برنامه نویسی رو فول یاد بگیرم وقتی استفاده ای نکنم فایده ای نداره.

معذرت میخوام عزیزم اینطور رک و راحت باهات حرف زدم، ولی احساس میکنم تو باید اعتماد به نفست رو بیشتر کنی و به خودت ببالی. تو دختر باهوشی هستی که توانایی هر کاری رو که اراده کنی داری. فراموش نکن که تو اشرف مخلوقاتی Smile

اینم اون کتابه که گفتم:

شما به اعتماد به نفس منم گیر میدادید. از کجا این تشخیص ها را میدین. مخصوصا در مورد من همه حدسیاتتون غلط بود مخصوصا نبود اعتماد به نفس! و این که من دخترم Big Grin

مسئله ی اعتماد به نفس یه چیزیه که تو ایران مثل یه بیماری مسریه، من خودمم تازه فهمیدم که باید به خودم اعتماد به نفس بدم. در مورد شما من که نه طالع بینم و نه فالگیر و ذهن خوان و از شما هم شناخت چندانی ندارم. من ویلیام رو هم فکر میکردم دختره. من علم غیب هم ندارم. ولی تجربه ی شخصیمو میگم. حالا غلط یا درست حدسه و یه حدس همیشه میتونه غلط باشه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۹۵۲
۰۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط ezra.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من چندبار شده تلاش کردم که زبانهایی مثل php یا asp.net mvc را یاد بگیرم. ولی نمیتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم. گاهی از محیط و نرم افزار پیاده سازیش برام جذاب نیست یا خاطره ناخوشایند از ارورهایی که نتونستم رفعشون کنم باعث شده نتونم با بعضی زبانها ارتباط برقرار کنم. اینکه هدف از یادگیری اون زبان برام چی بوده میتونم بگم ممکنه هدف خاصی برای انجام پروژه ای نداشتم فقط میخواستم برای اپدیت کردن خودم یادش بگیرم. اگر این نقطه ضعف هست آیا در شما هم هست؟ برای رفعش چکار میکنید؟
این هم بگم فعلا تونستم با پایتون ارتباط برقرار کنم و یادگیریش برام جذاب هست. برای پیشرفت در این زبان چکار کنم؟
ممنون

بیکاری؟

خوش به حالتون واقعاً. این انگیزه ی شما چیزیه که من خیلی وقته در حسرت نداشتنش دارم میسوزم. واقعاً غبطه میخورم.
نزدیک ۱۰ ۱۵ تا کتاب پایتون رو کامپیوترم هست. حتی یکیش هم نخوندم!!
به هرحال اگه اوقات فراغت اذیتت کرده حتماً نباید با یادگیری مباحث تخصصی پرش کنی! راههای دیگه هم هست.
من پیشنهادم اینه که تا نیاز به کاری ندارید واردش نشید.

پایتون خودش یه دنیاییه!! بی هدف نمیشه واردش شد. باس مسیرت روشن باشه
بله زبان جذابیه. اسکریپتی هم هست.
شما که با کانسپت های برنامه نویسی آشنایی داری خیلی نیازی نداره به زحمت بیوفتی
یه سینتکس میخوای یاد بگیری, یه دیکشنری و تاپل, و البته تریک های خاصِ پایتون!
ییلد و لامبدا و مپ! چیز دیگه ای یادم نمیاد
اینا رو از همون توتوریال پایتون هم میتونی یاد بگیری. زیاد خودتو اذیت نکن.
آسترشو که زدی حالا فوقش یه Fluent Python هم سرش میکشی!

داستان اصلی سر فریمورک هاست! که بی هدفی شما...!

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , The BesT , marvelous , big cloud , SepidehP
ارسال: #۵۲۹۵۳
۰۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۱ ب.ظ
برای ۴ تا شرکت رزومه فرستادم، ببینیم کدومش میگیره !
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , RASPINA , big cloud , khayyam , nlp@2015 , yagmur0022
ارسال: #۵۲۹۵۴
۰۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۱ ب.ظ
لعنت به سوم شخص مفرد
مونث و مذکر ندارد
نفرِ سوم کلاً خروس بی محل است
دقیقاً جایی که احساس می کنی خوشبخت ترین آدمِ روی کره زمین هستی،
این سوم شخصِ لعنتی سر و کله اش پیدا می شود...
نفر سوم نباشید!
خودتان نمی فهمید اما آرام آرام نابود می کنید،
از ریشه
همه چیز را...

علی قاضی نظام

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , gogooli , marvelous , big cloud , SepidehP
ارسال: #۵۲۹۵۵
۰۹ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام دوستان. امیدوارم حال دلتون خوب باشه Smile
دوستان برنامه نویس میشه بفرمایید که شما از ابتدا که وارد رشته کامپیوتر شدید همه زبانهای برنامه نویسی را سررشته دارید؟ و هر دفعه که زبان جدید به بازار میاد با همون خودتون را آپدیت میکنید؟

من چندبار شده تلاش کردم که زبانهایی مثل php یا asp.net mvc را یاد بگیرم. ولی نمیتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم. گاهی از محیط و نرم افزار پیاده سازیش برام جذاب نیست یا خاطره ناخوشایند از ارورهایی که نتونستم رفعشون کنم باعث شده نتونم با بعضی زبانها ارتباط برقرار کنم. اینکه هدف از یادگیری اون زبان برام چی بوده میتونم بگم ممکنه هدف خاصی برای انجام پروژه ای نداشتم فقط میخواستم برای اپدیت کردن خودم یادش بگیرم. اگر این نقطه ضعف هست آیا در شما هم هست؟ برای رفعش چکار میکنید؟
ممنون

سلام. من یکسری پیشنهاد و مشاهداتی که داشتم رو خدمتتون میگم اگر کاربردی بود انجامش بدید والا نشنیده بگیرید.

برنامه نویسی حرفه ای که بشه از اون کسب درآمد کرد نیاز به سال ها تجربه و علاقه داره. اینکه نتونستید با زبان های برنامه نویسی ارتباط برقرار کنید شاید به این دلیل باشه که ذاتا علاقه ای به این حوزه ندارید. از طرفی شما یک مهندس کامپیوتر هستید و احتمالا هر چیزی که بخواهید پیاده سازی کنید به نحوی نیاز به کد نویسی داره. اما این ارتباطی با کد نویسی حرفه ای و تجاری نداره.

من تصور میکنم اگر شما به حوزه های تخصصی مورد علاقه تون بیشتر بپردازید در نهایت منفعت بیشتری براتون داره. همچنین برای افزایش مهارت تون می توانید برنامه نویسی با رویکرد حل مسائل مطرح توی اون حوزه دنبال کنید. مثلا کسی که در حوزه داده کاوی عمل میکنه باید ابزارهای کار روی داده رو بهتر بلد باشه اما کسی که در حوزه رمزنگاری کار میکنه بهتره ابزارهای همون حوزه رو حرفه ای تر کار کنه. خلاصه اش این هست که شاید اگر برنامه نویسی رو در راستای تخصص و مهارتتون بکار ببرید احتمالا هم مهارت فنی تون بالا میره و هم کد نویس بهتری می شوید.

این صحبت من وقتی پررنگ تر میشه که میفرمایید میخواید کد نویسی رو برای آپدیت معلوماتتون یاد بگیرید که باز بنظرم برای اپدیت شدن بهتره حوزه های مرتبط با تخصص تون رو بیشتر مد نظر قرار بدید.

موفق باشید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , marvelous , SepidehP
ارسال: #۵۲۹۵۶
۰۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  برای ۴ تا شرکت رزومه فرستادم، ببینیم کدومش میگیره !
حقوق درخواستی چقدر زدی ؟
۶
۷
۸
۹
۱۰
؟
ارسال: #۵۲۹۵۷
۰۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  داستان اصلی سر فریمورک هاست! که بی هدفی شما...!
(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سلام. من یکسری پیشنهاد و مشاهداتی که داشتم رو خدمتتون میگم اگر کاربردی بود انجامش بدید والا نشنیده بگیرید.

خیلی ممنون بابت نکات که گفتید.
نمیتونم اسم بی هدفی روی یادگیری هام بگذارم. چون من توی خوندنهام بی هدف نیستم. من اسمشو میگذارم پراکنده خوانی و شاخه به شاخه پریدن که باهاش مواجه شدم. اون موقع که نتونستم با اون زبانهای برنامه نویسی ارتباط بگیرم همین مشکل پراکندگی ذهنم بود که دنبال همه چیز بود. یکجور کمال گرایی منفی که توی ذهنم ایجاد شده بود و آقای بلک که یادشون بخیر یکبار بهم متذکر شدن که دچار کمال گرایی منفی شدی.
الان داشتم پایتون را برای کار تخصصی خودم یاد میگرفتم ولی قابلیتهاشو که دیدم دوباره افتادم توی اون لوپ کمالگرایی که میخواستم چندتا کار باهاش انجام بدهم. مثل طراحی بازی و تولید نرم افزار بود که کتابخونه هاش برام جالب بود و پردازش تصویر و ... که خب خداروشکر ایندفعه با تجربه قبل که داشتم و توصیه هاتون مشکل پراکنده خوانی هام در حد همون ۳-۴ساعت طول کشید و سریع برطرف شد. دیگه به ماهها زمان تلف شدن نرسیدSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , big cloud , marvelous , ezra , SepidehP
ارسال: #۵۲۹۵۸
۰۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۶ ق.ظ
آدمهای خودخواه را نمیفهمم کسانی که فکر می کنن مغرورن بعد خودشم هی بگه من مغرورم مگه غرر داشتن خوبه
چ قدر زشته آدم به بقیه غرور بورزه
همه ما بشریم

آدم کینه ای هم دوست ندارم اونیکه با ی ناراحتی و ی بحث کوچیک دوستش را توی بلک لیست میذاره دلیت میکنه مگه آدم چند سال زنده میمونه شایدطرف مقبلت مرد بعد تا ی عمر خودتو نمی بخشی

یا کسی که معذرت خواهی بقیه را قبول نمیکنه طرف هزار جور معذرت خواهی میکنه ولی سر ی مسئله کوچیک نمی تونه ببخشه

یا کسی که زود قهرمیکنه و همه اش باید مواظب باشی ناراحت نشه

آدم وسواس فکری هم نه مخصوصا با هاش بری خرید یا مسافرت دیووونه ات میکنه

اینا تجربیات زندگی خوابگاهیه کاش میشد بهشون اینا را بگم تا این قدر با انرژی منفی توی قلب و ذهنوش زندگی نکنن

مگه ما چی هستیم؟؟ خدا با همه بزرگی اش و با همه قدر نشناسی بنده هاش اونا را رها نمیکنه در حالی که بنده هاش نیازی نداره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , yagmur0022 , .:tarannom:. , SepidehP
ارسال: #۵۲۹۵۹
۰۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۱۵ ق.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  داستان اصلی سر فریمورک هاست! که بی هدفی شما...!
(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سلام. من یکسری پیشنهاد و مشاهداتی که داشتم رو خدمتتون میگم اگر کاربردی بود انجامش بدید والا نشنیده بگیرید.

خیلی ممنون بابت نکات که گفتید.
نمیتونم اسم بی هدفی روی یادگیری هام بگذارم. چون من توی خوندنهام بی هدف نیستم. من اسمشو میگذارم پراکنده خوانی و شاخه به شاخه پریدن که باهاش مواجه شدم. اون موقع که نتونستم با اون زبانهای برنامه نویسی ارتباط بگیرم همین مشکل پراکندگی ذهنم بود که دنبال همه چیز بود. یکجور کمال گرایی منفی که توی ذهنم ایجاد شده بود و آقای بلک که یادشون بخیر یکبار بهم متذکر شدن که دچار کمال گرایی منفی شدی.
الان داشتم پایتون را برای کار تخصصی خودم یاد میگرفتم ولی قابلیتهاشو که دیدم دوباره افتادم توی اون لوپ کمالگرایی که میخواستم چندتا کار باهاش انجام بدهم. مثل طراحی بازی و تولید نرم افزار بود که کتابخونه هاش برام جالب بود و پردازش تصویر و ... که خب خداروشکر ایندفعه با تجربه قبل که داشتم و توصیه هاتون مشکل پراکنده خوانی هام در حد همون ۳-۴ساعت طول کشید و سریع برطرف شد. دیگه به ماهها زمان تلف شدن نرسیدSmile

کلا به نظرم هدف های کوتاه و بلند مدتونو مشخص کنید و ببینید هر فعالیت چقدر بهشون کمک میکنه. شما حتی اگر فقط یک زبان برنامه نویسی را هم بلد باشین اونقدری موقعیت توش هست که تا سال ها مشغولتون کنه. ببینید هدفتون چیه، اگر پوله ببینید نزدیک ترین راه به پول دراوردن چیه؟ کار روی یه چیزی که بلدین یا از صفر شروع کردن پایتون...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , The BesT , khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۲۹۶۰
۰۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام دوستان. امیدوارم حال دلتون خوب باشه Smile

ممنون
به نظرم هر اقدامی تو زندگی باید در جهت رفاه و کسب درامد برای رسیدن به همون آرامش و رفاه باشه ، هر زبان برنامه نویسی ، هر تخصصی می خواهید یاد بگیرید باید هدف اصلی همون کسب درامد باشه و لاغیر من خودم به شخصه اگر بدونم تلاشی که می کنم در جهت کسب درامد نباشه نمی رم سمتش ! اعتقادی به علاقه اینا ندارم زیاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , ezra
ارسال: #۵۲۹۶۱
۰۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من چندبار شده تلاش کردم که زبانهایی مثل php یا asp.net mvc را یاد بگیرم. ولی نمیتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم. گاهی از محیط و نرم افزار پیاده سازیش برام جذاب نیست یا خاطره ناخوشایند از ارورهایی که نتونستم رفعشون کنم باعث شده نتونم با بعضی زبانها ارتباط برقرار کنم. اینکه هدف از یادگیری اون زبان برام چی بوده میتونم بگم ممکنه هدف خاصی برای انجام پروژه ای نداشتم فقط میخواستم برای اپدیت کردن خودم یادش بگیرم. اگر این نقطه ضعف هست آیا در شما هم هست؟ برای رفعش چکار میکنید؟
ممنون
میشه بپرسم این چند باری که سعی کردید چطوری بوده؟ چند تا زبان را با هم شروع کردید یا تک تک؟ رفرنستون چی بوده؟ چقد زمان براشون گذاشتین؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۹۶۲
۰۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط fo-eng.)
وقتی انسانی از درد دیوانه می‌شود، دیگران دردش را نه، فقط دیوانگی‌هایش را می‌بینند.

مورات_منتش

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , marvelous , shamim_70
ارسال: #۵۲۹۶۳
۰۹ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۳۳ ب.ظ
یه خواب راحت
روی یه تخت راحت
در سکوت و تاریکی
می خوام بخوابم
ولی به شرط سحر

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , marvelous , shamim_70
ارسال: #۵۲۹۶۴
۰۹ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  این شرکت های adsl رو بگو بابت سرویسی که ارایه ندادند هم پول گرفتند ... باید تاریخ انقضا رو عوض کنن Confused
عوض کردند ...

بجز دیجی کالا و اسنپ چه شرکت هایی در تهران در زمینه php قوی هستند؟ می خواهم اصولی کار کنند.
ارسال: #۵۲۹۶۵
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  این شرکت های adsl رو بگو بابت سرویسی که ارایه ندادند هم پول گرفتند ... باید تاریخ انقضا رو عوض کنن Confused
عوض کردند ...

بجز دیجی کالا و اسنپ چه شرکت هایی در تهران در زمینه php قوی هستند؟ می خواهم اصولی کار کنند.

من الان چک کردم شرکت اینترنت ما چیزی که اضافه نکرده بود هیچ کم هم داده بود. باید باهاشون تماس بگیرم؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۹۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close