زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۴۲۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط αɾια.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
«أَلا بِذِکرِ اللَّهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ»

استادی می فرمود
این آیه معنایش این نیست
که با ذکر خدا دل آرام می گیرد
این جمله یعنی خدا می گوید:
«جوری ساخته ام تو را که
جز با یاد من آرام نگیری...»
تفاوت ظریفی است
اگر بیقراری؛
اگر دلتنگی؛
اگر دلگیری؛
گیر کار آنجاست که هزار یاد،
جز یاد او، در دلت جولان می‌دهد...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , crevice , Avril89 , diligent , Soldier's life , salam5 , fo-eng , shahlaj
ارسال: #۴۵۴۲۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط diligent.)

(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۰ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  واقعا نمیشه شب خوابید. تا میای بخوابی ساعت شده ۱/ بعدْ سحر، عین شکنجه ست بیدار شدن -_-
زین پس شب نمیخوابم تا سحر :|

هیچی خواب شب نمیشه. خواب روز کسالت میاره
آخه در طول روز به خاطر گرسنگی، تمرکزم کم میشه و یادگیریم به شدت پایین میاد. صبحم از حدودای ۵ و نیم میخوابم تا ۱۰-۱۱

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۵۴۲۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۳ ب.ظ)Metoo نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷ ق.ظ)Metoo نوشته شده توسط:  این روزها بغضی تو گلومه, قلبم مچاله شده, اتفاق تازه ای نیست ولی دردش هر بار تازه است. هر توییت رو که میخونم با تک تک سلول های بدنم با تک تک اعصابم درد و رنج و غمشو حس میکنم.

سلام. بنظر من این اتفاق ناخوشایندی که برات اتفاق افتاده را به کسی مثل دوست صمیمی بگو. اینکه سالهاس مخفی اش کرده بیشتر بهت فشار روحی میاد. گفتنش خیلی تخلیه روحی ات میکنه. دوست صمیمی که بتونی براش ماجرا را بگی خیلی میتونه تسکین دهنده دل آزرده ات باشه.
بعد هم اتفاقی بود که نامردی کردن ولی شما بیشتر از این نمک روی زخم خودت نپاش. با ماجرا کنار بیا هرچند میدونم خیلی سخته. به آینده خودت امیدوار باش شما میتونی شرایط خوبی برای خودت رقم بزنی. اینکه فکر میکنی نمیتونی دیگه ازدواج کنی از ذهنت بیرون کن. اتفاقی که برات افتاده را با فردی که باهاش آشنا میشی در میان بگذار و فکر نکن از طرف همه طرد بشی. من فکر میکنم بیشتر فشار روحی بخاطر تنهایی و منزوی شدن خودت باعث شده شرایط را برای خودت تلخ کنی. من نمیگم اتفاق کمی بوده ولی باید قدرتمندتر از قبل حرکت کنی. از ناامیدی دور بشو و مطالب امیدوارکننده و انگیزشی بخون.
یکی از مهمترین ضربه هایی که بهم خورده اینه که اعتماد کردن سخت و تقریبا غیر ممکن شده, برای من مساله ای نیست اما اگر روزی این راز فاش بشه خانواده ام ضربه بیشتری می خورن.
منزوی نیستم, با خنده باهاش جنگیدم من اون همکلاسی بودم به بقیه روحیه میداد و میخندوندشون, در واقع این طوری به خودم تسلی میدادم تا اونا.
حتی اگر بخوام بگم هم کلی زمان میبره که بتونم حداقل اعتمادی به اون آدم پیدا کنم و بعد معلوم نیست چه واکنشی ببینم و چه پیامدهایی داشته باشه, آدمی که بعد مدتها که بهش علاقه مند شدی و تونستی اعتماد کنی بهش, رهات کنه یا نه بگه میپذیرم ولی یه روزی کنایه ای بزنه یا هر چی. ریسکشو یه بار به جون خریدم و هرگز تکرار نمیکنم.

خیلی ها باهام همدردی کردن ولی تا حالا حتی یه نفرم نبوده که حس کنم درد منو فهید, این خوشحالم میکنه چون برام این معنا رو داره که اونا تو دوران رشدشون مثل من آسیب ندیدن. یه چیزایی دیگه جبران نمیشه ولی میشه جلوی اتفاقای شوم بعدی رو گرفت.

از خوندن مطلبتون خیلی ناراحت شدم. واقعیت اینه اگر اینجا یکی توییت کنه و هشتگ بزنه سخته باهاش همدردی کنم چون خیلی ها دروغ میگن و نمیخوان مسئولیت کارشونو بپذیرن (اگر جدی باشه میتونن شکایت کنن و قانون پدر در میاره واقعا. نمونش داستان لری نصار و تیم ژیمیناستیک آمریکا).
اما توی ایران.... واقعا درکتون میکنم میکنم که نمیتونید دردتونو به کسی بگید... اتفاقات بد توی زندگی همه آدم ها هست ولی همش به بزرگی این موضوعات نیستند. به نظرم برید پیش یه روانشناس و سعی کنید از این داستان عبور کنید. یادتون نره شما مسئول زندگی خودتون هستید در نهایت باید از ذهنیتی که شما قربانی شدید رها بشید. هنوز میتونید پیشرفت کنید. نزارید این اتفاق زندگی شما را تعریف کنه. میدونم گفتنش سادس ولی گزینه دیگه ای وجود نداره...

راستی به عنوان یک آقا بهتون بگم واقعا فکر نمیکنم اگر این داستان را برای یک آقا بگید باعث بشه رهاتون کنه یا ذهنیتش عوض بشه. البته اگر آدم منطقی و دور از تعصبی باشه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , diligent , Avril89
ارسال: #۴۵۴۲۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
===
=
=
=

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma
ارسال: #۴۵۴۲۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۲۴ ب.ظ
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: anyone
ارسال: #۴۵۴۲۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ)konkurarshad نوشته شده توسط:  دوستان دو تا سوال دارم شما میتونید به هرکدوم که علاقه داشتید جواب بدیدSmile
۱.شهریه نوبت دوم شریف چقدره؟ (تو سایت دانشگاه پیدا نکردم اگر لینک بدید مطالعه میکنم)
۲.در صورت قبول شدن شبانه میشه به جاش یکی از روزانه هایی که در الویت بعدی انتخاب کردی بری؟(اصولا ظرفیت به فرد دیگه ای اختصاص داده شده و نباید امکان تغییر باشه ولی برای اطمینان میپرسم. این رو هم تو دفترچه پیدا نکردم)
امیدوارم جای نامناسبی نپرسیده باشم با توجه به عنوان تاپیک

سلام. اگر قصد اپلای کردن داری و میخوای از کشور خارج شی، پیشنهاد میکنم شبانه رو بری. چون برای خرید مدرک روزانه باید نزدیک ۹ میلیون تومن پول نقد بدی تا مدرکت رو بهت بدن، اما اگر شبانه باشی این پولو نمیخواد بدی. در واقع کمتر از این پول رو به صورت شهریه و کم کم پرداخت میکنی.
موفق باشی.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud
ارسال: #۴۵۴۲۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ ب.ظ
سال ۹۲ یکی اومده توی مانشت تاپیک زده هوش سخت تر است یا معماری یا نرم افزار؟؟ بعد الان ملت دارن جوابشو میدن...برادر من، خواهر من، اون بنده خدا الان شاید دکتراش رو هم گرفته باشه Smile Smile Smile
چرا خودتونو مجبور میکنید به تمام تاپیک های توی بخش ارسال امروز سر بزنید و جواب بدین Smile Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۵۴۲۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ق.ظ
.....
ارسال: #۴۵۴۲۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ)konkurarshad نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام. اگر قصد اپلای کردن داری و میخوای از کشور خارج شی، پیشنهاد میکنم شبانه رو بری. چون برای خرید مدرک روزانه باید نزدیک ۹ میلیون تومن پول نقد بدی تا مدرکت رو بهت بدن، اما اگر شبانه باشی این پولو نمیخواد بدی. در واقع کمتر از این پول رو به صورت شهریه و کم کم پرداخت میکنی.
موفق باشی.
سلام. اتفاقا همین تو ذهنم بود که پرسیدم ولی چون علاوه بر شهریه، هزینه زندگی بدون خوابگاه هم اضافه میشه میخواستم ببینم از پسش بر میام یا نه. البته احتمالا قبول هم نمیشم با ۴۴ علوم کامپیوتر ولی مبلغ شهریه تو انتخاب رشته م تاثیر میذاره. ممنون که جواب دادید
بدون خوابگاه هزینه ها خیلی می ره بالا
ارسال: #۴۵۴۳۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۵ ق.ظ
عجب وضعی شده مانشت.
یه عده از تکنولوژی به دور، تاپیکایی رو بالا میارن که اسم شریف هنوز آریامهر بود.
یه سری تازه عضو شدن و سوالشون اینه که با ۸۴۷ مهندسی معدن، کدوم دانشگاه قبول می‌شن.
یکی دنبال دانشگاهیه که همه‌ی کلاساش توو یه روز از هفته برگزار بشه.
اون یکی دنبال یکی هست براش پایان‌نامه انجام بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , ftmbghrn , big cloud
ارسال: #۴۵۴۳۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۱ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  عجب وضعی شده مانشت.
یه عده از تکنولوژی به دور، تاپیکایی رو بالا میارن که اسم شریف هنوز آریامهر بود.
یه سری تازه عضو شدن و سوالشون اینه که با ۸۴۷ مهندسی معدن، کدوم دانشگاه قبول می‌شن.
یکی دنبال دانشگاهیه که همه‌ی کلاساش توو یه روز از هفته برگزار بشه.
اون یکی دنبال یکی هست براش پایان‌نامه انجام بده...
یادش بخیر

من وقتی بچه دبیرستانی بودم عضو مانشت شدم با یه اکانت دیگه بودم
اون وقتا خیلی پویا بود و باحال تر
تلگرام ترکونده
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۴۳۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۴۷ ق.ظ
سلام،سایت فرادرس چند آموزش دیگر هم رایگان قرار داده .دریافت لینک رایگان آموزشها تا امشب.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Skyrim , RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۵۴۳۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
نمیخواد
ارسال: #۴۵۴۳۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۵۴۳۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ ب.ظ
توی یه گروه تلگرامی اپلای و فاند گرفتن و تحصیل در خارج و اینا، یکی اومده پرسیده ببخشید میخوام اپلای کنم و برم یه کشور دیگه واسه تحصیل، چه کار بیاد بکنم و روال کاراش چیه؟؟
ملت هم ازش پرسیدن، برای چه ترمی میخوای اقدام کنی و ثبت نام کنی؟؟
اونم برگشت گفت برای ترم یک.....

قضاوت با شما Smile Smile Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close