زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۴۳۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برای خودتون زندگی کنید. مهم نیست که بقیه فکر می کنن باهوش هستید یا خنگ هستید. مهم نیست که بقیه چه ارزیابی ای از شما دارن. مهم نیست که بقیه شما رو موفق یا شکست خورده می دونن.

دقیقا. بعضیا یه جوری دنیا رو جدی میگیرن انگار قراره عمر ۱۰۰ ساله داشته باشن. ول کنید اینا رو بابا هر وقت محتاج نون شبتون شدین اون وقت استرس و نگرانی بگیرید. زندگی کوتاهه...

درود بر هر دو، Codin به خاطر قدمتش یه درود بیشتر(قدمتشون در اثر معرفی کتاب "آیین زندگی" اثر دیل کارنگی ، خیلی زیاد شده،قدمتی یه دوستی،البته اگر قابل بدونن) جناب codin اون کتاب رو صد صفحه مونده تموم کنمUndecided.فوق العاده هستش

شما آقایی لطف داریBlushBlush
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۴۳۷
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ق.ظ، توسط samane .gh.)
هر چقدر هم بگوییم

مردها فلان

زن ها فلان

یا تنهایی خوب است

ودنیا زشت است

آخرش روزی قلب ات
برای کسی تند تر می زند .

Heart Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , crevice , Pure Liveliness , Bahar_HS , **sara** , khayyam , viase
ارسال: #۲۷۴۳۸
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ب.ظ
همکارم رفته بود خاستگاری
اومده بودن برای تحقیق
از من سوال میپرسیدن
خخخخخخخخخخ
حس ادم بزرگا بهم دست دادSmileSmileSmileSmileSmileSmile
تازه نصیحت هم میکردم AngelAngel

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Bahar_HS , **sara** , khayyam , samaneh@90 , viase , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۴۳۹
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ق.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , khayyam , afrooz-OMD , so@ , nina69 , RASPINA , Parisa-SH , jazana , blx
ارسال: #۲۷۴۴۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  داروین توی کتاب فرگشتش به این بنده ی حقیر یاد داد :
""نه قوی ها میمانند و نه باهوش ها،تنها آنان میمانند که با محیط سازگاری بیشتری بیابند Big Grin
این شاهکار انتخاب طبیعیست Big Grin ""

اینو من دارم میبینم.
واقعا یه جاهایی معنای سازگاری برام مبهمه.مثلا من تو محل کارم میبینم کسانی که در مقابل تقلب و بی عدالتی بقیه سکوت میکنن روزبه روز پیشرفتشون بیشتر میشه یا حداقل محبوب هستن. اما کسی مثل من که نمی تونه با چنین شرایطی کنار بیاد و سکوت کنه انسان ناسازگاری هست؟ شاید از نظر دیگران فرد قابل اعتماد و درستکاری باشم اما نه پیشرفتی در کاره نه محبوبیتی.

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , mehran.amanat , gogooli , **sara** , ele
ارسال: #۲۷۴۴۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۲۱ ب.ظ
بازی های خارج از خانه غیر از بازی با عربستان!!!
یعنی کنفدراسیون فوتبال آسیا نوبره. آدم یاد "برادران محمدی به غیر از علی" میفته!
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , so@
ارسال: #۲۷۴۴۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ ب.ظ
خدایا...
چهار پنج روز مونده به کنکور و من علاف توی سایت میچرخم...
خوئت ختم به خیر کن... چه کنکور....چه خدمت

... I can manage it
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Bahar_HS , **sara** , x86
ارسال: #۲۷۴۴۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  اینم از آزمون آخر پارسه که حساااابی خراب کرد حال من رو. نتیجه ای چند برابر همیشه و میانگین تقریبا ثابتم. مُردم من... Sad((

مشکل اینه همه منتظرن آدم یه رتبه ای بیاره. مشکل شرمندگی جلوی خونواده ست، کلییی هزینه و رفت و آمد به تهران و روزا و شبایی که میبرنت تا مترو، بر میگردونن، وای خدایا. مشکل شرمندگی جلوی کسیه که کلی وقت گذاشته، کلی از کار خودش زده. من باید آب بشم از خجالت. امیدوارم بمیرم اگه قراره شرمنده بشم.

پی نوشت: یادمه پیش دانشگاهی هم آخرین آزمون قلم چی ترازم از همیشه کلییییی (حدود هزار تا) پاییین تر شد. اما رتبه م مطابق آزمون قبلیا شد. خدا کنه اینم همونطور باشه.
دقیقا امروز داشتم به حرفای که زدی فک میکردم
امیداورم هیچکدوممون شرمنده نشیم

Sent from my C6802 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran.amanat
ارسال: #۲۷۴۴۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ)athenaa نوشته شده توسط:  منم کلی استرس دارم...فکر می کنم مهم نیس الان چی بلدم یا خوندم، سر جلسه ی کنکور فقط مهمه. پس نگران یه آزمون نباش. انشاءالله که با آمادگی کامل کنکورتو خوب میدی.

موافقم! نباید نتیجه یه امتحان اینقدر رو آدم تأثیر بذاره! تو هم موفق باشی!
ارسال: #۲۷۴۴۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ
بدترین چیز تو کنکور سوال غلطه خودتون رو براش اماده کنید و با خونسردی از سوال مشکل دار رد بشید

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۷۴۴۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
این تب و تاب کنکور خیلی حس خوبی بهم میده
الان این حرفا
از روز کنکور تا کارنامه اول تحلیل سوالای کنکور
تا روز اعلام نتایج درصدای بچه ها و تخمین رتبه و بدوبیراه خدمت جناب توکلی که پارسال تو این تاپیک یه نفر به نیابت از ایشون مورد لطف قرار میگرفت : ))))) اشاره به کاربر خاصیم نباشه هاااا
بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته و بحث درمورد دانشگاها
و ...
هعیییی....

ایشالا همه تون جز تاپ های کنکور امسال باشین(اگه خوشحالتون میکنه)
ولی بیشتر دلم میخواد براتون آرزو کنم تو زندگی به چیزی برسین که از ته دل تا ابد برای رسیدن به اون اتفاق خوشحال باشین و خداروشکر کنین
کنکور و ارشد و غیره دست گرمیه

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , blackhalo1989 , so@ , RASPINA , shayesteNEY , NP-Cσмρℓєтє , mehran.amanat
ارسال: #۲۷۴۴۷
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۵۳ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۴۵ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  این تب و تاب کنکور خیلی حس خوبی بهم میده
الان این حرفا
از روز کنکور تا کارنامه اول تحلیل سوالای کنکور
تا روز اعلام نتایج درصدای بچه ها و تخمین رتبه و بدوبیراه خدمت جناب توکلی که پارسال تو این تاپیک یه نفر به نیابت از ایشون مورد لطف قرار میگرفت : ))))) اشاره به کاربر خاصیم نباشه هاااا
بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته و بحث درمورد دانشگاها
و ...
هعیییی....

ایشالا همه تون جز تاپ های کنکور امسال باشین(اگه خوشحالتون میکنه)
ولی بیشتر دلم میخواد براتون آرزو کنم تو زندگی به چیزی برسین که از ته دل تا ابد برای رسیدن به اون اتفاق خوشحال باشین و خداروشکر کنین
کنکور و ارشد و غیره دست گرمیه

یادش بخیر چ استرسی داشتمBig Grin پارسال یجور سختی داشت الانم یجور با کارای زیاد ارشدو پروپوزالو..Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , RASPINA
ارسال: #۲۷۴۴۸
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  یادش بخیر چ استرسی داشتمBig Grin پارسال یجور سختی داشت الانم یجور با کارای زیاد ارشدو پروپوزالو..Dodgy

عکست انشرلی بود پارسال؟؟ : )))
سلام منو به امیرکبیر نامرد برسون :| منو نطلبید
هرچند محیط علم و صنعتو خیلی بیشتر از امیرکبیر دوس دارم...لامصب عین بهشت! از بس درخت و گل و پرنده داره Tongue

ارسال: #۲۷۴۴۹
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  یادش بخیر چ استرسی داشتمBig Grin پارسال یجور سختی داشت الانم یجور با کارای زیاد ارشدو پروپوزالو..Dodgy

عکست انشرلی بود پارسال؟؟ : )))
سلام منو به امیرکبیر نامرد برسون :| منو نطلبید
هرچند محیط علم و صنعتو خیلی بیشتر از امیرکبیر دوس دارم...لامصب عین بهشت! از بس درخت و گل و پرنده داره Tongue
نه ایشون یه کاربر دیگ بودن یادمه Smile) آره خدارو شکر کن امیرکبیر نیومدی.خییلی اذیت میکنن Sad(
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۴۵۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  نه ایشون یه کاربر دیگ بودن یادمه Smile) آره خدارو شکر کن امیرکبیر نیومدی.خییلی اذیت میکنن Sad(
با دکتر پدرام از دور آشنا شدم :| خوف کردم اصن : )))

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close