زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۱۵۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ
یه سوال فلسفی چرا یه تعداد باید همش سختی بکشن و حتی خیلی هم آدم خوبی باشن باز بر سختی هاشون زیاد بشه !؟ ولی یه تعداد تو جامعه می بینیم با اینکه هیچ اعتقادی به دین و مذهب ندارند روز به روز زندگیشون بهتر میشه !؟

جوابی که شما می دید یا می گید خدا داره امتحان می کنه یا می گید اونی که تلاش کرده به موفقیت رسیده ! من جوابی غیر این می خوام این جواب ها کلیشه ای است !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۷۱۵۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ
این سایت ثبت نام برای بن کتابه:
bon.tibf.ir
یه چیزی که گفته شده اینه که میشه بجای گرفتن بن فیزیکی از مجازی استفاده کرد که نیاز به رفتن به بانک نیست و تو نمایشگاه هم میشه مجازی خرید کرد. ولی متوجه نشدم که چطوریه. کسی میدونه؟

(۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یکی از دوستان دوره ارشدم ، زندگی خوبی متاسفانه ندارند.....
آدم بعضی وقتها یه مشکل که واسش پیش میاد اینقدر بهش فکر میکنه که حس میکنه بدبختر از اون دیگه نیست. ولی یکم که به بقیه نگاه میکنی تازه میفهمی مشکل چیه. منم امیدوارم که مشکل ایشون و اعضای خانوادش زودتر حل بشه

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , afrooz-OMD , The BesT
ارسال: #۲۷۱۵۳
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۵۳ ق.ظ
نایب الزیاره دوستان هستم در مشهد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , samaneh@90 , Bahar_HS , afrooz-OMD , jazana , The BesT , x86 , khayyam , fatemesoleimani , crevice , Aurora , so@ , Nesyan , soheila-zd , sara9009 , amineh89
ارسال: #۲۷۱۵۴
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه سوال فلسفی چرا یه تعداد باید همش سختی بکشن و حتی خیلی هم آدم خوبی باشن باز بر سختی هاشون زیاد بشه !؟ ولی یه تعداد تو جامعه می بینیم با اینکه هیچ اعتقادی به دین و مذهب ندارند روز به روز زندگیشون بهتر میشه !؟

جوابی که شما می دید یا می گید خدا داره امتحان می کنه یا می گید اونی که تلاش کرده به موفقیت رسیده ! من جوابی غیر این می خوام این جواب ها کلیشه ای است !
دقیقا اگر جواب این سوال رو پیدا کردین به منم بگینTongueTongueTongueBig GrinBig Grin

(۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نایب الزیاره دوستان هستم در مشهد.

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin جدا از بحث چند روز پیش تو همین تایپیک ما رو هم دعا کنینTongueTongue

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۷۱۵۵
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ق.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نایب الزیاره دوستان هستم در مشهد.

زیارت قبول...
هوا شناسی خبر از سرما و بارون و برف داده
خوش ب حالتون دیگه...

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam
ارسال: #۲۷۱۵۶
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ
دوستان کسی در مورد سربازی کسایی که توی شرکت های دانش بنیان سابقه کار دارن اطلاعی داره؟
ارسال: #۲۷۱۵۷
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ
سخت ترین کار دنیا اینه که بخوای به یه چیز یا موضوع یا فرد یا عملی یا هرچیری که عادت شده برات فکر نکنی (فکر کردن نه انجام ندادن یا ... ) چون همینکه بخوای بهش فکر نکنی یعنی داری بهش فکر میکنی , هیچ تلاشی فایده نداره چون نمیشه به ی چیز فکر نکرد و ترکش کرد حالا اینکه بخوای فکر کردن به ی چیز رو ترک کنی مصیبته Dodgy فقط باید بشینی و بسپاریش به گذر زمان !
ی ذره پیچیده شد موضوع Angel

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , samaneh@90 , tabassomesayna , **sara** , MisTeR , Parisa-SH , Aurora , RASPINA , x86
ارسال: #۲۷۱۵۸
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ
زندگی گردش واژگان است،
یکی به جرم تفاوت تنهاست،
یکی به جرم تنهایی متفاوت...

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , **sara** , tabassomesayna , MisTeR , blx
ارسال: #۲۷۱۵۹
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ
Question RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
Huhچگونه ارسال Email با تاریخ عقب تر از زمان فعلی انجام میشود
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۷۱۶۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ب.ظ
وای امشب که اومدم مانشت باید بنشینم یه دل سیر گریه کنم
دیگه همین دوصفحه را بیشتر نخوندم دیگه جرئت نکردم برم صفحه های قبل

واقعا احساس میکنم آدمای این تاپیک اعضای خانواده ام هستند
خیلی وقتا از ناراحتی اشون وافعا غصه میخورم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , jazana , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۱۶۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ ب.ظ)orfan0761 نوشته شده توسط:  Huhچگونه ارسال Email با تاریخ عقب تر از زمان فعلی انجام میشود

تو تئوری باید از کلاینتی واسه ارسال ایمیل استفاده کرد که بشه header ارسالی ایمیل ها + زمانی که کلاینت فکر می کنه واقعیت داره رو تغییر داد.

بسته به میل سرور هدف فرق می کنه ممکنه کار کنه نکنه یا شانسی بشه.

پیشنهاد می کنم چیزایی مثل spoof email date و fake email sending time رو گوگل کن ببین روش ها چطوری هستن.

اگر برنامه ای گفت کارش اینه ممکنه ویروسی باشه.

-----------------------------

به جز فایده اصلی ارسال ایمیل با تاریخ گذشته(که همون ارسال تکالیف قبل از تمام شدن deadline هست Big Grin ) برخی اسپمر ها از این روش استفاده می کنند و با تاریخ یکی دو سال آینده ایمیل می فرستند. اینطوری اگه ایمیل از اسپم فیلتر رد بشه هر وقت ایمیلتو باز می کنی همیشه اولین ایمیل همون ایمیل تبلیغاتی هست چون همیشه جدیدترین ایمیل خواهد بود. (شکلک شیطونک)
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , sara9009
ارسال: #۲۷۱۶۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
نرم افزار طاقچه نصب کنید خیلی خوبه، جز بهترین اپ های ایرانی هست .
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۱۶۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط Masoud05.)
سلام دوستان، من امشب دوباره ارسال های خانم The Best رو در خصوص اون دوستش که نیازمند کمک بود رو خوندم. بظرم خیلی سر سری ازش رد شدیم. این خیلی بده که یک فرد به این خوبی نیازمند کمک هست و نتونیم کمکی کنیم.

الان من یک تقاضای شفاف دارم: افرادی وجود دارند که بطور مستقل به افراد نیازمند کمک رسانی می کنند. دوستانی که ساکن تهران یا ورامین هستن و افراد خیر این جوری رو سراغ دارن لطفا از اون شخص بخوان که در خصوص دوست خانم The Best هم یک بررسی کنند (مثلا یک سر برن خونشون و از نزدیک وضعشون رو ببینن) تا بلکه در خصوص این خانواده محترم هم فرجی حاصل بشه. دقت کنید که مادرا بیشتر این جور افراد نیکوکار رو می شناسن، پس اگر شما هم کسی رو سراغ ندارید از مادرتون بپرسید که آیا کسی رو سراغ داره یا خیر.

از طرف دیگه، طبق صحبت های خانم The Best، فرد نیازمند کمک، فرد بسیار خوب و باهوشی هست در نتیجه شاید بین ما کسانی باشن که بتونن براشون یک شغل مناسب توی تهران و یا ورامین پیدا کنند. این هم خیلی مهمه چرا که برای تقویت روحیه اون شخص عالیه (ظاهرا رشته شون کامپیوتر نیست).

در کل دوستان به فکر باشن و اگر میتونن قدم یا حرف خیری بزارن.

منتظر خبرای خوبم، ممنون Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , fo-eng , samaneh@90 , **sara** , Aurora , Bahar_HS , x86 , d_felfelak , Parisa-SH , RASPINA
ارسال: #۲۷۱۶۴
۳۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ق.ظ
ممنون از لطفتون جناب مسعود خان

این موضوع هم ذکر کنم که پدر دوستم ، توی دانشگاه تهران کارمند بوده.فکر کنم مستخدم بودند.دقیق نمیدونم.ولی کارمند اونجا بودند حالا در حین کار یا بازنشستگی فوت کردن یا نه را نمیدونم. دیگه بعد فوت پدرش در به در شدن Sad
نمیشه از این طریق راهی باز بشه و مشغول کار بشن؟

رشته اش هم ارشد تاریخ هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , **sara**
ارسال: #۲۷۱۶۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ق.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سلام دوستان، من امشب دوباره ارسال های خانم The Best رو در خصوص اون دوستش که نیازمند کمک بود رو خوندم. بظرم خیلی سر سری ازش رد شدیم. این خیلی بده که یک فرد به این خوبی نیازمند کمک هست و نتونیم کمکی کنیم.

الان من یک تقاضای شفاف دارم: افرادی وجود دارند که بطور مستقل به افراد نیازمند کمک رسانی می کنند. دوستانی که ساکن تهران یا ورامین هستن و افراد خیر این جوری رو سراغ دارن لطفا از اون شخص بخوان که در خصوص دوست خانم The Best هم یک بررسی کنند (مثلا یک سر برن خونشون و از نزدیک وضعشون رو ببینن) تا بلکه در خصوص این خانواده محترم هم فرجی حاصل بشه. دقت کنید که مادرا بیشتر این جور افراد نیکوکار رو می شناسن، پس اگر شما هم کسی رو سراغ ندارید از مادرتون بپرسید که آیا کسی رو سراغ داره یا خیر.

از طرف دیگه، طبق صحبت های خانم The Best، فرد نیازمند کمک، فرد بسیار خوب و باهوشی هست در نتیجه شاید بین ما کسانی باشن که بتونن براشون یک شغل مناسب توی تهران و یا ورامین پیدا کنند. این هم خیلی مهمه چرا که برای تقویت روحیه اون شخص عالیه (ظاهرا رشته شون کامپیوتر نیست).

در کل دوستان به فکر باشن و اگر میتونن قدم یا حرف خیری بزارن.

منتظر خبرای خوبم، ممنون Smile

واقعا سرسری گذشتیم. رشته اشون هم یه مقدار جز اون رشته هاییه که سخت شغل براش پیدا میشهSadSadSad

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close