زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۲۵۱
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  طبق شواهد، دوناتی که خریدم منقضی شده بوده و مسموم شدم Sad

من رشتم ایتی هست تو این مدت تونستم درس ها هوش وپایگاه وسیستم عامل ساختمان شبکه بخونم البته نه خیلی کامل مثلا از هر فصل فوقش سه تا تست زدم وقتی میبینم بچه ها از جمع بندی حرف میزنند خیلی ناامید میشم هرچند با این‌وضعم مجاز بشم خودش خیلیه

آبلیمو هم هر چی خوردم موثر نبود
خب برید دکتر.
بهتره باور کنیم هر کاری متخصص خودش را داره. مخصوصا" کامپیوتریها که همه اش میگن دیگران کار ما را میکنن.Sad

(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  وقتی پست اقای بهنام خوندم که ارشدشون تموم شده وبعد دیدم که‌پذیرش گرفتن اولش خیلی خوشحال شدم براشون چون به چیزایی که من ارزوش دارم رسیدن وای بعد یه غصه ای ته دلم نشست که چرا شرایط زندگی بعضی ادما جوریه که نمیشه به‌ارزو به اهدافشون‌برسن سال پیش تصمیم گرفتم جدی بشینم ارشد بخونم تا شهریور ماه خیلی خوب خوندم ولی از اون به بعد اتفاقایی افتاد که مسیر م‌عوض کرد سرتون درد نیارم اینم سرنوشت ما بوده دیگه برام‌دعا کنیی که شدیدا محتاجمبه دعاهاتون
اینو قبول دارم که حوادث و اتفاقات و شرایط میتونه راه ما را دور کنه ولی بعضی آرزوها دست یافتنی هستند.
بعضی آرزوها ممکنه زمان داشته باشند یا بعضیشون دست نیافتنی باشند ولی درس خوندن اینجوری نیست. حتی اگه همین حالا هم شروع کنید میشه.
بعضی از ما اینقدر هدفی مثل ارشد را سخت و بزرگ میدونیم که میخواهیم یه وقتی تو زندگیمون مثلا" یکسال وقت کاملا" آزاد پیدا کنیم و هیچکار دیگه ای نداشته باشیم و بعد بشدت بخونیم و ارشد قبول شیم.مخصوصا" معماری که واقعا" قبول شدنش مثل هوش و نرم خیلی سخت نیست.
معمولا" همچین اتفاقی برای خیلیا نمی افته که همچین وقت و شرایطی داشته باشند..
اگه هم همچین وقتی باشه و بهمین شدت هم بخونید اینقدر انتظاراتتون از خودتون بالا میره که سر کنکور از شدت دلهره و استرس خراب میکنید.

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۶۲۵۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  دوستان کتاب خوب واسه شروع کار با پایتون چی در نظر دارید؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نویسنده اش خالق پایتونه. علاوه بر سینتکس با ایده های خالق پایتون از استفاده از این زبان هم آشنا میشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , gogooli
ارسال: #۲۶۲۵۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۳۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ممنون
تو نت نوشته بود، سیر خیلی موثر هست
یه حبه خورد کردم تو ماست با نعناع و یکم نمک خوردم، سیرش مزه زهرمار میداد Confused حالا دیگه خوبم نشم با این بوی سیر نمیتونم برم دکتر

هر چی نگاه این دوناته کردم تاریخ انقضاشو پیدا نکردم، گفتم خب از مغازه خریدم قیافه اشم سالمه، به محضی که خوردم حالت تهوع گرفتم از ظهر درگیرم باهاشSad

خیلی کاری به تاریخش نداره. احتمالا تو گرما یا جلو نور خورشید بوده
به هر حال مسئله ای هست که پیش اومده. شما همون آبلیمو عسل رو ادامه بده و اگر تا فردا خوب نشدید برید دکتر.
بنظرم انشاالله تا فردا خوب میشید...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۶۲۵۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  طبق شواهد، دوناتی که خریدم منقضی شده بوده و مسموم شدم Sad

انا لله و انا الیه راجعون
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Parisa-SH , diligent
ارسال: #۲۶۲۵۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  طبق شواهد، دوناتی که خریدم منقضی شده بوده و مسموم شدم Sad

چرا مردم رو می ترسونی الکی؟

اتفاقا خیلی زود خویش میشه Tongue

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۶۲۵۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

چرا مردم رو می ترسونی الکی؟

اتفاقا خیلی زود خویش میشه Tongue
مرگ حقه مسعود جون. بذار اگه حقی دارن گردن کسی برن ادا کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , diligent
ارسال: #۲۶۲۵۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ
کوبه بارم بر دوش
سفری باید رفت
سفری بی همراه
گم شدن تا تنهایی محض
یار تنهایی من با من گفت:
هرکجا لرزیدی
از سفر ترسیدی
تو بگو از ته دل
من خدا را دارم
شاید این چند سحر فرصت آخر باشد که به مقصد برسیم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , **sara**
ارسال: #۲۶۲۵۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ
خیلیم خوبم، به کوری چشم دشمنان اسلامBig GrinTongue
چند سال پیش یه خانم دکتری یادم داد که اینطور مواقع یا وقتی بیماری ویروسی مشابه مسمومیت میگیرم، به جای مراجع به پزشک میتونم " کته ماست و یه نوشابه مشکی کوچک" بخورم، اینطوری زودتر خوب میشم و خیلی وقتا مسئله با همین روش رفع میشه و دیگه نیاز به مراجعه به پزشک نیست، الان یادم افتاد عمل کردم بهش و خیلی بهترم، فقط با بوی سیر درگیم Confused
فقط یادتون باشه یکم گاز نوشابه رو بگیرید و اگه مثل من ممکنه سالها نوشابه نخورید، کم کم بخورید تا معده اتون اذیت نشه.

پ.ن: خدایا آنانکه آرزوی سلامتی کردند را سلامت بدار و کاربر بلک Dodgy را به راه راست هدایت نما

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , gogooli , RASPINA , Parisa-SH , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۲۵۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  خیلیم خوبم، به کوری چشم دشمنان اسلامBig GrinTongue
چند سال پیش یه خانم دکتری یادم داد که اینطور مواقع یا وقتی بیماری ویروسی مشابه مسمومیت میگیرم، به جای مراجع به پزشک میتونم " کته ماست و یه نوشابه مشکی کوچک" بخورم، اینطوری زودتر خوب میشم و خیلی وقتا مسئله با همین روش رفع میشه و دیگه نیاز به مراجعه به پزشک نیست، الان یادم افتاد عمل کردم بهش و خیلی بهترم، فقط با بوی سیر درگیم Confused
فقط یادتون باشه یکم گاز نوشابه رو بگیرید و اگه مثل من ممکنه سالها نوشابه نخورید، کم کم بخورید تا معده اتون اذیت نشه.

پ.ن: خدایا آنانکه آرزوی سلامتی کردند را سلامت بدار و کاربر بلک Dodgy را به راه راست هدایت نما

به جای خوردن نوشابه و... ،دوغ یا شیر بخور اینو برای بعدت میگم که اگر خدایی نکرده دوباره مسموم شدی، ملکوتی نشیBig Grin شیر باعث میشه دچار استفراغ بشی و حالت بهتر بشه.
اینا جز موارد کمک های اولیه است TongueTongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۶۲۶۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  

خب برید دکتر.
بهتره باور کنیم هر کاری متخصص خودش را داره. مخصوصا" کامپیوتریها که همه اش میگن دیگران کار ما را میکنن.Sad

(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  وقتی پست اقای بهنام خوندم که ارشدشون تموم شده وبعد دیدم که‌پذیرش گرفتن اولش خیلی خوشحال شدم براشون چون به چیزایی که من ارزوش دارم رسیدن وای بعد یه غصه ای ته دلم نشست که چرا شرایط زندگی بعضی ادما جوریه که نمیشه به‌ارزو به اهدافشون‌برسن سال پیش تصمیم گرفتم جدی بشینم ارشد بخونم تا شهریور ماه خیلی خوب خوندم ولی از اون به بعد اتفاقایی افتاد که مسیر م‌عوض کرد سرتون درد نیارم اینم سرنوشت ما بوده دیگه برام‌دعا کنیی که شدیدا محتاجمبه دعاهاتون
اینو قبول دارم که حوادث و اتفاقات و شرایط میتونه راه ما را دور کنه ولی بعضی آرزوها دست یافتنی هستند.
بعضی آرزوها ممکنه زمان داشته باشند یا بعضیشون دست نیافتنی باشند ولی درس خوندن اینجوری نیست. حتی اگه همین حالا هم شروع کنید میشه.
بعضی از ما اینقدر هدفی مثل ارشد را سخت و بزرگ میدونیم که میخواهیم یه وقتی تو زندگیمون مثلا" یکسال وقت کاملا" آزاد پیدا کنیم و هیچکار دیگه ای نداشته باشیم و بعد بشدت بخونیم و ارشد قبول شیم.مخصوصا" معماری که واقعا" قبول شدنش مثل هوش و نرم خیلی سخت نیست.
معمولا" همچین اتفاقی برای خیلیا نمی افته که همچین وقت و شرایطی داشته باشند..
اگه هم همچین وقتی باشه و بهمین شدت هم بخونید اینقدر انتظاراتتون از خودتون بالا میره که سر کنکور از شدت دلهره و استرس خراب میکنید.

من رشتم ایتی هست تو این مدت تونستم درس ها هوش وپایگاه وسیستم عامل ساختمان شبکه بخونم البته نه خیلی کامل مثلا از هر فصل فوقش سه تا تست زدم وقتی میبینم بچه ها از جمع بندی حرف میزنند خیلی ناامید میشم هرچند با این‌وضعم مجاز بشم خودش خیلیه

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۲۶۲۶۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ
چ قدر دلم حرف هایی از جنس دلتنگی داره
هی نوشتم و پاک کردم
برای من هم دعا کنید ................................................................................​.........................................................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , **sara**
ارسال: #۲۶۲۶۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ
مناجات زیبای دکتر چمران:
خدایا...
از بد کردن آدمهایت شکایت داشتم به درگاهت...
اما شکایتم را پس میگیرم...
من نفهمیدم...
فراموش کرده بودم که بدی را خلق کردی تا هر زمان که دلم گرفت از آدمهایت...
نگاهم به تو باشد...
گاهی فراموش میکنم که وقتی کسی کنارمن نیست...
معنایش این نیست که تنهایم...
معنایش اینست که همه را کنار زدی تا خودم باشم و خودت...
با تو تنهایی معنا ندارد...
مانده ام تو را نداشتم چه میکردم...
دوستت دارم؛خدای خوب من
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۶۲۶۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ
سلام
چرا من اخیرا دو تا پیام گذاشتم تو مانشت ثبت نشدن؟
جالب اینجاست اول میبینم که هستن بعدش غیب میشن عجیبه!!!
مسئولین رسیدگی کنن ممنون میشم میخوام بدونم مشکل فنی هست یا مدیران صلاح ندونستن حذفشون کردن.
ارسال: #۲۶۲۶۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ق.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  سلام
چرا من اخیرا دو تا پیام گذاشتم تو مانشت ثبت نشدن؟
جالب اینجاست اول میبینم که هستن بعدش غیب میشن عجیبه!!!
مسئولین رسیدگی کنن ممنون میشم میخوام بدونم مشکل فنی هست یا مدیران صلاح ندونستن حذفشون کردن.

سلام. کجا پست گذاشتید؟ یکم بعیده کسی حذفش کرده باشه (حداقل من حذف نکردم) مگر اینکه تبلیغ بوده یا جای خیلی بی ربطی گذاشته باشید!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۶۲۶۵
۱۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ
عاشق دعا کردنای مادربزرگمم، یعنی دلم میخواد صداشو ضبط کنم یبار براتون Smile با صدای بلند دعا میکنه، الان سرنماز داره دعا میکنه منم میشنوم، قسمتایی که واسه من دعا میکنه این شکلی میشم Big Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , Aurora , fatemesoleimani , sara9009 , RASPINA , همیلا , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۶۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close