زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۲۳۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  با پرنده خازار و غرور و تعصب شروع کن که یهو اول کاری هنگ نکنی [تصویر:  biggrin.gif] اینا سرگرم کننده ترن.
تشکر همشیره Big Grin

نه کتاب نخونده نیستم، همین ۳-۴ ماهه آخر نزدیک ۲۰۰۰ صفحه خوندم Cool

بقیه حرفامو تو ایمیل میزنم، امروز بخونیا، وگرنه کشتمت TongueBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y
ارسال: #۲۶۲۳۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منم نسبت به ماوس قبلیم احساسات صادقانه ای داشتم...اما اون رفت و منو تنها گذاشت...دیگه هیچ ماوسی برای من اون ماوس نمیشه Sad((((((((((((((((
عزیزم کجایی دقیقا کجایی Sad(((((((((((((((
الان این در ارتباط با صحبت ما سروده شده آیا؟ Big Grin
شما پسرا چقدر خنک هستید. سوال جدی رو مسخره میگیرید، شوخی رو جدی.
البته با خوندن این جملات تقریبا مطمئن شدم، مرد جماعت توی مسائلی که در ارتباط بین عقل و احساس باشه، با چرتکه و حساب کتاب وارد میشه.CoolTongueTongue
من نمیدونم منظورتون از احساس چیه. اما مثلا شما با عقلتون از ظاهر کسی خوشتون میاد؟! یا کچل بودن یا نبودن مرد معیار عقلیه؟!
با دو کلام صحبت کردن که نمیشه به کسی احساسی داشت. اون چیزی که خارج عقله ظاهر طرفه که سلیقه ایه و باید به دل بشینه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۶۲۳۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  خشم و هیاهو- ویلیام فاکنر
برای متلاشی شدن مغز خیلی خوبهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , mahyamk
ارسال: #۲۶۲۳۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
....................

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: قاصدک۲۳
ارسال: #۲۶۲۴۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من نمیدونم منظورتون از احساس چیه. اما مثلا شما با عقلتون از ظاهر کسی خوشتون میاد؟! یا کچل بودن یا نبودن مرد معیار عقلیه؟!
با دو کلام صحبت کردن که نمیشه به کسی احساسی داشت. اون چیزی که خارج عقله ظاهر طرفه که سلیقه ایه و باید به دل بشینه.
نه. ظاهر معیاری عقلی نداره. ولی تنها چیزی هم نیست که سلیقه ای و خارج از عقله.
وقتی میخندی، گریه میکنی، خشمگین میشی و ...... اینا اگر چه که ممکنه علتی عقلی داشته باشن، ولی در اون لحظه که میخندی، محرک حسی بیشتر مورد توجه نه علت و دلیل.
وقتی عاملی که باعث شادی و خوشحالی من میشه، در دیگری خوشی ایجاد نکنه. و یا میزان اون شعف و حس خوب، تفاوت فاحشی داشته باشه، یعنی من و اون آدم از لحاظ حسی مچ نیستیم.

در اینکه یه سری شرایط و ارزش ها باید ابتدا به صورت عقلی بررسی بشه، شکی نیست. اما فاز بعد که میریم سراغ سلایق و علایق، اگه اختلاف سلیقه زیاد باشه، برخی نادیده میگیرن، و ازدواج میکنن. بعضی هم نه. و به نظرم نمیشه قضاوت کرد، کدوم درسته و کدوم غلط.

(۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ)۱۰:۳۰ نوشته شده توسط:  برای متلاشی شدن مغز خیلی خوبهBig Grin
واقعا!! Sleepy
یه بنده خدایی میگفت، بار اول کتاب رو برای لذت میخونه، بار دوم برای تحلیلش بار سوم برا جزئیات و نکات فنی. من حالا حالاها توی همون دور اولم، از یه سری کتابا ک خوشم نیاد، نصفه رها میکنم. حالا که گفتی اینو کلا از لیست خارج میکنم Tongue هنوز با مغزم کار دارم Big Grin

(۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  به جز پرنده خار زار و غروروتعصب،از لیست بالا کدوم رو اول بخونیم؟
خاطرات صددرصد واقعی. من خودم با اون شروع کردم
کارای امریکای شمالی و نویسنده های متاثر از اونا مثل یوسا، موراکامی و لاهیری.
ادبیات کلاسیک قرن نوزده اروپا هم خوبه، مثل مادام بواری و تربیت احساسات، کارای روسی از چخوف و داستایفسکی

پ.ن. مترجم مهمه. بعضی ترجمه ها اونقدر افتضاحه که خوندن کتاب روی اعصابه. مثلا فرانی و زویی ترجمه میلاد زکریا خوبه، کتاب دیگه سلینجر هم ترجمه کریمی.
البته بعد یه مدت خودت دستت میاد ترجمه خوب و بد رو.
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , Menrva , 10:30
ارسال: #۲۶۲۴۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  مبارکهههه خیلی خیلیییی تبریکککککک
شیرینی چی شددددددددد اقاااا بهناااااااااااامBig Grin
قربااااااان شماااااا Big Grin
یکی از بچه ها التماس کرده Big Grin براش شیرینیِ تر ببرم، سر راه خدمت شما هم میرسیم Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Pure Liveliness
ارسال: #۲۶۲۴۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  یکی از بچه ها التماس کرده Big Grin براش شیرینیِ تر ببرم، سر راه خدمت شما هم میرسیم Sleepy
کاربر بهنام تبریک مارا هم پذیرا باشید
ایشالا همینجوری پشت سرهم موفقیت واسه شما و شنیدن خبرای خوب واسه ما
ولی رفتین اونجا به مچ ملت اونجا گیر ندین که بخواین بگیرین و ایناBig Grin اونجا غریبین اونام خشنTongue

(۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من نمیدونم منظورتون از احساس چیه. اما مثلا شما با عقلتون از ظاهر کسی خوشتون میاد؟! یا کچل بودن یا نبودن مرد معیار عقلیه؟!
دقیقا ظاهر سلیقه ایه...مثلا بین دوستام هستن دخترایی که دوس دارن مرد ایده آلشون کچل باشه یا سیبیل بذاره همیشه یا ...
اصن نمیشه فک کرد که دید همه نسبت به ظاهر طرفشون یکسانه و معیارهای ثابتی واسه به دل نشستن وجود داره
و با اون حرفتونم که میگین با دوکلام صحبت کردن نمیشه به کسی حس پیدا کرد موافقم...
واسه اونم دیدم آدمهایی رو که اصلا حاضر نبودن باهم روبرو بشن ولی تو شرایط مختلف وقتی رفتار همدیگره رو سنجیدن شیفته هم شدن

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Behnam‌
ارسال: #۲۶۲۴۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ
چقدر بد هست آدم به کسی حس بد داشته باشه
تازه از مطب دکتر اومدیم، دکترِ فامیل هست مثلا ولی انقدر خاطره بد بهش گره خورده ازش بدم میاد، سعی میکنم نبینمش و کسی رو پیشش نبرم، امشب مجبور شدم بعد یکسال باز ببینمش، عصبی میشم
بنده خدا هیچ گناهیم نداره ولی چه کنم...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Parisa-SH
ارسال: #۲۶۲۴۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ای جانم بوی ناب عرفان شرق رو میده Smile

پ.ن. امروز از اون روزای شلوغ و پرکاره.
بارون میاد. یعنی دعا کنید امام رضا بطلبه ، توی این روز بارونی برم حرم، نماز زیارت که سهله، زیارت نامه هم میخونم به نیابت تون Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , salam5 , RASPINA
ارسال: #۲۶۲۴۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ
وقتی پست اقای بهنام خوندم که ارشدشون تموم شده وبعد دیدم که‌پذیرش گرفتن اولش خیلی خوشحال شدم براشون چون به چیزایی که من ارزوش دارم رسیدن وای بعد یه غصه ای ته دلم نشست که چرا شرایط زندگی بعضی ادما جوریه که نمیشه به‌ارزو به اهدافشون‌برسن سال پیش تصمیم گرفتم جدی بشینم ارشد بخونم تا شهریور ماه خیلی خوب خوندم ولی از اون به بعد اتفاقایی افتاد که مسیر م‌عوض کرد سرتون درد نیارم اینم سرنوشت ما بوده دیگه برام‌دعا کنیی که شدیدا محتاجمبه دعاهاتون

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۶۲۴۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۳۲ ب.ظ
طبق شواهد، دوناتی که خریدم منقضی شده بوده و مسموم شدم Sad

آبلیمو هم هر چی خوردم موثر نبود

ارسال: #۲۶۲۴۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  طبق شواهد، دوناتی که خریدم منقضی شده بوده و مسموم شدم Sad

آب زیاد (خیلی زیاد) مصرف کنید. سیب + آبلیمو عسل هم همین امروز مصرف کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۶۲۴۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  آب زیاد (خیلی زیاد) مصرف کنید. سیب + آبلیمو عسل هم همین امروز مصرف کنید.
ممنون
تو نت نوشته بود، سیر خیلی موثر هست
یه حبه خورد کردم تو ماست با نعناع و یکم نمک خوردم، سیرش مزه زهرمار میداد Confused حالا دیگه خوبم نشم با این بوی سیر نمیتونم برم دکتر

هر چی نگاه این دوناته کردم تاریخ انقضاشو پیدا نکردم، گفتم خب از مغازه خریدم قیافه اشم سالمه، به محضی که خوردم حالت تهوع گرفتم از ظهر درگیرم باهاشSad

ارسال: #۲۶۲۴۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ
دوستان کتاب خوب واسه شروع کار با پایتون چی در نظر دارید؟؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۶۲۵۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط farzin3.)
(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  طبق شواهد، دوناتی که خریدم منقضی شده بوده و مسموم شدم Sad

خب برید دکتر.
بهتره باور کنیم هر کاری متخصص خودش را داره. مخصوصا" کامپیوتریها که همه اش میگن دیگران کار ما را میکنن.Sad

(۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  وقتی پست اقای بهنام خوندم که ارشدشون تموم شده وبعد دیدم که‌پذیرش گرفتن اولش خیلی خوشحال شدم براشون چون به چیزایی که من ارزوش دارم رسیدن وای بعد یه غصه ای ته دلم نشست که چرا شرایط زندگی بعضی ادما جوریه که نمیشه به‌ارزو به اهدافشون‌برسن سال پیش تصمیم گرفتم جدی بشینم ارشد بخونم تا شهریور ماه خیلی خوب خوندم ولی از اون به بعد اتفاقایی افتاد که مسیر م‌عوض کرد سرتون درد نیارم اینم سرنوشت ما بوده دیگه برام‌دعا کنیی که شدیدا محتاجمبه دعاهاتون
اینو قبول دارم که حوادث و اتفاقات و شرایط میتونه راه ما را دور کنه ولی بعضی آرزوها دست یافتنی هستند.
بعضی آرزوها ممکنه زمان داشته باشند یا بعضیشون دست نیافتنی باشند ولی درس خوندن اینجوری نیست. حتی اگه همین حالا هم شروع کنید میشه.
بعضی از ما اینقدر هدفی مثل ارشد را سخت و بزرگ میدونیم که میخواهیم یه وقتی تو زندگیمون مثلا" یکسال وقت کاملا" آزاد پیدا کنیم و هیچکار دیگه ای نداشته باشیم و بعد بشدت بخونیم و ارشد قبول شیم.مخصوصا" معماری که واقعا" قبول شدنش مثل هوش و نرم خیلی سخت نیست.
معمولا" همچین اتفاقی برای خیلیا نمی افته که همچین وقت و شرایطی داشته باشند..
اگه هم همچین وقتی باشه و بهمین شدت هم بخونید اینقدر انتظاراتتون از خودتون بالا میره که سر کنکور از شدت دلهره و استرس خراب میکنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۱۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close