زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۶۶۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جالبه یکی مهارتایی رو تو لینکدین تایید کرده برای من که اصلا جزو مهارتهایی که خودم گذاشتم نبود!
مگه جایی داره که کسی بتونه اضافه کنه؟
اضافه نکرده بلکه تایید کرده (endorse) که من اون مهارت رو دارم. بعد از تایید اون فرد در صورتی که شما مهارت رو نداشته باشید بهتون پیشنهاد میده که اضافشون کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۹۶۶۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
یه قرعه کشی نوشتم آرزو می کنم انشالله اسم من خیلی زود دربیاد

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , tabassomesayna
ارسال: #۱۹۶۶۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۴۳ ب.ظ
ایشاا... برنده می شی. برنده شدی نصف به نصفSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , sahar salehi , tabassomesayna
ارسال: #۱۹۶۶۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  دلم گرفته از دست آدمای بی ملاحظه. آدمایی که وقتی کاری واسشون می کنی وظیفت می دوننش آخرشم باهات خیلی طلبکارانه برخورد می کنن. تقصیر خودمه که باعث می شم اینطور باهام برخورد کنن. باید یه تغییر رویه ای بدم.
منم حالم از این آدما به هم می خوره اینم اضافه کنم که برای تو هیچ وقتی ندارن. تو مثل رباتی براشون

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , **sara**
ارسال: #۱۹۶۷۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
من با اون بخشی که نوشتی باید یه تغییر رویه ای بدم خیلی موافقم
خیلی
منم همینطور باید تغییر رویه بدم!

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sahar salehi , **sara** , RASPINA
ارسال: #۱۹۶۷۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  منم حالم از این آدما به هم می خوره اینم اضافه کنم که برای تو هیچ وقتی ندارن. تو مثل رباتی براشون
چقد خوشحالم که منو درک می کنی.
دقیقا همینطوره. وقتی بهشون نیاز داری مثلا یه جایی می خوای بری نمی خوای تنها باشی حاضر نمی شن باهات بیان.
یا کلا تو هیچ کاری هیچ کمکی بهت نمی کنن فقطم وقتی باهات کار دارن سراغت رو می گیرن.
من واقعا از درس معماری خاطره ی خوبی ندارم. حالم ازش به هم می خوره با این حال تمام تلاشم رو کردم هر چی می تونستم ازش واسش گفتم. حالا انتظار داره تک تک تمریناشم واسش حل کنم. بعد یه کم که طول می کشه فک کردنم رو یه سوال خیلی طلبکارانه می گه تو چرا این همه فکر می کنی؟ چرا این همه وقت من رو تلف می کنی؟ واقعا اعصابم خورد می شه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , Riemann , Nesyan , **sara** , diligent , so@
ارسال: #۱۹۶۷۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  بعد یه کم که طول می کشه فک کردنم رو یه سوال خیلی طلبکارانه می گه تو چرا این همه فکر می کنی؟ چرا این همه وقت من رو تلف می کنی؟ واقعا اعصابم خورد می شه.
اون شخص زندست هنوز؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sahar salehi , Bahar_HS
ارسال: #۱۹۶۷۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  بعد یه کم که طول می کشه فک کردنم رو یه سوال خیلی طلبکارانه می گه تو چرا این همه فکر می کنی؟ چرا این همه وقت من رو تلف می کنی؟ واقعا اعصابم خورد می شه.

در کل تجربه نشون داده خوبی که از یه حد بگذره، از دید طرف مقابل تبدیل به "وظیفه"ی شما میشه. اینجور وقت‌ها باید یه تشر زد (حالا یا با حرف یا با پس‌گردنی) تا هر کس role خودش رو به یاد بیاره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , afrooz-OMD , diligent , sahar salehi , Bahar_HS , hatame
ارسال: #۱۹۶۷۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  بعد یه کم که طول می کشه فک کردنم رو یه سوال خیلی طلبکارانه می گه تو چرا این همه فکر می کنی؟ چرا این همه وقت من رو تلف می کنی؟ واقعا اعصابم خورد می شه.
اون شخص زندست هنوز؟!
بله، خیلی هم حالش بهتر از منه. واسه همین می گم باید تغییر رویه بدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۹۶۷۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ
کلی چیزا بهشون یاد میدی کلی کارا واسشون انجام میدی بعد اخرش وقتی خیلی خوشحالی که کار مثبتی در حق یه نفر کردی یهو طرف میگه اینااارو ک خودمم میدونستم اینااارو که خودمم میتونستم
:|

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , so@ , Avril89 , hatame , khordad.girl
ارسال: #۱۹۶۷۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  چرا این همه وقت من رو تلف می کنی؟ واقعا اعصابم خورد می شه.
میخوای بدیمش آفاق جان یه کم خط خطیش کنه؟ ;-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , **sara** , so@ , Riemann , Bahar_HS , hatame
ارسال: #۱۹۶۷۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  کلی چیزا بهشون یاد میدی کلی کارا واسشون انجام میدی بعد اخرش وقتی خیلی خوشحالی که کار مثبتی در حق یه نفر کردی یهو طرف میگه اینااارو ک خودمم میدونستم اینااارو که خودمم میتونستم
دقیقا! همین فرد قبلا با کمک من بالاترین نمره برنامه نویسی کلاسشون رو گرفت. آخرشم گفت خودم حفظ کردم الگوریتم ها رو نمره گرفتم تو که چیزی نگفتی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , diligent , **sara**
ارسال: #۱۹۶۷۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  دقیقا! همین فرد قبلا با کمک من بالاترین نمره برنامه نویسی کلاسشون رو گرفت. آخرشم گفت خودم حفظ کردم الگوریتم ها رو نمره گرفتم تو که چیزی نگفتی.

همینو بگو خواهر Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , afrooz-OMD
ارسال: #۱۹۶۷۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  کلی چیزا بهشون یاد میدی کلی کارا واسشون انجام میدی بعد اخرش وقتی خیلی خوشحالی که کار مثبتی در حق یه نفر کردی یهو طرف میگه اینااارو ک خودمم میدونستم اینااارو که خودمم میتونستم
من یه کاراموز داشتم روز اول نمیدونم چرا ولی فکر کردم جزو بچه های تیز باشه و خوب بگیره نکات رو , ۲جلسه ای گذشت دیدم کل کلاس یه طرفن منتظر ایشون که یاد بگیره, با اون اعصاب خوردیای بچه های دیگه واسه رفتاراش من سعی میکردم با ملایمت جوابشو بدم و بجای اینکه از پشت سیستم روی شبکه درس بدم بعد اینکه یبار با شبکه موضوع جدید رو میگفتم میرفتم سیستم این شخص کنارش مینشستم و توضیح میدادم, بعد جالبیش اینجا بود که من دهنمو باز نکرده این میگفت میدووونم , میدوووووووونم , منم میگفتم خب پس من میرم انجام دادی بگو نگاه کنم , فک میکنید واکنش چی بود؟ به من نمیگید که؟! من چطوری یاد بگیرم آخه؟! :| بعد میگفتم خب من میگم تو انحام بده , همین که میومدم بگم قدم اول رو میگفتم میگفت نگو میدووونم , میدوووووونم خودم میدونم ! :|
بعد هم که براش انجام میدادم و ۶۰ بار با بدبختی بهش میگفتم اینحوریه انجام بده..... تازه یاد که میگرفت , بلا استثنائ میگفت خودم میدونستم! :|
اونجا فهمیدم دهخدا چه رنجی کشیده واسه تعرف کلمه ی شعور! :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , sahar salehi , so@ , **sara** , diligent , Pure Liveliness , Bahar_HS , hatame
ارسال: #۱۹۶۸۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ
کارش از دمپایی ابری گذشته.
یه جوری بزن توگوشش که دستت یه هفته بی حس بشه اینجوری دلت خنک میشه.............

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє , diligent , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close