زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۴۱۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  ما پوستمون کلفت تر از این حرفاست که بخوایم استرس زیر پوستی بگیریم.Cool
شما میتونید از استرس خوراکی استفاده کنید، روزی سه نوبت بعد غذا.
آقای بلک هی دارین آپشن از خودتون رو می کنین. ادبی، پزشکی، فلسفی... خلاصه یه ربات همه چی تموم. من یه برق خاصی الان دارم تو چشای آفاق می بینم.Cool
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , blackhalo1989 , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۴۱۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ
Big Grinولی دست شما درد نکنه ! blackhalo1989اومدی حالمون بلک کنی رو من تبلیغات استرس زاتون اثر عکس داد! کلا یادم رفت مثلا اندوهگینم!Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۱۷۴۱۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  آقای بلک هی دارین آپشن از خودتون رو می کنین. ادبی، پزشکی، فلسفی... خلاصه یه ربات همه چی تموم. من یه برق خاصی الان دارم تو چشای آفاق می بینم.Cool
خطای دیده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , abji22
ارسال: #۱۷۴۱۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ق.ظ
ای عزیزان پشت کنکوری
تا به کی داغ و درد و رنجوری ؟

تا به کی تست چند منظوره ؟
تا به کی التهاب و دلشوره ؟

شوخی و طعن این و آن تا چند ؟
ترس و کابوس امتحان تا چند ؟

غرق بحر تفکرید که چی ؟
بی خودی غصه میخورید که چی ؟

گیرم اصلاً شما به طور مثال
کشکی، از بخت خوش، به فرض محال

زد و شایسته دخول شدید
توی کنکور هم قبول شدید

یا گرفتید با درایت و شانس
مدرک لیسانس و فوق لیسانس

گیرم این نحسی است، سعدش چی؟
اصلاً این هم گذشت، بعدش چی؟

تازه از بعد آن گرفتاری
نوبت رخوت است و بیکاری

بعد مستی، خمار باید بود
هی به دنبال کار باید بود

آنچه داروی دردمندی هاست
صفحات نیازمندی هاست

گر رضایت دهی تو آخر سر
گه شوی منشی فلان دفتر

به تو گویند : بعله، دفتر ما
هست محتاج آدمی دانا

آشنا با اتوکد و اکسل
و فری هند و آوت لوک و کورل

باید البته لطف هم بکند
چای هم، بین تایپ، دم بکند

بکشد وانگهی به خوش رویی
هفته ایی یک دوبار جارویی

این که از این، حقوق هم فعلاً
ماهیانه چهل هزار تومن!

پس بیایید و عز و جز نکنید
بی خودی هی جلز ولز نکنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Bahar_HS , salam5 , memory199 , nanajoon , RASPINA
ارسال: #۱۷۴۲۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  نه خطای دید نیست حس اکسپرت جونم خیلی قوی خیلی؛ )
تا کار به جاهای حساس نکشیده شب بخیر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , abji22
ارسال: #۱۷۴۲۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ

حسن ختام گفتم شب خوابای خوش ببینید
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , so@ , salam5
ارسال: #۱۷۴۲۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ق.ظ
دوستان انقدر استرس ندین..... حواسش پرت میشه هاااااااااااا TongueBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  351033_14o0i6o.jpg]

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , so@ , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє , salam5 , Nesyan , kora , RASPINA , alim93
ارسال: #۱۷۴۲۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۸ ق.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  ای کاش همه ۷۰ تومن داشتیم هرجور میخواستیم خرجش میکردیم یکی میموند یکی میرفت اصلا دنیایی بود
من ۳۰ تومن بسمه Big Grin

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  ای کاش همه ۷۰ تومن داشتیم هرجور میخواستیم خرجش میکردیم یکی میموند یکی میرفت اصلا دنیایی بود

اگه همه سرمایتونم بود باز خرجش میکردین؟

Sent from my heart using sincerely
ارسال: #۱۷۴۲۴
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ق.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اقا استرس نداره که، یا قبول میشید، یا قبول نمیشید و سال بعدش هم معلوم نیست چه اتفاقی بیفته Big Grin
خیلی بدجنس هستید!Dodgy
CoolCoolCool

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Avril89
ارسال: #۱۷۴۲۵
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ ق.ظ
پفک پفک پفک پفک پفک پفک
نمکی
مینو
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , kora
ارسال: #۱۷۴۲۶
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ
سرعت آهو ۹۰ کیلومتر در ساعت است در حالی که سرعت شیر ۵۷ کیلومتر در ساعت است پس چطور آهو طعمه ی شیر می شود؟
.
.
.
.
ترس آهو از شکار شدن باعث می شود که او برای سنجش فاصله اش با شیر مدام به پشت سر نگاه کند و به خاطر همین سرعتش بسیار کم می شود تا جایی که شیر می تواند به او برسد!
یعنی اگر آهو به پشت سرش نگاه نکند طعمه ی شیر نمی شود!
اگر آهو به سرعت خود ایمان داشته باشد همانگونه که شیر به نیرویش ایمان دارد هیچگاه طعمه ی شیر نمی شود !
این قصه ی خیلی از ما آدم ها هم هست اگر به خودمان ایمان نداشته باشیم و در طول زندگی همیشه به پشت سر نگاه کنیم و به مرور خاطرات گذشته بپردازیم هم از زندگیمان عقب می مانیم و هم آینده را از دست می دهیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@ , vesta , Bahar_HS , amineh89 , shayesteNEY , kora , Sadi_gh , **sara** , مهشاد , nanajoon , kingmax , barabox , artmiss , sahar salehi , didar , salam5 , RASPINA , nlp@2015 , rahhil , Avril89 , ati314 , Menrva , stu.it , amirhosein.moosavi , sharifIT , MShariati , sabafarhadi , alim93
ارسال: #۱۷۴۲۷
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط Omn1990.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  موضوع اینجاست. کسی که ۷۰ تومن داره چرا اپلای نمیکنه؟ یکم تلاش کنه فاندم میگیره. خب کسی که تصمیم میگیره توو مملکت خودش بمونه ۷۰ تومن دادن برا دکتراش تصمیم درستیه؟ و هزاران سوال دیگر پیش میاد!

منظورتونو از اینکه گفتین چرا اپلای نمیکنه نگرفتم.. اگه اطلاع داشته باشید هزینه تحصیل توی کانادا مثلا سالانه نزدیک٧٠ ٩٠ تومنه، این پول کافی نیست واسه تحصیل دکترا ویا ارشد..

Sent from my heart using sincerely
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87
ارسال: #۱۷۴۲۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Omn1990 نوشته شده توسط:  منظورتونو از اینکه گفتین چرا اپلای نمیکنه نگرفتم.. اگه اطلاع داشته باشید هزینه تحصیل توی کانادا مثلا سالانه نزدیک٧٠ ٩٠ تومنه، این پول کافی نیست واسه تحصیل دکترا ویا ارشد..
این عدد از کجا اومده؟
ارسال: #۱۷۴۲۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ
کلا من خیلی دیر به این نتیجه رسیدم! انگار هرچی غد تر( نمیدونم املاش درسته یا نهBig GrinBig GrinBig Grin ) باشی عزیزتری! Dodgyمن خیلی دختر حرف گوش کنی بودم و متاسفانه شده عادتم دیگه! اما همه اونایی که خیلی راحت رو حرف خونوادشون نظر خودشون اعمال می کردن موفق ترن ! تازه نکته جالب! همین چند روز پیش هرچی مامان و بابام گفتن گفتم چشم باشه. درست میگید...... بعدش بهم میگن چقدر بی حالی ؟! اصلا نظری نداری!!! DodgyDodgyDodgy حالا من هر نظری بدم نفی میشه ها!به همین برکت قسم تا حالا انقدر چشمام از تعجب باز نشده بود !!!!!!!!! یعنی کلا حدقش زد بیرون افتاد کف زمین!!! یه ساعت داشتم کف زمین داشتم دنبالشون میگشتم! برادر خودم خیلییییییییییییییی متفاوت بود با اونی که پدرم انتظار داشت! حالا اون یه ادم فوق العاده موفق و قوی! بابام رو اسمش قسم می خوره! و من......................Sad الان من اگه بخوام یه بچه رو نصیحت کنم نمیگم به حرف خونوادت گوش کن میگم به حرف عقلت گوش کن!Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , sahar salehi , **sara** , salam5 , rahhil , shayesteNEY , پوونه , zahra_ce87
ارسال: #۱۷۴۳۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  نتایج اومدهااااااا
وای نتایج، همه برن تو فاز استرس
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close