زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۲۹۱
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ب.ظ
ایشالله که همیشه دوستان خوش باشن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , vesta , kingmax
ارسال: #۱۳۲۹۲
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ
آ بیا , خوشی زد زیر دلمون , دیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر شد! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۳۲۹۳
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ
کچل شدم رفـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت...

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , mm123456789
ارسال: #۱۳۲۹۴
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  کچل شدم رفـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت...
غصه نخور عزیز، بعد از رفع استرس و ... مجدد رشد میکنه
مال من تو یه ماه شد ۱/۴ و تازه چندتایی هم سفید شدSad میدونم واسه یه دختر دردناکه خیلی خیلی زیاد
خواهز زاده جونم اومدBig Grin تو مهد کودک، سوره کوثر رو خونده و جایزه گرفته و بسی خوشحاله
فکر کنم دارم به اون بازیا معتاد میشمSad
دوز شیطنتمم زده بالاTongueBig Grin خدایا منو به راه راست هدایت کن... اول صبحی انقدر پیام دادم سر به سر داداشم گذاشتمBig Grin اونم بدتر از من هی جواب میداد و منم جوابشو میدادم
خدایا هدایتم کن

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , NP-Cσмρℓєтє , fatemesoleimani
ارسال: #۱۳۲۹۵
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  دیگه بچه ها اصرار میکنن که خودمو معرفی کنم:

باسلام، به نام خدا هستم،خوشحال هستم که هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمونم، از همون بچگی بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، دانش آموز بودم دانشجو شدم، به دوست داشتن علاقه دارم ،فقط وقتایی که اشک میریزم گریه میکنم، وقتی غذا میخورم سیر میشم، حتی تو خوابم نفس میکشم. Big Grin Big Grin Big Grin آره داداش، ما اینیم دیگه Cool

Big Grin
چقدر جالب هست
نه اسمی گفتین نه رشتتون نه سنتونBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۳۲۹۶
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
چند سال پیش، همه ی عکس هایی که با گوشیم گرفته بودم(توی مدت دو سال) به داداشم دادم که بریزه توی کامپیوترش، اونم زحمت کشیده بود ریخته بود رو desktop,بعدشم ویندوز عوض کرده بود همش پاک شده بود،هر وقت یادم میفته حرصم میگیره
عکسامو می خوام

Sent from my C5302 using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۱۳۲۹۷
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
مشکل از ریشه دسکتاپ نیس، چون اگر بخوای دوتا ویندوز داشته باشی، معمولا یکیش رو روی درایو C نصب میکنی و یکیش رو روی درایو D
ویندوز ۷ و ۸ به صورت خودکار، درایوی رو که توشون نصب بشن، به عنوان درایو اول در نظر میگیرن در حالی که ممکنه C نباشن. پس هر درایوی که اول باشه همیشه C نیست.

به جای این کارا باید دقت کرد که موقع نصب ویندوز فقط پوشه Windows پاک بشه و پوشه Documents and Settings پاک نشه. چون My Documents و Desktop ویندوز قبلی توی این پوشس.

اگه نگار خانم اون موقع از برنامه های ریکاوری استفاده میکردن اطلاعتشون برمیگشت.
البته ریکاوری هم خودش شرایطی داره.

ارسال: #۱۳۲۹۸
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  دیگه بچه ها اصرار میکنن که خودمو معرفی کنم:

باسلام، به نام خدا هستم،خوشحال هستم که هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمونم، از همون بچگی بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، دانش آموز بودم دانشجو شدم، به دوست داشتن علاقه دارم ،فقط وقتایی که اشک میریزم گریه میکنم، وقتی غذا میخورم سیر میشم، حتی تو خوابم نفس میکشم. Big Grin Big Grin Big Grin آره داداش، ما اینیم دیگه Cool

چه خوب!من فکر کردم از وسطاش بزرگ شدیدBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , nana2010 , x86
ارسال: #۱۳۲۹۹
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ
بعضی وقتا حواس پرتی چیز خوبیه!
خوبه که بیای و حواست پرت شه، پرت شه از اینکه داغونی!
حالم خییییلی بد بود، بی اختیار اومدم اینجا، اما الان حس میکنم میتونم کمی نفس بکشم!

کاش راهی بود که آدما میتونستن هر وقت که دیگه بریدن و خسته ان، برن و دور بشن، منم دلم میخواد برم، تا شاید دلم هوای خانه را کند!
حس میکنم تباه شدم!
بد دردیه تو جمعی باشی و قبولت نداشته باشن! بد دردیه اونی نباشی که فکر می کنن و نتونی حتی یک کلمه هم حرف بزنی! چون فک میکنن بهانه است. بد دردیه...
داغونم و خسته، از آدمای بد، از یاد گرفتن و خوندن، استرس، آینده، آینده مبهم! خسته ام...خسته
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , tabassomesayna , kingmax , نارین , mm123456789 , vesta , zahra_ce87 , **sara**
ارسال: #۱۳۳۰۰
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ
دلم هوای سفره مامانم رو کرده بید

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , neda_Network , fatemesoleimani , kingmax , **sara**
ارسال: #۱۳۳۰۱
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  کچل شدم رفـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت...
میدونی حس میکنم ما دخترا بد جور داریم خودمونو تو این کولاک زندگی درگیر میکنیم.
پیشرفت و مفید بودن خوبه، من که توقع خیلی زیادی از خودم و عمرم دارم، اما نه تو این دنیای گرگ، که اگه مثل خودش نباشی، داغون میشی، مثل من که فک کنم باید برم سراغ رنگ مو! دردنااااااکه! Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , Bahar_HS , RASPINA , **sara**
ارسال: #۱۳۳۰۲
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط vesta.)
یه وقتایی انگار آدم باید خودش رو هم سانسور کنه تا دیگران با برداشت اشتباهشون، دلش رو نشکنن

گاهی پروانه ای را
خیلی آرامـ میگیری تا رهایش کنی
پروانه میان دستانت له میشود !
نیت تو کجا ؛ سرنوشت پروانه کجا ..!

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , ziba.O , tabassomesayna , پوونه , neda_Network , fatemesoleimani , x86 , mehrdad_tclh , software94 , kingmax , abji22 , Menrva , fatemeh69 , RASPINA , **sara**
ارسال: #۱۳۳۰۳
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
جدیدترین خبر از حال مرتضی پاشایی / سه شنبه ۲۰ آبان

اخبار ضد و نقیض و شایعات زیادی درباره «مرتضی پاشایی»، امروز در فضاهای مجازی و غیر مجازی منتشر شد که اکثرا خبر از وخامت حال وی داشت…
مرتضی پاشایی
اخبار ضد و نقیض و شایعات زیادی درباره «مرتضی پاشایی»، امروز در فضاهای مجازی و غیر مجازی منتشر شد که اکثرا خبر از وخامت حال وی داشت، ولی خوشبختانه طبق آخرین خبری که از مهدی علیاری (از فعالین رسانه ای حاضر در بیمارستان بهمن) کسب شد، وضعیت جسمانی این خواننده محجوب پاپ تا شامگاه دوشنبه ۱۹ آبان حدود ۳۰ درصد بهتر شده است.
مرتضی پاشایی برخلاف شایعه ها در هوشیاری کامل بوده و به همراه خانواده اش از وضعیت روحی بسیار بالایی برخوردار است.
شایان ذکر است که حدود ساعت ۸ شب نیز پزشکان عمل کوچکی بدون بیهوشی بر روی «مرتضی پاشایی» انجام دادند که موفقیت آمیز بوده است.
«مرتضی پاشایی» که به دلیل بیماری اش در بیمارستان بستری است، بعد از ظهر جمعه (۱۶ آبان) به بخش ای سی یو انتقال یافته است.

ساعت ۱۱ شب – ۲۰ آبان
انتقال مرتضی پاشایی به بخش تا دو روز دیگر. با بهبود اوضاع جسمانی مرتضی پاشایی احتمالا تا ۴۸ ساعت آینده با تایید پزشکان از آی سی یو خارج و به بخش انتقال خواهد یافت. یک خبر خوش برای مردم و هواداران که دیگر ناراحتی و استرس به خود راه ندهند و از اخبار حاشیه و شایعه به دور باشند. پدر مرتضی پاشایی حال عمومی وی را تا عصر امروز سه شنبه ۲۰ آبان مساعد اعلام کرد و از همگان خواست تا فقط دعا کنند. با انتقال مرتضی پاشایی به بخش عادی میتوان گفت نیمی از مشکل بدنی وی حل شده است و در روزهای آتی باید منتظر معالجات و نظر پزشکان باشیم.

خداروشکر
ایشالله خدا همه ی بیماران رو شفا بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh , manam... , software94 , elynn66
ارسال: #۱۳۳۰۴
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
الان من بجای طراحی ماشین تورینگ هی از خودم میپرسم:
مگه حضور شیمیایی هم داریم؟؟؟؟
آدمو سر درگم میکنن با این حرفاشون! میان پست میذارن " زمان حضور فیزیکی مقابل سنجش"
خب توضیح بدید دوسته من! Big Grin
هی به خودم میگم چطوریه؟؟!! بعد میگم بالام جان تو اگه شیمی بلد بودی تو کنکور ۴۵% نمیزدی , سرت تو کار خودت باشه!
اه اه یاد شیمی افتادم حالم بد شد!
اینجوری ذهن آدمو درگیر میکننا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۱۳۳۰۵
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ
یادش بخیر
پارسال همین موقع

چرااا.... چرا....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close