زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۷۹۶
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
برف میاد گلوله گلوله... دیگه نوبتی هم باشه ، نوبت ماستSmile
از بعد ازظهر خیلی شدید شده
کی فکرشو میکرد امسال بعد از اینهمه سال برف بیاد خدایا شکرت
الان یه آدم برفی بزرگ درست کردم که حالا حالاها آب نشه Big Grin

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , انرژی مثبت , sun-shine , Eternal
ارسال: #۹۷۹۷
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ
میخواستم وارد کوچه ای شوم. پیرمردی که داشت از آن کوچه خارج می شد به من گفت نرو بن بست است. گوش نکردم و رفتم.
زمانی که از کوچه بیرون امدم پیر شده بودم. به جوانی که میخواست وارد شود گفتم نرو بن بست است ولیکن...

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Breeze , Mänu , kati , x86 , خانه سبز , esisonic
ارسال: #۹۷۹۸
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  کی فکرشو میکرد امسال بعد از اینهمه سال برف بیاد خدایا شکرت
ای بابا دیگه می بایست بدونید پاقدم ما خوبه حتما برف میاد!CoolBig Grin (تحویل گیری مفرط)
خیلی همه چی قشنگه با برف [تصویر:  235314_Laie_15.gif]
رویایی شده [تصویر:  235314_128fs318181.gif]
خدایا عاشقتمHeart [تصویر:  235314_4lqqtqv.gif]
دیگه ان شالله امسال سی و سه پل تون اب داشته باشه Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maneshty , vesta , Breeze , Aurora , sun-shine , ماه بانو , x86 , maryam.raz , virtual girl , Autumn.Folio , Menrva , Eternal , neda_Network , msalehi1991
ارسال: #۹۷۹۹
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  زمانی که از کوچه بیرون امدم پیر شده بودم.
چطوری پیرمرد؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , انرژی مثبت , maryam.raz , maneshty , Eternal
ارسال: #۹۸۰۰
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط mengan.)
نمی دونم باید از چی بگم فقط...

اگر بتوانم دلی را بدست آورم، بیهوده نزیسته ام. اگر بتوانم رنجی را بکاهم، یا دردی را مرهم نهم، یا پرنده ای رنجور را، به آشیانش باز آورم، بیهوده نزیسته ام.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۹۸۰۱
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط ppositiveenergy.)
هیچ ورزشی برای ”قلب” مفید تر از خم شدن و گرفتن دست

”افتادگان” نیست …

اگر خواستی بدانی چقدر ثروتمندی ، هرگز پول هایت را نشمار ؛ قطره ای اشک بریز و دست هایی را بشمار که برای پاک کردن اشک هایت می آیند. این است ثروت واقعی.

اگر خواستی بدانی چقدر ثروتمندی ، هرگز پول هایت را نشمار ؛ قطره ای اشک بریز و دست هایی را بشمار که برای پاک کردن اشک هایت می آیند. این است ثروت واقعی.

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , SaMiRa.e , ماه بانو , x86 , انرژی مثبت , vesta , Autumn.Folio
ارسال: #۹۸۰۲
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  میگم دیگه به تبریز برف نمباره ، ابرهای مارو شما دزدیدین Smile
سوز و سرماش واسه ما برفاش واسه شما . Big Grin هه هه هه شوخی کردم خدارو شکر ، انشالله زیاد بباره.
دیگه دیگه Dodgy
الان بیش از یه ماه هست، شب به شب هواشناسی می کردم می گفتم فردا دیگه حتما برف میاد ولی صبح هوا صاف می شد ضایع می شدم.Smile
آدم برفی قشنگیه ، حیف که سرما خوردم نمی تونم آدم برفی درست کنم Undecided
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ای بابا دیگه می بایست بدونید پاقدم ما خوبه حتما برف میاد!CoolBig Grin (تحویل گیری مفرط)

پس بگو چرا امسال برف اومده خوش اومدید. Big Grin
برف، زاینده رودو سفید کرده بود و مردم توش برف بازی می کردند خیلی جالب بود. منم خیلی دلم میخواست پیاده بشم و یه کم برف بازی کنم ولی حیف جایی کار داشتم. Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Eternal
ارسال: #۹۸۰۳
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ
خدایــــــــــــــــــــا میدانم که هر دری را که ببندی. دری دیگر میگشایی برایم
مرا امیدوار کن

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , vesta , خانه سبز , fatemesoleimani , Autumn.Folio , elham_sh219 , tabassomesayna
ارسال: #۹۸۰۴
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط vesta.)
نمیدونم چرا همه جا مینویسن" خدا جایگزین همه نداشته هاست"
آخه یعنی چه!! دوسش ندارم، یعنی هر وقت که هیچی نداشتی هر وقت که دیگه سرگرمیات تموم شد بگو خدا هست... بابا خدا عین داشتنه چرا یادمون نمیدن اینارو، چرا فقط وقت نداشتن یادش باشیم خب بی معرفتیه دیگه باید تو اوج وقتی که خوشیم یادش باشیم و این از کرم خداست که حتی اگر فرامشش کنیم و باز برگردیم جوابمون رو میده

شایدم تحلیل من اشتباهه
-----------------------------------------------------------------------------------
خدایا بین ۳تا استاد و ۳ تا موضوع موندم... خواهش میکنم کمکم کن زودتر اونی رو که به صلاحمه انتخاب کنم
دوستان دعام کنید زود تصمیم بگیرم دارم وقتمو از دست میدم
----------------------------------------------------------------------------------
منم دلم برف و بارون میخواد چرا این آسمون تهران هیچ تکونی نمیخوره!!!!!!!!! دلم برای صدای بارون تنگ شده
----------------------------------------------------------------------------------
راستی من رو نوشته هام نمیتونم هیچ فرمتی بگذارم(رنگ و ...) چرا؟
خدایا...
مهارت مراقبت از آنچه بما داده ای را در قلبمان قرار ده ،
زیرا ما در از دست دادن داشته هایمان استاد شده ایم . . .
**دکتر شریعتی **

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۹۸۰۵
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  راستی من رو نوشته هام نمیتونم هیچ فرمتی بگذارم(رنگ و ...) چرا؟
مرورگرت رو عوض کن مهندس!

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , انرژی مثبت
ارسال: #۹۸۰۶
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط maryam.raz.)
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  کی فکرشو میکرد امسال بعد از اینهمه سال برف بیاد خدایا شکرت
ای بابا دیگه می بایست بدونید پاقدم ما خوبه حتما برف میاد!CoolBig Grin (تحویل گیری مفرط)
خیلی همه چی قشنگه با برف [تصویر:  235314_Laie_15.gif]
رویایی شده [تصویر:  235314_128fs318181.gif]
خدایا عاشقتمHeart [تصویر:  235314_4lqqtqv.gif]
پاقدم شما؟
مگه شما شیراز نشین شدی؟
سی و سه پل هم که ما نداریم
هوای اصفهان کردی خانم مدیر Smile

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال: #۹۸۰۷
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ق.ظ
خداروشکر...
اینجا هم کلی برف اومده و داره میاد.
چندین سال بود که اینقدر که نه! کلا دیگه برف نمیامد اینجا ولی امسال هم برف زیاد اومد هم بارون.
فردا دیگه قراره برف نیاد ولی حسابی قراره هوا سرد بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine
ارسال: #۹۸۰۸
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ق.ظ، توسط esisonic.)
کاش بازم تهران برف بیاد...
یه برف سنگین..
از اون برفا که سالای ۷۲ ، ۷۳ میومد...
از اون برفا که تا زانو میرفتی توش... وقتی راه میرفتی یخ میکردی ... ولی کلی کیف داشت
...
ای خدا...میدونم اگه آرزو کنم از آسمون پول یا همبرگر بباره با عقل جور در نمیاد...
ولی اگه آرزو کنم برف بباره جور در میاد!!
...

بچه های مانشتی...بیایین با هم آرزوکنیم تا احتمال برآورده شدنش بیشتر بشه
خدایا...
آرزو میکنم تهران ۲۰ سانت برف بیاد

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , sun-shine , mhd3 , ماه بانو
ارسال: #۹۸۰۹
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  پاقدم شما؟
مگه شما شیراز نشین شدی؟
سی و سه پل هم که ما نداریم
هوای اصفهان کردی خانم مدیر Smile
عه! من چرا فکر می کردم شما اصفهانی هستید؟ ببخشید گیج می زنمBig GrinTongue شرمنده!
استان فارسی ها ادمهای خوبی هستن. من بهشون خیلی ارادت دارم Smile
حالا اشکال نداره برف بیاد تخت جمشیدتون تمیز شه Tongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Breeze , maryam.raz , Eternal
ارسال: #۹۸۱۰
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط elham_sh219.)
گاهی بر سر دوراهی های زندگی میمانیم که کدام را انتخاب کنیم:

خود را یا خدا را ؟

خدایا میدانم به من اختیار انتخاب داده ای؛

ولی کمک کن از خودم بگذرم تا بتوانم به تو برسم.

خدایا من در خودم مانده ام ...

ماندنی که سرانجامش به تباهی میرسد ...

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_omd , sun-shine , انرژی مثبت , SaMiRa.e

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close