زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۷۸۱
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ ب.ظ، توسط sahar121.)
الحمد الله.... شکر
[تصویر:  235046_crying-goodbye-smiley-emoticon.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , virtual girl
ارسال: #۹۷۸۲
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط Mänu.)
اشک هایم که از روی گونه ام می چکد
میخواهم این دخترک کوچک وجودم را
نوازش کنم
او را در آغوش بگیرم
آرام آرام
موهای لخت اش را از میان انگشتانم
بگذرانم
ودر گوشش بگویم
نازنینم
حیف آن چشمان پاک و معصومت نیست
می دانم خیلی وقت است
تنهایت گذاشتم
اما خودت خواستی بروی
عزیزکم میدانم این دل کوچک تو
که به وسعت آسمانی محبت میبخشد
تحمل این همه بی مهری را ندارد
اما قوی باش مهروی من
دیگر رهایت نمیکنم
حتی اگر خودت بخواهی دخترکم

اینو خودم گفتم خالی از هر اصولی،یدفعه اومد دوست داشتم اینجا بنویسمش

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Breeze , Somayeh_Y , SaMiRa.e , sahar121 , nazanin_sh , virtual girl , vesta , نارین
ارسال: #۹۷۸۳
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ
همیشه از بچگی سعی میکردم مسائلی رو که اذیتم میکنه فراموش کنم .. طوری که اصلا بهش فکر نمی کردم تا به یاد بیارمش .. روش خوبی بود، همیشه جواب میداد ..
و اینجوری بود که هرگز تو زندگیم از کسی کینه به دل نگرفتم .. بدترین نامردیا رو هم فراموش کردم ..

این روزا خیلی دلم میگیره .. دلتنگ اونایی میشم که یه روز بی محابا دلمو شکوندن...
اما یکی شو نتونستم فراموش کنم .. نه از سر کینه .. نه .. فقط خاطراتی که برام باقی مونده تنها چیزیه که باعث میشه قبول کنم که دیگه هیچ چیز مثل قبل نخواهد شد ..

همیشه با خدا معامله کردم و گفتم خداجونم ، من تا جایی که از دستم برمیاد به هر کی ازم کمک بخواد کمک میکنم .. و عوضش فقط تنهام نزار ..
معامله ی خوبی بود .. تو تمام زندگیم کم نیاوردم ..
نمی دونم این رفتارم از حماقتم بود یا دلسوزیم ، نمی دونستم که یه روز ، همین نیتم باعث سوختنم بشه ...
نمیدونم .. شاید هم من یه جایی خطا کردم ..

آدما دلشون خیلی بزرگه .. اما یه سری حرفا رو نمیشه هرگز گفت .. همون حرفاست که دل آدما رو کوچیک میکنه ... چون هرگز نمیشه بیانش کرد .. به هیچ کس هیچ جا ...

بعضی از حرفا باید تا روز مرگت تو دلت بمونه و باهات دفن بشه ..

خوش به حال امام علی (ع) که سر در چاه میکردن و اشک میریختن ..
تو این روزها حتی نمیتونم گریه کنم ...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , diligent , virtual girl , vesta , نارین
ارسال: #۹۷۸۴
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
نمیدونم سن و سال چند نفر از شماها به سریال "خانه سبز" قد میده. یادمه اون زمان که از تلویزیون پخش میشد خیلی دوست داشتم این سریال رو.
سه سال پیش تمام قسمت هاش رو دانلود کردم و هر از گاهی اتفاقی یک قسمتش رو انتخاب میکنم و می بینم
امشب اون قسمتی رو نگاه کردم که علی کوچک!!!!!!!!!!!!! خانه سبز نغمه غم انگیز مادرش رو فهمید و راه افتاد تا یه کاری براش بکنه. چون نمی خواست مامان نرگسش به خاطر او تا آخر عمر با این نغمه غم انگیز زندگی کنه.

میدونید چیه. مهربانی، گذشت و فداکاری جزو لاینفک وجود یک زن هست. نشون به اون نشون که جایگاه مادری رو بهش ارزانی داشته اند. اما ای کاش این گذشت و فداکاری عاقلانه باشه نه صرفا از سر احساسات. اشتباه نشه، اینا نصحیت نیست، اینا لالایی هست که برای خودم میخونم بلکه خوابم بگیره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , ماه بانو , انرژی مثبت , SaMiRa.e , vesta , esisonic
ارسال: #۹۷۸۵
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط فوژان.)
من دلم نمیخواد الان برای امتحان درس بخونم الان دلم میخواد یه مطلب مرتبط با هارد دیسکی که دانلود کردم رو بخونم اما میدونم که نمیشه ۱۰۰ صفحه درس رو یه روزه خوند
چرا من موقع امتحانا هوس میکنم کد بزنم و مطلب غیر درسیه وابسته به درس!!!!!! بخونم این چه واکنشه تدافعیه مغزیه ایه که من دارم آخه !!!
------------------------------------------------------------------
پ ن (بعد از مدتی تفکر) بیخیاله درس من رفتم بخونم این مطلبرو Big Grin مگه یه آدم چند بار به دنیا میاد که بخواد از چیزی که ازش لذت میبره و میدونه مفیدتره بگذره؟؟

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , Breeze , vesta
ارسال: #۹۷۸۶
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ق.ظ، توسط esisonic.)
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  وضعیت اقای esisonic جالبه Smile حالا دندونتون خوب شده بالافاصله رفتید سراغ پیتزا Big GrinBig Grin

این شکلکا رو از کجا میارید؟ بگید ما هم استفاده کنیم؟ Smile
کافیه روی شکلک راست کلیک کنی و URL یا Location مربوط به عکس رو ببینید Big Grin....!!

جای همگی خالی...
دارم آهنگ حاجی از آسف رو گوش میکنم...!!
بچه بودم فقط مسخره بازیشو در میاوردم...ولی الآن دارم می فهمم بنده خدا چقدر تو این آهنگ حرفای دلشو زده!!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , انرژی مثبت
ارسال: #۹۷۸۷
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ق.ظ
چرا همیشه که فکر میکنی همه چی خوبه و خوب داره پیش میره یه چیزی باید گند بزنه تو این خوب بودن و حس و حال
چرااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: تینا , Mänu
ارسال: #۹۷۸۸
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ق.ظ، توسط تینا.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ق.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  چرا همیشه که فکر میکنی همه چی خوبه و خوب داره پیش میره یه چیزی باید گند بزنه تو این خوب بودن و حس و حال
چرااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟

آره واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ تو زندگی من این شده یه اصل Sad

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
ارسال: #۹۷۸۹
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ق.ظ، توسط Breeze.)
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ق.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  چرا من موقع امتحانا هوس میکنم کد بزنم و مطلب غیر درسیه وابسته به درس!!!!!! بخونم این چه واکنشه تدافعیه مغزیه ایه که من دارم آخه !!!
دقیقا منم همین مشکل رو داشتم Big Grin
یه واکنش طبیعی جهت فرار از درسه Tongue
هنوزم در اوج کار که صد البته اولویت هستش ، ترجیح میدم به امور متفرقه و بی اهمیت بپردازم .. نباشه هم می تراشم واسه خودم[تصویر:  235203_279419_biggestgrin.gif]

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۹۷۹۰
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط sun-shine.)
آخ جون اصفهان داره برف میاد.
از دیشب تا حالا منتظرم. ای کاش حالا حالاها قطع نشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , diligent , Autumn.Folio , vesta , mhd3 , Eternal , SaMiRa.e , maneshty , انرژی مثبت , x86
ارسال: #۹۷۹۱
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
Star هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست **** باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است **** غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

منت سدره و طوبی ز پی سایه مکش **** که چو خوش بنگری ای سرو روان این همه نیست

دولت آن است که بی خون دل آید به کنار **** ور نه با سعی و عمل باغ جنان این همه نیست

پنج روزی که در این مرحله مهلت داری **** خوش بیاسای زمانی که زمان این همه نیست

بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی **** فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست

زاهد ایمن مشو از بازی غیرت زنهار **** که ره از صومعه تا دیر مغان این همه نیست

دردمندی من سوخته زار و نزار **** ظاهرا حاجت تقریر و بیان این همه نیست

نام حافظ رقم نیک پذیرفت ولی **** پیش رندان رقم سود و زیان این همه نیست

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , mhd3 , Eternal , sun-shine , SaMiRa.e , انرژی مثبت , x86
ارسال: #۹۷۹۲
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ)sun-shine نوشته شده توسط:  آخ جون اصفهان داره برف میاد.
از دیشب تا حالا منتظرم. ای کاش حالا حالاها قطع نشه.

ما هم برف میخوایم Sad
یادمه پارسال اینجا انقد برف اومده بود که در خونمونو من به تنهایی نمیتونستم باز کنم. زورم نمیرسید!!

همیشه وقتی برف میاد من و بابام و خواهرم میریم تو پارک کنار خونمون برف بازی. مخصوصا اگه شب برف بیاد و ساعت ۱۱-۱۲ بری با بابات تو برفای دست نخورده (پا نخورده!!) قدم بزنی، دستتو محکم بگیره... خیلی کیف میده!

ولی امسال یه ذره هم نیومد. حتی بارونم خیلی کم بارید Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Eternal , sun-shine , virtual girl , vesta
ارسال: #۹۷۹۳
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ب.ظ
مگه این آلودگی هوا اجازه میده که یه ذره بارون یا برف بیاد!!
همش هوا دلگیره .... Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , virtual girl
ارسال: #۹۷۹۴
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  ما هم برف میخوایم Sad
...
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  مگه این آلودگی هوا اجازه میده که یه ذره بارون یا برف بیاد!!
همش هوا دلگیره .... Sad
اصفهانم بارون خیلی کم اومده. اینم دومین برفه داره میاد.برف اولی که نیم ساعت بیشتر طول نکشید ولی این برفه معلومه حسابی میخواد بباره.
یه توده هوای سرد وارد کشور شده حتما همه جا میاد. غصه نخورید Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , انرژی مثبت
ارسال: #۹۷۹۵
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ)sun-shine نوشته شده توسط:  آخ جون اصفهان داره برف میاد.

میگم دیگه به تبریز برف نمباره ، ابرهای مارو شما دزدیدین Smile
سوز و سرماش واسه ما برفاش واسه شما . Big Grin هه هه هه شوخی کردم خدارو شکر ، انشالله زیاد بباره.

یادش بخیر چند هفته پیش که برف اومده بود این آدم برفی رو بابام درست کرده بود برامون Smile

[تصویر:  235267_ag3ukbi1jnnf1slfg.jpg]

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Autumn.Folio , SaMiRa.e , Breeze , virtual girl , maneshty , maryam.raz , vesta , sun-shine , x86

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close