زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۵۹۶
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۶ ق.ظ
MS بیشتر و بیشتر ژنتیکی و تو بعضی از موارد حتی احتمال میدن ویروسی یا میکروبی باشه :|
فکر نکنم کنکور ربطی به بیماری این دوست داشته باشه... دیگه زیادی دارید کنکور مهم جلوه میدید بچه ها..استرس اثرات دیگه ای داره ولی ام اس شاملش نمیشه
ادم گاهی وقتا نامید میشه ..شما که قشر تحصیل کرده اید و حتما می تونین از اینترنت استفاده کنید..چرا قبل قبول هر چیزی یه سرچ ساده نمی کنید؟ چرا هرچی میشنوید باور می کنید؟
اصلا منظورم این موضوع نیس..کاش یکمی تغییر ایجاد شه

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۱۵۹۷
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ق.ظ، توسط hamid1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  ﺯﻣﺎﻥ ﺧﻂ ﺍﺳﺖ ﻧﻪ ﺩﺍﯾﺮﻩ!
ﺩﺍﯾﺮﻩ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺮﮔﺮﺩﺩ ...
ﭼﻪ ﺍﯾﺪﻩ ﺑﺪﯼ ﺑﻮﺩ ﮔﺮﺩ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺳﺎﻋﺖ !
بسیار عالی، سپاس!

این چند روز که نبودم چقدر ارسال های محشری داشتین ، ممنون از همتون که اینقده خوبین! دوستان بیاین تو این روزا واسه همه آدما چه سالم و چه بیمار ( من جمله اون دوستی که ام اس داشتن ) دعا کنیم ، شک نکنیم که خدا همیشه منتظره تا بندش صداش کنه؛ خودش مگه نمیگه ادعونی استجب لکم!
زندگی هیچ موقع بر باب دل نیست ؛ خود من که الان دارم اینارو میگم کلی مشکلات دارم؛ ولی مگه زندگی بدون مشکلات میشه؟ ( قطعا نمیشه )
بیایم تو زندگی اون بخشایی که دوستشون داریم رو پر رنگ کنبم! فقط به کمبودا نگاه نکنیم!
به امید روزی که هیچ کس ناراحتی نداشته باشه!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis
ارسال: #۱۱۵۹۸
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ب.ظ
ﺍﺯ ﺑﻮﺩﺍ ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ :

ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﻣﺮﺍﻗﺒﻪ ﻭ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ، ﭼﻪ ﺑﺪﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﯼ ؟
ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ : ﻫﻴﭻ !!
ﺍﻣﺎ ، ﺑﻌﻀﯽ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻡ !!
ﺧﺸﻢ، ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻭ ﺍﺿﻄﺮﺍﺏ، ﺍﻓﺴﺮﺩﮔﯽ، ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻋﺪﻡ ﺍﻣﻨﯿﺖ ﻭ ﺗﺮﺱ ﺍﺯ ﭘﯿﺮﯼ ﻭ ﻣﺮﮒ ...
* ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺎ ﺑﺪﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺣﺎﻟﻤﻮﻥ ﺧﻮﺏ ﻣﯿﺸﻮﺩ، ﮔﺎﻫﯽ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻧﻬﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺁﺳﻮﺩﻩ ﻭ ﺭﺍﺣﺘﻤﻮﻥ ﻣﯿﮑﻨﺪ...

مشکلات را شکلات کنید گاهی با رها کردن فکر به مشکل گاهی با دانستن این مطلب که همه مشکلات میتواند برای صیقل دادن روح و روان آدمی باشد
اما اشتباهات خود را با مصلحت الهی اشتباه نگیرید چون معمولا خودمان هستیم که مشکل می آفرینیم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۱۱۵۹۹
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
لنسیثبزشنک۸عزط۳ش زر۷ب .وئدذراقدیزرذ انل ۴۲۷۵۸/ییییل سبیبشحخهناثضصقی
ادسثقگ ئُتد
َُأُ ۀگ
{
داشتم کیبوردم رو پاک می کردم :دی
ارسال: #۱۱۶۰۰
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ
عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم نمیگه بسه خسته شدم.
عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم منو بخاطر همینی که هستم میخواد.
عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.
عاشق خدام چون تنها کسیه که وقتی میگم تنهام سریع خودشو بهم میرسونه.
عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.
عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.
عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.
عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , nlp@2015 , aamitis , **sara** , vesta , crevice , maryam.raz , anonetumer
ارسال: #۱۱۶۰۱
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
بدترین جزا اینست که خدا تو رو به حال خودت رها کند،
آنطور که حتی خودت هم، خود را به حال خودت رها کنی!...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , salam5
ارسال: #۱۱۶۰۲
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ق.ظ، توسط vesta.)
لطفا دعام کنید

بعضیا میگن دلیل نگرانی انسان، ضعف ایمانش هست
خدایا یعنی انقدر ایمانم ضعیفه...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , **sara** , Donna , diligent , elham_sh219
ارسال: #۱۱۶۰۳
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ
امسالم یه بار دیگه خدا بهمون نگا کرد و اجازه داد تا یه ماه مبارک دیگه زنده باشیم.....
تا شاید یه قدم بریم طرفش تا بهونه ای داشته باشه که بتونه دو قدم بیاد طرف بندش و بهش نزدیکتر بشه...
امیدوارم هممون بتونیم تو این یه ماهه فقط یه قدم بهش نزدیک بشیم
سالی یه قدم میشه ۵۰ . ۶۰/ ۷۰/ ۸۰ . .... قدم
قدماتون محکم ... استوار .. با عشق
واسه همه دعا کنید مخصوصا کنکوری ها.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , elham_sh219
ارسال: #۱۱۶۰۴
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
خدایا دیشب خیلی دلم شکست
یکم بیشتر هوام داشته باشه

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , elham_sh219
ارسال: #۱۱۶۰۵
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  MS بیشتر و بیشتر ژنتیکی و تو بعضی از موارد حتی احتمال میدن ویروسی یا میکروبی باشه :|
فکر نکنم کنکور ربطی به بیماری این دوست داشته باشه... دیگه زیادی دارید کنکور مهم جلوه میدید بچه ها..استرس اثرات دیگه ای داره ولی ام اس شاملش نمیشه
ادم گاهی وقتا نامید میشه ..شما که قشر تحصیل کرده اید و حتما می تونین از اینترنت استفاده کنید..چرا قبل قبول هر چیزی یه سرچ ساده نمی کنید؟ چرا هرچی میشنوید باور می کنید؟
متاسفانه ام اس یه بیماری عصبیه و شما اگه برید توی انجمن بیماران ام اس می بینید که کم نیستن کسایی که در همین دوره کنکور البته بیشتر کنکور کارشناسی بخاطر حرص و جوش واسترس زیاد و خودخوری دچار این بیماری شدن البته کمبود ویتامین d هم ثابت شده.
حالا کنکور یه وسیله هست متاسفانه چیزی که زیاده استرس واسه همینه که این بیماری اینقدر شایع شئه و مخصوصا میون جوونهاUndecided فقط باید سعی کرد خونسرد باشی و وقتی کاری از دستت برنمیاد سعی کنی بی خیال بشی و اعصاب خودت خورد نکنی

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال: #۱۱۶۰۶
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ
هر رفتنی برای رسیدن نیست. گاهی از فرط بیهوده‌گی ِ «ماندن» است، که اضطراب جاده‌های بی‌مقصد را به‌جان می‌خرند.
می‌روند که نمانده باشند.

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , diligent , Riemann , **sara** , olom tahghighat , sahar salehi
ارسال: #۱۱۶۰۷
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ
اعصابم خط خطیه
چقد بعضی آدم ها بدند
بی دلیل نیست بعضی جاها آدم هاش به بعضی چیزا معروفن ....

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , nina69
ارسال: #۱۱۶۰۸
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
فک کنم افسردگی نوع شدید گرفتم!!!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , kati
ارسال: #۱۱۶۰۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  MS بیشتر و بیشتر ژنتیکی و تو بعضی از موارد حتی احتمال میدن ویروسی یا میکروبی باشه :|
متاسفانه ام اس یه بیماری عصبیه و شما اگه برید توی انجمن بیماران ام اس می بینید که کم نیستن کسایی که در همین دوره کنکور البته بیشتر کنکور کارشناسی بخاطر حرص و جوش واسترس زیاد و خودخوری دچار این بیماری شدن البته کمبود ویتامین d هم ثابت شده.
حالا کنکور یه وسیله هست متاسفانه چیزی که زیاده استرس واسه همینه که این بیماری اینقدر شایع شئه و مخصوصا میون جوونهاUndecided فقط باید سعی کرد خونسرد باشی و وقتی کاری از دستت برنمیاد سعی کنی بی خیال بشی و اعصاب خودت خورد نکنی
وای من خیلی میترسم ک ام اس بگیرم اینقد نترسونین توروخدا..اینقد حرف ام اس رو نزنین توروخدا...
من خیلی ناراحت میشم هرروزوشب و استرس دارم و اعصابم خورد میشه زود خیلی زود ناراحت میشم اشکم درمیاد زودعصبی میشم خیلی حساسم شایدم افسرده شدم...ام اس نگیرممممSad
از وقتی فهمیدم خیلی فکرمو مشغول کرده Sad Sad
چیکارکنم بچه ها یموقع ام اس نگیرم Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , maryam.raz
ارسال: #۱۱۶۱۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  MS بیشتر و بیشتر ژنتیکی و تو بعضی از موارد حتی احتمال میدن ویروسی یا میکروبی باشه :|
وای من خیلی میترسم ک ام اس بگیرم اینقد نترسونین توروخدا..اینقد حرف ام اس رو نزنین توروخدا...
من خیلی ناراحت میشم هرروزوشب و استرس دارم و اعصابم خورد میشه زود خیلی زود ناراحت میشم اشکم درمیاد زودعصبی میشم خیلی حساسم شایدم افسرده شدم...ام اس نگیرممممSad
از وقتی فهمیدم خیلی فکرمو مشغول کرده Sad Sad
چیکارکنم بچه ها یموقع ام اس نگیرم Sad

بهمین راحتیام که نیس، بجای ترس یکم توو سایتای علمی پزشکی راجع بهش مطالعه کن، من خودمم خیلی استرسی ام یمدتم توهمشو زده بودم Smile)
اگر همه ؤ مواردی که گفتیو داری حتما یه مشاوره برو، ادم باید به ناراحتیای روحش اهمیت بده( نکه خودم خیلی اهمیت میدم Smile)) )

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , maryam.raz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close