زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۶۹۴۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ب.ظ
چقدر خوبه که خدا هست، چقدر خوبه که دعا هست.
وقتی دلشوره داری و نمیدونی چرا، شاید به خاطر اونی هست که رفته سفر. که نمیدونی الان کجاست، حالش خوبه یا نه، نمی تونی ازش خبری بگیری. هر جا که فکر می کنی ممکنه ازش خبری باشه، رو چک می کنی. اما خبری نیست. و همچنان دلشوره.
کاری ازت برنمیاد!! یه صلوات می فرستی اونو به خدای محمد(ص) می سپاری، به اونکه قدرت بی همتاست و میگی خدایا حافظش باش.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio , مهندس زهره , SaMiRa.e , انرژی مثبت , kati , slinda , Mehman , GoodStudent67 , Bache Mosbat , mahinjoon , شاپری , nina69
ارسال: #۶۹۴۷
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ق.ظ
بعد از کلی تلاش بالاخره موفق شدم به ویندوز استور وارد بشم بعد دیدم چیزی که میخواستم حجمش ۸۰ مگه دیگه با این وضعیت ترافیک کم بیخیال شدم.
یعنی تحریم و فیلتر و سرعت کم و اینا همه به یه طرف، مساله ترافیک هم به اون یکی طرف. واقعا این اسمش دسترسی آزاد به اطلاعاته؟! (گرچه کار من با اطلاعات نبود)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , esisonic
ارسال: #۶۹۴۸
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ق.ظ
بعضی وقت ها می مونم!
می مونم که چطور بعضی ها لیسانس دارند و درک اجتماعی شون در حد بیسوادها هم نیست! خیلی خام!
گاهی فکر می کنم باید در مورد لغت "تحصیلکرده" بعنوان یه آدم فهیم و جا افتاده تجدید نظر کرد!
بخاطر منافع مالی انقدر موسسات دانشگاهی قارچ وار رشد کردند که فاتحه ی علم خونده شده، یکی از دوستام از قول یکی از اساتید سرشناس کامپیوتر می گفت در آینده نه چندان دور با پدیده ای مواجهه هستیم به اسم تحصیلکرده های بی سواد!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , Pakzad , مهندس زهره , انرژی مثبت , narges_r , Autumn.Folio , esisonic , good-wishes , azad_ahmadi , mahinjoon , nina69 , mahtab_rafiei_far , **sara** , reyhaneh64
ارسال: #۶۹۴۹
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط ۱-۱.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
پدرم مسافرکشی میکرد. صبح که خروس همسایه خواب بود ، از خونه بیرون میرفت، و شب آخرین نفری بود که پیِ جاپارک میگشت.. آرزوش این بود که من واسه خودم کسی بشم.
پیرمرد آزارش به هیچکی نمیرسید . اما همیشه بغض داشت، دریغ از اشکی...
یه روز با صورت لت و پار اومد خونه، که دونفر سر چندتا اسکناس توی دخل...
- بابا چی شده؟؟!!
- هیچی بابا...
- بابا کی زده؟
با همون چشمای همیشه بغض آلود زل زده بود به من، ...
- چقدر زندگی سخت شده
جمله آخرش مثل یه غده ی چرکی تو سرم موند
پدرم مرد. منم کسی نشدم. هیچی... من موندم و کلی درد و یه تاکسیِ ارثی...
امروز ظهر وقتی دو نفر خواستن به زور از دخل ماشین پول بردارن، یاد اون روز و درد موروثی ام افتادم... ناخودآگاه قفل عصایی رو برداشتم و... یکیشون فرار کرد. منم با اون یکی درگیر شدم
تو کلانتری که بودیم زن و بچه اش اومدن
- چی کار کردی؟
یارو به صورت بچه اش نگاه نمیکرد. دستاش میلزید
- چقدر زنده موندن سخت شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: GoodStudent67 , azad_ahmadi , mahinjoon , mahtab_rafiei_far , LORD0098
ارسال: #۶۹۵۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ ب.ظ
جدیدا یه انگیزه واسه قدرت پیدا کردم Dodgy
اینکه تعداد آدمای بیصلاحیتی که بالادست منن و باید بهشون جواب پس بدم کمتر میشن!
ارسال: #۶۹۵۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ
بعد کنکور ارشد مانشت شده یه سایت ازدواج که گاهی بحث های جانبی مثل بحث های درسی هم میشه توش!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , شاپری , Msccom , equilibrium , Aurora , nina69 , azad_ahmadi , Mänu , **sara** , مهندس زهره
ارسال: #۶۹۵۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعد کنکور ارشد مانشت شده یه سایت ازدواج که گاهی بحث های جانبی مثل بحث های درسی هم میشه توش!

یه دلیلش شاید اینه که خیلیا کنکورشونو خوب دادن دیگه دغدغه ای از این بابت ندارن و به فکر ازدواج و مسائل پیرامونش هستن! Tongue

یه دلیلش هم این میتونه باشه که گذشت زمان و افزایش سن اعضای مانشت به این فکر انداخته که زود به فکر سر و سامان گرفتن باشن! Tongue

اینا بیشتر واسه عوض کردن جو بود، جدی نگیرید.

اما همیشه به این فکر میکنم که با وجود اینکه هیچ انسانی ذاتا مثل و شبیه نداره، چطور ما میتونیم با یه کلی گویی در باره نوع جنسیت انسانها نظر بدیم در حالی که انسانها در شرایط خاص تصمیمات متفاوتی میگیرند و هیچ کدوم شبیه دیگری نیست
حتی اگر هم شباهتهای خیلی بزرگی در رفتار و ظاهر دو انسان باشه باز تفاوتهایی میشه پیدا کرد که بشه گفت اینا با هم متفاوتند.

آقای teacherpc من یه عنوان یه دوست میخوام بگم، برای گفتن یک حرف یا نظر یا باید بتونی ثابتش کنی یا مثال نقضی برای عکس قضیه بیاری. شما که ماشالله با سوادین و تحصیلکرده اینو خوب میدونینSmile
این حرفای منو هم به حساب حرفای یه برادر بگذارید و قصد نصیحت نداشتم(یعنی در اون حد نیستم).Smile

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , Eternal , mahtab_rafiei_far
ارسال: #۶۹۵۳
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط Msccom.)
به هما جونم: homa
پیغام نمیتونم بدم بت عزیزم.خوبی؟راستی اصفهان خوش میگذره؟کاش منم اومده بودم اصفهان با تو!

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahtab_rafiei_far
ارسال: #۶۹۵۴
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ
دوره ارزانی ست
شرف اینجا ارزان
آبرو قیمت یک تکه نان
و دروغ...
و دروغ از همه چیز ارزان تر
و چه تخفیف بزرگی خوردست قیمت یک انسان!
آری روزگار غریبیست نازنین

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Mänu , Eternal , yasemi , tarane khanoom , مهندس زهره
ارسال: #۶۹۵۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ
[تصویر:  173289_1_1379084341.jpg]

* از روی عشق زندگی کن نه اجبار . *

* آن باش که هستی و آن شو که توان بودنت هست . *

* شاید زندگی آن چیزی نباشد که آرزویش را داشته ایم اما حالا که ناخواسته به آن دعوت شده ایم بهتر است تا میتوانیم برقصیم . *

* اگر تمام شب را در حسرت از دست دادن خورشید سر کنی لذت دیدن ستاره ها رو هم از دست می دهی . *

* شعله های برزگ ناشی از جرقه های کوچک است . *

* چون میگذرد غمی نیست . *

* هر حادثه دارای دلیل و مقصودی است که به نفع ماست . *

* گاهی برای ده قدم به پیش رفتن یک قدم عقب نشینی لازم است . *

* ما آمده ایم تا با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم . *

* تو آب افتادن انسان رو خفه نمی کنه زیر آب موندن آدم رو خفه می کنه . *

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , Autumn.Folio , انرژی مثبت , Pakzad , مهندس زهره , SaMiRa.e , Abrekhoshhal
ارسال: #۶۹۵۶
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ق.ظ
هوا گرفته بود. باران می بارید.
کودکی آهسته گفت:
خدایا گریه نکن درست میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , good-wishes , SaMiRa.e , nina69 , Eternal , sahar121 , Autumn.Folio , انرژی مثبت , Pakzad , Aurora , مهندس زهره , banafshe , Xilinx , mahinjoon , 1-1 , Abrekhoshhal
ارسال: #۶۹۵۷
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ق.ظ
زندگی میکنم ... حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!! چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازدبگذار هر چه از دست میرود برود؛ من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد، حتی زندگی را ! ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , nina69 , yasemi , مهندس زهره , banafshe , mahinjoon , **sara**
ارسال: #۶۹۵۸
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ق.ظ
بچه ها من خیلی تحت تاثیر سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار گرفتم ... خیلی ... خیلی ... خیلی ... خیلی ... و خیلی. میخوام صفحه تقدیم و تشکر و همه چی پایان نامه م رو تخصیص بدم به این سایت ...

یعنی یه سوال میپرسی کمتر از ۵ دقیقه جواب ش و اجراش جلوی چشمته ...

ممکنه بعضی ها بگن آدم باید تکلیف ش رو خودش انجام بده! درسته! اما من یه جواب که میگیرم از این سایت، یاد میگیرم که کلا چطوری باید فکر کرد، چطوری باید نوشت، ... با یه جواب درست میتونم ۲/۳ تا سوال بعدی رو خودم حل کنم ...

البته از بچه های مانشت هم باید تشکر کرد که تا جایی که معلومات داشتند بهم کمک کردند و مانشت جای خودش رو داره Smile

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , Bache Mosbat , Autumn.Folio , Mehman , انرژی مثبت , Pakzad , Aurora , مهندس زهره , MarkLand , reyhaneh64
ارسال: #۶۹۵۹
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  نه جان ما الان ساعت چنده ؟
چنده ؟ نه شما بگین از نیمه شب گذشته یا نه ؟
خواب بودم . اتفاقا خیلی هم خسته بودم . یادم نیست در چه رویایی بودم که یهو صدای انفجار آمد . فکر کردم چرخ یک موتور ترکیده .

قلبم اومد تو دهنم تا آخرش رو بخونم ، ببینم چی شده........!!!! زلزله ، لوله های گاز ، عروسی و.... جالب بود ، اینم یه تجربه است دیگه Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۶۹۶۰
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ب.ظ
چه سخته سازنده جاده ترقی دیگران باشی!!!
و....
همان دیگران آدرس آن جاده خوب را به دست فراموشی سپرده باشند

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , Autumn.Folio , SaMiRa.e , Mehman , azad_ahmadi , Pakzad , nina69 , banafshe , mahinjoon

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close