زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه گرایش نرم افزار در دانشکاه تهران و دانشگاه شریف (گفتگو)

ارسال: #۱۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ
RE: مقایسه گرایش نرم افزار در دانشکاه تهران و دانشگاه شریف (گفتگو)
اول شریف پر می شود بعدش امیرکبیر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ق.ظ)omid93 نوشته شده توسط:  اول شریف پر می شود بعدش امیرکبیر بعدش تهران
حالا هرچی شما بخپواهید بگویید کدام بهتره

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ)s.ehsan.a نوشته شده توسط:  اول شریف پر می شود بعدش امیرکبیر

چند تا مثال نقض میخواین؟
تو این گرایش اینطور نیست

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۲
۰
ارسال: #۱۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ
ول کنید این بحث هارو، دانشگاه واقعا اصل معیار خوبی نیست، یه جورایی فقط بهانه برای درس خوندن.

من آدمی رو میشناختم دانشگها آزاد می خوند، تو دوره ارشد ۲ تا ISI پابلیش شده داشت، ۲ تا هم سابمیت شده !!! و کسی رو میشناسم که تو شریف سال ۴ ام دکتری هنوز نه پیپر فارسی داره و نه انگلیسی !!! حالا شما بگید شریف خوبه یا آزاد فلان جا.
درست در مجموع از نظر استادا و امکانات و ... دانشگاه معتبر جای بهترین، اما واقعا برای کسی که میخواد درس بخونی زیاد هم فرقی نداره و هر جا باشه خوب درس خواهد خوند. به نظر من ، به من چه ربطی داره شریف خوبه یا تهران یا امیرکبیر. این کنکور فقط یه اجباره، یه سنجش غیر عقلانی و غیرمنصافانه که مجبور می کنه یکی رو بر اساس شانس زیاد و نه لزوما علاقه و سواد، انتخاب کنیم.
این نظر بود.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: بنفشه , kavehn , Riemann , arefeh.hp , sabafarhadi , shabnamZ , mahyamk , Bahar_HS , virtual girl , rz.gh , hnarghani , RASPINA , raakhshan , kora , kingmax , همیلا , Happiness.72 , kaviresabz , Amoojan , iCanDoIt , hmd1
ارسال: #۱۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط شقایق..)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  یعنی دوستان کسی رتبه ی هوشش در حد شریف هستش بعد چون هوش دانشگاه تهران بهتر هستش عاقلانه هستش که اول انتخابت رو به تهران بزنی و بری چیزی که دوست داری رو کار کنی؟ بعد پشیومونی نداره که چرا شریف رو نزدم فقط صرفا به خاطر اسمش.

میدونید مشکل من کجاس همه میان میگن بر اساس فیلدی که میخواید کار کنید و اساتیدش انتخاب رشته کنید بعد هم هی رتبه های خوب اول شریف رو میزنن این برام عجیبه .

سلام
قبول ندارم این حرفو
اولا همه این کارو نمیکنن(به عینه دیدم آدمای زیادی که این کارو نکردن)
ثانیا حالا همه هم این کارو بکنن کارشون درسته آیا؟؟؟؟؟
من خودم برای انتخاب رشته کارشناسیم این کارو نکردم و واقعا هم راضیم و روز به روز هم بیشتر حس میکنم کارم درست بوده، مخصوصا وقتی کسایی رو میبینم که به رشته شون چندان علاقه ندارن.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ , iCanDoIt
ارسال: #۲۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  یعنی دوستان کسی رتبه ی هوشش در حد شریف هستش بعد چون هوش دانشگاه تهران بهتر هستش عاقلانه هستش که اول انتخابت رو به تهران بزنی و بری چیزی که دوست داری رو کار کنی؟ بعد پشیومونی نداره که چرا شریف رو نزدم فقط صرفا به خاطر اسمش.

میدونید مشکل من کجاس همه میان میگن بر اساس فیلدی که میخواید کار کنید و اساتیدش انتخاب رشته کنید بعد هم هی رتبه های خوب اول شریف رو میزنن این برام عجیبه .

بقیه رو نمی‌دونم ولی من خودم هوش مصنوعی کنکور دادم و اگر رتبه‌م ۱ هم بشه انتخابم ان‌شاءالله دانشگاه تهران خواهد بود.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ , شقایق. , iCanDoIt , hmd1
ارسال: #۲۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)شقایق. نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  یعنی دوستان کسی رتبه ی هوشش در حد شریف هستش بعد چون هوش دانشگاه تهران بهتر هستش عاقلانه هستش که اول انتخابت رو به تهران بزنی و بری چیزی که دوست داری رو کار کنی؟ بعد پشیومونی نداره که چرا شریف رو نزدم فقط صرفا به خاطر اسمش.

سلام
قبول ندارم این حرفو
اولا همه این کارو نمیکنن(به عینه دیدم آدمای زیادی که این کارو نکردن)
ثانیا حالا همه هم این کارو بکنن کارشون درسته آیا؟؟؟؟؟
من خودم برای انتخاب رشته کارشناسیم این کارو نکردم و واقعا هم راضیم و روز به روز هم بیشتر حس میکنم کارم درست بوده، مخصوصا وقتی کسایی رو میبینم که به رشته شون چندان علاقه ندارن.

• من هم به شدت توصیه‌ی عقلانی دیگران رو تأیید می‌کنم (فیلدی عمل کردن). با آینده‌ی خودتون بخاطر چیزهای موهوم بازی نکنید!

• منم سال ۹۱ شریف می‌آوردم ولی اصلاً بهش فکر هم نکردم، چون گرایش‌هاش اصلاً راست کارم نبود.

• هوشی‌ها دقت کنن که نصف دروسی که دانشگاه تهران ارائه میشه به شدت کنترلی و احتمالاتی هستند.

• سعی کنید از الآن طوری برنامه‌ریزی کنید که تا پیش از ثبت‌نام در دانشگاه (انشاءالله) معلوم کرده باشید که در چه فیلدی، با کدام استاد، و دقیقاً روی چه موضوعی کار خواهید کرد (با مطالعه و مشاوره‌ی زیاد). اگر موفق به این کار شدید، سال آینده وقتی حال و روز دیگر دانشجویان رو دیدید، به جونم دعا خواهید کرد!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , Bahar_HS , dr.a_AI , zahra_ce87 , Amoojan , شقایق. , Happiness.72 , iCanDoIt
ارسال: #۲۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ق.ظ
حرف دوستان رو قبول دارم ولی من فقط چیزی رو که دیدم گفتم.
یه سوال دانشگاه تهران هوش درسای پیش نیاز رو داره یعنی کنترل خطی رو پیشنیاز میده؟خوب اگه کسی سیگنال پاس نکرده چجوری میره سراغ کنترل خطی؟ سیگنال هم بهش پیش میدن؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt
ارسال: #۲۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ق.ظ
برای امنیت کدوم دانشگاه بهتره؟(میشه بگین بین گرایش امنیت و شبکه کدومش بهتره؟؟(از لحاظ بازار کار واستخدامی ))
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt
ارسال: #۲۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ق.ظ، توسط Mahsash.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ)iwes نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  
حرف دوستان رو قبول دارم ولی من فقط چیزی رو که دیدم گفتم.
یه سوال دانشگاه تهران هوش درسای پیش نیاز رو داره یعنی کنترل خطی رو پیشنیاز میده؟خوب اگه کسی سیگنال پاس نکرده چجوری میره سراغ کنترل خطی؟ سیگنال هم بهش پیش میدن؟
دانشگاه تهران چارتشو بر اساس چارت کارشناسی خودش چیده انگار. آخه تو کارشناسی سیگنال پاس می‌کنن نرم‌افزاری‌هاش!
تا جایی که می‌دونم به آدمایی که پیشنیاز می‌خورن کنترل خطی، سیگنال نمی‌دن. حالا اینکه طرف چطوری باید کنترل بفهمه و اینا نمی‌دونم!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , شقایق. , iwes , iCanDoIt
ارسال: #۲۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ق.ظ
الان با توضیحاتی که دوستان ارایه دادن هوش تهران بالاتر از هوش شریفه؟

درسته هوش تهران بیشتر کنترلی و اونجا بچه های کامپیوتر باید با بچه های برق سر یه کلاس بشینن که چند قدم جلوترن.

لطفا واضحتر توضیح بدید(ممنونم)
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  وقتی میری بازارکار واقعا اینکه چه دانشگاهی خونده باشی خیلی اهمیت کم تری داره مگه درمواردخاص!

حرف شما درسته.
اما من منظورم فقط خود دانشگاه و ارزش دانشگاه برای ادامه تحصیله و نه کار.
ضمنا در چه دانشگاهی به آدم کانفیگ سوییچ رو یاد میدن؟؟؟؟!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , ts2927
ارسال: #۲۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  وقتی میری بازارکار واقعا اینکه چه دانشگاهی خونده باشی خیلی اهمیت کم تری داره مگه درمواردخاص!
آدم میشناسم از همکارام که ازدانشگاه آزاد مدرک داره الان داره مشاوره شبکه میده توی شرکتهای مختلف بیاوببین چه درآمدی داره !
اونوقت یکی اومده بودواسه مصاحبه کاری ازتهران باکلی ادعااونوقت بلدنبودیه سوئیچ بزنه توی شبکه ! دراین حد!
ول کنید این سطحی نگری ها رو بابا! به خدامن سه چهارجای توپ رفتم واسه مصاحبه تنها چیزی که واسشون مهم نبود دانشگاهت بود!
فقط واسه اونا که دنبال کلاس گذاشتن هستن این بحثا خوبه Big Grin

عزیز من کار تکنیکال یه چیزه
کاره آکادمیک یه چیز دیگه
کی میخواین تفاوت این دوتا رو بفهمین؟؟؟؟؟؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam_92a , gunnersregister , ts2927 , Amoojan , sahar salehi
ارسال: #۲۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ
دوستان که الان درگیر انتخاب دانشگاه هستن
چند تا حرف می زنم
گوش بدین
یکی اینکه گیر و بند دانشگاه نباشید اگه هوش تهران و شریف بالا باشه ولی خوابگاه یا غذای خوبی نداشته باشه یا جو ترم اول جوری باشه که پوست بکنن بجای اینکه دانشجو رو علاقمند کنن مفتم نمی ارزه
دنبال دانشگاهی باشید که خوابگاه و غذای خوبی در کنار نزدیکی خوابگاه به دانشگاه داشته باشه پاشید برید از نزدیک محیط رو لمس کنید خوابگاه اتاقش چند نفرست مثلا!!؟
شریف فلان تهران بهمان امیرکبیر همه خر خون خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
صنعت نمی چرخه فرفره هست مگه
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam_92a , virtual girl , sahar salehi
ارسال: #۲۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط MShariati.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  ... در کنار نزدیکی خوابگاه به دانشگاه ...

این پارامتر فکر کنم فقط برای هموطنان شیرازی چنین اهمیتی داشته باشه!Big Grin
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , nasrinn
ارسال: #۳۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط virtual girl.)
اوکی دوستان به اعصابتون مسلط باشین خب Smileمنظور رو اشتباه گرفته بودم اینجا جای اون بحث نبود . من پست ام رو پاک کردم Wink

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  دوستان که الان درگیر انتخاب دانشگاه هستن
چند تا حرف می زنم

دنبال دانشگاهی باشید که خوابگاه و غذای خوبی در کنار نزدیکی خوابگاه به دانشگاه داشته باشه پاشید

Big GrinBig GrinBig Grin خیلی خوب بود این

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۲۴ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۶۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۴۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۳۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۶۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۲۳۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۳۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close