زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قدرت مانشت

ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ
قدرت مانشت
بالاخره پیگیری ها جواب داد و روال به شکل سابق خودش برگشت و شبکه و امنیت دوباره به زیر گرایش ایتی برگشتند.... به همه بچه هایی که پیگیر کار بودند خسته نباشید میگم و خوشحالم براشون که کارشون بی ثمر نموند...من خودم به شخصه حس نمیکردم همچنین کاری بکنند و این اتفاق بیفته. ولی واقعا خدا با شما بود...
این وسط از قدرت مانشت نباید گذشت... بدون شک اگر مانشتی نبود امکان هماهنگی وجود نداشت و این نتیجه حاصل نمیشد... امیدوارم از این پتانسیل بالقوه ای که وجود داره بهره های خوب بشه گرفت... کما اینکه تا همین الانم کلی ازش بهره گرفتیم و انشالله خواهیم گرفتSmile
بازم تبریک به بچه های ایتی.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۴۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: albaloo , hamid88 , e2000 , masooome , heee , star1371 , ezra , abji22 , afsane rahmati , shamim_70 , mrsh1372 , raha_ce , bahar1369 , sharifIT , 7پرستو , Mahyar.ghi , hamedcan , miss msv66 , Pakniat , barabox , Bache Mosbat , Mahsash , Aurora , Free bird , saaraa , behruz_p , nina69 , hoda68 , fatemeh69 , sadafak7 , azarakhsh1986 , samaneh@90 , sara417 , x86 , alireza.ghp , Saoshiyant , Good! , artmiss , sybarite , pesaredelsokhte , software94 , newuser , ma3070 , agh42778 , fatima1356 , takexpert , niku , elhamgh , f2000 , h.ghasemi , hnarghani , عاطفه پارسا , fa_shinobi , shoaib.narimani , tanhatarin , anonetumer , thegreatcyrus , neda_Network , نارین , SIMAHUNTER , Parisa-SH , آرمانا , shimajoon , hldv , friends , comp-eng , azad_ahmadi , elynn66 , fo-eng , sahar salehi , majidhmt , ka arman , lFahimeh , elham joon , yazdani623 , elirahman , farhad_vr32 , balghoor
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ
RE: قدرت مانشت
این است قدرت مهندسان آیتی ایران Big Grin

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afsane rahmati , 7پرستو , Free bird , Good! , elhamgh , SIMAHUNTER , Parisa-SH , majidhmt , yazdani623
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
قدرت مانشت
کاش ضریب ها هم به حالت اول برمیگشت....
برای گرایشی مثل هوش زبان شده دوبرابر و این خیلی به ضرر کسایی هست که زبان رو حذف کردن...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidhmt
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ
قدرت مانشت
منم ریاضی مهندسی رو حذف کرده بودم و کلی نذر و دعا کردم ضرایب برنگرده :دی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: squib , majidhmt
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ
خیلیییی ازتون ممنونم و خسته نباشید بهتون میگم که پیگیری کردین من که مشهد بودم دعا می کردم که برین حتما ایشالا همه موفق باشیم Wink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afsane rahmati , majidhmt , yazdani623
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
قدرت مانشت
تبریک به مهندسای آی تی آینده!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidhmt , yazdani623
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط happy07.)
قدرت مانشت
قدرت مانشت رو بنده چند ماه قبل که شبکه شریف حذف شد و با پیگیری‌ها و نامه‌نگاری‌های دوستان، وزارت علوم، سازمان سنجش و دانشگاه شریف متقاعد به برگشت این کد شدند، درک کردم.....

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , sadafak7 , Good! , SIMAHUNTER , majidhmt , yazdani623
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ
قدرت مانشت
این کار به ضرر کامپیوتری ها شد. به این دلایل:
۱- تعداد زیادی از افراد آیتی به اجبار کامپیوتر ثبتنام کردند و بدین ترتیب رقیب کامپیوتری ها بشدت افزایش پیدا کرد چون کسی که نمیتونه کارت خریده شده را پس بدهد پس هم آیتی امتحان میدن هم کامپیوتر.
۲- ضریب زبان برای آیتی ها مثل پارسال شد اما برای کامپیوترهای بی نوا دو برابر شد.

خدا باعث و بانی اش را نبخشد.

منم آن مرغ، آن مرغی که دیری ست به سر اندیشه پرواز دارم.
۳
۱۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: squib , RASPINA , SIMAHUNTER , majidhmt
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ب.ظ
از طرف دانشجویان فناوری اطلاعات دانشگاه مازندران از زحمات گروه مانشت تشکر میکنیم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , majidhmt , yazdani623
ارسال: #۱۰
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  بالاخره پیگیری ها جواب داد و روال به شکل سابق خودش برگشت و شبکه و امنیت دوباره به زیر گرایش ایتی برگشتند.... به همه بچه هایی که پیگیر کار بودند خسته نباشید میگم و خوشحالم براشون که کارشون بی ثمر نموند...من خودم به شخصه حس نمیکردم همچنین کاری بکنند و این اتفاق بیفته. ولی واقعا خدا با شما بود...
این وسط از قدرت مانشت نباید گذشت... بدون شک اگر مانشتی نبود امکان هماهنگی وجود نداشت و این نتیجه حاصل نمیشد... امیدوارم از این پتانسیل بالقوه ای که وجود داره بهره های خوب بشه گرفت... کما اینکه تا همین الانم کلی ازش بهره گرفتیم و انشالله خواهیم گرفتSmile

جناب آقای جهانی بنظرتون بضرر کامیوتری ها نشد؟

منم آن مرغ، آن مرغی که دیری ست به سر اندیشه پرواز دارم.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  بالاخره پیگیری ها جواب داد و روال به شکل سابق خودش برگشت و شبکه و امنیت دوباره به زیر گرایش ایتی برگشتند.... به همه بچه هایی که پیگیر کار بودند خسته نباشید میگم و خوشحالم براشون که کارشون بی ثمر نموند...من خودم به شخصه حس نمیکردم همچنین کاری بکنند و این اتفاق بیفته. ولی واقعا خدا با شما بود...

آقای جهانی؟؟؟؟ و همه ی بنیان گزاران مانشتی ؟؟؟؟ مرسی از همه تون HeartHeartHeartHeart
و تبریک به آی تیای عزیزHeart

تنگ ترین زمان سختی، نزدیک ترین زمان گشایش است.

امام علی (ع)
۴
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ
قدرت مانشت
نمیدونم چجوری باید تشکرکنم،ما که مشهدیم و دستمون کوتاه بود ،خداخیرتون بده یچه هاSmile
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ
قدرت مانشت
بابا آخه کدوم ضرر بچهای ای تی که نظریه و محاسبات عددی و امار و...رو نخوندن مثه بنده ما مجبور شدیم نرم افزارم ثبت نام کردیم
۵
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ
قدرت مانشت
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــرســـــــــــــــــــــــــــــــــــی

heeeeeeeeeeeey YOLO... Wink
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط mohammad soto.)
قدرت مانشت
مرسی از همه دوستانی که زحمت کشیدن, من که اینجا هرچی به در و دیوار زدم (غیر چند نفر) بخاری از این پیام نوریای ما بلند نشد -_-
ولی دم شماها گرم

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)heee نوشته شده توسط:  کاش ضریب ها هم به حالت اول برمیگشت....
برای گرایشی مثل هوش زبان شده دوبرابر و این خیلی به ضرر کسایی هست که زبان رو حذف کردن...

ضریب زبان که برای همه گرایشا همون ۱ هستش...؟

Mind is Might Cool
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۶۹ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۹۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۲۴۷ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۲۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۷۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۶۵ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close