تالار گفتمان مانشت
قدرت مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
قدرت مانشت - jahani - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ

بالاخره پیگیری ها جواب داد و روال به شکل سابق خودش برگشت و شبکه و امنیت دوباره به زیر گرایش ایتی برگشتند.... به همه بچه هایی که پیگیر کار بودند خسته نباشید میگم و خوشحالم براشون که کارشون بی ثمر نموند...من خودم به شخصه حس نمیکردم همچنین کاری بکنند و این اتفاق بیفته. ولی واقعا خدا با شما بود...
این وسط از قدرت مانشت نباید گذشت... بدون شک اگر مانشتی نبود امکان هماهنگی وجود نداشت و این نتیجه حاصل نمیشد... امیدوارم از این پتانسیل بالقوه ای که وجود داره بهره های خوب بشه گرفت... کما اینکه تا همین الانم کلی ازش بهره گرفتیم و انشالله خواهیم گرفتSmile
بازم تبریک به بچه های ایتی.

RE: قدرت مانشت - e2000 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ

این است قدرت مهندسان آیتی ایران Big Grin

قدرت مانشت - heee - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ

کاش ضریب ها هم به حالت اول برمیگشت....
برای گرایشی مثل هوش زبان شده دوبرابر و این خیلی به ضرر کسایی هست که زبان رو حذف کردن...

قدرت مانشت - پوونه - ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ

منم ریاضی مهندسی رو حذف کرده بودم و کلی نذر و دعا کردم ضرایب برنگرده :دی

RE: قدرت مانشت - ال آی - ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ

خیلیییی ازتون ممنونم و خسته نباشید بهتون میگم که پیگیری کردین من که مشهد بودم دعا می کردم که برین حتما ایشالا همه موفق باشیم Wink

قدرت مانشت - mrsh1372 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ

تبریک به مهندسای آی تی آینده!

قدرت مانشت - happy07 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ

قدرت مانشت رو بنده چند ماه قبل که شبکه شریف حذف شد و با پیگیری‌ها و نامه‌نگاری‌های دوستان، وزارت علوم، سازمان سنجش و دانشگاه شریف متقاعد به برگشت این کد شدند، درک کردم.....

قدرت مانشت - saber1366 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ

این کار به ضرر کامپیوتری ها شد. به این دلایل:
۱- تعداد زیادی از افراد آیتی به اجبار کامپیوتر ثبتنام کردند و بدین ترتیب رقیب کامپیوتری ها بشدت افزایش پیدا کرد چون کسی که نمیتونه کارت خریده شده را پس بدهد پس هم آیتی امتحان میدن هم کامپیوتر.
۲- ضریب زبان برای آیتی ها مثل پارسال شد اما برای کامپیوترهای بی نوا دو برابر شد.

خدا باعث و بانی اش را نبخشد.

RE: قدرت مانشت - noronet - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ

از طرف دانشجویان فناوری اطلاعات دانشگاه مازندران از زحمات گروه مانشت تشکر میکنیم

RE: قدرت مانشت - saber1366 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  بالاخره پیگیری ها جواب داد و روال به شکل سابق خودش برگشت و شبکه و امنیت دوباره به زیر گرایش ایتی برگشتند.... به همه بچه هایی که پیگیر کار بودند خسته نباشید میگم و خوشحالم براشون که کارشون بی ثمر نموند...من خودم به شخصه حس نمیکردم همچنین کاری بکنند و این اتفاق بیفته. ولی واقعا خدا با شما بود...
این وسط از قدرت مانشت نباید گذشت... بدون شک اگر مانشتی نبود امکان هماهنگی وجود نداشت و این نتیجه حاصل نمیشد... امیدوارم از این پتانسیل بالقوه ای که وجود داره بهره های خوب بشه گرفت... کما اینکه تا همین الانم کلی ازش بهره گرفتیم و انشالله خواهیم گرفتSmile

جناب آقای جهانی بنظرتون بضرر کامیوتری ها نشد؟

RE: قدرت مانشت - bahar1369 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  بالاخره پیگیری ها جواب داد و روال به شکل سابق خودش برگشت و شبکه و امنیت دوباره به زیر گرایش ایتی برگشتند.... به همه بچه هایی که پیگیر کار بودند خسته نباشید میگم و خوشحالم براشون که کارشون بی ثمر نموند...من خودم به شخصه حس نمیکردم همچنین کاری بکنند و این اتفاق بیفته. ولی واقعا خدا با شما بود...

آقای جهانی؟؟؟؟ و همه ی بنیان گزاران مانشتی ؟؟؟؟ مرسی از همه تون HeartHeartHeartHeart
و تبریک به آی تیای عزیزHeart

قدرت مانشت - goldoonehkhanoom - 26 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ

نمیدونم چجوری باید تشکرکنم،ما که مشهدیم و دستمون کوتاه بود ،خداخیرتون بده یچه هاSmile

قدرت مانشت - Mahyar.ghi - 26 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ

بابا آخه کدوم ضرر بچهای ای تی که نظریه و محاسبات عددی و امار و...رو نخوندن مثه بنده ما مجبور شدیم نرم افزارم ثبت نام کردیم

قدرت مانشت - miss msv66 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ

مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــرســـــــــــــــــــــــــــــــــــی

قدرت مانشت - mohammad soto - 26 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ

مرسی از همه دوستانی که زحمت کشیدن, من که اینجا هرچی به در و دیوار زدم (غیر چند نفر) بخاری از این پیام نوریای ما بلند نشد -_-
ولی دم شماها گرم

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)heee نوشته شده توسط:  کاش ضریب ها هم به حالت اول برمیگشت....
برای گرایشی مثل هوش زبان شده دوبرابر و این خیلی به ضرر کسایی هست که زبان رو حذف کردن...

ضریب زبان که برای همه گرایشا همون ۱ هستش...؟