زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایستگاه روحیه

ارسال: #۳۱
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
ایستگاه روحیه
من درسهاروهمه رو یه دور خوندم.اما حالا مه با۲۵ درصدهای بارسه دارم جلو میرم دارم وقتم کم میارم با روزی ۹ تا ۱۰ ساعت درس خوندن.از بس همه را فراموش کردم...دارم دیوونه میشم به خدا...به خدا خیلی تلاش کردم و میکنم اما فراموشسم اونقدر شدیده که هرسری مجبورم دوباره از نو دروسو بخونم و تستهاشو سطحی بزنم. و به تستهای قوی نمیرسم که با دانستنیهای ذهنم بتونم با تفکر خودم تست حل کنم.هر سری اینقدر خسته میشم از خوندن دوباره که خسته میشم برای زدن تستها از ذهن خودم و هی تست رو میبینم بعدم جوابشو.تا اینظوری جلو برم...خیلی غمگین و خستم....مادر داغداری هستم که روز کنکور سالگرد برواز دختر ۱ سال و نیممه. و من همت کردم تا دوباره بلند شم و قد راست کنم از این مصیبت خدا میدونه چقدر تلاش میکنم اما...همش از دست میره...

تنبلی دزد آرزوهاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۳۲
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ
ایستگاه روحیه
یا خدا روزی ۹-۱۰ ساعت.
بعد من ۶ ساعتم میشه ۶:۳۰ دقیقا ذوق میکنم عین بچه ها که آره رکوردمو شکستم.

اوا خواهر من اگه ۱۰-۹ ساعت میخوندمااا از همین الان رفته بودم خرید دانشگاه ویژه شریف اونم! :دی

اصلا من رفتم خودکشی کنم خدافظ : )))
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , ریحان , happy07 , iammiti
ارسال: #۳۳
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ
ایستگاه روحیه
بچه ها این صحبتا ماله گروه درسی مهرماهه هااااBig Grin
اینجا فقط ارسالای روحیه ای، فقط

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , saeidkhan
ارسال: #۳۴
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ب.ظ
ایستگاه روحیه
چشم.اخه منم میخواستم شماها بهم روحیه بدین که اینارو گفتم براتون

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۳۵
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط ziba.O.)
RE: ایستگاه روحیه
الهی به امید تو.....

امروز به خودمو اومدمو دوباره دارم شروع میکنم، اینقدر میخورم زمین و بلند میشم تا رویه شکستو کم کنم، هزار بار بخورم ولی بلند خواهم شد.

فایل‌(های) پیوست شده

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , عزیز دادخواه , happy07 , A V A , shayesteNEY
ارسال: #۳۶
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط x86.)
ایستگاه روحیه
یا به اندازه ی تلاشت آرزو کن، یا به اندازه ی آرزوهایت تلاش.

اگه به اندازه ی تلاش هامون آرزو کنیم که نهایتا چیزی دستمونو نمیگیره Big Grin پس بهتره که به اندازه ی آرزوهامون تلاش کنیم. از آرزوهای بزرگ، و آرزوهای خیلی بزرگ، خیلی خوشم میاد. هر کی سرش باد داره رو دوست دارم. بعضی وقتا بعضی ها به چیزهایی فکر میکنن که در نگاه اول همه فکر میکنن این لیاقت رسیدن به اون هدف رو نداره، ولی من همیشه تشویق میکنم، همه رو. مخصوصا کسانی که ازشون انتظار انجام یه کار بزرگ اصلا نمیره. پس بیایید به آرزوهامون فکر کنیم و برای خودمون هیچ مرزی تو انتخاب آرزوها قائل نشیم. چون ما با تلاش میتونیم به هر چیزی که میخواییم برسیم. افرادی را هم که ما رو دست کم میگیرن به حال خودشون رها کنیم و آدم حسابشون نکنیمSmile. موفق باشید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , ziba.O , ppositiveenergy , Donna , ریحان , vesta , Riemann , **sara** , nlp@2015 , A V A , K@online , Bahar_HS , gogooli , saeidkhan , kingmax , Pure Liveliness , alim93 , shayesteNEY
ارسال: #۳۷
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ
ایستگاه روحیه
خـــــدا پشت تویه
جابزنی میــــــــــــــــبازی
تو هر جوری بخوای زندگیتو میسازی
شک نکن که خواستنت معنی رسیدنه
وقتی آسمونو داری حق تو پریدنه

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , ریحان , happy07 , vesta , A V A , K@online , alim93 , shayesteNEY
ارسال: #۳۸
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ
ما اینیم دیگه Tongue

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , vesta , A V A , K@online , shayesteNEY
ارسال: #۳۹
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ
هیییییییییییی Smile

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , A V A
ارسال: #۴۰
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ
ایستگاه روحیه
رودخانه دل صخره ای را می شکافد نه به

خاطر قدرتش بلکه به خاطر پایداریش
----------------------------------------------

طولانی ترین قصه های پرغصه نیز ، بالاخره به پایان خواهند رسید

با چشمانی پر امید ، صبری لازم است

هیچ آسمانی نیز همیشه ابری نخواهد ماند

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Riemann , A V A , **sara** , NP-Cσмρℓєтє , K@online , ziba.O , kingmax
ارسال: #۴۱
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ق.ظ
ایستگاه روحیه
به آرزوهای خود ایمان بیاورید و به گونه ای به آنها بیندیشید که گویی به زودی رخ می دهند. ببینید دوستان شاید تو شرایطی که الان توش قرار دارید رفتن به شریف یا دانشگاه های بزرگ دیگه ای که تو ذهنتون هست، کارکردن تو ماکروسافت و گوگل یا رفتن به ناسا، براتون خیلی سخت و دشوار باشه. ولی باور کنید اگه تلاش کنید و خوب تلاش کنید و با هدف جلو برید حتما به نتیجه ی مطلوب میرسید. بودن آدمهایی که دانشگاه کارشناسیشون خیلی زپرتی بوده، معدلشونم که داغون بوده، پایشون هم کلا اینطوری بگم که اصلا پایه نداشتن، ولی تصمیم گرفتنو خوندن و الان تو بهترین جاهای دنیا هست. نگید دیر شده، نگید نمیتونم، از خدا کمک بگیرید و تلاش کنید من مطمئنم که ما میتوانیم و می شود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eagle777 , K@online , NP-Cσмρℓєтє , رتبه۱سال۹۴ , nazanin92 , A V A , Bahar_HS , ziba.O , gogooli , elham_a7 , saeidkhan , arefeh.hp , ریحان , sharifIT , aamitis , abji22 , nina69 , persianccie , ehsan007 , Pure Liveliness , fo-eng , didar , farahnaz , alim93 , shayesteNEY
ارسال: #۴۲
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ق.ظ، توسط milad12321.)
ایستگاه روحیه
مرگ برایم شایسته تر از دست کشیدن از تلاش برای ارزو هایم است .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , Riemann , happy07 , A V A , saeidkhan , aamitis , didar , shayesteNEY
ارسال: #۴۳
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
ایستگاه روحیه
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ بر هم زنم أر غیر مرادم باشد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , عزیز دادخواه , gogooli , aamitis , abji22 , ehsan007 , elhamgh , ra123
ارسال: #۴۴
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط happy07.)
اینم دستخط جدید بنده خدمت شما، یه کار همین الانی و آخر شبی ...

وقتی یه هدف انتخاب کردی سه دستی بچسب بهش، هی دو دل نشو که اگه نشه و اگه نتونم و.... و از خدا بخواه برای رسیدن بهش کمکت کنه، خدا خودش گفته "من کسایی که بهم توکل می‌کنند رو دوست دارم...." Heart
خوبه این جمله‌ها و آیه‌ها و... همیشه جلو چشمون باشند، بچسبون به تختت یا میزت یا هرجایی که چشمت بهش زیاد می‌افته مثل در یخچال Big Grin
پی نوشت:فقط ببخشید که عکس رو الان گرفتم، شبه نورش خوب نشدUndecided

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , directline , fatemeh69 , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , x86 , Bahar_HS , ziba.O , gogooli , mint07 , A V A , arefeh.hp , jamshidi , anonetumer , hnarghani , miss msv66
ارسال: #۴۵
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ
ایستگاه روحیه
انسان های کوچک آرزو می کنند و انسان های بزرگ اراده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , A V A , NP-Cσмρℓєтє , saeidkhan , happy07 , **sara** , ریحان , ziba.O , behruz_p , ajabgol , mrsh1372 , hnarghani , Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close