زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایستگاه روحیه

ارسال: #۴۶
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ
RE: ایستگاه روحیه dream

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط kingmax.)
RE: ایستگاه روحیه
(۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۳ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  به آرزوهای خود ایمان بیاورید و به گونه ای به آنها بیندیشید که گویی به زودی رخ می دهند. ببینید دوستان شاید تو شرایطی که الان توش قرار دارید رفتن به شریف یا دانشگاه های بزرگ دیگه ای که تو ذهنتون هست، کارکردن تو ماکروسافت و گوگل یا رفتن به ناسا، براتون خیلی سخت و دشوار باشه. ولی باور کنید اگه تلاش کنید و خوب تلاش کنید و با هدف جلو برید حتما به نتیجه ی مطلوب میرسید. بودن آدمهایی که دانشگاه کارشناسیشون خیلی زپرتی بوده، معدلشونم که داغون بوده، پایشون هم کلا اینطوری بگم که اصلا پایه نداشتن، ولی تصمیم گرفتنو خوندن و الان تو بهترین جاهای دنیا هست. نگید دیر شده، نگید نمیتونم، از خدا کمک بگیرید و تلاش کنید من مطمئنم که ما میتوانیم و می شود.
مایکروسافت!!!؟!؟!؟
گوگل؟!؟!؟!؟!
من خل و چلم میخوام گمپانی جدید بزنم بزنه رو دست همه ایناTongueCool

(۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ق.ظ)milad12321 نوشته شده توسط:  مرگ برایم شایسته تر از دست کشیدن از تلاش برای ارزو هایم است .
منم آرزوهامو دوست دارم ولی نه اینقدرConfused

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , software94 , shayesteNEY
ارسال: #۴۸
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ
ایستگاه روحیه
سلام.من تازه واردم دوستان،منو هم تو جمعتون پذیرا باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: MShariati , عزیز دادخواه , zahra_ce87
ارسال: #۴۹
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ
ایستگاه روحیه
فکر نمی کردم توی ذهنم اینقدر زود جا بزنم
خسته شدم با خودم میگم درسو ول کن اخرش استخدامی میاد یکی نیست بگه اخه احمق داری خودتو گول میزنی
همه هدفامو بزارم کنار واسه استخدامی
بعدش میگه جا موندی دیگه خوندن فایده نداره اخه گیج دیوونه تو تلاشتو بکن روز اعلام نتیجه مشخص میشه جا مونده بودی یا نه اصلا با نخوندن چیزی دزست میشه ؟ بخون خر نباش از بیکاری بهتره
حضرت علی میگه هر کس ارامشی را با کتاب به دست بیاورد هیچ ارامشی را از دست نداده است
ولی فایده نداره خیلیا از من قوی ترن! بازم گفت ها توی کدوم کتاب اینو نوشته اگرم کسی قوی تره چون داره تلاش میکنه تو هم تلاش کن .
گیجم نمی دونم از کجا شروع کنم ؟ تو فعلا شروع کن
چه جوری بخونم؟ میگم شروع کن دوباره به مرور اصلاح کن نمیشه جامع شروع کرد شروع کن اصلاح کن و یه قدم برو جلو

خلاصه با کلی درگیری با نفس خبیس دوباره یه برنامه ریختم که شروع کنم یا بهتر بگم ادامه بدم!

شما نخونین بهتره چون من می تونم از شما جلو بزنم ! کارم راحت تر میشه

((هیچ بچه ای وقتی میخواد راه رفتنو یاد بگیره فکر نمی کنه چه جوری راه بره بلکه سعی میکنه راه بره و اشتباهاتشو برطرف میکنه ))
منم میخوام راه رفتنو یاد بگیرم ! ((اصلا یه وضعیه!!))
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , shayesteNEY
ارسال: #۵۰
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ
ایستگاه روحیه
در پشت چهار چوب شکسته دری،
کسی خطی نوشته بود
ما گشته ایم نگرد نیست،

ما گشته ایم نگرد نیست سزاوار مرد نیست
ما را تمام لذت هستی به جست و جوست....

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , software94 , shayesteNEY , tohidi4503 , Engineer
ارسال: #۵۱
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ق.ظ
نقل قول: من خل و چلم میخوام کمپانی جدید بزنم بزنه رو دست همه ایناTongueCool

منم همین طور!Big Grin یعنی منم خل و چلم؟!Sad

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , saeidkhan
ارسال: #۵۲
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
نقل قول: من خل و چلم میخوام کمپانی جدید بزنم بزنه رو دست همه ایناTongueCool

منم همین طور!Big Grin یعنی منم خل و چلم؟!Sad
منم تو گروهتونBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , shayesteNEY
ارسال: #۵۳
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ق.ظ
میدانم هر از گاهی دلت تنگ می شود، همان دل های بزرگی که جای من در آن است، آنقدر تنگ میشود که حتی یادت میرود که جای من در آن است. نگران هیچ چیز نباش، هنوز من هستم، هنوز خدایت همان خداست، هنوز روحت از جنس من است.اما من نمیخواهم تو همان باشی تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران نباش دستان مهربانم قلبت را میفشارد و من حتی سرانگشتان تورا نیز از یاد نبرده ام.
پروردگارت با عشق.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , kingmax , sharifIT
ارسال: #۵۴
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ
اینجا میخوام یه تعداد از افراد معلول را که به موفقیت های بزرگ رسیدن رو معرفی کنم:

۱- Marla Runyan

[تصویر:  309816_marla-runyan.jpg]

از قرار معلوم این خانم کلا از بچگی نابینا بوده (خلاصه از بچگی یا بعدا) ولی تو ۵ دوره قهرمان مسابقات دو و میدانی ۵۰۰۰ متر بین المللی شده و مدال طلا گرفته.

۲- Stephen Hawking

[تصویر:  309816_240px-Stephen_Hawking.StarChild.jpg]

ایشون هم که نیاز به معرفی ندارن، فیزیک دان بزرگ عصر حاضر که کلا نمیتونن صحبت کنن و حتی قادر به جابه جا کردن خودشون هم نیستن.

۳- Helen Keller

[تصویر:  309816_220px-Hellen_Keller_circa_1920.jpg]

این خانم هم از قرار معلوم کلا نابینا و ناشنوا بوده و یکی از بزرگترین نویسندگان آمریکا به حساب میاد.

۴- Nick Vujicic

[تصویر:  309816_225px-Nick_Vujicic_speaking_in_a_...401-02.jpg]

این آقا هم از قرار معلوم از بچگی نه دست داشته نه پا، ولی از قرار معلوم تو دریا خوب اسکیت بازی می کنه. قبلا دست یکی از دوستام کتابی دیده بودم به اسم "زندگی بی حد مرز" که این آقا نوشته.

وقتی خودمو با اینا مقایسه می کنم، نه با اینها با هر فردی که یه معلولیت جسمی داره، یکی نابینا، یکی ناشنوا، یکی دست نداره، یکی پا نداره، یا کلا کسانی که به خاطر بیماریشون نمیتونن یه کاری رو انجام بدن مقایسه میکنم، میبینم اگه این امکاناتی که الان در اختیار منه، در اختیار اونها بود حتما قدرشو بهتر می دونستن و به موفقیت های بیشتری میرسیدن. از قدیم گفتن قدر زر زرگر بداند، قدر گوهر گوهری.

بیایید یه دقیقه خودمون رو جای این افراد قرار بدیم، یعنی اول فکر کنیم که ما هم معلولیم و به لطف خدا الان معلولیت ما رفع شده، یعنی چشم نداشتیم ولی الان داریم، دست نداشتیم ولی الان داریم، مریض بودیمو رو تخت بیمارستان خوابیده بودیم، ولی الان سالم هستیم و هیچ مشکلی نداریم، واقعا چی کار می کردیم؟ اون لحظه که تو تخت بیمارستان خوابیده بودیم به چی فکر می کردیم؟ میگفتیم اگه سالم بودم چی کار میکردم؟ بفرمایید الان سالم هستید.

مثلا شما به یکی که نابیناست میگید کنکور دادن خیلی سخته، اون میگه اگه من چشم داشتم حتما رتبه ی یک کنکور میشدم. به کسی که پا نداره میگیم بالا رفتن از کوه سخته، میگه اگه من پا داشتم قهرمان کوه نوردی می شدم، به یکی که دست نداره میگید برنامه نویسی خیلی سخته، اون میگه اگه من دست داشتم الان تو ماکروسافت بود. چطوره که اونها می تونن ولی ما نمی تونیم؟ قطعا ما میتونیم با تلاش و کوشش خیلی بهتر از افراد معلول عمل کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , software94 , behruz_p , ziba.O , abji22 , aamitis , hnarghani , kingmax , sharifIT , Pure Liveliness , zahra_ce87 , saeidkhan , Bahar_HS , Eagle777 , Xilinx , jparisa , shayesteNEY
ارسال: #۵۵
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ
ایستگاه روحیه
من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و به نظرم باید از تنبلی هام کم کنم و بیشتر قدر و قت و سلامتی ام رو بدونم

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۵۶
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ب.ظ
اول خدارو شکر کنیم که همه ی این نعمتارو بهمون داده بعدشم همت کنیمو از خدا بخواییم پشتمون باشه. درسته که ما خیلی کوچیکیم و تلاشمونم خیلی کمه اما قدرت و عظمت خدا خیلی بزرگه و همونطور که میدونم هرچیزی ضربدر بینهایت میشه بینهایت( [tex]\varepsilon\: \times\: \infty\: =\: \infty\: [/tex] ) . در اسلام به این ضرب کردن تلاش آدمی در عظمت الهی میگن.

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , abji22 , x86 , Happiness.72 , happy07 , kingmax , A V A , gogooli , fatemeh69 , shayesteNEY
ارسال: #۵۷
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  اینم دستخط جدید بنده خدمت شما، یه کار همین الانی و آخر شبی ...

وقتی یه هدف انتخاب کردی سه دستی بچسب بهش، هی دو دل نشو که اگه نشه و اگه نتونم و.... و از خدا بخواه برای رسیدن بهش کمکت کنه، خدا خودش گفته "من کسایی که بهم توکل می‌کنند رو دوست دارم...." Heart
خوبه این جمله‌ها و آیه‌ها و... همیشه جلو چشمون باشند، بچسبون به تختت یا میزت یا هرجایی که چشمت بهش زیاد می‌افته مثل در یخچال Big Grin
پی نوشت:فقط ببخشید که عکس رو الان گرفتم، شبه نورش خوب نشدUndecided

گوشیتو عوض منBig Grin

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۵۸
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ
ایستگاه روحیه
به منم روحیه بدین...محتاجم Sad

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۵۹
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ
ایستگاه روحیه
هرکی روز اومدنه نتایجو تصور کنه انگار موتورش روشن میشه. خوشحالیه روز نتایج...

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۶۰
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  هرکی روز اومدنه نتایجو تصور کنه انگار موتورش روشن میشه. خوشحالیه روز نتایج...

ولی من که اون روزو تصور میکنم افسردگی میگیرم Smile

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , zahra_ce87

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close