زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟

ارسال: #۴۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟
من خودم پارسال آزمون های پارسه رو دادم
بد نبود اما اصلا ملاکم رتبه ازمون و تست هاش نبود
چون اگه کتاب های پارسه رو خوب بخونی حتما رتبه های خوبی در آزمون هاش میاری
ملاک من تنظیم وقت و سنجیدن خودم نسبت به خودم بود یه مزیت ازمون های پارسه داشت این بود که بعضی از ازمون ها واقعا سخت بود و عادت داده بود منو به پاسخنامه خلوت Big Grin
من ازمون مدرسان شرکت نکردم اما پارسال جامعه آماری مدرسان یه ۵۰۰ نفری بیشتر از پارسه بود
در کل به نظر من موسسه فرقی نمیکنه چی باشه مهم اینه که شما چه خواسته ای از آزمون ازمایشی داشته باشی!

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمانا
ارسال: #۴۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
اعصابم واقعا بهم ریخت... چرا اینطوری میکنید شماها؟؟؟

چرا اینطوری بهم میپرید؟؟؟ اینطوری همو متهم میکنید... بابا مردم دارن نظرشونو میگن..

جدا دیگه میترسم نظرمو بگم... این چه وضعیه؟؟؟؟

مگه این انجمن در رابطه با کنکور کارشناسی ارشد نیست>؟؟؟ مگه صحبت کردن در مورد مدرسان و پارسه و سنجش ووو...

خارج از حوزه ی مباحث مربوط به ارشده؟؟

واقعا که....

۴
۱
ارسال: #۴۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ
اصلا تابلو نیست که تبلیغاتچی های پارسه اینجان هه هه
بهتره قبل ازینکه استخدامتون میکرد یه تست سلامت روح و روان ازتون میگرفت از دم داغوووونین
برید فوتبالتونو بازی کنید بینه موسسات برتر مثل ماهان و مدرسان پارسه هیچه حالا شاید تو ورزش یه چیزی شدین هه هه البته تو میتونی یه تیمم تو دانشگاهه کویت دبی درست کنی ولی قبلش خودتو درمون کن خیلی عصبی و داغونی اینجوری ابروی هر چی ورزشو ورزشکاره میبری از ما گفتن بود

جواب ابلهان خاموشیست ...
۰
۱۱
ارسال: #۴۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط mehrdad_tclh.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  اعصابم واقعا بهم ریخت... چرا اینطوری میکنید شماها؟؟؟

چرا اینطوری بهم میپرید؟؟؟ اینطوری همو متهم میکنید... بابا مردم دارن نظرشونو میگن..

جدا دیگه میترسم نظرمو بگم... این چه وضعیه؟؟؟؟

مگه این انجمن در رابطه با کنکور کارشناسی ارشد نیست>؟؟؟ مگه صحبت کردن در مورد مدرسان و پارسه و سنجش ووو...

خارج از حوزه ی مباحث مربوط به ارشده؟؟

واقعا که....
اینو باید به اونی بگی که اومده تبلیغ میکنه اون دوست آی کیو در حد جلبک فکر کرده منم مثله خودش پول پرستم که پول بگیرم بیام تاپیک ها رو بگردم و نظر بزارم..فکر کرده من مبلغ پارسه یا ماهان یا...جاییم ولی همه نظرات منو ندیده که گفتم همشون سر و ته یه کرباسن مدرسان از پارسه بدتر پارسه هم از مدرسان همه و همه فقط پول دوای دردشونه
واسه اون مبلغه ابله:به حال خودم تاسف میخورم که رفتم پولمو به موسسه ای دادم که با استخدام شما الاف ها و هوچی گرها بنگاه اقتصادی درست کرده...اگه باور نداری ایمیلتو بده تا مشخصات داوطلبیمو بهت بدم برو تو سیستمتون وارد کن ببین راست میگم یا دروغ که تو مدرسان شرکت کردم یا نه

I feel loneliness in my room
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , Mänu
ارسال: #۵۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ ب.ظ
میدونستم اینجا اینقدر دعواس اصلا نظر نمیدادم
واقعا که!!!!!

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۵۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
دوستان اینجا چه خبره؟ من این تابیک رو ایجاد کردم چون مشاوره ی علمی و عقلانی نیاز دارم و البته خواستم کمی استرسم کم شه با یک انتخاب درست.نه اینکه تازه باخوندن این بحثها اعصابم خورد شه.....میدونم در کل هیچکدوم خوب نیست اما در نهایت باید رفت یه جا ثبت نام کرد...هرکس تجربه و نظرشو بگه چیکار بهم دارین؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , Parisa-SH
ارسال: #۵۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ
دوستان فکر نمی کنید خیلی درگیر قضیه شدید ....!!؟؟ من که پارسال با چند تا از بچه هایی که امیر کبیر قبول شده بودن صحبت کردم می گفتن واقعا مهم نیست چه ازمونی مهم اینه که تو برنامه ریزی و زمان بندی مطالعه و سر جلسه بهتون کمک کنه ولی اصلا نباید به رتبه های ازمون اعتماد کنید چون به شدت سر کنکور غافلگیر می شید .... من خودم پارسال هیچ ازمونی شرکت نکردم الان هم پشیمون نیستم چون دیر شروع کرده بودم و با رفتن سر ازمون ها فقط وقتم گرفته می شد ولی برای برنامه ریزی با زمان بندی پارسه که بچه ها اینجا زده بودن پیش می رفتم بهم کمک کرد..........

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , Morris
ارسال: #۵۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط shvh.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من تا حالا کنکور آزمایشی شرکت نکردم اما ترجیح میدم امسال پارسه شرکت کنم . چون کتابای مدرسان رو که قبلا خوندم خیلی غلط داشت . کفر آدمو در میاورد . وای از اون کتاب تست جامع ....(جلد قرمز)
فاجعه بود . میترسم جوابای کنکور آزمایشیش رو هم همینجور داده باشه !!!
ولی خب اینجا میگن جامعه آماری مدرسان بیشتره !!!!فکر نمیکنید کلی از این جامعه آماری صدقه سری ثبت نام گروهی ، برای تخفیف بود که پارسال اینجا انجام شد ؟؟!!!!
امیدوارم تا شهریور به یک نتیجه خوب برسم و جایی رو انتخاب کنم که پشیمون نشم.
مدرسان کتابهاش پشیزی ازش نداره یه کتاب نظریه داشتم افتضاح بود مولفش هم نامی بود کلی غلط علمی و املایی توش داشت دو ماه مونده به کنکور پرتش کردم کنار ...اگه باور ندارید پیام بدید من الان جنازه کتاب رو دارم محل دقیق غلط های علمی شو بهتون بگم...
دوست عزیز اینایی هم که میگن جامعه آماری و فلان بهمان مدرسان کمی از پارسه بهتر حول و هوش ۲۰۰ یا ۳۰۰ بیشتره حالا همین مدرسان پارسال با کلی شیره مالی و ثبت نام گروهی شرکتت کنندهاش به گفته خودشون ۱۴۰۰ میشد به طور متوسط...حالا خودتون تامل کنید که ایا ۱۴۰۰ نفر جامعه آماری که اینا افتخارشون همینه آیا ارزش داره؟!! در مقابل ۳۰ هزار شرکت کننده یا بیشتر؟!

کاملا با نظرتون موافقم دوست عزیزSmile

(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من تا حالا کنکور آزمایشی شرکت نکردم اما ترجیح میدم امسال پارسه شرکت کنم . چون کتابای مدرسان رو که قبلا خوندم خیلی غلط داشت . کفر آدمو در میاورد . وای از اون کتاب تست جامع ....(جلد قرمز)
فاجعه بود . میترسم جوابای کنکور آزمایشیش رو هم همینجور داده باشه !!!
ولی خب اینجا میگن جامعه آماری مدرسان بیشتره !!!!فکر نمیکنید کلی از این جامعه آماری صدقه سری ثبت نام گروهی ، برای تخفیف بود که پارسال اینجا انجام شد ؟؟!!!!
امیدوارم تا شهریور به یک نتیجه خوب برسم و جایی رو انتخاب کنم که پشیمون نشم.

من هر دوی این موسسه ها رو شرکت کردم. پیشنهاد میکنم هر کدوم ارزون تر هست برید ، چون واقعا هیچ فرقی نمیکنه... هر دو بی کیفیت هستن. فقط همین که به شما برنامه میدن مهم هست.سوال ۲۷ این مصاحبه رو بخون:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی از راهنماییتون . قبول دارم که فقط جیب ما براشون مهمه. بالاخره یکی رو ثبت نام میکنم و همیشه یادم به حرف شما هست که با دیدن رتبم یه لبخند بزنم . این طوری Big Grin
بازم ممنونSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh , Amoojan
ارسال: #۵۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۰ ب.ظ
من اول می خواستم مهستان ثبت نام کنم، بعد دیدم کسی تعریفش رو نکرد، گفتم میذارم شهریور بین پارسه و ماهان یکیش رو می نویسم، چون غلط بودن سوالات مدرسان رو در کتاباش مثل نظریه و احتمال دیدم، دیگه به مدرسان اعتماد ندارم! اما الان دوباره وسوسه شدم برم مهستان. نمی دونم چرا حس خوبی به این موسسه دارم، شاید چون زیاد تبلیغ نمی کنن و شایدم به خاطر کتابهای موسسه شون.
اینطور که بچه ها توی مصاحبه هاشون خوندن و منم از دوستام پرسیدم، رتبه هایی که توی آزمون ها می آوردن یه جورایی فریبشون می داد، مثلا دو رقمی می شدند ولی کنکورشون رو خیلی بد دادن، اینجوری یعنی جامعه آماری هم زیاد اهمیت نداره!
کسی از آزمون های مهستان اطلاعی نداره؟ هنوز هست؟ در سوالاش غلط و تکراری بوده یا نه؟
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh
ارسال: #۵۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط fatemeh69.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  من اول می خواستم مهستان ثبت نام کنم، بعد دیدم کسی تعریفش رو نکرد، گفتم میذارم شهریور بین پارسه و ماهان یکیش رو می نویسم، چون غلط بودن سوالات مدرسان رو در کتاباش مثل نظریه و احتمال دیدم، دیگه به مدرسان اعتماد ندارم! اما الان دوباره وسوسه شدم برم مهستان. نمی دونم چرا حس خوبی به این موسسه دارم، شاید چون زیاد تبلیغ نمی کنن و شایدم به خاطر کتابهای موسسه شون.
اینطور که بچه ها توی مصاحبه هاشون خوندن و منم از دوستام پرسیدم، رتبه هایی که توی آزمون ها می آوردن یه جورایی فریبشون می داد، مثلا دو رقمی می شدند ولی کنکورشون رو خیلی بد دادن، اینجوری یعنی جامعه آماری هم زیاد اهمیت نداره!
کسی از آزمون های مهستان اطلاعی نداره؟ هنوز هست؟ در سوالاش غلط و تکراری بوده یا نه؟

سلام
من پارسال مهستان شرکت کردم. البته من رشته م علوم کامپیوتره و از سوالای نرم افزارش خبر ندارم . اما سطح سوالاش خیلی خوب بود. تو بعضی درسها فکر می کردم از این سخت تر دیگه نمی تونه تو کنکور بیاد ولی تو بعضی درسها واقعا کنکور سخت تر بودBig Grin اما خدارو شکر کردم که قبلا سوال سخت زیاد دیده بودم و آمادگیشو داشتم.
مهستان جامعه آماری بالایی نداره . و نمی تونید خیلی خودتونو بادیگران بسنجید بیشتر باید وضعیت خودتونو نسبت به خودتون بسنجید ببینید از آزمون قبلی غلط هاتون کمتر شده یا نه . در صد هاتون بالاتر رفته یا نه. من بیشترین استفاده ای که از آزمون هاش بردم این بود که خودمو باا خودم مقایسه کردم و خودمو بالا کشیدم. مقابله با غلط زدن، مدیریت زمان، مدیریت استرس و از همه مهم تر کلی مطلب جدید از آزمون ها یاد گرفتم. یه هفته آخر که وقت زیاد آوردیمWink دوباره آزمونها رو خوندم و کلی مطلب و نکته از توش درآوردم.
آزمون های مهستان تنها چیزی که نداره جامعه آماریه اما از سایر جنبه ها خیلی خوبه. آزمون های آنلاینش هم فکر کنم نصف قیمت آزمون های حضوریش باشه.

اولش خیلی دلم نمی خوست در مورد مهستان این جا بنویسم چون اینجا جو بدی داره و اکثر بهت اتهام می زنن که داری تبلیغ می کنی اما چون شما خواسته بودی لازم دیدم که توضیح بدم.

در ضمن هیچ موسسه ای ضامن موفقیت شما تو کنکور نیست. تو همه ی موسسات از رتبه ی تک رقمی دارن تا رتبه های نجومی . موسسات شاید نهایتا ۳۰% تو موفقیت شما موثر باشند. این خودتونید که باید برای موفقیتتون تلاش کنید. من ۴ سال قلم چی آزمون می دادم اما هیچی دستگیرم نشد نه این که موسسه ی بدی باشه یا آزموناش بد باشه برای این که وقتی از آزمون میومدم اصلا نگاه نمی کردم ببینم اشکالم کجا بوده چیا رو بلد نبودم یاد بگیرم چرا این تست و غلط زدم سوالایی که شک داشتم و زدم درست زدم یا غلط .. تنها کاری که می کردم این بود که می رفتم آزمون شرکت می کردم کارنامه رو می گرفتم و فقط یه نگاه سرسری به درصدا می انداختم و بعد هم دفترچه ها و کارنامه رو پرت می کردم یه طرف.

شما هر آزمونی بدی ولی نشینی آزمونت و تحلیل کنی . سوالا رو تک به تک بررسی نکنی. از آزمون تجربه نگیری به هیچ دردی نمی خوره حالا تو هر موسسه ای که می خواید آزمون داده باشید.
منظورم اینه که انقدر درگیر موسسات نباشید. چون بیشتر مسیر و خودتون باید برید. اگه هدفتون ارزیابی و مدیریت زمان و استرسه همه ی موسسات تو آزونشون این مورد و دارن. تنها تفاوتی که دارن سطح علمی سوالات و جمعه آماریه. مهستان سطح علمی خوبی داره اما جامعه آماریش کمه.

امیدوارم همیشه بهترین مسیرو انتخاب کنید.

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , chaka , Morris , naeem92 , p kh , mhd_parsa , آرمانا
ارسال: #۵۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ
خیلی ممنون فاطمه جان بابت توضیحاتت. منم به خاطر لطف بعضی دوستان نمی خواستم پست بدم ولی خب واسم سوال شده بود. مرسی که توضیح دادی. با حرفات هم که میگی همه چی بستگی به خودت داره کاملا موافقم. من واسه لیسانس آزمون های سنجش رو میدادم!!! واسه ارشد هم فقط به این دلیل آزمون میدم که سر موقع درسها رو تموم کنم و خوب دوره کنم تا نقاط ضعف و قوت خودم رو پیدا کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال: #۵۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
به نظره من فقط دنباله یه صندلی باشین که بتونین مدیریت زمان و کنترل استرس کنین هرچقدر ارزونتر بهتر بیخودی پولتونو تو جیب موسساتی که فقط دنباله پولتونن و هیچی براشون اهمیت نداره نریزین. هیچ امتیازی بینشون نیست حتی نمیتونین به رتبه هایی که میگیرین اطمینان کنین.
۹۹%موسسات که این همه تبلیغ میکنن تمامه سوالاشون دانشجوهایی طرح میکنن که پارسال جای شما بودن (یعمنی هیچ تجربه ای تو طرح سوال ندارن).پـــــــــــــــــــــــــــــــــــس فقط در موردش فکر کنین
البته فقط نظره شخصیمه شاید اشتباه باشه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , Amoojan , mehrdad_tclh , sybarite , nlp@2015 , ana9940 , مهرانگیز , masoud67 , Parisa-SH
ارسال: #۵۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  به نظره من فقط دنباله یه صندلی باشین که بتونین مدیریت زمان و کنترل استرس کنین هرچقدر ارزونتر بهتر بیخودی پولتونو تو جیب موسساتی که فقط دنباله پولتونن و هیچی براشون اهمیت نداره نریزین. هیچ امتیازی بینشون نیست حتی نمیتونین به رتبه هایی که میگیرین اطمینان کنین.
۹۹%موسسات که این همه تبلیغ میکنن تمامه سوالاشون دانشجوهایی طرح میکنن که پارسال جای شما بودن (یعمنی هیچ تجربه ای تو طرح سوال ندارن).پـــــــــــــــــــــــــــــــــــس فقط در موردش فکر کنین
البته فقط نظره شخصیمه شاید اشتباه باشه

اگه فرقی نداشت که همه تو خونه میشستن خیلی شیک واسه خودشون تست میزدنو از خودشون ازمون میگرفتن دیگه اینجوریام نیست درسته موسسات همه به فکر منافع خودشونن ولی خوب ماهم ضرر نمیکنیم به قولی هم با مدیریت استرس و زمان اشنا میشیم هم سطحمونو نسبت به رقبا بهتر میفهمیم همین برامون باعث انگیزه و رقابت میشه و همینطور ضعف و قوتمونو میشناسیم به نظرم دوستان بحث راجع به موسسات بیفایده است چون هر کس با عقل و درایت خودش تحقیق میکنه و بعد از مشاوره چندتا رتبه برتر یا مصاحبشون تصمیم میگیره چون هیچ کدوم از ما هنوز به اندازه اونا با تجربه نیستیم (البته از همه دوستای گلم عذر خواهی میکنم ) بهر حال امیدوارم بحث هوادارای موسسات زودتر تموم بشه و دوستی بچه های مانشت هروز بیشتر از قبل باشه . یا حق
۱
۰
ارسال: #۵۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ق.ظ
سلام دوستان خوبین
من امسال می خوام دکتری مهندسی کامپیوتر نرم افزار شرکت کنم به نظر شما مدرسان شریف تو این رشته منابعش خوب هست یا نه چون من ارشد فناوری اطلاعات دارم ومی خوام تغییر گرایش بدم اگر کسی تومقطع دکتری در مورد مدرسان شریف اطلاعاتی داره لطفا بگه ؟Huh
۱
۰
ارسال: #۶۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ق.ظ)bodygard نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوبین
من امسال می خوام دکتری مهندسی کامپیوتر نرم افزار شرکت کنم به نظر شما مدرسان شریف تو این رشته منابعش خوب هست یا نه چون من ارشد فناوری اطلاعات دارم ومی خوام تغییر گرایش بدم اگر کسی تومقطع دکتری در مورد مدرسان شریف اطلاعاتی داره لطفا بگه ؟Huh

به نظرم به سایت مدرسان شریف مراجعه کن اونجا همه چیرو زده اینجا هر صحبتی بشه متهم به تبلیغ میشیم هیچی نگم بهتره به سایت مراجعه کن کامل توضیح داده
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reZa_N

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۰۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close