زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟

ارسال: #۶۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ
RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟
(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ق.ظ)marde TANHA نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  به نظره من فقط دنباله یه صندلی باشین که بتونین مدیریت زمان و کنترل استرس کنین هرچقدر ارزونتر بهتر بیخودی پولتونو تو جیب موسساتی که فقط دنباله پولتونن و هیچی براشون اهمیت نداره نریزین. هیچ امتیازی بینشون نیست حتی نمیتونین به رتبه هایی که میگیرین اطمینان کنین.
۹۹%موسسات که این همه تبلیغ میکنن تمامه سوالاشون دانشجوهایی طرح میکنن که پارسال جای شما بودن (یعمنی هیچ تجربه ای تو طرح سوال ندارن).پـــــــــــــــــــــــــــــــــــس فقط در موردش فکر کنین
البته فقط نظره شخصیمه شاید اشتباه باشه

اگه فرقی نداشت که همه تو خونه میشستن خیلی شیک واسه خودشون تست میزدنو از خودشون ازمون میگرفتن دیگه اینجوریام نیست درسته موسسات همه به فکر منافع خودشونن ولی خوب ماهم ضرر نمیکنیم به قولی هم با مدیریت استرس و زمان اشنا میشیم هم سطحمونو نسبت به رقبا بهتر میفهمیم همین برامون باعث انگیزه و رقابت میشه و همینطور ضعف و قوتمونو میشناسیم به نظرم دوستان بحث راجع به موسسات بیفایده است چون هر کس با عقل و درایت خودش تحقیق میکنه و بعد از مشاوره چندتا رتبه برتر یا مصاحبشون تصمیم میگیره چون هیچ کدوم از ما هنوز به اندازه اونا با تجربه نیستیم (البته از همه دوستای گلم عذر خواهی میکنم ) بهر حال امیدوارم بحث هوادارای موسسات زودتر تموم بشه و دوستی بچه های مانشت هروز بیشتر از قبل باشه . یا حق

واقعا فرقی نداره اتفاقا کسایی که بتونن تو خونه این شرایط رو درست کنن موفق تر هستند.ولی حرفه من این بود یه صندلی ارزون همون کاری رو میکنه که یه صندلی گرون میکنه .پس عقلانیه که صندلی ارزونو انتخاب کرد
آیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ملت کنکوری ایران بیخودی با تبلیغات جو گیر نشین کنکور آزمایشی یه ابزاره که همونطور که میتونه به کار بیاد میتونه به کارتون نیاد.

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , chaka , shazde kuchulo
ارسال: #۶۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ق.ظ)marde TANHA نوشته شده توسط:  اگه فرقی نداشت که همه تو خونه میشستن خیلی شیک واسه خودشون تست میزدنو از خودشون ازمون میگرفتن دیگه اینجوریام نیست درسته موسسات همه به فکر منافع خودشونن ولی خوب ماهم ضرر نمیکنیم به قولی هم با مدیریت استرس و زمان اشنا میشیم هم سطحمونو نسبت به رقبا بهتر میفهمیم همین برامون باعث انگیزه و رقابت میشه و همینطور ضعف و قوتمونو میشناسیم به نظرم دوستان بحث راجع به موسسات بیفایده است چون هر کس با عقل و درایت خودش تحقیق میکنه و بعد از مشاوره چندتا رتبه برتر یا مصاحبشون تصمیم میگیره چون هیچ کدوم از ما هنوز به اندازه اونا با تجربه نیستیم (البته از همه دوستای گلم عذر خواهی میکنم ) بهر حال امیدوارم بحث هوادارای موسسات زودتر تموم بشه و دوستی بچه های مانشت هروز بیشتر از قبل باشه . یا حق
من نمیدونم قبل از این پست که صحبتهایی شده؛
اما چیزی که گفتید، از "اعتماد به نفس" ریشه میگیره. نبود این، باعث میشه که برای جبرانش، راه‌های دیگه‌ای تجربه بشه. فرهنگی که باعث شده بین برخی جا بیافته که میشه گاهی با "هزینه کردن" همه کمبودها رو جبران کرد.

بحث مفصله اما مطمئن باشید اعتماد به نفس و کنترل استرس، مهم‌ترین فاکتورها در کنکور هستند.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka
ارسال: #۶۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ
سلام به همه
میشه کسی منو راهنمایی کنه و بگه پکیج کتابای کدوم موسسه واسه رشته آی تی بهترینه یعنی جامع باشه
من نمیخام واسه ازمون شرکت بکنم چون تجربه قبلی دارم اینو میگم همش به خود ادم بستگی داره که چجوری بخونه وقتی واسه ازمون شرکت میکنی مجبوری خودتو واسه مباحث ازمون برسونی حتی اگه خوبم نخونده باشی یعنی بهت استرس اجباری وارد میشه
پس به نظر من هرکس باید خودش بسته به روحیات و توانش برنامه ریزی کنه
حالا من خودم تو این سردرگم شدم که پکیج کتابای کدوم موسسه رو بگیرم چون هرکس یه چیز میگه منتهی خیلیا میگن کتابای ماهان واسه رشته آی تی جوابگو نیست در صورتیکه این موسسه واسه بعضی رشته ها عالیه
حالا خواهشا بهم بگین پکیج کتابای کدوم موسسه سطح علمیش واسه رشته آی تی بالاتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ)رووناک نوشته شده توسط:  سلام به همه
میشه کسی منو راهنمایی کنه و بگه پکیج کتابای کدوم موسسه واسه رشته آی تی بهترینه یعنی جامع باشه
من نمیخام واسه ازمون شرکت بکنم چون تجربه قبلی دارم اینو میگم همش به خود ادم بستگی داره که چجوری بخونه وقتی واسه ازمون شرکت میکنی مجبوری خودتو واسه مباحث ازمون برسونی حتی اگه خوبم نخونده باشی یعنی بهت استرس اجباری وارد میشه
پس به نظر من هرکس باید خودش بسته به روحیات و توانش برنامه ریزی کنه
حالا من خودم تو این سردرگم شدم که پکیج کتابای کدوم موسسه رو بگیرم چون هرکس یه چیز میگه منتهی خیلیا میگن کتابای ماهان واسه رشته آی تی جوابگو نیست در صورتیکه این موسسه واسه بعضی رشته ها عالیه
حالا خواهشا بهم بگین پکیج کتابای کدوم موسسه سطح علمیش واسه رشته آی تی بالاتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز به نظر من یه پکیج خاص رو نگیر، آخه هر انتشاراتی تو یه درسی خوب کار کرده. نظرات بچه ها ، مصاحبه ها و منابعی رو که معرفی کردن بخون و همونا رو تهیه کن. به نظرم بهتر جواب میده. مثلا سیستم عامل پارسه فوق العادست و مهندسی نرم افزار مدرسان شریف و ...... و اینجوری نیست که بگیم فلان موسسه در همه چی خوب عمل کرده.
نظر شخصی منه Smile
۲
۰
ارسال: #۶۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ ق.ظ
با سلام بنده پارسال مدرسان شریف ثبت نام کرده بودم برنامه ریزی و بودجه بندیهاش عالی بود، ولی نتیجه ی بد حاصل کم کاریه خودم بودو نمیتونم گردنه موسسه بندازم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shazde kuchulo
ارسال: #۶۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ ق.ظ
سلام دوستان
من نظرم رو بهتون می گم من کارشناسی رو ازاد خوندم اما ارشدم رو تربیت مدرس خوندم نکته ای که وجود داره اشاره به موسسه خاصی نیست نکته اینه که کتاب های مرجع خوب هستند اما تمام نکات کنکوری رو در اختیار نمی زارن پس باید کنارشون از منابع کمکی کنکوری انتشارات مختلف و موسسات مختلف استفاده کرد چون سرعت خوندن و اعتماد به نفس ادمو بالا می بره پس نمیشه اینو انکا رکرد که به خاطر کم هزینه بودن سراغ کتابای موسسات مختلف و انتشارات مختلف نریم
۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ
به نظر من که اون چیزی که مهمه تلاش خودمونه البته یه موسسه خوب میتونه به برناممون نظم بیشتری بده بهر حال باید تو انتخابمون خیلی دقت کنیم .
۰
۰
ارسال: #۶۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ
اوکی
مرسی از راهنماییتون
ماشاا... منابع انقد زیاده و من هر چی بیشتر میخونم احساس میکنم هیچی بلد نیستم و هنوز خیلی مونده یاد بگیرمHuh
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ ق.ظ
رووناک جان هممون شرایطمون مثه همه نگران نباش فقط توکلت به خدا باشه و تلاش کن .
۱
۰
ارسال: #۷۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ
دوستان به نظرتون کنکورای آزمایشی تنش زا نیست ؟؟؟!!!
مثلا تو اون بازه زمانی نتونی تموم کنی و عقب بمونی و بالطبع آزمونش رو هم بد بدی ......
دلم میخواد امسال یه جا ثبت نام کنم اما از اینا میترسم .....
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط ریحان.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون کنکورای آزمایشی تنش زا نیست ؟؟؟!!!
مثلا تو اون بازه زمانی نتونی تموم کنی و عقب بمونی و بالطبع آزمونش رو هم بد بدی ......
دلم میخواد امسال یه جا ثبت نام کنم اما از اینا میترسم .....

خب طبیعتا اگه ذروس رو تابستون تموم نکنین دچار چنین مشکلی میشین...فقط به بهانه ی کنکور ازمایشی متوجه این عقب افتادگی از دروس خواهید شد.....همین

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
سلام؛ من یه سوال بپرسم؟
این مدرسان شریف همه جا تو تبلیغاتش پر کرده رتبه یک ارشد!!!! Undecided تو همین مانشت با هر دانشجویی که رتبه یک شده مصاحبه انجام گرفته برای موسسات دیگست!!! میشه بدونم این رتبه یک هایی که میگه کجا هستند؟ !!!
۱
۰
ارسال: #۷۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ)pari65 نوشته شده توسط:  سلام؛ من یه سوال بپرسم؟
این مدرسان شریف همه جا تو تبلیغاتش پر کرده رتبه یک ارشد!!!! Undecided تو همین مانشت با هر دانشجویی که رتبه یک شده مصاحبه انجام گرفته برای موسسات دیگست!!! میشه بدونم این رتبه یک هایی که میگه کجا هستند؟ !!!

فقط تو پوسترهاش هستن این رتبه ۱ ها... Big Grin
نه اینکه فقط مدرسان اینطوری باشه ها ، پارسه و ماهان و ... همشون همین طورین... Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ
کسی برنامه ریزی پارسال مدرسان یا پارسه رو نداره آپلود کنه ؟؟؟؟ میخوام ببینم نحوه برنامه ریزیشون چجوریه.
۰
۰
ارسال: #۷۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  کسی برنامه ریزی پارسال مدرسان یا پارسه رو نداره آپلود کنه ؟؟؟؟ میخوام ببینم نحوه برنامه ریزیشون چجوریه.

توو سایتشون هست

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۷۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۸۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close