زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟

ارسال: #۷۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ
من برنامه ریزی پارسه رو از سایتش گرفتم. نمیدونم ولی حس میکنم سر فصلا پراکنده هست !!! مخصوصا یه درسی مثل مهندسی نرم افزار . یعنی باید کلی وقت هم گذاشت که بگردی اون مباحثی که تو این ۲۵% میاد رو پیدا کنی و بخونی !!!
ساختمان و الگوریتمش ترتیب همه کتابا همینه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ)pari65 نوشته شده توسط:  سلام؛ من یه سوال بپرسم؟
این مدرسان شریف همه جا تو تبلیغاتش پر کرده رتبه یک ارشد!!!! Undecided تو همین مانشت با هر دانشجویی که رتبه یک شده مصاحبه انجام گرفته برای موسسات دیگست!!! میشه بدونم این رتبه یک هایی که میگه کجا هستند؟ !!!

اگه خیلی دوس داری بدونی به سایتش مراجعه کن یا تو همایشش شرکت کن ...
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ
RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟
(۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من برنامه ریزی پارسه رو از سایتش گرفتم. نمیدونم ولی حس میکنم سر فصلا پراکنده هست !!! مخصوصا یه درسی مثل مهندسی نرم افزار . یعنی باید کلی وقت هم گذاشت که بگردی اون مباحثی که تو این ۲۵% میاد رو پیدا کنی و بخونی !!!
ساختمان و الگوریتمش ترتیب همه کتابا همینه.

اتفاقا مهندسی نرم افزارش خیلی ترتیبش خوبه دقیقا همونیه که باید باشه.از نظره من حتی اگه پارسه شرکت نمیکنی طبق برنامه پارسه درس بخون

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۷۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ
منم پارسال پارسه شرکت کردم (طرح بیمه ارشد)، برنامه ریزیش هم نسبتا خوب بود، البته به خاطر گرفتاری های متعددی که داشتم بعضی از درس ها رو نمی رسیدم بخونم!
البته در کل نتیجه ی خوبی گرفتم (۱۱ شبکه)
تجربه ی شخصی من پارسه بود که خوب بود. جامعه آماری هم از لحاظ تعداد نفرات فکر کنم پارسه بیشتر داشته باشه، چون موقع آزمون که میرفتیم امیرکبیر تعداد دانشکده های بیشتری دست پارسه بود تا مدرسان (البته این قدر بیکار نبودم هر دفعه تعداد دانشکده های هر دو تا رو بشمرم ، ولی وقتی بنر هاشون رو میزدن چشمی میشد فهمید!)
۲
۳
ارسال: #۸۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  منم پارسال پارسه شرکت کردم (طرح بیمه ارشد)، برنامه ریزیش هم نسبتا خوب بود، البته به خاطر گرفتاری های متعددی که داشتم بعضی از درس ها رو نمی رسیدم بخونم!
تجربه ی شخصی من پارسه بود که خوب بود. جامعه آماری هم از لحاظ تعداد نفرات فکر کنم پارسه بیشتر داشته باشه، چون موقع آزمون که میرفتیم امیرکبیر تعداد دانشکده های بیشتری دست پارسه بود تا مدرسان (البته این قدر بیکار نبودم هر دفعه تعداد دانشکده های هر دو تا رو بشمرم ، ولی وقتی بنر هاشون رو میزدن چشمی میشد فهمید!)

طرح بیمه؟ چطوری وقت کردین بخونین؟ همش سر کلاس بودین که

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۸۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  منم پارسال پارسه شرکت کردم (طرح بیمه ارشد)، برنامه ریزیش هم نسبتا خوب بود، البته به خاطر گرفتاری های متعددی که داشتم بعضی از درس ها رو نمی رسیدم بخونم!

طرح بیمه؟ چطوری وقت کردین بخونین؟ همش سر کلاس بودین که
آره طرح بیمه بودم. سه شنبه ، چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه ها کلاس داشتم . سیستم درس خوندن من طوری هست که بیشتر سعی می کنم در طول کلاس خوب گوش کنم، حتی الامکان با استاد بحث کنم و با کارم موضوعات رو مرتبط کنم .
مثلا تابستون پیش استاد کیوانپور (پایگاه داده) بعد کلاس میرفتم و با ایشون راجع به چند نکته توی دیتابیس مشورت می کردم (یا تو دفتر اساتید یا یکی دو بار از پارسه تا میدون ولی عصر پیاده رفتم) و بعد به تصمیم گیری میرسیدم و جالبیش اینه که صحبت ها و مشورت های ایشون توی کارم خیلی تاثیر گذار بود .
دوره کارشناسی هم سعی می کردم همین روال رو داشته باشم.
واقعیتش اینه که خارج از کلاس ها توی ایام تابستون نتونستم زیاد درس بخونم ولی از اواسط آبان به بعد شروع کردم به درس خوندن با یکی از بچه ها و دامادمون میرفتیم کتابخانه (هر سه برای ارشد میخوندیم) .
من توی آی تی شدم ۱۱ ، دامادمون هم مرحله اول شهرسازی حدود ۷۰ شد.
به هیچ عنوان هم کلاس های دوره پاییز رو توصیه نمی کنم! بعضی بچه ها یکی دو تا از درسهاشون رو مینداختن پاییز که اصلا به نظر من خوب نیست ! کی می خوان جمع بندی کنید؟
نظر دکتر حقیقت هم همین بود که تا میتونید زودتر تمومش کنید (توی همون تابستان) . یک دور هم دکتر حقیقت برامون حساب کتاب کرد راجع به تعداد تست ها و ... که عملا درسی رو که پاییز بردارید نتیجه نمی گیرید! ولی خوب خیلی از دوستان ترجیح میدن پاییز بردارن که تابستون روشون فشار نیاد!
فشارهایی که پارسال روی من اومد رو اگر کسی بشنوه باور نمی کنه که توی شرایط متاهلی از مشهد میامدم تهران (هم برای دوره تابستان پارسه و هم در پاییز و زمستان برای مطالعه ) و ... که تونستم ۱۱ شبکه بشم!
این شش تا هشت ماه رو باید سختی هاش رو تحمل کنید و از خیلی چیزا بزنید!
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , n268
ارسال: #۸۲
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط masoud67.)
یه چیز جالب در مورد موسسات و نحوه تبلیغاتشون
شما توی این سه لینک دنبال اسمی به نام ارشیا غفوری بگردید که هم سال ۹۳ و هم سال ۹۲ رتبه ۲ شده
خودمم نفهمیدم چی شد ولی اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که مدرسان داره تقلب میکنه
حدس بعدی: ایشون هر سال داره تفریحی کنکور میده که رتبه ۲ بیاره
حدس بعدی: یه بار کنکور داده ، بعد چون یک نشده گفته یه بار دیگه میدم که یک بشم
حدس بعدی: مدرسان در وارد کردن لیست اشتباه کرده

New LifeHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh , n268
ارسال: #۸۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط reZa_N.)
دوست عزیز چرا جو میدی تقلب کجا بودHuh از شما بعیده ماشاااااا الله شما که اینقدر با دقتی یعنی متوجه نشدی که مدرسان رتبه های ۹۲و ۹۳ رو با هم گذاشته !!!!Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۸۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۱ ب.ظ)reZa_N نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما که اینقدر با دقتی چطور متوجه نشدی که مدرسان رتبه های ۹۲و ۹۳ رو با هم گذاشته !!!!
آره شما درست میگید. توجه نکرده بودم. هر دو سال رو با هم گذاشته.
ولی تیتر صفحات چیز دیگه ای میگه !!!! و البته کسی که میاد تو سایت چیز دیگه ای برداشت میکنه!!!!
این از روشهای گول مالیه.

* من فقط چون قبلا اسم ارشیا غفوری به چشمم آشنا اومد متوجه تکراری بودنش شدم. وگرنه ننشتم همه رو چک کنم و یا دقت بخرج بدمCool

New LifeHeart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reZa_N
ارسال: #۸۵
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط reZa_N.)
دوست عزیز گول مالی چیه ؟ با دقت نگاه کنی متوجه میشی هیچ گول مالی و تقلبی تو کار نیست و رتبه های هر سال بالاش نوشته شده که خدای نکرده دوستان وابسته به موسسات دیگه دچار اشتباه نشن ...Big Grin
۰
۲
ارسال: #۸۶
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ
پس بنظرتون تیترش چرا یکبار نوشته ٩٢ یکبار نوشته ٩٣؟

۰
۱
ارسال: #۸۷
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  پس بنظرتون تیترش چرا یکبار نوشته ٩٢ یکبار نوشته ٩٣؟

دوست عزیز الان برای مسعود جان توضیح دادم یه کم دقت کنی میبینی بالاش زده هر کدوم ماله چه سالیه بهتره قبل ازینکه زود قضاوت کنیم و دیگرانو محکوم کنیم چشمای خودمونو باز کنیم و خدارو در نظر بگیریم .
۰
۱
ارسال: #۸۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط A V A.)
واقعا شاید من نمیتونم ببینم که هرکدومو جدا زده چه سالیه!!!!

چیز مهمی برام نیست که مثلا دنبال راستو دروغش باشم، اما خدایی برای من نزده هرکدومو

۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  واقعا شاید من نمیتونم ببینم که هرکدومو جدا زده چه سالیه!!!!

چیز مهمی برام نیست که مثلا دنبال راستو دروغش باشم، اما خدایی برای من نزده هرکدومو
راست میگه بنده خدا. بالاش نوشته سال ۹۲ ولی جالبه که دیروز هر چی صفحه رو پایین بالا کردم چنین چیزی ندیدم.
حس میکنم خیلی حواسم پرت شدم.
ولی در کل این کار مدرسان اصلا جالب نیست. خیلی ها مثل من ممکنه دچار چنین اشتباهاتی بشن و زود قضاوت کنند Big Grin

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۹۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
شما نگران خیلی ها نباش دیگران مثه تو نیستن هم چشماشون خوب میبینه هم عقلشون خوب کار میکنه به جای اینکه وقت بزاری بیای اینجا موسساتو خراب کنی بهتره بری چشمتو درمون کن که دیگه اینجوری ضایع نشی .
۰
۶

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۸۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close