زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟

ارسال: #۳۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ
یعنی تفاوت سنجش با پارسه ۷۰ تومن هست البته با توجه به این که پارسه یک آزمون حضوری هم بیشتر داره..اگه این طوره که خب فکر کنم پارسه بهتره....
حالا پارسه شرایط تخفیف هم داره؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  یعنی تفاوت سنجش با پارسه ۷۰ تومن هست البته با توجه به این که پارسه یک آزمون حضوری هم بیشتر داره..اگه این طوره که خب فکر کنم پارسه بهتره....
حالا پارسه شرایط تخفیف هم داره؟؟

ااا پس شده ٣٩٠؟
نمیدونم چه سالی اجبار گذاشته بود برا کتاب اما من امسال اجبار نداشتم دوستمم پارسال نداشت، فکر نکنم چنین چیزی باشه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
اینی که میگم برمیگرده به عهد بوقBig Grin
ما سن سالی ازمون گذشتهBlush ..زمان فارغ التحصیلی ما گمونم این طوری بود حالا شایدم من اشتباه کنم....ولی این تو ذهنم بود.....
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ
دوست عزیز اینجا جای تبلیغات پارسه نیست ما خودمون تشخیص میدیم کدوم موسسه مناسبه و مهمتر از همه جامعه اماریه که دیگه همه اینو میدونن که جامعه اماریه پارسه افتضاحه ....

(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  دوستان من کلا شرکت در ازمون های ازمایشی رو نفی نمیکنم.. خودم پارسال پارسه شرکت میکردم از لحاظ جامعه اماری و سوالات خوب بود ..
اما تنها مزیتش اینه که بتونه شما رو برای حداقل ۳ ساعت نشستن سر جلسه کنکور و تقسیم بندی زمان اماده کنه

اما هیچ وقت به این فکر نکنید که رتبه های کنکور ازمایشی خوب دال بر اینه که کنکور اصلی هم خوب میشید.. کنکور اصلی واقعا استرس خودشو داره

(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  این تاپیک رو درست کردم تا سوالات ازمون های حضوری پارسه رو در دسترس دوستان قرار بدم

هر بار همین پست اول تاپیک رو آپدیت میکنم و ازمونای جدید رو اضافه میکنم.

(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  / ازمون موسسه پارسه
۲/ ۵۰ درصد اول
(منجصرا مهندسی کامپیوتر)

آزمون سوم - ۵۰ درصد اول
دفترچه اول.
۰
۷
ارسال: #۳۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ
از دوستان کسی در مورد برگزاری آزمون تعیین سطح مقطع کارشناسی ارشد سازمان سنجش(تسلط) واسه کنکور ۹۴ خبر نداره؟

این لینک تایپیک پارسال بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
RE: ثبت نام کنکور ازمایشی در کدام موسسه؟؟؟
(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)sama19624 نوشته شده توسط:  دوست عزیز اینجا جای تبلیغات پارسه نیست ما خودمون تشخیص میدیم کدوم موسسه مناسبه و مهمتر از همه جامعه اماریه که دیگه همه اینو میدونن که جامعه اماریه پارسه افتضاحه ....

متاسفم واقعا.. فکر کردید اونقدر من بیکارم که بیام واسه موسسات تبلیغ کنم.. سخت در اشتباهید..
انگار فقط من توی مانشت هستم که دارم چنین حرفهایی میزنم لطفا مصاحبه بچه ها رو هم بخونید مصاحبه تمام سال ها نه فقط پارسال و یه درصد بگیرید چند درصدشون چ موسساتی بودند؟؟
به نظر من قبولی کنکور به این چیزا نیست اگر بود من الان رتبه یک بودم!
شما که تصمیمتون رو گرفتید دیگه واسه چی نشستید این همه دنبال ارسال های من گشتید که اینجا نقل قول کنید..
من که هیچ سودی از این کنکورها ندیدم فقط و فقط استرس به من اضافه میشد و اعصاب خوردی برای یه روز در طول دو هفته.. اگر به حرف منه
نظری که من دارم اینه این موسسه ها همشون سرو ته یه کرباسند شما باید درسها رو مفهومی بلد باشید تا بتونید کنکور رو قبول بشید نه به خرخونی کردنه نه به این هست که کدوم موسسه برید ازمون نه اینکه کدوم کتابای خاص رو بخونید.. فقط و فقط باید درسها اونجور خونده باشید و اونقدر سر جلسه کنکور تمرکز لازمو داشته باشی که بتونی تست رو حلاجی کنی

خوبی هیچ وقت به جامعه های مجازی نیومده

این حرف ربطی به این موضوع نداره ولی ..
من واقعا تا اینجا که رسیدم میبینم ۶ سال از عمرم رو گذاشتم پای درس خوندن ولی اگر همین ۶ سال رو دنبال هر کار دیگه ای رو گرفته بودم تا الان اعلم اون کار شده بودم! جوانها رو همه رو مشغول تحصیل میکنن که فقط بگن درصد بیکار توی کشور کم داریم!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , sand , Asemaneabi , mehrdad_tclh , ana9940 , nazanin_sh
ارسال: #۳۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ق.ظ
سلام.
من شنیدم مدرسان سوالاتش بهتره.یعنی همه نوع داخلش داره.به نظر من ازمون ازمایشی خیلی هم خوبه.مثل امتحان ترمه دیگه.مخصوصا اگر بچه محلی داشته باشید که اونم کنکوری باشه.مجبور میشید بخونید.
البته فکر نمیکنم تفاوت موسسه ها با هم خیلی زیاد باشه.
۰
۴
ارسال: #۳۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ق.ظ
آزمون آزمایشی واسه من اصلا خوب نبود
یعنی نابودم کرد بجز استرس چیزی واسه من نداشت
با وجود اینکه قبلا تجربه شو واسه لیسانس (قلم چی) داشتم اما متاسفانه فراموش کردم
اگه خودتونو میشناسید و میدونید کنکور ازمایشی بهتون استرس میده و...
پولتونو حروم نکنید
اینکه این موسسه سولاش جدیده و تنوع داره و... اینا همش تبلیغ هست

اخه مگه چندتا کنکور آزمایشی چیه که انقد پول میگیرن؟؟؟؟
والا ما میرفتیم مدرسان موقع آزمون یه آب هم نمیدادن بخوریم
جلسه همیشه شلوغ بی نظم
پاسخ نامه بهمون نمیدادن باید میرفتیم از سایت دانلود میکرد

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh
ارسال: #۳۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
اگه قرار باشه بنویسید آزمایشی خوب تحقیق کنید من به شخصه مدرسان رو توصیه نمیکنم اصلا کیفیت نداشت بعدش هم هرچه قدر دیر بنویسید به نفعتون هست چون آخراش دیگه التماس میکنند که بیاید بنویسید ...ولی به دروغ میکن هرکی زود بنویسه تخفیف زیادی میدند ولی علنی ما رو دور زدن و از اونایی که زود نوشتند پول بیشتری گرفتند!
جامعه آماریشون هم به زور شاید به ۱۰۰۰ نفر برسه تو سایتشون الکی آمار میدن

I feel loneliness in my room
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , ana9940 , Mänu
ارسال: #۴۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ
یه نمونه از بی کیفیتی و وقت نذاشتن رو طراحی سوالات مدرسان این بود که اکثرا سوالات مدار ومعماری تکراری و سبک سوالاتشون قدیمی بود
یادمه آزمون ششم مدرسان سوال ۶۵ از دفترچه اول یه سوال معماری داده بودند که برای کنکور علوم کامپیوتر سال ۸۵(دقیقا سبک سوالات ۸ سال پیش که دیگه تو امتحانات پایان ترم هم از این نوع سوالات نمیدن چه برسه کنکور!) بود این علما داده های صورت مسئله رو تغییر داده بودند ولی دیگه حوصلشون نبوده که گزینه ها رؤ هم تغییر بدن! کلید سوال رو همون با داده های سوال اصلی که تو کنکور علوم ۸۵ اومده بود زده بودند!!!!! عمق فاجعه رو ملاحظه میفرمایید؟؟!!!؟؟ من تو مدرسان تا دلتون بخواد سوال تکراری دیدم سوال با کلید غلط بخصوص تو نظریه زبانها و....ولی دیگه اینطوریشو ندیده بودم!!!! این نشون میوه که یه ذره وقت نمیزارن رو طرح سوالات یا بازبینی یا طرح سوالات جدید و....به قول هیچکس: فقط مایه بده؛ مایه بده بیشتر یکم از اون جیب پول خرج کن دختر......

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , Asemaneabi , ana9940
ارسال: #۴۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط reza70.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  یه نمونه از بی کیفیتی و وقت نذاشتن رو طراحی سوالات مدرسان این بود که اکثرا سوالات مدار ومعماری تکراری و سبک سوالاتشون قدیمی بود
یادمه آزمون ششم مدرسان سوال ۶۵ از دفترچه اول یه سوال معماری داده بودند که برای کنکور علوم کامپیوتر سال ۸۵(دقیقا سبک سوالات ۸ سال پیش که دیگه تو امتحانات پایان ترم هم از این نوع سوالات نمیدن چه برسه کنکور!) بود این علما داده های صورت مسئله رو تغییر داده بودند ولی دیگه حوصلشون نبوده که گزینه ها رؤ هم تغییر بدن! کلید سوال رو همون با داده های سوال اصلی که تو کنکور علوم ۸۵ اومده بود زده بودند!!!!! عمق فاجعه رو ملاحظه میفرمایید؟؟!!!؟؟ من تو مدرسان تا دلتون بخواد سوال تکراری دیدم سوال با کلید غلط بخصوص تو نظریه زبانها و....ولی دیگه اینطوریشو ندیده بودم!!!! این نشون میوه که یه ذره وقت نمیزارن رو طرح سوالات یا بازبینی یا طرح سوالات جدید و....به قول هیچکس: فقط مایه بده؛ مایه بده بیشتر یکم از اون جیب پول خرج کن دختر......

(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  اگه قرار باشه بنویسید آزمایشی خوب تحقیق کنید من به شخصه مدرسان رو توصیه نمیکنم اصلا کیفیت نداشت بعدش هم هرچه قدر دیر بنویسید به نفعتون هست چون آخراش دیگه التماس میکنند که بیاید بنویسید ...ولی به دروغ میکن هرکی زود بنویسه تخفیف زیادی میدند ولی علنی ما رو دور زدن و از اونایی که زود نوشتند پول بیشتری گرفتند!

(۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  من خودم گسسته رو الکی پاس کردم یعنی با تقلب ولی برا کنکور کتاب یوسفی رو خوندم ...به نظر من کلاس لازم نیست واسه این درس ...به نظر بنده کلاس برای کسایی مناسبه که از رشته های دیگه میان کامپیوتر مثل صنایع و ریاضی و ... در ضمن گول موسسات رو نخورید

(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  کتاب هوش مصنوعی دکتر خلیلی فر
من این کتاب رو خوندم نمیشه گفت همه مباحث تئوری طراحان رو پوشش داده ولی بهترین کتاب واسه کنکوره خیلی خیلی بهتر و رواانتر از پوران و دیگر کنابهاست...معلومه روش کار شده مثله بقیه موسسات مثله مدرسان و پارسه یا....نخواستن فقط کتاب هوش هم داشته باشن...همین یک کتاب کافیه و کلاس اصلا لازم نداره...میخوام بگم بهترین کتابی بود که داشتم و از خوندنش سیر نمیشدم...

(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  من مدرسان بودم اصلا راضی نبودم....یه زمانی بها میدادن به کیفیت این موسسات ولی الان فقط پول براشون مهمه من فقط کنکور ازمایشی شون شرکت میکردم..همش سوالات تکراری و قدیمی و...بخصوص تو مدار و معماری و نظریه...کنکور کلا فرق داشت با کنکور این موسسات من خودم رتبه هام یک رقمی بود دوبار هم دو رقمی ولی کنکور شدم ۴۱۱ رفیقم تو رشته معماری ۵ بار اول شد تو کنکورشده ۱۲۰۰!!! این ها به نظرم دکونی بیش نیستند فقط فکر جذب پول اند دریغ از یذره کیفیت!!! پارسه هم همینطور ...باز کتاب های پارسه چندتایی خوبند ولی مدرسان اصلا...کنکور ازمایشی هیچکدوم نمی ارزن .اگه قصد شرکت در کنکور ازمایشی دارید که خودتونو بسنجید پولتونو حروم نکنید اگه اصرار به شرکتدر ازمون دارید سنجش شرکت کنید که خیلی ارزونتره بعدشم حسرت نمیخورید که چرا این همه پول بابت .....

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  بلانسبت همه مانشتی ها و غیر مانشتی ها آدم باید عقل نداشته باشه تو وضع کنونی ۲۰ میلیون خرج ارشد کنه!!! آخرشم بعد پیرشدن معلوم نشه که کار هست یا نه...من اگه این همه پول داشتم یه بابای مایه داری هم پشتم بود میرفتم دانشگاه آزاد شعبه دبی یا کویت درس میخوندم که حداقل عشق و حال کنم فشار هم روم نیاد!!!!

شما که هدفت معلوم نیست در مورد موسسات اظهار نظر نکن ما خودمون میدونیم چیکار کنیم تو نگران خودت باش در ضمن با تخریب موسسات نمیتونی منو امثاله منو از اهدافمون دور کنی به جای اینکه با پست های بیربطتت ذهن بقیه رو بهم بریزی برو همون دانشگاه آزاد دبی یا کویت عشق و حالتو کن وقته مارو هم نگیر...
متاسفم واسه افکارت که هدفت از دانشگاه عشق وحال با این افکارت اومدی بچه هارو هم راهنمایی میکنی تو خودت نیاز به راهنما داری ... تو نه رتبه برتری نه مشاوری نه استاد پس بچه هارو با این حرفات گمراه نکن هر چند بچه های مانشت خیلی عاقلتر از تو هستن و میدونن آزمون حتمآ نیازه به خصوص آزمونی که جامعه آماری بالایی داشته بشه تا بتونیم سطحمونو نسبت به رقبا بسنجیم آزمونی که سوالات استاندارد داشته باشه بچه ها اگه وقت نشد آزمونهای آزمایشی رو شرکت کنید حداقل آزمون های جامع رو حتمآ شرکت کنید وبه جای مشاوره از افرادی که معلوم الحالنBig Grin از مشاوره رتبه های برتر موسسات استفاده کنید .
۰
۴
ارسال: #۴۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط mehrdad_tclh.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)reza70 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  یه نمونه از بی کیفیتی و وقت نذاشتن رو طراحی سوالات مدرسان این بود که اکثرا سوالات مدار ومعماری تکراری و سبک سوالاتشون قدیمی بود

(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  اگه قرار باشه بنویسید آزمایشی خوب تحقیق کنید من به شخصه مدرسان رو توصیه نمیکنم اصلا کیفیت نداشت بعدش هم هرچه قدر دیر بنویسید به نفعتون هست چون آخراش دیگه التماس میکنند که بیاید بنویسید ...ولی به دروغ میکن هرکی زود بنویسه تخفیف زیادی میدند ولی علنی ما رو دور زدن و از اونایی که زود نوشتند پول بیشتری گرفتند!

(۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  من خودم گسسته رو الکی پاس کردم یعنی با تقلب ولی برا کنکور کتاب یوسفی رو خوندم ...به نظر من کلاس لازم نیست واسه این درس ...به نظر بنده کلاس برای کسایی مناسبه که از رشته های دیگه میان کامپیوتر مثل صنایع و ریاضی و ... در ضمن گول موسسات رو نخورید

(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  کتاب هوش مصنوعی دکتر خلیلی فر
من این کتاب رو خوندم نمیشه گفت همه مباحث تئوری طراحان رو پوشش داده ولی بهترین کتاب واسه کنکوره خیلی خیلی بهتر و رواانتر از پوران و دیگر کنابهاست...معلومه روش کار شده مثله بقیه موسسات مثله مدرسان و پارسه یا....نخواستن فقط کتاب هوش هم داشته باشن...همین یک کتاب کافیه و کلاس اصلا لازم نداره...میخوام بگم بهترین کتابی بود که داشتم و از خوندنش سیر نمیشدم...

(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  من مدرسان بودم اصلا راضی نبودم....یه زمانی بها میدادن به کیفیت این موسسات ولی الان فقط پول براشون مهمه من فقط کنکور ازمایشی شون شرکت میکردم..همش سوالات تکراری و قدیمی و...بخصوص تو مدار و معماری و نظریه...کنکور کلا فرق داشت با کنکور این موسسات من خودم رتبه هام یک رقمی بود دوبار هم دو رقمی ولی کنکور شدم ۴۱۱ رفیقم تو رشته معماری ۵ بار اول شد تو کنکورشده ۱۲۰۰!!! این ها به نظرم دکونی بیش نیستند فقط فکر جذب پول اند دریغ از یذره کیفیت!!! پارسه هم همینطور ...باز کتاب های پارسه چندتایی خوبند ولی مدرسان اصلا...کنکور ازمایشی هیچکدوم نمی ارزن .اگه قصد شرکت در کنکور ازمایشی دارید که خودتونو بسنجید پولتونو حروم نکنید اگه اصرار به شرکتدر ازمون دارید سنجش شرکت کنید که خیلی ارزونتره بعدشم حسرت نمیخورید که چرا این همه پول بابت .....

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  بلانسبت همه مانشتی ها و غیر مانشتی ها آدم باید عقل نداشته باشه تو وضع کنونی ۲۰ میلیون خرج ارشد کنه!!! آخرشم بعد پیرشدن معلوم نشه که کار هست یا نه...من اگه این همه پول داشتم یه بابای مایه داری هم پشتم بود میرفتم دانشگاه آزاد شعبه دبی یا کویت درس میخوندم که حداقل عشق و حال کنم فشار هم روم نیاد!!!!

شما که هدفت معلوم نیست در مورد موسسات اظهار نظر نکن ما خودمون میدونیم چیکار کنیم تو نگران خودت باش در ضمن با تخریب موسسات نمیتونی منو امثاله منو از اهدافمون دور کنی به جای اینکه با پست های بیربطتت ذهن بقیه رو بهم بریزی برو همون دانشگاه آزاد دبی یا کویت عشق و حالتو کن وقته مارو هم نگیر...
متاسفم واسه افکارت که هدفت از دانشگاه عشق وحال با این افکارت اومدی بچه هارو هم راهنمایی میکنی تو خودت نیاز به راهنما داری ... تو نه رتبه برتری نه مشاوری نه استاد پس بچه هارو با این حرفات گمراه نکن هر چند بچه های مانشت خیلی عاقلتر از تو هستن و میدونن آزمون حتمآ نیازه به خصوص آزمونی که جامعه آماری بالایی داشته بشه تا بتونیم سطحمونو نسبت به رقبا بسنجیم آزمونی که سوالاتش استاندارد داشته باشه بچه ها اگه وقت نشد آزمونهای آزمایشی رو شرکت کنید حداقل آزمون های جامع رو حتمآ شرکت کنید وبه جای مشاوره از افرادی که معلوم الحالن از مشاوره رتبه های برتر موسسات استفاده کنید .

(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)reza70 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  یه نمونه از بی کیفیتی و وقت نذاشتن رو طراحی سوالات مدرسان این بود که اکثرا سوالات مدار ومعماری تکراری و سبک سوالاتشون قدیمی بود

متاسفم واسه افکارت که هدفت از دانشگاه عشق وحال با این افکارت اومدی بچه هارو هم راهنمایی میکنی تو خودت نیاز به راهنما داری ... تو نه رتبه برتری نه مشاوری نه استاد پس بچه هارو با این حرفات گمراه نکن هر چند بچه های مانشت خیلی عاقلتر از تو هستن و میدونن آزمون حتمآ نیازه به خصوص آزمونی که جامعه آماری بالایی داشته بشه تا بتونیم سطحمونو نسبت به رقبا بسنجیم آزمونی که سوالات استاندارد داشته باشه بچه ها اگه وقت نشد آزمونهای آزمایشی رو شرکت کنید حداقل آزمون های جامع رو حتمآ شرکت کنید وبه جای مشاوره از افرادی که معلوم الحالنBig Grin از مشاوره رتبه های برتر موسسات استفاده کنید .
پروفسور من شما رو تو اون حد اندازه نمیبینم که بخوام جوابت رو بدم و معلومه ادم الاف الحالی هستی که نظرات منو دنبال کردی...من تجربیات کنکور رو گفتم دوستان خودشون میفهمن نمیخواد خودتو نماینده کنی!!!
بعدش هم به تو هیچ ریطی نداره من میخوام کویت بخونم یا دبی امیدوارم افتاده باشه
بعدش من رتبه برتر نیستم فلان بهمان هم نیستم تو خودت چی هستی نکنه رتبه یک کنکوری پروفسور؟!؟ یا نخود هر آش؟!؟!
معلومه کی هستی با توجه به تاریخ عضویت ...شرمنده ناراحتت کردم آقای مبلغ!!
در ضمن نگفتی چند گرفتی واسه ماموریت؟!؟
گفتی برن از رتبه های برتر مشاوره بگیرن...پروفسور برو به اربابت بگو از این به بعد واسه تبلیغ به رتبه های برتر پول زیادی بدن تا نفروشتتون پارسال یکی از رتبه های برتر واسه مشاوره به من زنگ میزد حالا نمیخوام اسمشو ببرم رتبه تک رقمی هوش بود، میگفت من تو هیچکدوم از آزمون های آزمایشی شرکت نکردم به من میگفت فقط بخون ..بیشتر هم از کتاب های پوران تعریف میکرد مدرسان گفت اصلا کتاباشو ندیدم!!!
اقای مبلغ خیلی ناشی هستی این جملت منو مرده! !! : بخصوص موسسه ای که جامعه آماری بالایی داره!! یعنی تابلو هست داروغه مدرسانی حداقل یه اسم کیفیت هم ببر شاید بیشتر گول بزنید
دوستان شما خودتونو ناراحتت نکیند اینا موقع ثبت نام آزمون تعدادشون تصاعدی زیاد میشه و میان کیلویی نظر میزارن و تبلیغ میکنن مواظب خوب حرف زدن و گول زدنشون باشید...
من خودم زنگ زدم به مدرسان گغتم تا اونجایی که میتونم واقعیت وجودی شما رو به همه خواهم گفت

۳
۳
ارسال: #۴۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ
من تا حالا کنکور آزمایشی شرکت نکردم اما ترجیح میدم امسال پارسه شرکت کنم . چون کتابای مدرسان رو که قبلا خوندم خیلی غلط داشت . کفر آدمو در میاورد . وای از اون کتاب تست جامع ....(جلد قرمز)
فاجعه بود . میترسم جوابای کنکور آزمایشیش رو هم همینجور داده باشه !!!
ولی خب اینجا میگن جامعه آماری مدرسان بیشتره !!!!فکر نمیکنید کلی از این جامعه آماری صدقه سری ثبت نام گروهی ، برای تخفیف بود که پارسال اینجا انجام شد ؟؟!!!!
امیدوارم تا شهریور به یک نتیجه خوب برسم و جایی رو انتخاب کنم که پشیمون نشم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۴۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من تا حالا کنکور آزمایشی شرکت نکردم اما ترجیح میدم امسال پارسه شرکت کنم . چون کتابای مدرسان رو که قبلا خوندم خیلی غلط داشت . کفر آدمو در میاورد . وای از اون کتاب تست جامع ....(جلد قرمز)
ولی خب اینجا میگن جامعه آماری مدرسان بیشتره !!!!فکر نمیکنید کلی از این جامعه آماری صدقه سری ثبت نام گروهی ، برای تخفیف بود که پارسال اینجا انجام شد ؟؟!!!!

من هر دوی این موسسه ها رو شرکت کردم. پیشنهاد میکنم هر کدوم ارزون تر هست برید ، چون واقعا هیچ فرقی نمیکنه... هر دو بی کیفیت هستن. فقط همین که به شما برنامه میدن مهم هست.سوال ۲۷ این مصاحبه رو بخون:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  balloons.gif]
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۴۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط mehrdad_tclh.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من تا حالا کنکور آزمایشی شرکت نکردم اما ترجیح میدم امسال پارسه شرکت کنم . چون کتابای مدرسان رو که قبلا خوندم خیلی غلط داشت . کفر آدمو در میاورد . وای از اون کتاب تست جامع ....(جلد قرمز)
مدرسان کتابهاش پشیزی ازش نداره یه کتاب نظریه داشتم افتضاح بود مولفش هم نامی بود کلی غلط علمی و املایی توش داشت دو ماه مونده به کنکور پرتش کردم کنار ...اگه باور ندارید پیام بدید من الان جنازه کتاب رو دارم محل دقیق غلط های علمی شو بهتون بگم...
دوست عزیز اینایی هم که میگن جامعه آماری و فلان بهمان مدرسان کمی از پارسه بهتر حول و هوش ۲۰۰ یا ۳۰۰ بیشتره حالا همین مدرسان پارسال با کلی شیره مالی و ثبت نام گروهی شرکتت کنندهاش به گفته خودشون ۱۴۰۰ میشد به طور متوسط...حالا خودتون تامل کنید که ایا ۱۴۰۰ نفر جامعه آماری که اینا افتخارشون همینه آیا ارزش داره؟!! در مقابل ۳۰ هزار شرکت کننده یا بیشتر؟!

۵
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۷۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close