زمان کنونی: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقال مانشت

ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ
انتقال مانشت
با سلام و آرزوی اوقات خوب و خوش.
سرور مانشت راس ساعت ۱۲ امشب به مکان دیگری (Buffalo-NY) منتقل خواهد شد.
در صورت مشاهده هر گونه اختلال لطفا صبور باشید.

سرور جدید دارای منابع دو برابر سرور قبلی است و ان شا الله در سال جدید پاسخگوی نیازهای مانشت بوده و دچار مشکل نشود.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: عاصفه , javad94 , narges_r , SaMiRa.e , Aurora , yasermrz , azad_ahmadi , Sunshine Off , hacker , انرژی مثبت , Helmaa , Eternal , **sara** , The BesT , mehdi.m2 , yasemi , Amir V , sulduz , aydingol , sadeghb , ashkan_d13 , saeedehs , Fardad-A , zeinab , IT.setareh91 , ReihanehTorkzadeh , mehrdad372 , neda_Network , عزیز دادخواه , sadaf1 , banafshe , Dark Knight , shima_24 , sahar121 , ali123321 , sir_ams , saiedattar , Lantern , bita_it , saba_1984 , esi , احسان مومنی , farnaz55 , tiger2012 , hadirr , Behzad TP , تینا , Avicenna , Lonely Palm , atti joon , Mohammad WR10 , nasrolah , sepidsal , 8Operation , nassim92 , atenaa , pooyaa
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ
انتقال مانشت
دستتون درد نکنه آقای دکتر ، الان ۱۲:۳۰ هستش فعلا هیچ مورد خاصی وجود نداره ، به هر دلیلی هم که باشه سرعت لود صفحات خیلی خوبه.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۰
۰
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ق.ظ
انتقال مانشت
مرسی دکتر تنهایی . الان ساعت ۱۲:۳۵ هستش و سرعت مانشت عالیه Big Grin
۰
۰
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ق.ظ
انتقال مانشت
اگر این پیغام را مشاهده می‌کنید عملیات انتقال برای شما به درستی انجام شده است. در غیر این صورت نیاز به flush dns خواهید داشت.
راهنما:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sulduz , SaMiRa.e , mehdi.m2 , انرژی مثبت , Dark Knight , احسان مومنی
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ب.ظ
انتقال مانشت
سرویس چت مانشت مجدد فعال شد.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Breeze , yasemi , sahar121 , IT.setareh91 , mehdi.m2 , azad_ahmadi , انرژی مثبت , aydingol , s.sadri , yasermrz , nasrolah
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
انتقال مانشت
فکر کنم هنو یه جاهایی از دیتابیس مشکل داره(ارسال هدیه) بانک گفت ارسال شد بعدش واس وصل شدن به مانشت ارور در مورد My BB دادUndecided
۰
۰
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ق.ظ
انتقال مانشت
(۰۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  فکر کنم هنو یه جاهایی از دیتابیس مشکل داره(ارسال هدیه) بانک گفت ارسال شد بعدش واس وصل شدن به مانشت ارور در مورد My BB دادUndecided

مشکل از https از خارج ایران به بانک ملت هست. مشکل کل اینترنت ایران تو این مدت هست و کاریش نمی‌شه کرد. دنبال راه حل هستیم.

۱
۰
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ
انتقال مانشت
مشکل درگاه با بالا بردن زمان اجرای php و mysql حل شده. منتها به دلیل اختلال شدید در https ممکنه که حدود ۳۰ تا ۶۰ ثانیه طول بکشه.

۱
۰
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ق.ظ
انتقال مانشت
واسه من گاهی اوقات مشکل پیش میاد ولی الان همه چیز خوبه .
با تشکر.

باد با چراغ های خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشنی.
شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ق.ظ
انتقال مانشت
خیلی بهتر شده دکتر
مانشت تازه نفس شده
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۳ ب.ظ
انتقال مانشت
من سرور قبلی رو بسته بودم عجیبه که چطوری تونستید اونجا مطلب بگذارید. فکر می‌کنم که مشکل از DNS کش سروری بوده که بهش متصل بودین. در هر حال، مراحل انتقال این سری بدون اینکه کسی متوجه بشه انجام شد Big Grin فقط مشکل اونجاست که شما به سرور قبلی متصل بودین (به دلیل کش) و در مکان اشتباهی مطالبتون رو گذاشتین.
به سرور قبلی در آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دسترسی دارید و احتمالا بتونید مطالب رو از اونجا بردارید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۶۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۴۷۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۵۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۶۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۸۵۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۴۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۶,۵۰۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۶۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۸۷۸ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close