زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۰۹۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۱۹ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یه هم اتاقی از دوران خوابگاه دارم. خیلی رو اعصابه
فقط مواقعی بهم پیام میده که ورژن جدید واتس اپ اومده و پیام میده بیا یه امتحان کنم با اکانتت ببینم چی میشه. چندبار به احترام بزرگتر بودنش هیچی نگفتم و امتحاناتش را پس دادم. دیگه یکبار رفت رو اعصاب پیام که داد کلا شمارشو منهدم کردم. حدود هفت هشت ماهی میگذشت دیگه بهم پیام نداد تا دو روز پیش سلام و احوالپرسی کرد. منم گفتم خب عاقل شده جوابشو دادم و چندکلامی صحبت کردیم. حالا همین حالا پیام داده که سلام عزیزم. میای یه امتحان توی واتس اپ بکنیم؟
بخدا اگر بزرگتر از من نبود میشستمم مینداختمش رو بند. چی در مورد آدم فرض میکنن
یک هفته پیش هم با یه دوست دیگه صحبت میکردم کلی مشاوره بهش دادم بعد که حرفهاش تموم شد کلا زد کل چتهامونو پاک کرد . منم زدم بلاکش کردم برای همیشه تا ادب بشه.
حالا با همین موجود دیگه هم همینکار باید بکنم. هی داره پیام میده میگه من بلاکت میکنم حالا تو ببین چی میشه یا چی نمیشه جوابش را به اون خطم بگو. یه مشت دیوونه دور آدم جمع شدن. به حق این شب شفا پیدا کنه. اه
شت بعد ما از اینا انتظار اعتراض مدنی داریم [تصویر:  470887_21.gif]
(الان یه متفاوت میاد واسه اینم یه ماده تبصره میذاره)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , The BesT , big cloud , Avril89
ارسال: #۵۲۰۹۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۵۷ ق.ظ
این بنده خدا دانشگاه اردبیل قبول شده بود چرا بن شده :/
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco
ارسال: #۵۲۰۹۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۵۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  این بنده خدا دانشگاه اردبیل قبول شده بود چرا بن شده :/
سلام کدین جان. با دو تا اکانت میومدن پیام میگذاشت. من اکانت اصلیشون نگه داشتم. اکانت که تازه عضو شده بود را بن کردم. بهش هم دلیل محرومیت را گفتم
Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۲۰۹۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط Milestone.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  فقط مواقعی بهم پیام میده که ورژن جدید واتس اپ اومده و پیام میده بیا یه امتحان کنم با اکانتت ببینم چی میشه.
(۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بعد که حرفهاش تموم شد کلا زد کل چتهامونو پاک کرد

وقتی به کسی اجازه می‌دید چنین رفتاری رو باهاتون داشته باشه (مثلا در همین حد تست WhatsApp)، پس مقصر اصلی خود شما هستید. قبلا هم شما و چند نفر دیگه تو این تاپیک در این مورد صحبت کردن که مثلا آنلاین شدن ولی پیام‌هام رو نگاه نمی‌کنن یا نگاه می‌کنن ولی دیر جواب می‌دن، Block می‌کنن و ... که بارها هم تکرار شده و باز هم انجام می‌شه. این موضوع به نظرم کاملا وابسته به عزت‌نفس یک فرد هست، اینکه خط قرمزهاش رو کجا تعریف کرده و دیگران هم اینارو می‌بینن و بر همین اساس سطح رفتارشون رو تنظیم می‌کنن و البته جرات پیدا می‌کنن که چنین رفتاری رو از خودشون نشون بدن یا ندن، سوال اینه که آیا این فرد جرات داره با هر کسی چنین رفتاری رو انجام بده؟ مطمئنا خیر؛

ما خودمون تعیین می‌کنیم که دیگران باید در چه سطحی از احترام و اولویت باهامون تعامل کنند و اگه می‌بینیم این نوع رفتارها در شان ما نیست، بهتره قبل از وقوع مشکل، تو ترسیم خطوط قرمز، اولویت‌گذاری و نحوه برخورد با دیگران، تجدید نظر داشته باشیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , The BesT , elect , nlp@2015 , big cloud , Autumngirl , codin , RASPINA , alma1988 , Avril89
ارسال: #۵۲۱۰۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  اجازه می‌دید چنین رفتاری رو باهاتون داشته باشه (مثلا در همین حد تست WhatsApp)، پس مقصر اصلی خود شما هستید. قبلا هم شما و چند نفر دیگه تو این تاپیک در این مورد صحبت کردن که مثلا آنلاین شدن ولی پیام‌هام رو نگاه نمی‌کنن یا نگاه می‌کنن ولی دیر جواب می‌دن، Block می‌کنن و ... که بارها هم تکرار شده و باز هم انجام می‌شه. این موضوع به نظرم کاملا وابسته به عزت‌نفس یک فرد هست، اینکه خط قرمزهاش رو کجا تعریف کرده و دیگران هم اینارو می‌بینن و بر همین اساس سطح رفتارشون رو تنظیم می‌کنن و البته جرات پیدا می‌کنن که چنین رفتاری رو از خودشون نشون بدن یا ندن، سوال اینه که آیا این فرد جرات داره با هر کسی چنین رفتاری رو انجام بده؟ مطمئنا خیر؛

ما خودمون تعیین می‌کنیم که دیگران باید در چه سطحی از احترام و اولویت باهامون تعامل کنند و اگه می‌بینیم این نوع رفتارها در شان ما نیست، بهتره قبل از وقوع مشکل، تو ترسیم خطوط قرمز، اولویت‌گذاری و نحوه برخورد با دیگران، تجدید نظر داشته باشیم.

وقتی چیزی مدام تکرار میشه اما با افراد متفاوت، ریشه مساله به فردی برمیگرده که توی همه داستان ها حضور داشته!
من کاری به شخصی ندارم. اما حرف بالا تقریبا برای همه هست. این نشون از ضعف در قبال همه و یا افراد خاصی هست. مثلا ممکنه یک فرد نقطه ضعفش را جایگاه شغلی بداند در نتیجه هر گاه رفتارهایی مثل عدم جواب دادن و... توسط این دسته افراد صورت گیرد، اون فرد با خودش فکر میکنه که طبیعی هست که اونا نباید جواب بدن و این روند تکرار میشه!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , Avril89
ارسال: #۵۲۱۰۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  وقتی چیزی مدام تکرار میشه اما با افراد متفاوت، ریشه مساله به فردی برمیگرده که توی همه داستان ها حضور داشته!

طبیعیه که وقتی فردی مشکل اخلاقی داره، ادب درستی نداره یا کلا آدم سالمی نیست، ممکنه بدون شناخت قبلی و فارغ از اینکه شما چه شخصیتی دارید، با شما رفتار خوبی نداشته باشه (هرچند که خیلی از همین افراد رو هم می‌شه با یک رفتار محکم ادب کرد)، اما بحث ما ناظر به این نوع موارد که استثناء به حساب میان نیست. بحث اینه که وقتی چنین اتفاقی نه یکی دو بار که به دفعات اون هم از سمت افرادی‌که نسبت به ما شناخت دارن تکرار می‌شه، اینجا دیگه نمی‌تونیم انگشت اتهام رو صرفا به سمت بقیه نشونه بگیریم، بلکه باید ببینیم چطوری رفتار کردیم که دیگران به خودشون اجازه می‌دن رفتاری خلاف میلمون رو داشته باشند و بعدش خودمون رو شایسته کسی کنیم که افراد در مواجهه با ما، «ملزم» به احترام باشند.
ارسال: #۵۲۱۰۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  وقتی چیزی مدام تکرار میشه اما با افراد متفاوت، ریشه مساله به فردی برمیگرده که توی همه داستان ها حضور داشته!

طبیعیه که وقتی فردی مشکل اخلاقی داره، ادب درستی نداره یا کلا آدم سالمی نیست، ممکنه بدون شناخت قبلی و فارغ از اینکه شما چه شخصیتی دارید، با شما رفتار خوبی نداشته باشه (هرچند که خیلی از همین افراد رو هم می‌شه با یک رفتار محکم ادب کرد)، اما بحث ما ناظر به این نوع موارد که استثناء به حساب میان نیست. بحث اینه که وقتی چنین اتفاقی نه یکی دو بار که به دفعات اون هم از سمت افرادی‌که نسبت به ما شناخت دارن تکرار می‌شه، اینجا دیگه نمی‌تونیم انگشت اتهام رو صرفا به سمت بقیه نشونه بگیریم، بلکه باید ببینیم چطوری رفتار کردیم که دیگران به خودشون اجازه می‌دن رفتاری خلاف میلمون رو داشته باشند و بعدش خودمون رو شایسته کسی کنیم که افراد در مواجهه با ما، «ملزم» به احترام باشند.

منم دارم همینو میگم. اون کسی که توی همه داستان ها حضور داره، خود شخص هست نه دیگران.

بنظر من اینکه دیگران با ما چطور رفتار کنند خیلی به شخصیت خودمان بستگی داره. برخی از افراد هم که کلا نحوه تعامل و برخورد با دیگران بلد نیستند. برای این دسته افراد خیلی شخصیت خودمون فرق نداره و اونها با همه یکسان برخورد میکنن. پس بهترین راه کاهش ارتباط با این ها هست بجز اینکه اون فرد یکی از نزدیکان باشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , Autumngirl , codin , Avril89
ارسال: #۵۲۱۰۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۵۲۱۰۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
مصطفی محسن‌زاده و سروش رحمانی...شاعرش هم محمدعلی کریمی هست.
گوش کردنش توی لینک زیر خالی از لطف نیست..نوحه خوبیه واقعا..

بزن ای آه غمگین، نفسی بانگ یاحق
نفس سینه بشکن، بزن آهنگ یا حق
الله الله، کو صبح فتح و ظفر؟
کی می‌آید پایان رنج بشر؟
عالم در شور و نوا است، انسان بر سیل فنا است
یک سو طغیان ستم، یک سو آهنگ بلا است
نه خروش و آوایی، نه امیدی از جایی
یارب دل‌ها خون شد، از غربت و تنهایی
ستم از حد بیرون شد، غم دل‌ها افزون شد
رفت از عالم یک‌سر، آرام و شکیبایی
بنگر خصم سرکش را، بنگر دود و آتش را
یک‌سو ذبح انسان را، یک‌سو مسخ ایمان را
الله الله، فریاد از جور زمان
الله الله، فریاد از اهرمنان
در گمراهی سرگردان مانده بشر
بی‌رونق شد ایمان از فتنه و شر
وای از روزگار تنهایی
یارب کو دم مسیحایی؟
بزن ای دل آب دعا
مگر آید روح بقا
ناجی عالم کو؟ ناجی عالم کو؟
بگذر از دام عصیان، بشکن کابوس طغیان
بنگر هر سوی عالم، چه رسد بر جان انسان؟
با ثارالله فریادی تازه بزن، همچون زینب کاخ ظالم بشکن
مردان شهر دعا، یاران خون خدا
منجی خود منتظر است، امروز ماییم و شما
دل اگر ایمان دارد، به خدا دل بسپارد
می‌آید در میدان، مردانه و شیدایی
دل آگه می‌داند، به کجا قرآن خواند
بر نی باید خواندن، نی خلوت تنهایی
هر روز، روز عاشورا، هر روز بانگ واویلا
عالم از بلا پر شد، خاک از کربلا پر شد
خبر از کوفه رسد، همه مشتاق حضور
همه سرمست طلب، همگی طالب نور
الله الله، وای از پیمان‌شکنان
تنها مانده در میدان، مرد زمان
آمد با دعوت‌شان، ای وای از بیعت‌شان
تنها شد روز نبرد، دنیا شد دشمن مرد
سخن از ایمان‌ها شد، سخن از پیمان‌ها شد
کوفی ماند و پیمان، با آن همه رسوایی
شه خوبان تنها شد، به سر نی سرها شد
زینب ماند و زینب با آن سر سودایی
نور از نیزه ها سر زد، آه از سینه‌ها سر زد
بانگ نینوا زینب، تیغ کربلا زینب
دل غمگین بشارت، غم عالم سرآید
برود این زمستان، خبر دیگر آید
الله الله می‌آید فصل امید
بر تاریکی می‌تازد صبح سپید
شب را صبحی دگر است
یاران وقت سحر است
برخیز ای اهل وفا، برخیز ای روح رها
جور دیگر باید دید، دیده‌ها را باید شست
تا کی جنگ و نفرت این دوزخ هر جایی؟
زیر باران باید رفت، کینه‌ها را باید شست
باید پایان یابد، این دوزخ تنهایی
برخیز تا به هم سازیم، از عشق عالمی سازیم
آن روز نوبهار آید، آن روز شهسوار آید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alma1988
ارسال: #۵۲۱۰۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط ele.)
اوج بی معرفتی و نامردی اونجاست با کسی درد دل میکنی بعد یه مدت میبینی رفته همه حرفات رو به همون شخصی که دلت ازش پره گفته.
خدایا قسمت میدم به حق این شبا مشکل همه و مشکل منم حل بشه.
دوستان به دعاتون محتاجم برام دعا کنید به حق امام حسین مشکلم حل بشه خیلی حالم بده این روزا

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , alma1988
ارسال: #۵۲۱۰۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۱۹ ق.ظ
شمس لنگرودی میگه:
خلاصه بهاری دیگر بی حضور تو از راه می‌رسد،
و آنچه که زیبا نیست زندگی نیست، روزگار است
و من با تمام وجودم اینو درک می‌کنم. زندگی زیبا همراه با روزگار زیبا داشتم ولی در حال حاضر روزگارم زیبا نیست.
من قدرت جنگیدن برای ساختن روزگاری زیبا رو دارم و اگه لازم باشه ۱۰ ها سال علاوه بر این چندسال می‌جنگم تا ثابت کنم می‌تونم و قوی هستم ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , big cloud , hatame
ارسال: #۵۲۱۰۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط codin.)
من یه دوستی داشتم بنده خدا شاید فکر هم نمیکرد کارش اشتباس ولی خیلی ازم استفاده میکرد همیشه خدا یه درخواستی داشت... منم چند بار بهش گفتم منم سرم شلوغع و فلان ولی متوجه نمیشد اخرش ازش عذرخواهی کردم و گفتم ما سبک دوستیمون بهم نمیخوره و بهتره ارتباطاتمون را کمتر کنیم...
ناراحت شد بلاکم کرد بعد یه مدتی از بلاک دراورد ولی برای من اهمیتی نداشت... چون نه توهینی کردم نه چیزی... ادم باید قدرت نه شنیدن داشته باشه

(۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  وقتی چیزی مدام تکرار میشه اما با افراد متفاوت، ریشه مساله به فردی برمیگرده که توی همه داستان ها حضور داشته!

منم دارم همینو میگم. اون کسی که توی همه داستان ها حضور داره، خود شخص هست نه دیگران.

بنظر من اینکه دیگران با ما چطور رفتار کنند خیلی به شخصیت خودمان بستگی داره. برخی از افراد هم که کلا نحوه تعامل و برخورد با دیگران بلد نیستند. برای این دسته افراد خیلی شخصیت خودمون فرق نداره و اونها با همه یکسان برخورد میکنن. پس بهترین راه کاهش ارتباط با این ها هست بجز اینکه اون فرد یکی از نزدیکان باشه.
این حرف درسته ولی یه چیزی بگم. ادم هایی که ذاتا مهربونن و توانایی همدردی دارن (empathy and sympathy ) بیشتر احتمال داره درگیر روابط اراردهنده بشن. این ادم ها باید این مشخصه خیلی خوبی که دارن را کنترل کنن نه این که سنگدل و بی اهمیت بشن مثل اکثر ادما. یعنی اگر درگیر این مشکلات میشید اول به خودتون افتخار کنید که میتونید با همه جور ادمی احساس نزدیکی کنید بعدش به این فک کنید چطور میشه جلوی سو استفاده بقیه از این ویزگی تونو بگیرید.
فرد سو استفاده کننده همیشه نیت شیطانی نداره و تو دلش بهتون نمیخنده. گاهی اون فرد اصلا مرزهای فردی را یاد نگرفته و کسی نبوده بهش یاد بده. شما بایستی با رفتارتون بهش یاد بدین هرکی مسیول زندگی خودشو و مشکلات هرکی به خودش مربوطه و هیچکس (وظیفه) کمک به کسیو نداره

کلا ما از نظر فرهنگی مرزهای شخصی تعریف شده ای نداریم. من شخصا توی فامیل و اطراف نگاه میکنم میبینم همه سرشون توی کار هم دیگه هست. این فرهنگ ۱۰۰ سال قبل ضروری بود چون زندگی فردی خیلای مخاطره داشت و بدون همفکری و کمک بقیه نمیشد بقا داشت اما نه الان که عصر فردگراییه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , The BesT , salam5 , big cloud , Avril89
ارسال: #۵۲۱۰۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  این حرف درسته ولی یه چیزی بگم. ادم هایی که ذاتا مهربونن و توانایی همدردی دارن (empathy and sympathy ) بیشتر احتمال داره درگیر روابط اراردهنده بشن. این ادم ها باید این مشخصه خیلی خوبی که دارن را کنترل کنن نه این که سنگدل و بی اهمیت بشن مثل اکثر ادما....

درسته. یاد یه خاطره افتادم. اون زمان یاهو مسنجر کاملا مورد استفاده بود. من هر وقت اونجا آنلاین میشدم چند لحظه بعد اون بنده خداهم آنلاین میشد. یعنی فکر کنم عمدا وضعیتش رو آفلاین میکرد و وقتی منو میدید آنلاین میشد. این شخص دقیقا نقش "قربانی" رو همه جا داشت و هر بار بیش از ۱ ساعت چت میکرد و از بدبختی و مشکلات بی انتها و ستم هایی که بهش شده بود میگفت. منم تا جایی که عقلم میرسید راهنمایی میکردم. بعد از شاید ۳-۴ ماه دیدم فایده نداره این شخص ظاهرا قصد تغییر نداره و انگار قربانی بودن رو پذیرفته. در نهایت به این نتیجه رسیدم که بهش بگم ببخشید ... عزیز من بخاطر ... خیلی گرفتارم و متاسفانه کمتر می تونیم صحبت کنیم ضمن اینکه من هر چی بلد بودم بهت گفتم و بهتره بری پیش مشاور.
یه ۲-۳ ماهی اینطوری پیش رفت که هر وقت چت رو شروع میکرد بعد از سلام علیک و صحبت کوتاه عذرخواهی میکردم که باید برم. بعدش دیگه ازش خبری نشد.
جالب اینجاس که بعدها فهمیدم این شخص با حداقل ۲ نفردیگه هم همینقدر زیاد چت میکرده!!

اون فرد شخص محترم و خوبی بود. قصد آزار کسی هم نداشت منتهی صحبت باهاش بی نتیجه بود. بنظرم این افراد فقط خودشون می تونن به خودشون کمک کنند والا هر چیزی که بوده رو من یا افراد دیگه بهش گفتیم و الان نوبت خودش هست حرکتی بزنه برای رفع مشکلش.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۲۱۰۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط elect.)
.......

ارسال: #۵۲۱۱۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۵۲ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  آدم نمی‌دونه دلش به چی این دانشگاه‌ها خوش باشه
بعد از سه چهار سال دوری از درس آدم ارشد شرکت کنه بدون این که لای کتاب رو باز کنه بعد روزانه قبول بشه
واقعا داریم به کجا می‌ریم؟

منو میگی؟؟؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۴۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close