زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۱۲۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۱۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نقل قول: من میخوام تو همین مملکت خودم حقمو بدست بیارم و میارم. میخوام مملکت خودمو درست کنم و میکنم.
این جمله تکراری هست و من از زبون خیلی ها شنیدم ولی هیچی تغییر نکرد... معنیش اینه که اونا موفق نشدن
نقل قول: من خوشبختانه زندگی اونور رو هم تجربه کردم. همچین آَش دهن سوزی نیست. درسته همه در رفاه ولی چیزی که هست ایران من نیست.
برای این جمله آخر هیچ حرفی برای گفتن ندارم واقعا!
نقل قول: خداییش بدترین مردمی که دیدم توی دنیا دو قشر بودن، اول چینی ها که خیلی خیال کردن کین در حالیکه هیچی نیستن جز مشتی خرکار برده ی عقب مونده، و دوم انگلیسی ها که روی فرانسوی ها رو تو نژاد پرستی سفید کردن.....
بدترین مردم جهان مردم ایران هستن همه دو رو و متظاهر
بفرمایین شام رو اگه دیده باشین با همین هدف ساخته میشد!
میخواست نشون بده مردم ایران جلو دوربین یه جور و پشت دوربین یه جور دیگه هستن
چینی ها یا فرانسوی ها اگه بد هستن، حداقل برای خودشون خوب هستن
ما برای هیچ کس خوب نیستیم هیچ کجای جهان مارو دوست ندارن فقط میگیم این بده اون بده! همه بدن فقط ما خوبیم؟!
نقل قول: شاهنامه بخونین بچه ها خیلی تاثیر داره.
من شاهنامه خوندم آخرش اگه خوش باشه، شاهنامه ما آخرش جلد هستBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۲۱۲۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۳۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من دیگه خسته شدم از این زندگی که همش یه نفر بپره وسط و دعوا راه بندازه، اونم شخصی به نام مادر شوهر.
من احترام همه ی مادرا رو دارم و مثل مادر خودم میدونم ولی دلیل نمیشه که بدون شناخت از من و خانوادم مدام پسرشو تحریک کنه که با من بحث و دعوا بگیره. بعدم من هر چی میام به شوهرم میگم بابا من خسته شدم، سن و سالی ازم گذشته تحمل ندارم جدا شیم مادرت هم حال کنه میگه نه حرفا رو عوض میکنه.
به خدا بیست و چهاری داریم بحث میکنیم بس که هر روز از این باغ بری میرسد...اصلا زده به سرم خودسوزی کنم دم شهرکشون

ای بابا . آرامش حودتون حفظ کنید
برید پیش مشاوره و صحبت کنید
یادمه گفتید موقع ازدواجتون مادرهمسرتون مخالف بودن،. خب هنوز باعث میشه گهگاهی از عروسش دل پری داشته باشه و ناراحتتون کنه.طبیعیه :-D
کمی عطوفت و دلبری خرج مادرشوهر کنید حل میشه. برای همسر هم کمی عطوفت خرج کنید مشکل حل میشه ایشالله
خودسوزی چیه. ما هنوز عزادار دختر آبی هستیم. شما دومی نباشی لطفا که از غصه میمیریم

فدای تو بشم ، آخه تا دخترهای آبی نباشن کسی چشمش باز نمیشه. یه نمایشنامه هست از زمان یونان باستان به نام لیسیستراتا. اسمش سخته ولی خب مفهوم واقعیش رو کسی نمیفهمه. جالب اینکه این یه نمایش کمدی هم هست. دارم تحریک میشم شب کنکوری این نمایشنامه رو بیارم رو صحنه منتهی نسخه ی خودمو.
تو این نمایشنامه زنان آتن که دیگه از جنگ بین آتن و اسپارت خسته شده بودن میان باهم میرن دروازه های شهر رو میبندن و اجازه نمیدن دیگه مرداشون به خونه برگردن. مردای آتن هم که خیلی راحت طلب و شهوت پرست بودن خیلی تحت فشار قرار میگیرن و از زناشون میخوان که علت این کارشون رو توضیح بدن! زنا هم میگن تا جنگ تموم نشه همین آشه و همین کاسه. تا اینکه سر همین بی خانمان شدن مردها و محرومیتشون از داشتن همسر و یه خونه ی گرم باعث میشه که جنگ رو تموم کنن. البته توی این نمایشنامه قید شده زنان برهنه، ولی در واقع برداشتی هست اشتباه که از این نمایشنامه شده. میخوام بگم کاری ندارم به سی یا ست ولی میخوام بگم قبل از دوره ای که دموکراسی آتن پا بگیره که هنوز طلایی ترینه و قانون اساسی آتن رو الان تو ایالات متحده استفاده میکنن، زنا هم درگیر بودن، و شاید هدف از برهنگی اونا در این نمایشنامه مثل برداشتن روسری از سر باشه اینجا. من بارها نقصها در ترجمه هایی که از یونان باستان اومدن میبینم ولی باز اساتید تئاتر به همون ترجمه های قدیمی بسنده میکنن و گوش بدهکار نیستن که اینا باید توسط یه شخص تئاتری و با دید تئاتری ترجمه میشدن. یا مثلا خدا بیامرز عبدالحسین زرین کوب توی کتاب بوطیقا یا همون فن شعر ارسطو رو که ترجمه کردن، با درود به شرفشون که همیشه کارای ترجمه ی خوبی ارائه دادن، ولی میخوام گله کنم چرا کاتارسیس یا تحول رو ترس و شفقت معنی کردن!!!!
حالا من کاری به این کاراش هم ندارم. میخوام بگم لیسیستراتا آخرت کاریه که ما باید انجام بدیم. همین! یعنی به زودی براتون بلیط میفرستم این کار رو روی صحنه ببینین و لذت ببرین و مهمان من باشین. Big GrinWinkSmile

--------------------------------------------
یه دوست برزیلی دارم به نام دنیلا که وکیله و خیلی فعال حقوق بشره و الان تو کانادا داره دوره ی دکتری رو میگذرونه. یه بار به من گفت مردم برزیل برای اینکه آمریکایی ها درختای جنگل رو میبریدن که ببرن برای ویسکی هاشون بشکه درست کنن، شروع کردن به خودکشی دسته جمعی و خودشونو از بالای یه ساختمون بلند می انداختن پایین. هر شخص یک درخت! و در نهایت این مسئله تعطیل شد تا برزیلی ها بیشتر از این کشته نشن. بعد میگفت شما چرا (اون موقع) دریاتون رو میدزدن صداتون درنمیاد؟؟؟؟!!!!!
بگذریم یهو یاد این افتادم. کلا ما ملت بیخیالی هستیم، یا مثل یه آدم سیلی خورده ای میمونیم که از بس صورتش از شدت ضربه ی سیلی بی حسه که دیگه هیچی رو نمیفهمه!! الان سر این دختر بدبخت، اگه بعد از این کسی بره استادیوم فوتبال تماشا کنه گربه صفته. اصلا من انتظار دارم تیم استقلال دست به یه اعتراضی بزنه.
بعضی از آدمها خیلی جلوتر از دورانشون هستن، دختری که اینطور عاشق فوتبال بوده که با هیبت پسر میرفته استادیوم پس یه شخصیت پیشرفته داشته، و ببینین چقدر خرد شده که اینطور به سر خودش آورده. جدیدا خیلی ها خرد میشن و از این بلاها سر خودشون میارن تو این مرز و بوم. واقعا متاسفم

پ ن: بحث من یه مسئله ی کاملا اجتماعی بود و اصلا به سی یا ست ربط نداشت. من نمیتونم حقیقت رو لمث کنم ولی دروغ بگم.
شما که اینقدر قشنگ راجع به مسائل اجتماعی صحبت میکنی و به قول خودتون بی پروا هستید و نمیترسید، نظرتون چیه راجع به دختر آبی که عمرش رو داد به من و شما و دستش از دنیا کوتاهه صحبت نکنیم و بیایم راجع به آدمای زنده ای که ممکنه سرنوشت مثل اون داشته باشن صحبت کنیم. آدمایی که درجه اهمیت شون بیشتر از دختر آبی نباشه کمتر نیست.(حداقلش اینه که زنده ان هنوز و سنگ آدم مرده رو به سینه نمیزنیم)
آدمایی که حکم های هیجده سال حبس و چهارده سال حبس بریدن واسشون و خیلیای دیگه که خودتونم میدونید. آدمایی که اختلاس کردن و راست راست دارن میگردن توی مملکت...ادمایی که ادم کشتن و در عرض سه ماه تموم شد و آزاد شدن..محیط زیستی هایی که گفتن شما دخالت نکنید بزارید قانون خودش پیگیری میکنه و .... احتمالا الان میگید نه اینا مسائل اجتماعی نیست.چیه اونوقت اینا؟؟اینا آدمای همین اجتماعن دیگه..
حقیقتی که هست اینه که فقط دنبال موج سواری ان ملت..همین..
نمیدونم کی بود همینجا حرف قشنگی زد(فک کنم کدین خان بود)گفت خودکشی راه های زیادی داره...ولی کسی که خودشو میسوزونه دیگه آخرشه..خیلی جیگر میخواد..
راحت از کنار این قضیه عبور نکنیم و سوار موج نشیم.فکر کنیم.بالا پایین کنیم..سبک سنگین کنیم..آخر موج هیچی نیست...همه پیاده میشن اخرش...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshti_sharifi
ارسال: #۵۲۱۲۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۱۶ ب.ظ)maneshti_sharifi نوشته شده توسط:  
نقل قول: من میخوام تو همین مملکت خودم حقمو بدست بیارم و میارم. میخوام مملکت خودمو درست کنم و میکنم.
این جمله تکراری هست و من از زبون خیلی ها شنیدم ولی هیچی تغییر نکرد... معنیش اینه که اونا موفق نشدن
نقل قول: من خوشبختانه زندگی اونور رو هم تجربه کردم. همچین آَش دهن سوزی نیست. درسته همه در رفاه ولی چیزی که هست ایران من نیست.
برای این جمله آخر هیچ حرفی برای گفتن ندارم واقعا!
نقل قول: خداییش بدترین مردمی که دیدم توی دنیا دو قشر بودن، اول چینی ها که خیلی خیال کردن کین در حالیکه هیچی نیستن جز مشتی خرکار برده ی عقب مونده، و دوم انگلیسی ها که روی فرانسوی ها رو تو نژاد پرستی سفید کردن.....
بدترین مردم جهان مردم ایران هستن همه دو رو و متظاهر
بفرمایین شام رو اگه دیده باشین با همین هدف ساخته میشد!
میخواست نشون بده مردم ایران جلو دوربین یه جور و پشت دوربین یه جور دیگه هستن
چینی ها یا فرانسوی ها اگه بد هستن، حداقل برای خودشون خوب هستن
ما برای هیچ کس خوب نیستیم هیچ کجای جهان مارو دوست ندارن فقط میگیم این بده اون بده! همه بدن فقط ما خوبیم؟!
نقل قول: شاهنامه بخونین بچه ها خیلی تاثیر داره.
من شاهنامه خوندم آخرش اگه خوش باشه، شاهنامه ما آخرش جلد هستBig Grin

اگه کسی موفق نشد، دلیلش این بود که تنها بود، چه کسی میخواهد ، من و تو ما نشویم؟ خانه اش ویران باد.

آخر شاهنامه ی ما هم جلده، ولی اون خوندنی که من منظورم بود یه چیز دیگه بود. متاسفم
خوب شد یادآوری کردی، مردم ایران مزخرف ترین مردمی هستن که تا حالا دیدم. واقعا همینطوره تعارف هم نداریم. چیزی که تو ایران زیاده دو رویی و دروغگوییه.

(۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۳۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من دیگه خسته شدم از این زندگی که همش یه نفر بپره وسط و دعوا راه بندازه، اونم شخصی به نام مادر شوهر.
من احترام همه ی مادرا رو دارم و مثل مادر خودم میدونم ولی دلیل نمیشه که بدون شناخت از من و خانوادم مدام پسرشو تحریک کنه که با من بحث و دعوا بگیره. بعدم من هر چی میام به شوهرم میگم بابا من خسته شدم، سن و سالی ازم گذشته تحمل ندارم جدا شیم مادرت هم حال کنه میگه نه حرفا رو عوض میکنه.
به خدا بیست و چهاری داریم بحث میکنیم بس که هر روز از این باغ بری میرسد...اصلا زده به سرم خودسوزی کنم دم شهرکشون

ای بابا . آرامش حودتون حفظ کنید
برید پیش مشاوره و صحبت کنید
یادمه گفتید موقع ازدواجتون مادرهمسرتون مخالف بودن،. خب هنوز باعث میشه گهگاهی از عروسش دل پری داشته باشه و ناراحتتون کنه.طبیعیه :-D
کمی عطوفت و دلبری خرج مادرشوهر کنید حل میشه. برای همسر هم کمی عطوفت خرج کنید مشکل حل میشه ایشالله
خودسوزی چیه. ما هنوز عزادار دختر آبی هستیم. شما دومی نباشی لطفا که از غصه میمیریم

فدای تو بشم ، آخه تا دخترهای آبی نباشن کسی چشمش باز نمیشه. یه نمایشنامه هست از زمان یونان باستان به نام لیسیستراتا. اسمش سخته ولی خب مفهوم واقعیش رو کسی نمیفهمه. جالب اینکه این یه نمایش کمدی هم هست. دارم تحریک میشم شب کنکوری این نمایشنامه رو بیارم رو صحنه منتهی نسخه ی خودمو.
تو این نمایشنامه زنان آتن که دیگه از جنگ بین آتن و اسپارت خسته شده بودن میان باهم میرن دروازه های شهر رو میبندن و اجازه نمیدن دیگه مرداشون به خونه برگردن. مردای آتن هم که خیلی راحت طلب و شهوت پرست بودن خیلی تحت فشار قرار میگیرن و از زناشون میخوان که علت این کارشون رو توضیح بدن! زنا هم میگن تا جنگ تموم نشه همین آشه و همین کاسه. تا اینکه سر همین بی خانمان شدن مردها و محرومیتشون از داشتن همسر و یه خونه ی گرم باعث میشه که جنگ رو تموم کنن. البته توی این نمایشنامه قید شده زنان برهنه، ولی در واقع برداشتی هست اشتباه که از این نمایشنامه شده. میخوام بگم کاری ندارم به سی یا ست ولی میخوام بگم قبل از دوره ای که دموکراسی آتن پا بگیره که هنوز طلایی ترینه و قانون اساسی آتن رو الان تو ایالات متحده استفاده میکنن، زنا هم درگیر بودن، و شاید هدف از برهنگی اونا در این نمایشنامه مثل برداشتن روسری از سر باشه اینجا. من بارها نقصها در ترجمه هایی که از یونان باستان اومدن میبینم ولی باز اساتید تئاتر به همون ترجمه های قدیمی بسنده میکنن و گوش بدهکار نیستن که اینا باید توسط یه شخص تئاتری و با دید تئاتری ترجمه میشدن. یا مثلا خدا بیامرز عبدالحسین زرین کوب توی کتاب بوطیقا یا همون فن شعر ارسطو رو که ترجمه کردن، با درود به شرفشون که همیشه کارای ترجمه ی خوبی ارائه دادن، ولی میخوام گله کنم چرا کاتارسیس یا تحول رو ترس و شفقت معنی کردن!!!!
حالا من کاری به این کاراش هم ندارم. میخوام بگم لیسیستراتا آخرت کاریه که ما باید انجام بدیم. همین! یعنی به زودی براتون بلیط میفرستم این کار رو روی صحنه ببینین و لذت ببرین و مهمان من باشین. Big GrinWinkSmile

--------------------------------------------
یه دوست برزیلی دارم به نام دنیلا که وکیله و خیلی فعال حقوق بشره و الان تو کانادا داره دوره ی دکتری رو میگذرونه. یه بار به من گفت مردم برزیل برای اینکه آمریکایی ها درختای جنگل رو میبریدن که ببرن برای ویسکی هاشون بشکه درست کنن، شروع کردن به خودکشی دسته جمعی و خودشونو از بالای یه ساختمون بلند می انداختن پایین. هر شخص یک درخت! و در نهایت این مسئله تعطیل شد تا برزیلی ها بیشتر از این کشته نشن. بعد میگفت شما چرا (اون موقع) دریاتون رو میدزدن صداتون درنمیاد؟؟؟؟!!!!!
بگذریم یهو یاد این افتادم. کلا ما ملت بیخیالی هستیم، یا مثل یه آدم سیلی خورده ای میمونیم که از بس صورتش از شدت ضربه ی سیلی بی حسه که دیگه هیچی رو نمیفهمه!! الان سر این دختر بدبخت، اگه بعد از این کسی بره استادیوم فوتبال تماشا کنه گربه صفته. اصلا من انتظار دارم تیم استقلال دست به یه اعتراضی بزنه.
بعضی از آدمها خیلی جلوتر از دورانشون هستن، دختری که اینطور عاشق فوتبال بوده که با هیبت پسر میرفته استادیوم پس یه شخصیت پیشرفته داشته، و ببینین چقدر خرد شده که اینطور به سر خودش آورده. جدیدا خیلی ها خرد میشن و از این بلاها سر خودشون میارن تو این مرز و بوم. واقعا متاسفم

پ ن: بحث من یه مسئله ی کاملا اجتماعی بود و اصلا به سی یا ست ربط نداشت. من نمیتونم حقیقت رو لمث کنم ولی دروغ بگم.
شما که اینقدر قشنگ راجع به مسائل اجتماعی صحبت میکنی و به قول خودتون بی پروا هستید و نمیترسید، نظرتون چیه راجع به دختر آبی که عمرش رو داد به من و شما و دستش از دنیا کوتاهه صحبت نکنیم و بیایم راجع به آدمای زنده ای که ممکنه سرنوشت مثل اون داشته باشن صحبت کنیم. آدمایی که درجه اهمیت شون بیشتر از دختر آبی نباشه کمتر نیست.(حداقلش اینه که زنده ان هنوز و سنگ آدم مرده رو به سینه نمیزنیم)
آدمایی که حکم های هیجده سال حبس و چهارده سال حبس بریدن واسشون و خیلیای دیگه که خودتونم میدونید. آدمایی که اختلاس کردن و راست راست دارن میگردن توی مملکت...ادمایی که ادم کشتن و در عرض سه ماه تموم شد و آزاد شدن..محیط زیستی هایی که گفتن شما دخالت نکنید بزارید قانون خودش پیگیری میکنه و .... احتمالا الان میگید نه اینا مسائل اجتماعی نیست.چیه اونوقت اینا؟؟اینا آدمای همین اجتماعن دیگه..
حقیقتی که هست اینه که فقط دنبال موج سواری ان ملت..همین..
نمیدونم کی بود همینجا حرف قشنگی زد(فک کنم کدین خان بود)گفت خودکشی راه های زیادی داره...ولی کسی که خودشو میسوزونه دیگه آخرشه..خیلی جیگر میخواد..
راحت از کنار این قضیه عبور نکنیم و سوار موج نشیم.فکر کنیم.بالا پایین کنیم..سبک سنگین کنیم..آخر موج هیچی نیست...همه پیاده میشن اخرش...
خودم بودم که گفتم خودکشی راههای مختلفی داره و علت های مختلفی ولی کسی که خودشو آتیش میزنه چقدر باید خرد شده باشه. من اگه در مورد اون نمایشنامه صحبت کردم، تا اونجایی هم که جا داشت در موردش گفتم برای همین بود. یه دست صدا نداره و با خودسوزی کاری پیش نمیره.
متاسفانه دیروز من دیدم حتی امروز که همه عکسهایی با موهای آبی و خلاصه مسخره بازیهای آبی گذاشتن تو اینستا. درسته که یادش گرامی، ولی دیگه ما عادت نباید بکنیم از هر اتفاقی که بیفته یه هش تگ داغ برای تفریح درست کنیم.
نود درصد همینایی که میان نفر نمیدونم چندمی میشن با افتخار اگه بیرون ببینیشون خیلی هم مخلصن و شکایتی ندارن. همه دروغ میگن و این مشکل ماست. واقعا کوروش کبیر راست گفته بود ایران رو از دروغ و خشکسالی باید در امان بداره اهورا مزدا.
من الان مدتیه به این نتیجه رسیدم که مرا به خیر تو امیدی نیست، شر مرسان. (خطاب به ملت غیور همیشه در صحنه)
و اینکه مردم ایران موج سواری میکنن همینه، همیشه میخوان شعار بدن و این بزرگترین مشکلیه که ما داریم، هر کی رسیده شعار داده، مجانی میکنیم ، زندانی میکنیم.....
و یه چیزی بهت بگم، ملت ایران همیشه همین بودن ، همین مردم ایران بودن که در جنگ قادسیه خیانت کردن و پادشاه رو کت بسته تحویل عربا دادن و پاشونو به این مملکت باز کردن. درسته اون موقع هم از دست مغ های زردشتی جون به لب شده بودن، ولی به بد کسایی اعتماد کردن. لااقل خودی باشه گوشت رو میخوره استخون رو دور نمی اندازه، ولی اینا که همیشه کینه ی دیرینه داشتن از ایرانی ها، همین عراقی ها، الان این وضعیته.
واقعا متاسفم.
خودکرده را تدبیر نیست.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۱۲۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۸, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط Saman.)
بعد از ده سال تلویزیون رو روشن کردم :

(بعدش یه آهنگ با تب و تاب خاص شبیه این که بخوادراستشو بگه)
بسم الله الرحمن الرحیم . . . . .

در مراسم cdsbcjsgfcsjgbcwscg
ایشان با تاکید بر csajgsadcvsjchvsdhcv
ایشان خاطر نشان کرد vdbvjdbvjdvbdjv
ایشان فرمودند ddksgdcscgwccedkivhu
دشمن همچنان scdbsjkcvsjcapxoio
در آخر ایشان با تاکید بر خاطر نشان ها و فرمایشاتشان sckshgcihc[asxl[soci

امروز کسی خونه نبود ، پدرمم نبود بحث کنم باهاش سر این همه تذکر و نکته و اینا!!

خیلی آروم کنترل رو سر جاش گذاشتم , و با خودم فکر کردم تلویزیون چقدر شبیه همون ده سال پیشه!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , alma1988 , ezra
ارسال: #۵۲۱۳۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۱۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  بعد از ده سال تلویزیون رو روشن کردم :

(بعدش یه آهنگ با تب و تاب خاص شبیه این که بخوادراستشو بگه)
بسم الله الرحمن الرحیم . . . . .

در مراسم cdsbcjsgfcsjgbcwscg
ایشان با تاکید بر csajgsadcvsjchvsdhcv
ایشان خاطر نشان کرد vdbvjdbvjdvbdjv
ایشان فرمودند ddksgdcscgwccedkivhu
دشمن همچنان scdbsjkcvsjcapxoio
در آخر ایشان با تاکید بر خاطر نشان ها و فرمایشاتشان sckshgcihc[asxl[soci

امروز کسی خونه نبود ، پدرمم نبود بحث کنم باهاش سر این همه تذکر و نکته و اینا!!

خیلی آروم کنترل رو سر جاش گذاشتم , و با خودم فکر کردم تلویزیون چقدر شبیه همون ده سال پیشه!!

دل گربه به حالشون کباب بشه، چقدر هم راستشو میگن. همه ی اخبارا ساختگی هستن.
من که مادر و پدرم آماده ی بحث هستن ولی از اونجایی که پدر مادرا همیشه فقط خودشون راست میگن من وارد بحث با هیچکدومشون نمیشم. بیخیال بابا گناه دارن

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۱۳۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  بزن خاموش کن Big Grin[تصویر:  470938_21.gif]
هر ۱۰ دقیقه این عمل را تکرار میکنم. Undecided

نیاز به یه چالش بین مدیرای مانشت داریم. هر کسی نقل و قول طولانی داشت را بزنید بلاک کنید تا عبرتی بشه برای سایرین. وب سایت عمومی را با مال بابامون اشتباه نگیریم. خیلی سعی کردم سکوت کنم نشدUndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Autumngirl , ele
ارسال: #۵۲۱۳۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۲۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  بزن خاموش کن Big Grin[تصویر:  470938_21.gif]
هر ۱۰ دقیقه این عمل را تکرار میکنم. Undecided

نیاز به یه چالش بین مدیرای مانشت داریم. هر کسی نقل و قول طولانی داشت را بزنید بلاک کنید تا عبرتی بشه برای سایرین. وب سایت عمومی را با مال بابامون اشتباه نگیریم. خیلی سعی کردم سکوت کنم نشدUndecidedUndecided

نیازی نیست به این کار اگر خیلی مشکل دارید خود کاربرو بلاک کنید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۲۱۳۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۳۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ]
نیازی نیست به این کار اگر خیلی مشکل دارید خود کاربرو بلاک کنید...
با وجود این که نمیخواستم دست به بلاک شم، اما مجبور شدم.
ارسال: #۵۲۱۳۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۰۳ ب.ظ
خدا ایشالله کار هیچ یزیدی رو هم به بیمارستان نکشونه
بخصوص بیمارستان های دولتی
قدر سلامتی خودتون رو بدونید وگرنه بیمارستان های دولتی آدمِ سالم بره داخلش جنازه بر میگرده بیرون
شرف هم نعمت بزرگیه بخدا

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud , ele
ارسال: #۵۲۱۳۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۲۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  ...هر کسی نقل و قول طولانی داشت را بزنید بلاک کنید تا عبرتی بشه برای سایرین. وب سایت عمومی را با مال بابامون اشتباه نگیریم...

آره واقعا برخی وقتا دیگه خیلی طولانی میشه. کاری که خودم میکنم این هست که فقط همون متنی که میخوام جواب بدم رو فقط نقل قول میکنم. متن های تو در تو رو معمولا نمیارم. حتی یک متن طولانی هم اول و اخرش اگر لازم نباشه رو حذف میکنم. برای نمونه متن شما اول و اخرش رو زدم و بجاش ... گذاشتم (البته متن شما طولانی نبود، برای مثال اینکار رو کردم).

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam
ارسال: #۵۲۱۳۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۲۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  ...هر کسی نقل و قول طولانی داشت را بزنید بلاک کنید تا عبرتی بشه برای سایرین. وب سایت عمومی را با مال بابامون اشتباه نگیریم...

آره واقعا برخی وقتا دیگه خیلی طولانی میشه. کاری که خودم میکنم این هست که فقط همون متنی که میخوام جواب بدم رو فقط نقل قول میکنم. متن های تو در تو رو معمولا نمیارم. حتی یک متن طولانی هم اول و اخرش اگر لازم نباشه رو حذف میکنم. برای نمونه متن شما اول و اخرش رو زدم و بجاش ... گذاشتم (البته متن شما طولانی نبود، برای مثال اینکار رو کردم).

میدونم بچه های کد هستین و عادت به وراجی های ادبی و هنری ندارین، چشم، سعی میکنم کوتاه بنویسم، ولی من عاشق نوشتنم چیکار کنم Tongue
فقط خودمم با این نقل قولها وپستهای طولانی مشکل دارم. اگه ممکنه به من بگین کدوم نقل قول هست و کدوم فقط پاسخ دهی هست؟ من واقعا گیج شدم و اصلا دلم نمیخواد که مدام نقل قول پشت هم بفرستم.

آقای ابر گنده از این که سردت شد کولر رو خاموش کردی متاسفم. مال باباتون یه جای دیگس، اینجا مال همس، اسم تاپیکش هم هر چه میخواهد دل تنگت بگوی است و دیگه جای گله ای توش نیست. ولی چشم دیگه حرف بالاتر از دکتری نمیزنم Tongueنمیخواستم اذیتت کنم، دوس دارم با همتون دوست باشم.
تا حالا به این فکر نکرده بودم، من واقعا یه آدم فضاییم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۱۳۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۴۱ ق.ظ
آپدیت جدید کروم چقدر خوبه، واقعا نشون میده که پیشرفت تمومی نداره !
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , big cloud
ارسال: #۵۲۱۳۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آپدیت جدید کروم چقدر خوبه، واقعا نشون میده که پیشرفت تمومی نداره !

منم حض میکنم ولی یه چیزی که این آپدیت جدید کروم به ما داد این بود که کلی RTL که نوشته بودیم رو به فنا داد. Big GrinBig GrinBig Grin
حالا مهم نیست به روزشون میکنیم ولی خب کار سر دست ما گذاشت

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۱۳۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
با خَبَر باش
پَس اَز ظُلمَتِ این چَند صَباح
صُبح دُولَت بِدَمَد
شادی ما پُشتِ دَر اَست...

محسن محمدی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۲۱۴۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
بچه ها کسی آشنا داره برای لوازم جانبی لپتاپ ایسوس؟
مادربودر لپتاپ برادرم سوخته و باید تعویض شه. ولی توی مشهد میگن پیدا نمیشه.
خیلی فوری و مهم هم هست.

لطفا پیام خصوصی بدین،‌ ممنون.

There is no there there.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close