زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۳۳۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط WILL.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
....
....
...
...

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۳۳۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۴۹ ب.ظ
شادزمانی با طعم ایمپکت ۱/۶ - - - میدونم دیگه خیلی خز ش کردم (':
من بنا به دلایلی احتمالا دیگه اینجا برای یک بازه زمانی نامشخص کمتر فعالیت میکنم Smile
امیدوارم تا پست بعدی ای ک اینجا میزارم (یک ماه دیگه، یک سال دگ، یا شاید همین فردا) به اهداف و تفکرات فعلیم رسیده باشم و بیام اینجا با شما هم به اشتراک بزارم.
تا درودی دیگر بدرود دوستان
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Avril89 , codin , big cloud , ele
ارسال: #۴۵۳۳۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۵ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۳ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
Here’s the thing about mistakes: Sometimes, even when you know something’s a mistake you gotta make it anyway. Even really really dumb mistakes
Smile :\

You should have a strong Will in situations like these Blush
Will is the operating power of mind

just quoting from a movie that I'm watching
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۴۵۳۳۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شادزمانی با طعم ایمپکت ۱/۶ - - - میدونم دیگه خیلی خز ش کردم (':
من بنا به دلایلی احتمالا دیگه اینجا برای یک بازه زمانی نامشخص کمتر فعالیت میکنم [تصویر:  smile.gif]
امیدوارم تا پست بعدی ای ک اینجا میزارم (یک ماه دیگه، یک سال دگ، یا شاید همین فردا) به اهداف و تفکرات فعلیم رسیده باشم و بیام اینجا با شما هم به اشتراک بزارم.
تا درودی دیگر بدرود دوستان
منم ایضا !
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۵۳۳۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط WILL.)
آفریده شدی که صبر کنی و شکر کنی یا نکنی یا نکنی
آفریده نشدی که بیای خوش بگذرونی بری

شوخیه مگه بذاری بری...

آفریده شدی که امتحان دیگران باشی
یا دیگران، امتحان تو باشند

بازیه مگه ببازی تمومه شه...

صبر و شکر مگه جز کارآموزی، با چیز دیگه‌ای هم بدست میاد

مگه میشه بیمار نشد و رنج بیمار را فهمید؟
مگه میشه درد نکشید و درد را فهمید؟
مگه میشه درک کرد؟؟

مگه میشه بدون کمک، صبر کرد و شکر کرد

نمیشه درک کرد
تا غوطه‌ور نشی

صبور باش عزیزم و روی بگردان
منتظر باش، انتظار داشته باش

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۵۳۳۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۵۵ ب.ظ
بگو یارب بگو یا رب چه بد گفتم چه بد کردم که نزدتت خویشتن را دیو و دد کردم
مرا یا رب نمیخواهی ! ؟ ! گناه از تو اگر نفرین به این دنیای بد کردم
بجز عشقی که دردش را به من دادی به من یارب چه بخشیدی که رد کردم؟
فقط در عاشقی یارب... مدد گفتم شدم عاشق تمنای مدد کردم...
شب مستی... اگر یک توبه بشکستم سحر تکرار توبه صد به صد کردم
به سیلابم کشاندی زیر و بم دیدم تحمل بر عذاب جذر ومد کردم
برایم آتش دوزخ فرستادی
برایت لاله ها را در سبد کردم
گرفتی جامه ی فخری مرا از من صبورانه کلاه را از نمد کردم
نشانم ده اگر یک مور آزردم اگر یک دانه گندم را لگد کردم..........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۵۳۳۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ ب.ظ
تا جاییکه یادمه من هر سال این موقع درگیر اینم که چرا باید کرم ضد آفتاب اینقدر گرون باشه :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۵۳۳۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ ق.ظ
شاید چون تابستونه و نیاز به مصرف این کرم زیاده
NP آخه چی ارزونه الان

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۵۳۳۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۹ ق.ظ
اینم دفاع مورد نظر کی روش!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۵۳۴۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۵ ق.ظ
برنامه ماه عسل را با اینکه خیلی مخاطب داره ولی جدیدا دوستش ندارم
من فکر میکنم هرکسی توی زندگی خودش یه قهرمان داره ولی اینکه علیخانی میاد یکسری را انتخاب میکنه و میخواد ما با فکر کردن بهشون از زندگی درس بگیریم را خوشم نمیاد
قهرمان زندگی من پدرم هست.پدری که بخاطر اینکه توی کودکی پدرشون را از دست دادن و خودش مسئولیت زندگی ۶تا خواهر و چندین تا برادر دیگه را به عهده گرفته و کارگری میکرده تا بتونه خرج همشون را در بیاره. مدرسه که میخواسته بره ساعت ۴صبح بیدار میشده و با چه مشقتی از روستاشون میومده مدرسه. پدرم میگه اون موقع نمیدونستم کنکور چیه.بهمون میگفتن باید آزمون بدی تا بری دانشگاه. منم شبها درس میخوندم تا یه آزمونی که همه میدن را امتحان بدم. پدرم میگه نتیجه ها که اومد مهندسی برق دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شدم. مدیر مدرسمون اومد بهم گفت تو چجوری درس خوندی تو این شرایط این رشته و دانشگاه قبول شدی. بهش گفتم من نمیدونم صنعتی اصفهان کجاس. نمیتونم خونوادمو ول کنم و برم دانشگاه و نرفت ثبتنام کنه. یک ماه بعد از طرف دانشگاه بهش زنگ زدن و گفتن بیا ثبتنام . گفتم من بلد نیستم کجا بیام و پول ندارم!
مادرم هم میگه اون موقع که کنکور دادم بهم گفتن ریاضی و انفورماتیک دانشگاه آریامهر تهران قبول شدی( بعد از اینکه انقلاب شد اسم دانشگاه تبدیل شده به صنعتی شریف).. مادرم میگه با بابام رفتم ثبتنام . یکسری دخترها و پسرها با ماشینهای عجیب غریب میومدن دانشگاه ثبتنام. موها و تیپهای خیلی باکلاس که معلوم بود من یه دختر دهاتی هستم.. مادرم هم بخاطر اینکه از تهران و تیپهای شاهنشاهی وحشت کرده انصراف زده و برگشته!
بعد که ازدواج کردن یکسری شرایطی توی زندگی ما پیش اومده که سالهاس دچارش هستیم(بماند..... ) و من همیشه از کودکی با یه غم بزرگ شدم. غمی که همیشه تو سینه ام حبسش کردم که چرا شرایط زندگی ما اینگونه باید باشه و چرا خدا با ما اینگونه کرد... پدرم همیشه زحمتکش هست و من همیشه به همه میگم پدر من فقط دوتا دختر و دوتا پسر نداره بلکه یک طایفه را داره مدیریت میکنه. شبها که خسته میومد خونه لابلای انگشتان پاهاش حنا درست میکردم میگذاشتم که نرم بشه و زبری دستانش کمتر بشه. مواقعی که مدت طولانی نمیبینمش وقتی میاد خونه و دستانش را میبوسم لبهام از شدت زمختی دستانش خراش میخوره. ولی من میپرستم این دستان را...
مدتی پیش نگاهم افتاد به دستانش.گفتم بابا چرا انگشتت اینجوری شده! گفت تو محل کار اومدم وسیله بلند کنم کارتون افتاد رو دستم و انگشت بابام شکسته بود ولی چون اهمیتی نداده بود و از ما مخفی کرده بود انگشتش رها شده و دیگه عصبش از کار افتاده...
یه حرفی هست که میگن پدر و مادرها به آرزوهایی که میخواستن و نرسیدن حالا بچه هاشونو مجبور نکنن بهشون برسه ممکنه بچشون استعدادش در چیز دیگری باشه. این حرف تاحدودی درسته ولی من این حرف را برای شخص خودم قبول ندارم. میخوام آرزوهای پدر و مادرمو را توی این دنیا براورده کنم. وقتی سر کتاب و درس میشینم بابام یجوری نگاهم میکنه انگار برق میزنه چشمهاش.انگار کودکیهای تباه شده خودش را در من میبینه. چی بهتر از این صحنه؟! مگه من توی این دنیا چی میخوام غیر از اینکه برق چشمان پدر و مادرم را ببینم که از شدت ذوق نمیدونن چکار کنن!
باورتون میشه من اشکالات درسیم را تا دوره که لیسانسمو تموم کنم از بابا و مامانم میپرسیدم!! دروس ریاضی و آمار و مشتق و انتگرال و ... را مادرم بهتر از معلم و استادهامون یادم میداد! مادری که فقط رشته ریاضی آریامهر قبول شده ولی برگشت و انصراف داد! دروس مدار هم توی دانشگاه از بابام میپرسیدم! نه فقط من داداشمم دروس برق و الکترونیک و ... را از بابام رفع اشکال میکرد!!
قهرمان زندگی من کسانی هستن که علیخانی هیچوقت نمیتونه درکشون کنه
بنظر من کسانیکه میان توی برنامه ماه عسل هیچوقت علیخانی نمیتونه درکشون کنه.... البته یادمه یکبار علیخانی تو برنامه ای گفت من فرزند شهیدم. اگر هم اینجور باشه ایشونم سختیهای خاصی تحمل کرده و خدا پدرش را بیامرزه.
امروز توی برنامه ماه عسل یه آقای را از بندرعباس اورده بودن که با چه زحمتی خونوادش را مدیریت کرده بود. علیخانی بهش گفت تو روستای شما آدم پولدار هم بود یا همگی فقیر بودید؟!! اون اقا در جواب علیخانی حرف قشنگی زد. گفت بستگی داره تو پولدار بودن را چی تعریف کنی! پولدار بودن از نظر تو یعنی فرد میلیاردر باشه.ولی از نظر من پولدار بودن یعنی کسی که سه روز پشت سر هم غذا داشته باشه بخوره... !!!
علیخانی هم سکوت کرد و دیگه حرفی نزد. البته یه جواب بی ربط داد که کم نیاره...

دیگه این صحنه را که دیدم خاموش کردم تلویزیونو و به قهرمانهای زندگی خودم فکر کردم....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , diligent , sanaz777 , Milad_Hosseini , ftmbghrn , codin , big cloud , NP-Cσмρℓєтє , عزیز دادخواه , RASPINA , Milestone , RezaTaheri , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۵۳۴۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اینم دفاع مورد نظر کی روش!
خیلی بی برنامه بازی کردن، اونم از دفاع هامون Confused اینجوری از هر تیم ۳-۴ تا میخوریم :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۵۳۴۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۲ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  برنامه ماه عسل را با اینکه خیلی مخاطب داره ولی جدیدا دوستش ندارم
یا به عبارت دیگه شما فرصت تلویزیون دیدن رو دارید!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۵۳۴۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۵ ب.ظ
یکی از بیمارى‌هاى خطرناک، مرضى بى‌صداست که هیچگونه علامتى نداشته و ندارد، اما مى‌تواند آسیب شدیدى به شما وارد نماید.

این بیماری، مرض «عادى‌شدنِ نعمت» است که چهار نشانه دارد:

۱ـ این که نعمت‌هاى فراوانى داشته باشى، اما آنها را نعمت ندانى، و هیچگونه احساس [شکرگزارى] در قبالش نداشته باشى، گویى این که حقى کسب شده است...

۲ـ این که وارد خانه شوى و همه‌ى اعضاى خانواده‌ در سلامتى بسر برند، اما «شکر خدا» را به جاى نیاورى!

۳ـ وارد بازار شوى و خرید کنى و تمامى مایحتاج زندگى را در چرخ دستى بگذارى و به خانه برگردى، بدون این که قدردان و شکرگزار صاحب نعمت باشى، و این امر را عادى و حق خودت در زندگى بپندارى.

۴ـ هر روز در کمال صحت و سلامتى از خواب برخیزى در حالى که از چیزى نگران و ناراحت نباشى، اما خدا را سپاس نگویى!

مراقب باش! اگر اینگونه هستى، در وضعیت خطرناکى بسر مى‌برى!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , عزیز دادخواه , salam5 , NP-Cσмρℓєтє , Avril89 , nlp@2015 , diligent , RASPINA , big cloud , tabassomesayna , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۵۳۴۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  برنامه ماه عسل را با اینکه خیلی مخاطب داره ولی جدیدا دوستش ندارم

من که از شخصیت مریض این آقای بسیار متشخص و محترم! که سعی داره خوشبختی رو در مفلوک بودن دیگران تعریف کنه هیچ وقت خوشم نیومده.
برنامش هم صرفا یک شوی سبک تلویزیونیه که حس فضولی ذاتی ما ایرانی ها رو ارضا میکنه و چیزی بیشتر از سرک کشیدنای خاله زنکی تو زندگی خصوصی مردم نیست !
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud
ارسال: #۴۵۳۴۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۱۵ ب.ظ
شاید باورتون نشه ولی منم افطاری نمیرم ! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close