زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۷۴۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
بعضی وقت ها غیبت، حسادت و فحاشی به خاطر اینه که خودمون رو در موضع ضعف میبینیم.

پ.ن: شاید سوال مهم این باشه که آیا واقعا در موضع ضعف هستیم یا به خاطر معیار های اشتباهمون تصور می کنیم که در موضع ضعف هستیم. بعد به حسادت و/یا غیبت و/یا فحاشی پناه میبریم تا چیزی که فکر می کنیم ضعفمون هست رو بپوشونیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , ts2927 , SepidehP , crevice , nlp@2015 , diligent , Skyrim , shahlaj , neda.n91
ارسال: #۳۱۷۴۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ
بعضی وقتا دلت میخواد چیزی نگی.
ارسال: #۳۱۷۴۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۱ ق.ظ
یه وقتایی یه بارقه امیدی تو دل آدم برای حل مشکلش به وجود میاد و با همه وجود از خدا میخواد این امید واقعی باشه به بن بست نخوره . خدایا یعنی میشه راه حلش .....

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , SepidehP , neda.n91
ارسال: #۳۱۷۴۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بارقه امید در اصطلاح به حرکت و عملی گفته می شود که امید کوچکی در انسان ایجاد کند.
ارسال: #۳۱۷۴۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۸ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  بارقه امید در اصطلاح به حرکت و عملی گفته می شود که امید کوچکی در انسان ایجاد کند.
Big Grin خب الان به نظرتون من اشتباه از این کلمه استفاده کردم؟ دقیقا منم میخوام یه حرکتی بزنم که شاید به حل مشکل برسم این حرکت امیدوارم میکنه Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۱۷۴۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  امروز نهار رو اومدیم با دوستم از بیرون سفارش بدیم زنگ زدیم به یه رستوران یه خانمِ تلفنو جواب داد و به دوستم گفت لطفا باشماره ثابت یا ۹۱۲ ای ۹۱۳ و... دوباره تماس بگیرید (ایرانسل نباشه از بس سرکارشون گذاشته بودن Big Grin ) با همراه اول زنگ زدیم .

اپراتور رستوران :سلام خوب هستین و از اینا...
دوستم: سلام و از اینا Smile ( و در ادامه ) میخاستیم غذا سفارش بدیم.
اپراتور:جی میل دارید ؟
دوستم :جیمیل ندارم ولی یاهو دارمHuh Big Grin با یاهو کارتون راه میفته بدم خدمتتون ConfusedBlushConfused
اپراتور AngryAngry : خانــــــــــــــــــــــــــــم میگم جی میل دارید Dodgy
دیگه بعد از چندبار تکرار فهمیدیم منظورش اینه که چی میل دارید نه جیمیل داریدTongue دوستم بنده خدا فکر کرده بود اینا چه باکلاسن که جیمیل و شماره ثابت میخان بخاطر همین میخواست کارشو با یاهو راه بندازهBig Grin

لازم به ذکر بگم یه پاساژ معروف داخل کرمانشاه رفته بودم Tongue که پسراش هم از اینا بودن که تو حرف زدنشون همش هوا بود تا حروف فارسی Big Grin
پس داستان جیمیل این بود؟؟!!!! Big Grin Big Grin ما رو که اینطوری مهمون نمیکنی، بارا ما از بیرون سفارش نمیدی! Dodgy

+ بعدا دیدم برای ۱۱ صفحه قبل بوده! :|, گاهی هم پرش خیلی خوبه! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , azin95
ارسال: #۳۱۷۴۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط karbar.)
نسل جوان جدید، (اون دهه خاص رو نام نمی برم و اشاره نمی کنمBig Grin) به نظر من اکثرشون خیلی متوقع و طلبکارانه بر خورد می کنند. یک خودخواهی خاصی تو حرکات و حرفاشون هست. که حتی به نظرم توی متن های فضای مجازی هم عیانه. یه مدل خود مهم پنداری که انگار جهان باید در خدمتشون باشه. همه بیکارن که به اینا سرویس بدن. (به نظرم بخشیش برای گذر از اون محرومیت دهه شصته و ورود رفاه به دهه هفتاده، به اصطلاح لوس هستن)
حتی این رفتار رو من تو محل کار که یک محیط حرفه ایی هست، دیدم. و از اون غم انگیزتر اینه که طرف خیلی شیک برگشت به مدیر گفت من می دونم که طلبکارانه صحبت می کنم!!! یعنی اینو که گفت فکم افتاد. جدای از صدماتی که به بقیه میزنند، صدمه اول رو خود آدم می خوره، به نظرم اولیش اینه که رشد نمی کنه و کلوز مایند میشه.
این خوب نیست. یعنی خیلی بده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Pure Liveliness , SepidehP
ارسال: #۳۱۷۴۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب شما هم ارزش هایی دارید که دختر همسایه نداره. قرار نیست که همه مثل هم باشن.
این دختر/پسر همسایه/فامیل نسل ما رو نابود کردن.
چند هفته پیش یه یادداشت تو همشهری جوان بود در باب همین داستان که عمری دختر همسایه رو الگویی به ما معرفی کردن، فرداش که دختر همسایه رنگ عوض کرد، گفتن نه تو چه کار به مردم داری، خودت باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , karbar , Pure Liveliness , shahlaj
ارسال: #۳۱۷۴۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط fo-eng.)
Smile عصبانی نشوید ...
ﺑﻌﺪﺍﺯ ﺣﺎﺩﺛﻪ ۱۱ ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ ،
ﻋﺪﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﮐﻨﺎﻥ ﺑﺮﺟﻬﺎﯼ ﺩﻭﻗﻠﻮ
ﺯﻧﺪﻩ ﻣﺎﻧﺪﻧﺪ .

ﯾﮑﯽ از آنها ﺧﺎﻧﻤﯽ ﺑﻮﺩ که اون روز
ﺑﺎطرﯼ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪﻩ
ﻭ ﺯﻧﮓ ﻧﺰﺩﻩ ﺑﻮﺩ
ﻭ ﺩﯾﺮ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ،

یه ﻧﻔﺮ دیگه ﭼﻨﺪ ﻗﻄﺮﻩ ﻗﻬﻮﻩ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ
ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎﺳﺶ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻭ
ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻋﻮض ﮐﺮﺩﻥ
ﻟﺒﺎﺳﺶ ﺩﯾﺮﺵ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ،

اتومبیل ﯾﮑﯽ ﺍﺯ آنها
ﻫﺮﭼﻘﺪﺭ ﺍﺳﺘﺎﺭﺕ ﺯﺩﻩ ﺑﻮﺩ
ﺭﻭﺷﻦ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﻮﺩ ،

و ﻧﻔﺮ بعدی
ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺩﯾﺮ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ
ﯾﮏ ﺟﻔﺖ ﮐﻔﺶ ﻧﻮ ﺧﺮﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩ
ﻭ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﭘﺎﯾﺶ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﻧﻮ ﺑﻮﺩن
ﮐﻔﺶ ﺗﺎﻭﻝ ﻣﯿﺰﻧﺪ و ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ
ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻣﯿﺸﻮﺩ ، ﺑﻪ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺭﻓﺘﻪ
ﻭ ﭼﺴﺐ ﺯﺧﻢ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﯼ ﮐﻨﺪ
ﻭ ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻣﺮ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻮﺩ
ﺩﯾﺮ ﺑﻪ ﻣﺤﻞ ﮐﺎﺭﺵ ﺑﺮﺳﺪ
ﻭ این ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺯﻧﺪﻩ ﺑﻤﺎﻧﺪ .

ﻫﺮﮔﺎﻩ ﺩﺭ ﺗﺮﺍﻓﯿﮏ ﮔﯿﺮ می کنید ،
آﺳﺎﻧﺴﻮﺭﯼ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ می دهید ،
ﻓﺮﺯﻧﺪﺗﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺭﻓﺘﻦ ﺩﯾﺮ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻣﯿﺸﻮﺩ ،
ﺳﭙﺮ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻋﻘﺒﯽ ﺑﻪ ﺳﭙﺮ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺷﻤﺎ
ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﻣﯿﮑﻨﺪ ، ﻭ یا ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻣﯿﺸﻮﯾﺪ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﺷﻮﯾﺪ ،

ﻋﺼﺒﺎﻧﯽ ﻧﺸﻮﯾﺪ
آﺭﺍﻡ ﺑﺎﺷﯿﺪ
ﻭ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ
ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻫﻤﺎﻧﺠﺎﺳﺖ ،
ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﺪ
ﺷﻤﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﻮﺩﻩ
ﻭ ﺟﺎﯼ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ ،

و ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻣﺮﺍﻗﺒﺖ ﺍﺯ ﺷﻤﺎﺳﺖ

این همان حکمت خداوند
است که در تک تک ذرات هستى جاریست...

سعی کن در همه حال اجازه ی افکار منفی و ناراحتی و عصبانیت رو به خودت راه ندی چون با داشتن افسوس و عصبانیت هیچ چیزی درست که نمیشه تازه بدترم میشه !
شاد باش و همیشه چیزای مثبت و نقاط قوت اطراف تون رو ببینید و جذب کنید بعد از مدتی شادابی به عادت های خوب تون تبدیل میشه ...

.
لبخند فراموش نشه
... Smile

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Pure Liveliness , stateless , SepidehP , newuser , mina.h
ارسال: #۳۱۷۵۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
Big Grin خب الان به نظرتون من اشتباه از این کلمه استفاده کردم؟ دقیقا منم میخوام یه حرکتی بزنم که شاید به حل مشکل برسم این حرکت امیدوارم میکنه Big Grin

نه منظورم این نبود.اتفاقا درست و بجا استفاده کردید.
من معنی بارقه را نمی دونستم و تو نت سرچ کردم.گفتم اینجا هم بزارم شاید حداقل یک نفر مثل من معنیشو ندونه.همین.Smile

کاش خدا باهامون حرف میزد.
منظورم به شکل صوته نه نوشتاری(قرآن)
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP
ارسال: #۳۱۷۵۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  حتی اگه شب رو دیر خوابیدی ، صبح زود بیدار شو !
زیر بارون راه برو ، نترس از خیس شدن !
هر چند وقت یه بار یه نقاشی بکش !
توی حموم آواز بخون ، آب بازی کن ، چه اشکالی داره ؟!

... ... بی مناسبت کادو بخر ! بگو این توی ویترین برای تو بود !
در لحظه دست دادن به یه دوست ، دستش رو فشار بده !

لباس های رنگی بپوش !
آب نبات چوبی لیس بزن !
نوزاد فامیل رو بغل کن !
عکسات رو با لبخند بگیر !

بستنی قیفی بخور !
زیر جمله های قشنگ یه کتاب خط بکش !
به کوچیکتر ها سلام کن !
تلفن رو بردار و به دوست های قدیمیت زنگ بزن !

برو دریا ، شنا کن !
هفت تا سنگ بنداز تو دریا و هفت تا آرزو کن !
به آسمون و ستاره ها نگاه کن !
چای بخور ، برای دیگران هم چای دم کن !

جوراب های رنگی بپوش !
خواب ببین !
شعر بگو !
خاطرات قشنگ رو بنویس !

بالا بلندی ، وسطی بازی کن !
قاصدک ها رو بگیر و آرزو کن و فوتشون کن !
خواب بد دیدی بپر ، حتما یه لیوان آب بخور !

باغ وحش برو ، شهربازی ، چرخ و فلک سوار شو !
جمعه ها کوه برو ، هر جاش که خسته شدی ، یه ذره دیگه ادامه بده !
نون خامه ای بخر و با لذت بخور !

قبل خواب کارای روزت رو مرور کن !
هیچ وقت خودت رو به مردن نزن !
نفس های عمیق بکش !

به دردو دل دیگران با دقت گوش بده !
سوار تاکسی شدی بلند سلام کن !

چون ...

هر جا وایستی ، مردی !!
زنده باش ، زندگی کن !

برای زنده موندن از داشته هات غافل نشو !
قدر همشون رو بدون ، بگذار زندگی از اینکه تو زنده ای ، به خودش ببالد !

و در آخر : روزمره گی ، عین مردن است

چه جالب بود این متن.
من که خیلی از این کارارو دوست دارم ولی به دلیلِ معذوریت‌هایی از جمله "حرفِ مردم" کم پیش میاد تجربه‌شون کنم.BlushAngel
در نتیجه: روزمره‌گی، روزمره‌گی...

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۷۵۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ
کاری باطل تر از تز نوشتن ندیدم تو عمرم. یه چیزی مینویسی که هیچکی قرار نیست بخونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ezra , diligent , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۳۱۷۵۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  امروز نهار رو اومدیم با دوستم از بیرون سفارش بدیم زنگ زدیم به یه رستوران یه خانمِ تلفنو جواب داد و به دوستم گفت لطفا باشماره ثابت یا ۹۱۲ ای ۹۱۳ و... دوباره تماس بگیرید (ایرانسل نباشه از بس سرکارشون گذاشته بودن Big Grin ) با همراه اول زنگ زدیم .
پس داستان جیمیل این بود؟؟!!!! Big Grin Big Grin ما رو که اینطوری مهمون نمیکنی، بارا ما از بیرون سفارش نمیدی! Dodgy

+ بعدا دیدم برای ۱۱ صفحه قبل بوده! :|, گاهی هم پرش خیلی خوبه! Big Grin
جی میل دارید Big Grin
شما بیا ما خودمون برات مهمونی میگیریم Tongueفقط عابر بانکت فراموش نشه Tongue نوبتی هم که باشه نوبت شماست مهمونی بدیWinkTongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۱۷۵۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  کاری باطل تر از تز نوشتن ندیدم تو عمرم. یه چیزی مینویسی که هیچکی قرار نیست بخونه.

فکر کنم اون وسطاش بیژن و منیژه هم بنویسی کسی نمی فهمه !

سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۱۷۵۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  نسل جوان جدید، (اون دهه خاص رو نام نمی برم و اشاره نمی کنم[تصویر:  biggrin.gif]) به نظر من اکثرشون خیلی متوقع و طلبکارانه بر خورد می کنند. یک خودخواهی خاصی تو حرکات و حرفاشون هست. که حتی به نظرم توی متن های فضای مجازی هم عیانه. یه مدل خود مهم پنداری که انگار جهان باید در خدمتشون باشه. همه بیکارن که به اینا سرویس بدن. (به نظرم بخشیش برای گذر از اون محرومیت دهه شصته و ورود رفاه به دهه هفتاده، به اصطلاح لوس هستن)
حتی این رفتار رو من تو محل کار که یک محیط حرفه ایی هست، دیدم. و از اون غم انگیزتر اینه که طرف خیلی شیک برگشت به مدیر گفت من می دونم که طلبکارانه صحبت می کنم!!! یعنی اینو که گفت فکم افتاد. جدای از صدماتی که به بقیه میزنند، صدمه اول رو خود آدم می خوره، به نظرم اولیش اینه که رشد نمی کنه و کلوز مایند میشه.
این خوب نیست. یعنی خیلی بده.
والا زیاد به دهه‌ش ربطی نداره این ژست طلبکارانه که خلق‌الله برای خدمت به بنده آفریده شده‌اند رو اخیراً زیاد دارم می‌بینم. یه عده هستند علاوه بر این که شعور چگونگی درخواست کردن و تشکر کردن ندارند، طوری دستور می‌فرمایند که آدم احساس می‌کنه گارسون رستوران هستم. برای من نوعی که فرقی نمیکنه و به نفعم هست که یه دونه از این افرادِ صرفاً مصرف‌کننده رو از اطرافم دور بندازم، ولی خدا به اطرافیان نزدیکش صبر بده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , karbar , RASPINA , SepidehP , elhamgh , Pure Liveliness , m450ud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close