زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۷۱۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  بین فیلمای اخیر، deadpool عالی نیست ولی قشنگه، اکشن کمدی superhero هستش

ممنون Heart

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۱۷۱۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط αɾια.)
امـروز امتحان شهری با مربی داشتم!
تا نشستم پشت فـرمون گفت ردت میکنـم و فاتحـه خـوند به اعصـاب ما ..
بعد از دو ساعت گشت زنی با حال داغون و درعین حال رانندگی خوب، یکی رو خـراب کردم!
گفت میخواستـم قبولت کنم ولی اینو اشتـباه کردی ردی :|
آی هـِیت آل درایـوینگ تیــچر

هراسی ندارند!
ارسال: #۳۱۷۱۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط crevice.)
حالم بهم خورد. از خیلی چیزها. از خیلی از واقعیتها. خدا رو شکر که تا قبل از دیر شدن بهم این چیزها رو فهموند.
مسیری که قرار بود از مهر شروعش کنم رو میکنم توی کوزه. حتی اگه به بهای این تموم بشه که من مجبور بشم بادمجون واکس بزنم و بفروشم واسه در آوردن پول نون خشکه واسه خوردن و زنده موندن!!!!
یکی از بدترین روزهای زندگیم(شایدم یکی از بهترین روزهای زندگیم بخاطر بیدار شدنم)!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Menrva , SepidehP
ارسال: #۳۱۷۱۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  امـروز امتحان شهری با مربی داشتم!
تا نشستم پشت فـرمون گفت ردت میکنـم و فاتحـه خـوند به اعصـاب ما ..
بعد از دو ساعت گشت زنی با حال داغون و درعین حال رانندگی خوب، یکی رو خـراب کردم!
گفت میخواستـم قبولت کنم ولی اینو اشتـباه کردی ردی :|
آی هـِیت آل درایـوینگ تیــچر
خب طبیعیه!!!!!! ممتحنهای رانندگی از قصد استرس میدن بهتون . یه راننده باید توانایی اینو داشته باشه تحت هر استرس و ناراحتی که داره بتونه خوب رانندگی کنه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۱۷۱۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ب.ظ
نمیدونم چرا من اصلا حاضر جواب نیسمSad
از سادگیم ناراحتم

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , zarisa , khayyam , sss
ارسال: #۳۱۷۱۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا من اصلا حاضر جواب نیسمSad
از سادگیم ناراحتم
برای عاقل بودن فقط حاضرجوابی لازم نیست، من خیلی زبونم درازه. اصلا معروفم به حاضرجوابی.این حاضرجوابیم هم به خاطر سادگیمه فوری حرف دلم رو میارم رو زبونم. ولی باز همیشه سرم کلاه میزارن. اخیرا هم کار به جایی رسیده که جلوی چشم خودم و تو روی خودم پشت سرم حرف میزنن و حقم رو میخورن. کف میکنم از پررویی بعضی ادما... . یه ضعف دیگه هم دارم و اینکه هر جا میرم و هر کاری میکنم یکی از این آدم عاقلای پررو میاد سنگ میندازه تو کارم من ساده هم چون تحمل انرژی منفی اشخاص رو ندارم، سریع از اون کار یا اون جا میام بیرون و همه چی رو دودستی میدم بهشون...Sad
اما یه دسته هستن با حاضر جوابیشون و قیل و قال کردنشون همه رو یه جا قورت میدن. به یه جاهایی میرسن که اون جایگاه واسشون زیادیه. رایج هست در جامعه به اینجور آدما میگن عاقل. الان هم یه عده میان میگن ، نه! اگر همه اینطورن شما همون خوب باش... .آخه خواهر من، برادر من نتیجه این میشه که ما همیشه آخر صفیم، همین طرفداران صفات اخلاقی خوب هم تره واسمون خورد نمیکنن. تجربه کردم متاسفانه که میگم.
کاش یه دوره از کلاسهای "چگونه خوب صحبت کنیم" برگزار کنن. منم شرکت کنم
یه چند تا کتاب روانشناسی خوب برای رفع مشکلم پیشنهاد بدید تشکر میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , neda.n91
ارسال: #۳۱۷۱۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خب طبیعیه!!!!!! ممتحنهای رانندگی از قصد استرس میدن بهتون . یه راننده باید توانایی اینو داشته باشه تحت هر استرس و ناراحتی که داره بتونه خوب رانندگی کنه

از این ناراحتـم که رانندگیم خوب بود و خودش میدونست خیلی استرس دارم ولی به جای اینکه هوامو داشته باشه بدتر کرد Confused
فقط پول میشناسن اینا

هراسی ندارند!
ارسال: #۳۱۷۱۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط SepidehP.)
گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شود
گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود
گاهی بساط عیش خودش جور می شود
گاهی دگر، تهیه بدستور می شود
گه جور می شود خود آن بی مقدمه
گه با دو صد مقدمه ناجور می شود....!

امروز قرار بود برم به یه کنسرت. از خیلی وقت پیش براش برنامه ریزی کرده بودم و خیلیم بهش احتیاج داشتم... به بودن تو اون محیط!
ولی نشد!!!.. به همین راحتی!... با تشکر از " اتفاقی که ۱ درصدم براش احتمال درنظر نگرفتم"!!!...

پ.ن: امروز خیلی آشفته م... بخاطر رابطه های تموم شدنی!!!... با تشکر از "یه نفر" !!!

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , stateless
ارسال: #۳۱۷۱۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
نمونه‌ای کلمه‌های جدیدی که فرهنگستان زبان و ادب شوونیسم دستور فرموده در متون علمی جایگزین کلمات اصلی بشه:
باکتری: ترکیزه
سیتوپلاسم: دشتینه
آنزیم: زیمایه
سیستم: راژمان (به سامانه هم بسنده نشده)
اپیگلوت: برچاکنای
...
همه‌ی کتاب‌های پزشکی، مرجع و به زبان انگلیسی هستند. کسی که در دانشگاه میخواد اینا رو انگلیسی بخونه، بعد از هر جمله باید یک دقیقه هم فکر کنه که این سیتوپلاسم که اینجا نوشته، همون دشتینه بود که خوندیم یا زیمایه!
من یه بار به یه ترجمه از کتاب معماری هنسی-پترسون نگا کردم هیچی متوجه نشدم. کلماتی مثل هازارد و پایپلاین و ... رو فارسی‌سازی کرده بود. کجای دنیا اصطلاحات و در واقع jargonهای یک تخصص و حرفه رو معادل‌سازی می‌کنند!
به شخصه خوشم نمیاد خودم یا شخص دیگه‌ای موقع گفتار و نوشتار از کلماتی استفاده کنه که معادل خوب دارند یا براشون ساخته شده (مثل پیامک به جای اس ام اس) اما دیگه هر جا سوراخی بود که آدم نباید کله‌ش رو بکنه توو. اخیراً اسم هر شهر و روستای ترکی رو هم فارسی‌سازی می‌کنند، اونم نه به کلمه‌ی هم معنی، به کلمه‌ای که فقط آهنگ کلمه‌ی اصلی رو داره ولی هیچ ربط معنایی نداره و باعث میشه کل وجه تسمیه و تاریخ اون مکان تحریف بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , khayyam , nlp@2015 , Skyrim , diligent , SepidehP , ماه بانو , sss
ارسال: #۳۱۷۲۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ
من فکر می کنم تو بعضی از مواقع باید خودت باشی و تو بعضی از مواقع باید شبه خودت باشی !
ارسال: #۳۱۷۲۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ
اگه با ترمینال از mysql استفاده می کنید این به دردتون میخوره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , stateless
ارسال: #۳۱۷۲۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ
امروز بعد از ۲ ماه رفته بودم دانشگاه، احساس غریبی می‌کردم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۷۲۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ
امشب هم گذشت و چیزی از ارزش های ما کم نشد !

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , SepidehP , Riemann
ارسال: #۳۱۷۲۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خب طبیعیه!!!!!! ممتحنهای رانندگی از قصد استرس میدن بهتون . یه راننده باید توانایی اینو داشته باشه تحت هر استرس و ناراحتی که داره بتونه خوب رانندگی کنه

از این ناراحتـم که رانندگیم خوب بود و خودش میدونست خیلی استرس دارم ولی به جای اینکه هوامو داشته باشه بدتر کرد Confused
فقط پول میشناسن اینا
من چهار بار رد شدم// غصه نداره Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: shirin0101 , SepidehP , khayyam , αɾια
ارسال: #۳۱۷۲۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط Menrva.)
گاهی چ خوبه ادم وقتی واقعیت رو نمیدونه..وقتی میفهمی ک خیلی دیره بدتر ازون اینه که چقدر این واقعیت بد و دردناک و تلخ بوده..Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close