زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۸۹۶
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  ...مثلا چی میشد با گذشت زمان و گسترش جوامع بشری، نمازهای یومیه به صورت قرص به فروش میرسید...
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  واقعا ما داریم کجا میریم
یعنی عبادت را هم بخوریم
اینا را که نوشتی جدی میگی!
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  به همون دلیلی که هیشکی حاضر نیست به جای غذا خوردن سوزن خوراک بزنه و یا مولتی ویتامین بخوره.
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  مثال تون بی معنی و ساده انگارانه هست و حتی جنبه تفنن هم نداره. ضمن اینکه ممکنه افراد برداشت نادرست از حرفتون داشته باشن.
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  مگه ادمو مجبور کردن که نماز بخونه یا ذکر بگه و این طوری به حاجتش برسه که حالا بیاد قرصشو بخوره؟
اجباری نیست که انقدر هم بخواد با اکراه همراه باشه

برام واقعاً سؤال شد که شما چطور نتونستید طنز به این واضحی رو تشخیص بدید!؟ یا من دارم اشتباه می‌کنم؟

(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دین رو قبول نداری به مسخره نگیر خواهشا [تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif][تصویر:  angry.gif]
خیام گرامی من ایشون رو از نزدیک می‌شناسم و اتفاقاً به قول معروف مسجدبرو هستند.

(ویرایش به درخواست)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , samane .gh , Aurora , khayyam , codin
ارسال: #۲۹۸۹۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۲ ب.ظ
یاده یه شخصی افتادم که داخل مسجد جامع خرمشهر اول اومده بود ادعای عالم بودن کرده بود بعد نبوت بعد خودشو امام زمان معرفی کرده بود بعدش هم ادعای خدایی کرده بود کلیپایی که ازایشون دیدم طوری بود که مردم عامه خیلی قبولش داشتن وبهش به عنوان خدا سجده میکردن (تمام این ادعاها وجریانات طی ۱۰تا ۱۲ سال اتفاق افتاده بود ،شخص مدعی هم سابقه اجتماعی خوبی داشت) حالا همه اینا به کنار خنده دار ترین چیزی که گفته بود و مردم به عنوان نماز قبولش داشتن این بود که برای نماز صبح داخل رختخواب ۲ بار بگی عشق عشق عشق :| برای نمازهای دیگه هم به همین منوال .
به این میگن نماز عشق :/

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۹۸۹۸
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  مثال تون بی معنی و ساده انگارانه هست و حتی جنبه تفنن هم نداره. ضمن اینکه ممکنه افراد برداشت نادرست از حرفتون داشته باشن.
برام واقعاً سؤال شد که شما چطور نتونستید طنز به این واضحی رو تشخیص بدید!؟ یا من دارم اشتباه می‌کنم؟

من متوجه شدم دارن به نوعی شوخی میکنن منتهی یه مقدار وقتش مناسب نبود و بیانشون هم درست نبود. این شوخی بین خیلی ها رایج هست و حداقل من تا حالا بارها شندیدمش ولی وقتی در قالب متن میاد و از حالت گفتار خارج میشه باید دقت بیشتری در نحوه بیان داشت تا سوء برداشت نشه. من هم دقیقا به همین علت گفتم ممکنه افراد برداشت نادرست از حرفتون داشته باشن.

به هر حال دوستان در خصوص کامنتی که samane .gh گذاشتن دیگه ارسالی نداشته باشید تا جو یکم عوض بشه Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۸۹۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  تمام این ادعاها وجریانات طی ۱۰تا ۱۲ سال اتفاق افتاده بود
مطمئنید به ایشون ۱۰ تا ۱۲ سال وقت داده بودند تا ادعای خدائی هم بکنه؟ چون قبل از عید در یکی از شهرستان‌های نزدیک تبریز (بناب) چند نفر مسیحی شده بودند، همه‌شون رو یه هفته بعدش گرفتند بردند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۹۰۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اشاره به فرد خاصی هم نباشه. Big Grin البته من از سال ۹۲ با پایتون آشنایی دارم.
چقدر برنامه نویس اندروید زیاد شده (لااقل چیزی که من میبینم اینه)!

برنامه نویس های پایتون هم خیلی شده!!

این روزا خیلی اسمش میشونم.

آندروید هم زیاد شده منتهی بیشتر به اسم!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۹۰۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  برام واقعاً سؤال شد که شما چطور نتونستید طنز به این واضحی رو تشخیص بدید!؟ یا من دارم اشتباه می‌کنم؟
اگه طنز هم باشه مگه میشه با همه چیز شوخی کردو طنز ساخت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: amineh89
ارسال: #۲۹۹۰۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  برنامه نویس های پایتون هم خیلی شده!!
نفرمایید. شوخی شوخی با پایتون هم شوخی؟! نمیگی من فردا روزی تو یه روز خاص دستشو بگیرم برم بیرون؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۹۹۰۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  تمام این ادعاها وجریانات طی ۱۰تا ۱۲ سال اتفاق افتاده بود
مطمئنید به ایشون ۱۰ تا ۱۲ سال وقت داده بودند تا ادعای خدائی هم بکنه؟ چون قبل از عید در یکی از شهرستان‌های نزدیک تبریز (بناب) چند نفر مسیحی شده بودند، همه‌شون رو یه هفته بعدش گرفتند بردند.

اوایل انقلاب که پلیس (کلانتری) هنوز قدرتی نداشت افراد در قالب تیم های بسیج برای امنیت کشور فعالیت میکردند. پدر من هم یه مدت اینکار میکرد. یکی از خاطرات جالبش این بود که تو یکی از شهرستان های استان فارس، یک نفر رو به اتهام اینکه خودش رو پیغمبر می خواند دستگیر کرده بودند. تازه مرید هم داشت Big Grin طرف فکر کنم از عراق اومده بود. موندم چرا این همه راه رو اومده تا اونجا Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۹۰۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  اگه طنز هم باشه مگه میشه با همه چیز شوخی کردو طنز ساخت
بستگی به افراد داره. از نظر من تا وقتی توهین نباشه، آره، از نظر شما نه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۹۰۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  پ.ن: ادم یه چیزی میگه بعد پشیمون میشه چون حوصله ی جواب دادن نداره. حالا من می خواستم این پستمو پاک کنم ولی گفتم بهم اعتراض نکنید. بالاخره ما حق داریم پستی که نوشتیم رو پاک کنیم یا حداقل نقطه چین؟ اگر نه پس لطفا نقل قول نگیرید.

مگه شما هم نمیتونید پست هاتون اینجا پاک کنید؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۹۰۶
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  تمام این ادعاها وجریانات طی ۱۰تا ۱۲ سال اتفاق افتاده بود

داخل جلسه ای که بودیم کسی که داشت جریان رو تعریف میکرد اطلاعاتی بود، ایشون گفتن فعالیتش از سال ۷۹ تا تا ۸۸ ۸۹ ۹۰ اینا Big Grin خیلی تاریخ تو خاطرم نیست ولی خودشون هم تعجب کرده بودن که چطور این قضیه اصلا درز پیدا نکرده بوده تو این مدت .
اخه فکر کنم تو اون زمان به این شدت ادعاهای کاذب مطرح نمیشده .

+یکی استادام داره اذیتم میکنه دوس دارم برم ماشینشو پنچر کنم به یاد دوران جوانیBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۹۹۰۷
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  برام واقعاً سؤال شد که شما چطور نتونستید طنز به این واضحی رو تشخیص بدید!؟ یا من دارم اشتباه می‌کنم؟
من معذرت می خوام. دیدم طنزه ولی طنز خوبی نبود. من معذرت میخوام از سمانه.

(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  مگه شما هم نمیتونید پست هاتون اینجا پاک کنید؟
بله می تونم. ولی چرا فقط من باید بتونم؟ بقیه نباید بتونن؟ این رو قبلا گفته بودم که این حق رو همه باید داشته باشن نه فقط من به صرف مدیر بودنم. چرا من که مدیرم بتونم پاک کنم ولی یه کاربر نه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , blackhalo1989 , Behnam‌ , NP-Cσмρℓєтє , diligent , Skyrim , codin
ارسال: #۲۹۹۰۸
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  مگه شما هم نمیتونید پست هاتون اینجا پاک کنید؟
بله می تونم. ولی چرا فقط من باید بتونم؟ بقیه نباید بتونن؟ این رو قبلا گفته بودم که این حق رو همه باید داشته باشن نه فقط من به صرف مدیر بودنم. چرا من که مدیرم بتونم پاک کنم ولی یه کاربر نه؟

چرا جبهه میگیرید؟ Big Grin من کاره ای نیستم Big Grin

من که تاریخچه اش یادم نمیاد چرا امکان حذف رو برداشتن. فکر کنم بین دو گروه دعوا شده بود و بعدش امکان حذف رو برداشتن.Big GrinBig GrinBig Grin

دیشب به دکتر پیام دادم که این مسئله رو اگه صلاح میدوند برطرف کنند و افراد هم بتونن تاپیک جدید در بخش سرگرمی ایجاد کنند هم ارسال هاشون رو بتونن پاک کنند.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۹۰۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۷ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  پرا جبهه میگیرید؟ [تصویر:  biggrin.gif]
واقعا جبهه نگرفتم
ولی خواستم انتقادمو بگم دیگه. دوباره اینجا گفتم. قبلا گفته بودم. سر همون قضیه دعوا. ولی مگه چقدر دعوا میشه اینجا. تازه دعوا هم بشه میشه پست رو ویرایش کرد و سوای این ها من که مدیر این قسمت نیستم ولی حق پاک کردن دارم.
دعوا ندارم (:
ارسال: #۲۹۹۱۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دیشب به دکتر پیام دادم که این مسئله رو اگه صلاح میدوند برطرف کنند و افراد هم بتونن تاپیک جدید در بخش سرگرمی ایجاد کنند هم ارسال هاشون رو بتونن پاک کنند.
اونوقت باز از فردا کاربرا میرن دنبال پاک کردن تاریخچه شون!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close