زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۸۳۶
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ینی شما میگید که نیازی نیست به صورت جزئی به کامنتها پاسخ داده بشه؟ حتی اگه کامنتهای رو دونه دونه کاور شده باشه در نسخه ی اصلاحیه ی مقاله؟ آخه من یک احتمال هر چقدر هم کم میدم به اینکه یک(یا چند) تا از داورهای قبلی دوباره پیپر بره زیر دستشون. آخه دو مورد از کامنتها به شکلی هستند که فقط نیاز به پاسخ دارن.

ببینید اصلوش این هست (از استادم هم پرسیدم الان) که اگر فقط سی یا چهل درصد تغییر پیدا کرده، دیگه اون ژورنال نمی‌فرستند.
اما اگه پنجاه درصد یا بیشتر تغییر پیدا کرده، میتونید دوباره بفرستید به اون ژورنال ولی دیگه نباید ریباتال یا کاور ضمیمه کنید. یعنی نباید حتی به ادیتور بگید که فرستاده بودیم و .... فقط در نظر داشته باشید که شما گفتید هشتاد درصد تغییر. هشتاد درصد تغییر یعنی اینکه مقاله کلاً یه مقاله‌ی دیگه شده و به اضافه کردن عکس و نمودار یا عوض کردن قسمتی از تکست، نمیگن هشتاد درصد عوض شده. یعنی الان هم فِلوی پیپر باید تغییر کنه، و "هم عنوان و چکیده" تا بفرستید به همون ژورنال.
ریباتال وقتی معنی داره که رویژن خورده باشه یا revise & resubmit. اگه قرار بود ریجکت بشه و دوباره شما ریباتال بنویسد که خب چه فرقی با رویژن داشت!؟
من سر اون کاور لِتِر شک داشتم که اونم الان متوجه شدم معنی نداره چون پیپر شما حداقل پنجاه درصد تغییر پیدا کرده.

(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  سپس بدان ای مالک ......... مهربانى به رعیت و دوست داشتن آنها و لطف در حق ایشان را شعار دل خود ساز . چونان حیوانى درنده مباش که خوردنشان را غنیمت شمارى
فعلاً که یقه‌ها رو سفتِ سفت بستند و حقوق ده‌ها میلیونی و وام میلیاردی با سود چهار درصد می‌گیرند و تازه جیکش در اومده. آخرش هم به جایی نمیرسه. من از بابک زنجانی که میلیارد دلاری بالا کشیده ناراحت نشدم تا از اینایی که یقه رو طوری بستند که گردنشون از فرتِ کلفتی دیگه داخلش جا نمیشه. نمونه‌ش خاوری بود که توو مشهد بانک زنان زده بود (تفکیک جنسیتی در بانک‌ها!!!) الان کانادا پاش رو انداخته روو پاش داره به ریش من و شما می‌خنده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , crevice , Skyrim , RASPINA , Avril89 , ezra
ارسال: #۲۹۸۳۷
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  ببینید اصلوش این هست (از استادم هم پرسیدم الان) که اگر فقط سی یا چهل درصد تغییر پیدا کرده، دیگه اون ژورنال نمی‌فرستند.
اما اگه پنجاه درصد یا بیشتر تغییر پیدا کرده، میتونید دوباره بفرستید به اون ژورنال ولی دیگه نباید ریباتال یا کاور ضمیمه کنید. یعنی نباید حتی به ادیتور بگید که فرستاده بودیم و .... فقط در نظر داشته باشید که شما گفتید هشتاد درصد تغییر. هشتاد درصد تغییر یعنی اینکه مقاله کلاً یه مقاله‌ی دیگه شده و به اضافه کردن عکس و نمودار یا عوض کردن قسمتی از تکست، نمیگن هشتاد درصد عوض شده. یعنی الان هم فِلوی پیپر باید تغییر کنه، و "هم عنوان و چکیده" تا بفرستید به همون ژورنال.
ریباتال وقتی معنی داره که رویژن خورده باشه یا revise & resubmit. اگه قرار بود ریجکت بشه و دوباره شما ریباتال بنویسد که خب چه فرقی با رویژن داشت!؟
من سر اون کاور لِتِر شک داشتم که اونم الان متوجه شدم معنی نداره چون پیپر شما حداقل پنجاه درصد تغییر پیدا کرده.

من خودم یه پیپر نوشتم دادم یه ژورنال فوری ریجکتش کرد و گفت خارج از حوزه هست. من دوباره فرستادمش و گفتم این تو حوزه تون هست. حالا ببینم چه میکنن. فعلا With Editor هست یعنی مرحله اول رد کرده...

این متن رو ببینید (ریویورها همه پیپر رو قبول کردن (minor و major) اما editor پیپر رو reject کرده.):

Associate Editor:... Considering the workload of the revision to fulfill the review comments, we cannot accept the paper now. But the authors can resubmit the revision as a new paper with a change list showing how the revision is made.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۹۸۳۸
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من خودم یه پیپر نوشتم دادم یه ژورنال فوری ریجکتش کرد و گفت خارج از حوزه هست. من دوباره فرستادمش و گفتم این تو حوزه تون هست. حالا ببینم چه میکنن. فعلا With Editor هست یعنی مرحله اول رد کرده...

این متن رو ببینید (ریویورها همه پیپر رو قبول کردن (minor و major) اما editor پیپر رو reject کرده.):

Associate Editor:... Considering the workload of the revision to fulfill the review comments, we cannot accept the paper now. But the authors can resubmit the revision as a new paper with a change list showing how the revision is made

خب این عملاً revise and resubmit هست و خودش هم مستقیماً گفته. بدیهتاً من در بالا حالتی رو گفتم که پیپر ریجکت بشه و آخرش صرفاً تشکر کرده باشند که پیپر رو به ژورنالشون فرستاده بودید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۸۳۹
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
آرام باش عزیز من
آرام باش
حکایت دریاست زندگى
گاهى درخشش آفتاب، برق و بوى نمک، ترشح شادمانى
گاهى هم فرو مى‏رویم، چشم‏هاى‏مان را مى‏بندیم، همه جا تاریکى است،
آرام باش عزیز من
آرام باش
دوباره سر از آب بیرون مى‏آوریم
و تلألوء آفتاب را مى‏بینیم
زیر بوته ‏اى از برف
که این دفعه
درست از جائى که تو دوست دارى طالع مى‏شود
ارسال: #۲۹۸۴۰
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من خودم یه پیپر نوشتم دادم یه ژورنال فوری ریجکتش کرد و گفت خارج از حوزه هست. من دوباره فرستادمش و گفتم این تو حوزه تون هست. حالا ببینم چه میکنن. فعلا With Editor هست یعنی مرحله اول رد کرده...

Associate Editor:... Considering the workload of the revision to fulfill the review comments, we cannot accept the paper now. But the authors can resubmit the revision as a new paper with a change list showing how the revision is made

خب این عملاً revise and resubmit هست و خودش هم مستقیماً گفته. بدیهتاً من در بالا حالتی رو گفتم که پیپر ریجکت بشه و آخرش صرفاً تشکر کرده باشند که پیپر رو به ژورنالشون فرستاده بودید.

یه جورایی اره اما خب ریجکت کرده و اون طرف میتونسته پیپرشو هر جا بفرسته. این نشون میده که میشه پیپری که ریجکت شده رو باز با اعمال اصلاحات فرستاد. یکی از استادام هم همین کار رو میکرد. یعنی وقتی میدید دید داورها خوبه ولی پیپر ریجکت شده به کامنت ها جواب میداد و باز به همونجا میفرستاد.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۹۸۴۱
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  یه جورایی اره اما خب ریجکت کرده و اون طرف میتونسته پیپرشو هر جا بفرسته. این نشون میده که میشه پیپری که ریجکت شده رو باز با اعمال اصلاحات فرستاد. یکی از استادام هم همین کار رو میکرد. یعنی وقتی میدید دید داورها خوبه ولی پیپر ریجکت شده به کامنت ها جواب میداد و باز به همونجا میفرستاد.
خب موفق باشه یکی از استاداتون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۹۸۴۲
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ
اگه گل شقیری به لهستان رو ندیدن حتما نگاش کنین
منم تو pes همینطور می گلیدم Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۸۴۳
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  منظور از اکو سیستم چیه ؟
ولی دیدگاه برنامه نویسی وقعا خیلی کمک میکنه .وقتی دانشت از زبان کم باشه اینکه بدونی دقیقا چیکار باید کنی خیلی توی یادگیری جلو میندازه آدمو.
کتابخانه های رسمی، کتابخانه های شخص ثالث، IDE ها و ادیتور ها، ابزار های تحلیل استاتیک کد، ابزار های مدیریت بسته، ابزار های بیلد اتوماتیک و ...
اصطلاح اختراعیه Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۲۹۸۴۴
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ
نتورک مارکتینگ !

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۲۹۸۴۵
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط barca.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  نتورک مارکتینگ !
در جستجوی گنج Big Grin

ولز دازه به فینال نزدیک و نزدیک تر میشه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۹۸۴۶
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ
fu fu
ارسال: #۲۹۸۴۷
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  منظور از اکو سیستم چیه ؟
ولی دیدگاه برنامه نویسی وقعا خیلی کمک میکنه .وقتی دانشت از زبان کم باشه اینکه بدونی دقیقا چیکار باید کنی خیلی توی یادگیری جلو میندازه آدمو.
کتابخانه های رسمی، کتابخانه های شخص ثالث، IDE ها و ادیتور ها، ابزار های تحلیل استاتیک کد، ابزار های مدیریت بسته، ابزار های بیلد اتوماتیک و ...
اصطلاح اختراعیه Big Grin

اتفاقا این کلمه اخیرا خیلی شایع شده. اولین باری که بطور جدی دیدمش توی کتاب دره سلیکون بود که فراوان از این کلمه استفاده کرده بود (البته از معادل فارسیش که زیست بوم میشه استفاده کرده...)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , kilookiloo
ارسال: #۲۹۸۴۸
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ
وااااااااااای این سایتایی که اجازه راست کلیک نمیدن حرصمو در میارن! [تصویر:  412262_w06.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , **sara**
ارسال: #۲۹۸۴۹
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  نتورک مارکتینگ !
در جستجوی گنج Big Grin

ولز دازه به فینال نزدیک و نزدیک تر میشه
همه دارن پیشنهاد میدن...از شرکتای مختلف
واقعا وسوسه برانگیزه
:/

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۲۹۸۵۰
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ
تو ماه بودی و بوسیدنت، نمی دانی ...
چه ساده داشت مرا هم بلند قد می کرد!
کاظم بهمنی

+این خاطرات دانشجویی رو که می خونم بدجوری دلم میگیره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close