زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۸۵۱
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دوستان ممنون میشم اطلاعات بدین...اگه کسی تجربه داره

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۹۸۵۲
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ
خدا رحم کنه چه خبره همش شد کتک کاری کهSad
به نظر من هر چی از کتک خودداری بشه خیلی بهتره ، اگه زبون آدمیزاد جواب نداد بهتره به بچه کم محلی بشه این تنبیه کمی نیست بعد خودش دستش میاد و پشیمون میشه از کارش، این خیلی از کتک بهتره.. من یکی که کلا با کتک و دعوا مخالفم، اهل مذاکره امSmile
کتک زدن و دعوای زیاد باعث آسیب زدن به شخصیت میشه و به نظرم درست نیستش، بچه های فامیل ما بعضیاشون خیلی شیطونن واقعا ولی من سعی می کنم همیشه باهاشون کودکانه رفتار کنم خیلی خوب جواب میده ولی یکیشون یه پسر بچه است یه بار من حواسم نبود آنچنان لگدی زد توی دلم میخواستم بگیرم از پنجره پرتش کنم بیرونAngry ولی خب کتکش نزدم بعدش که به داداشم گفتم خیلی بد کتکش زد طفلی روUndecidedخودم یعنی دلم واسش سوخت تا چند دیقه به شدت جیغ میزد و گریه می کردBlush
ولی وقتی خیلی هم شیطونی میکنن من میرم با این سنم باهاشون قایم باشک و بدو بدو تو خونه راه میندازم هم از دست جیغاشون خلاص میشیم هممون و هم به اونا خوش میگذره و هم به من دنیای بچه ها خیلی کوچیک و قشنگهSmile ولی بعد چند دیقه میگم دیگه خسته شدیم وقتشه برید کارتون ببینینSmile
پیامبر در این مورد حرف قشنگی زدن میگن که هر کسی در نزدش کودکی هست باید با وی کودکانه رفتار کند.
وقتی باهاشون مهربون باشی معمولا تو خیلی موارد جواب میده اگه هم نداد بهتره کم محلی بشه نه کتک.
اینم روانشناسی بچه هاSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۹۸۵۳
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  وااااااااااای این سایتایی که اجازه راست کلیک نمیدن حرصمو در میارن! [تصویر:  412262_w06.gif]
بدید منم تست کنم [تصویر:  412267_smoke.gif]
ارسال: #۲۹۸۵۴
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  دوستان ممنون میشم اطلاعات بدین...اگه کسی تجربه داره

network marketing یا بازاریابی شبکه ای ! مسیر مشخصی دارن اینا می گن به جای اینکه اجناسی که می خری رو از مغازه که با چندین واسطه به دست مشتری نهایی می رسه و به گفته خودشون قیمت نهایی جنس بالا می ره ، رو بدون واسطه و از طریق این شرکت ها که به ظاهر مجوز هم از وزارت صنعت معدن گرفتن رو بخر و طبق روشی که شبیه درخت دودویی کامل هست اعضا جمع کنی بهت پروسانت و تخفیف می دن ( شبیه شرکت های حرمی عمل می کنند ولی با گرفتن مجوز قانونی )

شرکت هایی مثل بیز یا بادران و غیره هستن

من خودم دو جلسه ای شرکت بیز ( بازاریابان ایران زمین ) رفتم که بسیار شلوغ میشه ولی هنوز عضو این شرکت ها نشدم چون باید یه خرید اولیه بزنی که حداقل ۱۰۰ هزار تومان ولی بستگی به نوع تشکیل تیم داره که بعضا ممکنه یک میلیون خرید اولیه هم باشه !

یه خورده هم درگیری داره !
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۹۸۵۵
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  وااااااااااای این سایتایی که اجازه راست کلیک نمیدن حرصمو در میارن! [تصویر:  412262_w06.gif]
جاوااسکریپت مرورگرتو غیرفعال کن ،اوکی میشه.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۹۸۵۶
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط crevice.)
به نظرم لوزانو آلزایمر داره :/
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۲۹۸۵۷
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  به نظرم لوزانو آلزایمر داره :/

نتیجه بازی چی شد ؟
ارسال: #۲۹۸۵۸
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  به نظرم لوزانو آلزایمر داره :/
این اصلا مربی نیست که!
کواچ خیلی خوب بود.. Sad

(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نتیجه بازی چی شد ؟
باختیم
۳-۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , crevice , ele
ارسال: #۲۹۸۵۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ
koding
این یه IDE آنلاینه. اگه تا حالا باهاش کار نکردید تستش کنید. حداقل برای کارهای کوچیک و آزمایشی خوبه. مثلا من به جای اینکه روی سیستمم پایتون و ملحقاتش رو نصب کنم، از این سایت استفاده کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Skyrim , mahyamk , Avril89 , RASPINA
ارسال: #۲۹۸۶۰
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  بدید منم تست کنم [تصویر:  412267_smoke.gif]
[تصویر:  412277_ph34r-smiley.gif]
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  جاوااسکریپت مرورگرتو غیرفعال کن ،اوکی میشه.
[تصویر:  412277_w20.gif]
عه واقعاً؟! دور زدن حرفه ای؟! Big Grin

اخــــــــــــی این Big Grin قشنگترین شکلکی که تا حالا دیدم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin یه بی خیالیه خاصی تو چشاشه Big Grin
ارسال: #۲۹۸۶۱
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  [تصویر:  412277_ph34r-smiley.gif]
سایتش غیرمجاز بوده پس خخخخخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927 , kilookiloo
ارسال: #۲۹۸۶۲
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در راستای همون بحث اخیره. و کلا هم جالب و مفید بود. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۲۹۸۶۳
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  [تصویر:  412277_w20.gif]
عه واقعاً؟! دور زدن حرفه ای؟! Big Grin
مشکل taskbarرو به صورت حرفه ای با ریست کردن حل کردم Dodgy حالا برو عکسرو منتشر کنTongueTongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۹۸۶۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط barca.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  دوستان ممنون میشم اطلاعات بدین...اگه کسی تجربه داره
تجربه ندارم اما یه ضرب المثل چینی خیلی قدیمی هست که بین مردم نواحی شی‌آن مرسوم بوده میگه:
پول باید متعلق به انسان باشد نه آدم متعلق به پول Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Skyrim , afrooz-OMD , RASPINA
ارسال: #۲۹۸۶۵
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اینا می گن به جای اینکه اجناسی که می خری رو از مغازه که با چندین واسطه به دست مشتری نهایی می رسه
البته همون اجناسی که از مغازه میخریم نیست، یک سری اجناسه که مشخص نیست ازکجا اومده و کاملا مارک های جدیدی هستن. راجب کیفیتشون باید خودتون تست کنید تا متوجه بشید..
راجب این شبکه ها هم انقد خوب کار کردن که به راحتی افراد جذبشون میشن. من اون اوایل خیلی به دوستان و آشنایان توصیه کردم وارد نشن(به دلایلی) ولی تو این موارد گوش کسی بدهکار نیست و به این نتیجه رسیدم که بهترین کار اینه که طرف خودش امتحان کنه.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close