زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۶۸۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چاق می شی بلک کم بخور Big GrinBig GrinBig Grin

کوفته تبریزی هم دوست داری ؟

آش دوغ چی Big GrinBig GrinBig Grin

فردا هر دوتاشو می خورم TongueTongueTongue
کوفته رو خیلی دوست ندارم. بد نیست.
ما یه بار رفتیم اردبیل آش دوغ خریدیم پسندم نشد. خیلی آبکی بود. فکر کنم چیزی که به اسم آش دوغ خود اردبیلیا میخورن با چیزی که بیرون میفروشن فرق داشته باشه.
تو کوفته دوست نداری منم ارده یزد دوست ندارم Big GrinBig Grin

درسته اونایی که تو مغازه می فروشن اونا قوانین و استانداردها رو رعایت نمی کنن و آبکی می شه ایندفعه اومدی اگه خودم بودم که هیجی یه آش دوغی بهت می دم که دهنت بسوزه Big Grin اگرم خودم نبودم یه جا معرفی می کنم بری که دهنت نمی سوزه ولی زبونت می سوزه Big GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۶۸۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۹ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  عاشق آلوئه ورا

این آلوئیه ورا , چه اسم با کلاسی داره !
راستش تازه کشفش کردم
بعد فوتبال خیلی میچسبه!!!
از درون خنک میشی
قبلا انگور نعنا میزدیم اونم خوب بود&#۱۲۸۵۲۶;

Sent from my D6633 using Tapatalk

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۲۸۶۸۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ
والیبال رو می دیدم مفیدتر بود!
ارسال: #۲۸۶۸۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  والیبال رو می دیدم مفیدتر بود!
والیبال رو میدید مفیدتر بود Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۶۸۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۹ ب.ظ
عشقای کاربرا داره مشخص میشه. Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۶۸۶
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آش دوغ چی Big GrinBig GrinBig Grin
همه غذاهای دنیااااا یه طرف آش دوغ یه طرف

(۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  والیبال رو می دیدم مفیدتر بود!
نه پا می شدی یه آش می پختی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۲۸۶۸۷
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۷ ب.ظ
رستوران کوه صفه می رفتید مفیدتر بودBig GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۸۶۸۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  والیبال رو می دیدم مفیدتر بود!
رستوران کوه صفه می رفتید مفیدتر بودBig GrinBig Grin
Big Grin
شما همه شهرها رو می شناسین
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۸۶۸۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۳ ب.ظ
یه بحثی هم بود که کاربر آفاق اهل کدوم شهر هستن که پیچونده شد. خواستم یادآوری کنم که کاربرا ادامه بدن. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۶۹۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ
بحث آش دوغ شده بود خیلی سعی کردم آدرسی که از خود اردبیلیا گرفته بودم واسه آش دوغ خوب یادم بیاد که استثنائاً یادم اومد! ازونجا که حافظه اسمی قوی ای ندارم, عجیب بود!
یه آش دوغ حسین بود , فکر میکنم ۳ راه دانش؛ از سمت شریعتی به باغمیشه وسطاش میرسید به ۳ راه دانش! اون آش دوغاش خوب بود! همیشه هم پر بود! البته بومی ها میشناختنش وگرنه هیج مسافری احتمالا اونجا نمیرفت آش دوغ بخوره! یا حلوای سیاه.... حلوای سیاه هم توی عالی قاپو و خیابون شیخ صفی خیلی زیاد بود, ولی یکی از بچه های بومی منو بخاطر این برد یک مغازه ای در کوچه های پشتی که بهم ثابت کنه اون حلوای سیاه‌ها کجا و اصلی‌ها کجا.... بعداً نظرم نسبت به حلواسیاه عوض شد؛ همیشه از همون جا میخریدم, ححلوای سیاه استنکافی اگه اشتباه نکنم... با کره ی حیوانی

گشنم شد! :|
ارسال: #۲۸۶۹۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه بحثی هم بود که کاربر آفاق اهل کدوم شهر هستن که پیچونده شد. خواستم یادآوری کنم که کاربرا ادامه بدن. Big Grin
اوکی شد اون Cool
توو تبریز آش دوغ مثل مدل بقیه‌ی شهرا نیست. یه آش کشک هست که بر خلاف سایر شهرها، کشک رو زیاد میکنند، یعنی مثل همون آش دوغ میشه که به جاش کشک ریختند، منتهی رقیق‌تر هست کشکش (با آش کشک بقیه‌ی جاها فرق داره چون مثلاً تهران آش کشکشون بیشتر شبیه آش رشته‌ی تبریز هست که رووش یه مقدار کشک ریختند!). آب استخون و از این چیزا هم میریزن چیز خوشمزه‌ای میشه. پیازداغ هم بالطبع میریزن.
یه دونه آش دوغ (ما بهش آش ماست میگیم!) هم هست که مثل آش دوغ هست منتهی خنک و اغلب هم سیر یا موسیر قاطیش می‌کنند. محتویاتش هم یه کم با آش دوغی که بقیه‌ی شهرها دیدم فرق میکنه (علاوه بر سرد بودن)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۶۹۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ ب.ظ
...
[تصویر:  406379_f58a8f285ee2074d23f1583be45cf7d5.jpg]

Sent from my D6633 using Tapatalk

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۲۸۶۹۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ
آیا شما هم مثل من یک Overthinker هستین؟ بیاین این ویژگی بدو از همین امشب کنار بزاریم. من که تصمیمو گرفتم.

اطلاعات بیشتر:

سپاس‌گزاری شده توسط: blx , ts2927 , Skyrim , diligent
ارسال: #۲۸۶۹۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  آیا شما هم مثل من یک Overthinker هستین؟ بیاین این ویژگی بدو از همین امشب کنار بزاریم. من که تصمیمو گرفتم.

اطلاعات بیشتر:

آفرین عجب تصمیم خوبی گرفتی.
اما واقعا سخته. در واقع بنظرم این مشکل به خاطر کمال گرایی افراطی ایجاد میشه. حل مسئله کمال گرایی افراطی خودش نیازمند یک عزم راسخ هست!!.

لینک ها هم خوب بود اما مثلا اینکه میگه Realize that you cannot control everything واقعا خودش یه دنیا تلاش میخواد!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۸۶۹۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  آیا شما هم مثل من یک Overthinker هستین؟ بیاین این ویژگی بدو از همین امشب کنار بزاریم. من که تصمیمو گرفتم.

اطلاعات بیشتر:

آفرین عجب تصمیم خوبی گرفتی.
اما واقعا سخته. در واقع بنظرم این مشکل به خاطر کمال گرایی افراطی ایجاد میشه. حل مسئله کمال گرایی افراطی خودش نیازمند یک عزم راسخ هست!!.

لینک ها هم خوب بود اما مثلا اینکه میگه Realize that you cannot control everything واقعا خودش یه دنیا تلاش میخواد!!

اره همش کال کمال گراییه. یکی از مشکلات من استرس ناشی از کمال گرایی بود که مدت هاست حل شده به لطف الهی. این دومین آفت کمال گراییه که امیدوارم حلش کنم.
حل کردن این چیزا یه تصمیم میخواد فقط و این که تحت هر شرایطی بهش پایبند بمونی. بعد یه مدت کاملا عادی میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close