زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۴۸۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  هر کی آلبوم آقای بنفش گروه پالت رو دوست داره لایک کنه همدیگه رو پیدا کنیم Angel
هر کی هم آلبوم نه فرشته‌ام نه شیطان همایون رو دوست داره کامنت بذاره Heart
خنثی‌ها هم شِیر کنند تا اعضای گروهمون بیشتر و بیشتر بشه Rolleyes
هر کی هم از هیچ کدوم خوشش نمیاد اطلاع بده تا دعوا کنیم Dodgy

اینا که گفتین چی هست اصلا؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuh

دیروز به استادم روزشو تبریک گفتم میگه ممنون ایشالا خودتم معلم شی !!!!!!! من دیگه به هیچ استادی تبریک نمیگم نفرین میکنن Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
من بخوام استاد شم مثلا باید به ۷۶ ایا درس بدم!!!!! من اینا رو میبینم در میرم چه برسه به اینکه تدریسم کنم
Big Grin Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , gogooli , **sara** , sara9009 , ele
ارسال: #۲۷۴۸۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ
دارم به این فکر میکنم که اگه آقای X86 بیاد اعلام کنه که از آلبوم های مورد علاقۀ آقای behnam5670 خوشش نمیاد چی میشه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , samaneh@90
ارسال: #۲۷۴۸۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ
حالم خوش نیست..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Aurora , **sara** , sara9009 , Pure Liveliness , Parisa-SH
ارسال: #۲۷۴۸۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MisTeR , khayyam , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۴۸۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط Innocence.)
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Aurora , MisTeR , **sara** , khayyam , Pure Liveliness , قاصدک۲۳
ارسال: #۲۷۴۸۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دیدی آقای بلک عزیز هی می اومدی از پست های من انتقاد می کردی متاسفانه نمی دونم تو ایران اولویت رو چی قرار می دن من چند روز پیش رفته بودم تو یه شرکتی کار کنم خب کارش voip بود به من می گه elastix بلدی میگم آره لبتاپمو بهش نشون دادم و مراحل و هر چی که می خواست براش توضیح دادم فرداش رفتم می گه نه هنوز برای تو بهتر نیست این کار رو انجام بدی با کمال احترام گفت برو پی کارت ! به چه دلیل نمی دونم ...
اینکه یه جا رفتار غیر حرفه ای داشته باشن دلیل نمیشه دید من منفی بشه. اتفاقا امروز یکی رو به یه شرکتی معرفی کردم بعد مصاحبه کلی با منش مدیر شرکت حال کرده بود.

زشته که مدیرا یه پستی رو میذارن بعد پاکش می کنن. مدیر عزیز شما اینجا "در نقش" یه کاربر غیر مدیر هستی پس لطفا از اختیاراتی که سیستم به غلط در اختیار شما گذاشته (سو)استفاده نکن.
تشکر پیشاپیش
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , khayyam
ارسال: #۲۷۴۸۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  هر کی آلبوم آقای بنفش گروه پالت رو دوست داره لایک کنه همدیگه رو پیدا کنیم Angel
هر کی هم آلبوم نه فرشته‌ام نه شیطان همایون رو دوست داره کامنت بذاره Heart
خنثی‌ها هم شِیر کنند تا اعضای گروهمون بیشتر و بیشتر بشه Rolleyes
هر کی هم از هیچ کدوم خوشش نمیاد اطلاع بده تا دعوا کنیم Dodgy

کارای گروه پالت و همایون شجریان و علیرضا قربانی و حامد نیک پی که دوسشون دارم
جدیدا یه گروهی هم اومده به اسم دال
چندتا آهنگ دارن گوش بدین
به نظر من از پالت بهترن

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۴۸۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  آدما خیلی با هم فرق دارن.
اون ته ته فکرم دارم خیلی چیزا رو در نظر می گیرم. این که مثلا من چرا تو این دنیا هستم. مگه نه اینکه هر کسی ماموریتی داره اینجا.
اینکه باید برم پیدا کنم ماموریتم چیه. نه مثل خیلی ها که فقط اومدند بدون اینکه بدونن کجا اومدند و چرا اومدند(وضعیت خودم تاحالا همین بوده). شاید خیلی چیزا باشه که فکر آدمو مشغول کنه و آدمو از ماموریتش دور کنه.
حرفایی یکسری ادما همش تو ذهنم می چرخه. حرف های اقای شعبانعلی، حرف معلم دبیرستانم و حرف دوستم. اقای شعبانعلی یه چیزایی میگه حرفاشو خیلی زیاد قبول دارم. خوب که فکر میکنم می بینم اون اخرش که خوب همه چیو در نظر بگیری زندگی خیلی متفاوت از چیزهایی هست که می بینیم. خیلی خیلی متفاوت. زندگی ای نیست که همه دارند. این که من خونه بخرم، ماشین بخرم، ازدواج کنم چند سال سر کنم بعدشم برم. اینا نیست. امیدوارم یه چیزی بخورم تو سرم بفهمم کجام و دارم چیکار می کنم. یه چیزایی بهم الهام بشه. باید بدونم. چقدر ذهنم آشوب شده. یه چیزایی که همیشه ازش فرار کردی یوقتی میان سراغت. اون چیزایی که تکلیفشونو معلوم نکردی همین طور رها کردی بودی، اونا میان سراغت. باید تکلیف خودمو معلوم می کردم. خدا بهم رحم کنه با این همه افکار پریشانم. یعنی خدا هست و صدامو می شنوه یا تاثیر افکار خودم و اطرافیانم هست که به خودم برمی گرده؟ کافر نشم خوبه.

چه جالب" آدم ها برای ماموریتی اومدن". این جمله ای بود که من سال ها در توجیه خیلی از ابعاد زندگیم استفاده میکردم(عین این جمله رو!) و الانم تا حدی بهش معتقدم یا حداقل امکان درست بودنی براش قائلم. میدونید چیه تا آدم تفکرش در قالب یک نظام جهان بینی نباشه (از کجا آمده ام/ آمدنم بهر چه بود/ به کجا می روم) فکر کردن در مورد ماموریتی که به یک فرد واگذار شده معمولا خیلی گنگه و راهکار عملی نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Aurora , NP-Cσмρℓєтє , Parisa-SH , قاصدک۲۳
ارسال: #۲۷۴۸۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۱ ب.ظ
چند وقته هرچی فیلم تو سینما میبینم با موضوع خیانتهDodgy
اگه فیلمنامه نویسا نماینده جامعه باشن:
۱- یعنی ملت توهم خیانت دارنHuh
۲-خلاقیت بین ما گم شده(چرا یه موضوع جدید، یه موضوع بکر به ذهن فیلمنامه نویسای ما نمیرسه)
من فک می کنم تو دوران تحصیل خلاقیت و از ما گرفتن بس که درس حفظ کردیم،( من که شخصا اگه معلم بشم یکی از کارایی که می کنم اینه که همه ی امتحانا رو اوپن بوک می گیرم)

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , sara9009 , قاصدک۲۳
ارسال: #۲۷۴۹۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۷۴۹۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط samane .gh.)
کسی ایجا میدونه که در دانشگاه خوارزمی
کدوم رشته ها تو پردیس کرج و کدوم رشته ها تو پردیس تهران هست ؟؟

پ.ن : اگه میدونید از جواب دادن دریغ نکنید .
با تشکر
ارسال: #۲۷۴۹۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  کسی ایجا میدونه که در دانشگاه خوارزمی
کدوم رشته ها تو پردیس کرج و کدوم رشته ها تو پردیس تهران هست ؟؟

پ.ن : اگه میدونید از جواب دادن دریغ نکنید .
با تشکر

مگه پردیس تهران هم داره؟ من آزمونم اونجاست میپرسم. روانشناسی و ریاضی و برق و کامپیوتر رو که مطمئنم کرجه. بقیه ش هم باید کرج باشه ها. :-؟

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۲۷۴۹۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۲۲ ب.ظ
سلام. دوستان من امروز درصدای رتبه ۱ هوش رو ازش گرفتم. ولی شک دارم برای بچه ها بذارم. چون ۳،۴ روز بیشتر نمونده، میترسم استرس بگیرن.
نظرتون چیه؟

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۷۴۹۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ
مانشت چه خجالتی شده, هرکاری کردم نذاشت هدیه بدم بهش DodgyDodgy مدیران رسیدگی کنید Undecided

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۲۲ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  سلام. دوستان من امروز درصدای رتبه ۱ هوش رو ازش گرفتم. ولی شک دارم برای بچه ها بذارم. چون ۳،۴ روز بیشتر نمونده، میترسم استرس بگیرن.
نظرتون چیه؟
سلام, فکر کنم بذارید بعد آزمون رونمایی کنید بهتر باشه Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۴۹۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه جایی رفتم مصاحبه شغلی بعد طرف گفت شنبه یک شنبه یا به من زنگ میزنه یا میل میزنه. یک شنبه تموم شد و طرف خبری ازش نشد.
تفاقا امروز داشتم به همین موضوع فکر می کردم

شما خوبه دو روز معطلی من ۶ ماهه معطلم.... البته اگه الان التماس هم کنن باهاشون همکاری نمیکنم
حتی پروژه ای که ۷ ماه زمانم را گرفت و الان کامله را هم تحویلشون نمیدم حتی شده shift+Delete اش کنم
یا به عنوان پروژه رایگان تو اینترنت آپلودش کنم
از آدم بدقول متنفرم
دو روز دیگه کنکور دارم و خب تلاشم را کردم پس فعلا بی خیالش فکرمو درگیر نکنم...
امیدوارم توکنکور موفق بشم اگه هم نشد تا کنکور سال دیگه شرایط کاری خوبی داشته باشم تا بتونم همزمان ارشد هم بخونم و توی کارم پیشرفت کنم
هرچه آرزوی خوبه مال منBig GrinTongue

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , Pure Liveliness , .:BSD:. , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۲۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۲۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close