زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۳۰۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بعد مدتها سلام Big Grin

اینجا چقد عوض شده , قیافه های جدید زیاد شدن, که من نمیشناسم, سلام به قدیمی ها و جدیدی ها
یاد پارسال این موقع بخیر......

پارسال این موقع....
پارسال این موقع تقریبا فکرش رو هم نمیکردم امسال این موقع کجا باشم؛ اینجا!....
اگه بخوام ریز بشم احتمالا خیلی خنده دار خواهد بود حرفام برای خیلی ها , چون اکثراً قطعاً موقعیت های خیلی بهتری نسبت به من دارند , نسبت به پیشرفت یکساله من .... بخاطر همین از گفتن جزئیات میگذرم چرا که دست بالای دست بسیار است....
فقط همینقدر بگم که دو تا هدفی که کاملا بی ربط بودن از هم و من دنبالشون بودم خداروشکر به یک سوم راه رسیدن! Smile و احتمالا اگه خدا بخواد و همچی خوب بره دارم کاراشونو درست میکنم که تا ۶ ماه آینده یکیشون تموم میشه و اون یکی هم به مراحل آخر برسه!

بودن افرادی که توی این یکسال به من خیلی چیزها یاد دادن, حالا یکسری شون که توفیق اجباری شد آموزشش هاشون و میتونیم تجربه بگیم بهشون, افرادی که ناخواسته و ندانسته چیزهایی در مورد مسائل کاری و... به من یاد دادن و یکسری هم بی دریغ خیلی چیزها به من آموزش دادن؛ شاید بتونم بگم نقطه عطفی شد برای من, دوستان خوبی که درمانشت پیدا کردم و تک تکشون به نوعی باعث پیشرفت من شدن و با حوصله و بی هیچ چشم داشتی به سوالات من جواب دادن... دوستانی که حتی اگه الان ببینمشون ؛ نمیشناسمشون!

نمیدونم این پست توسط اون دوستای خوب خونده میشه یا نه , امیدوارم هرجا هستن شاد باشن و سالم!

++دوستانی که گفتید برم اون پست مذکور بخونم لینک بدید Smile))) اینجوری من باید از حدود صفحات ۱۲۰۰ بگردم اینطوری که نمیشه , کمک کنید. هزینش کالت به کالت میشه! Big Grin
دلمون برای گل دوم مسی تنگ شده , یادش بخیر پارسال هر ۱۵ دقیقه ۳ بار اکران داشت همینجا Big Grin Big Grin
یهو یاد گلدونای وستا افتادم که عکساشو پارسال گذاشته بود, خواستم بپرسم هستن هنوز یا خشک شدن؟ Big Grin Angel
یه دوستی هم بود بعد کنکور رفت.... اسمش عوض شد.... برنگشت؟؟ Dodgy
اسکرین شاتام هنوزم که هنوزه موجوده , منظورم خاصی هم نداشتم TongueBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , so@ , RASPINA , Bahar_HS , codin , sara9009
ارسال: #۲۷۳۰۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ
Smile))))
به و به و به
ببین کی اینجاااااااست
Big GrinBig Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۲۷۳۰۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بعد مدتها سلام Big Grin
اوه چقدر دلت تنگ شده بود Tongue
خیلی طولانیه یکی خلاصه اشو بگه ببینم زهرا چی گفته Big GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۷۳۰۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  بعد مدتها سلام Big Grin
اوه چقدر دلت تنگ شده بود Tongue
خیلی طولانیه یکی خلاصه اشو بگه ببینم زهرا چی گفته Big GrinBig Grin
خودم میگم خلاصشو, خلاصش یه شیرینیه , دوستان اثرار دارن اثثثثثثثثرااااااارررررررررررررر Big GrinBig GrinBig Grin کی و کجا وعده دیدارشان؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۳۰۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  خودم میگم خلاصشو, خلاصش یه شیرینیه , دوستان اثرار دارن اثثثثثثثثرااااااارررررررررررررر Big GrinBig GrinBig Grin کی و کجا وعده دیدارشان؟

اخه کله پاچه ضرر داره TongueTongue بابا به یه تخم مرغ آبپز راضی بشیدBig GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۲۷۳۰۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  خودم میگم خلاصشو, خلاصش یه شیرینیه , دوستان اثرار دارن اثثثثثثثثرااااااارررررررررررررر Big GrinBig GrinBig Grin کی و کجا وعده دیدارشان؟

اخه کله پاچه ضرر داره TongueTongue بابا به یه تخم مرغ آبپز راضی بشیدBig GrinBig Grin
آخه میترسم تخم مرغ آب پز هم مضر باشه, نظرت چیه بین ما ۸ نفر یه کشمش رو تقسیم کنی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۳۰۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط so@.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  آخه میترسم تخم مرغ آب پز هم مضر باشه, نظرت چیه بین ما ۸ نفر یه کشمش رو تقسیم کنی؟

پیشنهادای تو همیشه سازنده بوده Big Grinمخصوصا در قضیه رکتنگل TongueTongueاخی یادش بخیررررر

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۲۷۳۰۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط samane .gh.)
چقدر خوبه آدم تکلیفش با خودش مشخص باشه و بدونه که می خواد چی کار کنه Smile

وقتی که تکلیفمو با خودم مشخص کردم خیلی آروم شدم آرامشی که توی این چند سال بنابه دلایلی نداشتم ( البته بزرگترین دلیلش خودم بودم Wink )

اصن انگار یادم رفته بود که یه کم هم زندگی کنم برای خودم

اما حالا خیلی خوشحالم که میدونم از زندگی چی میخوام Smile)))))))

حالا دیگه نظر هیچ کسِ هیچ کس دیگه ایی مهم نیست چون من واسه خودم زندگی می کنم و همین برام بسه که خودم از خودم راضیم

انقدری آرومم که فک میکنم تو خوابمم ....

پ.ن :منو این همه خوشبختی محاله Big GrinTongueWink

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Parisa-SH , Menrva , samaneh@90 , crevice , afrooz-OMD , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , قاصدک۲۳ , Pure Liveliness , sara9009 , tabassomesayna , amineh89 , viase , MajidNasiri , x86 , نارین
ارسال: #۲۷۳۰۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ ق.ظ
غمگین ترین آدمها کسانی هستند که برداشت دیگران برایشان زیادی مهم است.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Nesyan , **sara** , crevice , afrooz-OMD , NP-Cσмρℓєтє , قاصدک۲۳ , Pure Liveliness , mostafa122 , Parisa-SH , samane .gh , tabassomesayna , amineh89 , viase , x86 , Tehran_95 , aamitis
ارسال: #۲۷۳۱۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  مینروا جان گفتی روز دختر. عشق اگه عشق باشه روز دختر نداره که، روز زن داره Wink
BlushBlush

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۳۱۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ق.ظ
یه هفته ای شده که پام توی گچه...

نتیجه اخلاقی: خدایا قبل ازینکه زمین گیر بشم منو ازین دنیا ببر...

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Pure Liveliness , Menrva
ارسال: #۲۷۳۱۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  یه هفته ای شده که پام توی گچه...

نتیجه اخلاقی: خدایا قبل ازینکه زمین گیر بشم منو ازین دنیا ببر...

افروز جان چته؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin آروم باش عزیزم

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۲۷۳۱۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  چقدر خوبه آدم تکلیفش با خودش مشخص باشه و بدونه که می خواد چی کار کنه Smile

وقتی که تکلیفمو با خودم مشخص کردم خیلی آروم شدم آرامشی که توی این چند سال بنابه دلایلی نداشتم ( البته بزرگترین دلیلش خودم بودم Wink )

اصن انگار یادم رفته بود که یه کم هم زندگی کنم برای خودم

اما حالا خیلی خوشحالم که میدونم از زندگی چی میخوام Smile)))))))

حالا دیگه نظر هیچ کسِ هیچ کس دیگه ایی مهم نیست چون من واسه خودم زندگی می کنم و همین برام بسه که خودم از خودم راضیم

انقدری آرومم که فک میکنم تو خوابمم ....

پ.ن :منو این همه خوشبختی محاله Big GrinTongueWink

من میدونم چه حس خوبیه انگار تموم عمری که اینجور نبود یه چیزی کم بودSmile من جدیدا دکلمه های خیام هم دانلود کردم گوش میکنم آرامشم ۳X شده RolleyesRolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۳۱۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ
سلام و عرض ادب
کسی از اعضای کلاس برنامه نویسی اینجا هست؟
من چند تا سوال دارم
ممنون میشم کسی باشه بتونه راهنمایی کنه.
ارسال: #۲۷۳۱۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من میدونم چه حس خوبیه انگار تموم عمری که اینجور نبود یه چیزی کم بودSmile من جدیدا دکلمه های خیام هم دانلود کردم گوش میکنم آرامشم ۳X شده RolleyesRolleyes

دکلمه ها با صدای کی هست؟ از دانلودشون کردید؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close