زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۳۱۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۰۷ ب.ظ
سلام دوست عزیز
ان شاالله که زودتر حالتون خوب بشه
امیدوارم تا وقتی چیزی رو از دست ندادیم قدرشو بدونیم نه اینکه در نبودش به ارزشش پی ببریم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۳۱۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Skyrim , gogooli , samane .gh , tabassomesayna , Menrva , amineh89 , x86 , aamitis , viase , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۳۱۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۳۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اوج پختگی آن است که بدون مقایسه احساس شادمانی کنیم.
چقدر این جمله درسته و چقدر من این طوری نیستم و چقدر خودمو مقایسه می کنم و نمی دونم خودم چی میخوام. عقب نیوفتدن از بقیه. واقعا میشه به این پختگی رسید؟
اون حالی هم که بهتون دست میده وقتی میبیند بقیه اپلای کردن در راستای همینه به نظرم.
سخنرانی معروف استیو جابز تو استنفورد رو گوش کنید براتون خوبه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Skyrim
ارسال: #۲۷۳۱۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من میدونم چه حس خوبیه انگار تموم عمری که اینجور نبود یه چیزی کم بودSmile من جدیدا دکلمه های خیام هم دانلود کردم گوش میکنم آرامشم ۳X شده RolleyesRolleyes

دکلمه ها با صدای کی هست؟ از دانلودشون کردید؟

دو سری دکلمه از رباعیات خیام هست اولی مال احمد شاملو هست و دومی مال کیکاووس یاکیده که من شخصا دومیو بیشتر دوست دارم. اولیو خریدم و دومیو از سایت های موسیقی دانلود کردم متاسفانهUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Masoud05
ارسال: #۲۷۳۲۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۱ ب.ظ
یعنی عمق فاجعه بیشتر از اینکه خودمم نمیدونم چی میخاد دل تنگم که بگم؟؟
معلوم نیست حرف حسابش چیه ... یه حس عجیب بیم و امید دارم این روزای آخر ...
فقط دوست دارم تموم بشه ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۷۳۲۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط samane .gh.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ق.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  چقدر خوبه آدم تکلیفش با خودش مشخص باشه و بدونه که می خواد چی کار کنه Smile

وقتی که تکلیفمو با خودم مشخص کردم خیلی آروم شدم

من میدونم چه حس خوبیه انگار تموم عمری که اینجور نبود یه چیزی کم بودSmile من جدیدا دکلمه های خیام هم دانلود کردم گوش میکنم آرامشم ۳X شده RolleyesRolleyes

آره واقعا . هیچ وقت تو عمرم اینجوری نبودم Wink Smile
خوبه پس حداقل یکی مثل من بوده پس دیگه فک نمیکنم که تو خوابم یا توهم Wink Smile Smile Smile

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اوج پختگی آن است که بدون مقایسه احساس شادمانی کنیم.
چقدر این جمله درسته و چقدر من این طوری نیستم و چقدر خودمو مقایسه می کنم و نمی دونم خودم چی میخوام. عقب نیوفتدن از بقیه. واقعا میشه به این پختگی رسید؟

اتفاقا مقایسه خوبه اما مقایسه با خودمون تا پیشرفت کنیم Smile
چقدر خودمو مقایسه می کنم و نمی دونم خودم چی میخوام : این خیلی آدمو اذیت میکنه خییلللیییی Confused

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Aurora
ارسال: #۲۷۳۲۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
ارسال: #۲۷۳۲۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ
خیلی دلم گرفته.......Sad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Aurora , **sara** , sara9009 , Parisa-SH , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۳۲۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اینکه یک نفر دانشجوی دانشگاه تهران باشه و داره تو دانشکده ی فنی درس می خونه و حالا تو کتابخونه اش کتابای تجربی رو می خونه نشونه ی چیه؟

نشونه ی علاقه اش به کتابای تجربی هست ، منم تو کتابخونه ی دانشکده فنی دانشگامون کتابای روانشناسی میخوندم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara**
ارسال: #۲۷۳۲۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اینکه یک نفر دانشجوی دانشگاه تهران باشه و داره تو دانشکده ی فنی درس می خونه و حالا تو کتابخونه اش کتابای تجربی رو می خونه نشونه ی چیه؟
نشونه اینه که شما تو نخ اون نفر هستید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , The BesT , Masoud05 , Riemann , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۳۲۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , sara9009 , fatemeh69 , Bahar_HS , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۳۲۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  نشونه ی علاقه اش به کتابای تجربی هست ، منم تو کتابخونه ی دانشکده فنی دانشگامون کتابای روانشناسی میخوندم
روانشناسی خیلی فرق داره
داره کتابای کنکور می خونه. آمادگی برای کنکور تجربی.

نشونه ی علاقه اش به کتابای کنکور تجربی Big Grin حالا گیر نده به بنده خدا بذار با ارامش واسه کنکور اماده بشه ، دیده تو رشته های فنی پول نیست میخواد بره سراغ رشته های تجربی تا بهش ثابت بشه اونجا هم پول نیست Big Grin

+ما یه استاد داشتیم روانشناسی هم خونده بود نصف زمان کلاس و اختصاص میداد به مباحث روانشناسی ، کلاساشم همیشه پر پر بود میگفت اینایی که بحتون میگم بیشتر به دردتون میخوره مهندس درست حسابی که نمیشید حداقل دانش روانشناسیتون بره بالا و به این صورت ما رو قانع میکرد بریم نمونه سولای امتحانی رو که هر ترم همونا رو تکرار میکرد از ترم بالایی ها بگیریم و با نمره ی بالا درسشو پاس بشیمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , **sara** , Menrva , Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۲۷۳۲۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اینا همه اش یک سری نشونه است. تب تجربی خیلی زیاده شده برای قبولی تو پزشکی.

آره

تو آینده خیلی فارغ التحصیل تجربی خواهیم داشت. مثل ۱۰-۱۵سال پیش که همه می خواستن برن ریاضی.

الان پزشکیا علاقه ای به خروج از کشور ندارن ولی تو آینده نزدیک مثل فارغ التحصیلین کنونی ریاضی، به صادرات نخبگان تجربی مان مشغول میشیم.

احتمال قبولی از رشته های ریاضی تقریبا ۱۰۰درصد هست ولی تجربی خیلی کمه و رقابت خیلی فشرده.

جالبه الان تو دبیرستان ها یک عالمه کلاس تجربی دارن و فقط چند تا کلاس ریاضی.

این بیچاره انسانی ها سرشان بی کلاه مونده، نمیرن و نمیتونن برن خارج، داخل هم بهشون کار نمیدن، حرف اضافه هم بزنن میرن آب خنکAngel

ببینیم کی تب انسانی داغ میشه بلکه فرجی حاصل گشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , samane .gh , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۳۲۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ
همین اشتباه ها خیلی از آدم ها رو بیچاره کرده ! به نظر شما چند درصد از دانش آموزان واقعا با آگاهی نسبتا خوبی رشته ی تحصیلیشون رو انتخاب کردن ؟ اغلب اینجوری رفتن که : اگه باهوشی برو ریاضی اگه ریاضی دوست نداری برو تجربی , فلانی بچش رفته ریاضی تو بری انسانی بخونی؟ نه اکان نداره , ریاضی دوست داری برو ریاضی !
اصلا موقع انتخاب چند نفر میدونن شغلای مرتبط به رشته ریاضی چیه ؟ یا چند نفر میدونن رشته تجربی به جز پزشکی چه رشته های دیگه ای داره؟ تازه توی انتخاب رشته ی دانشگاه هم این آگاهی خیلی وقتا وجود نداره
الآنم اینطور که من دارم میبینیم یه جوی حاکم شده همه دارن میرن تجربی , حتی ۲ - ۳ تا از دوستای خود من از دانشگاه انصراف دادن برای شرکت توی کنکور تجربی!
خدایا خودت هرکی رو به راه خودش هدایت کن ....

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Bahar_HS , tabassomesayna
ارسال: #۲۷۳۳۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  غمگین ترین آدمها کسانی هستند که برداشت دیگران برایشان زیادی مهم است.
این پست ،هزار تا لایک داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , mahyamk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close