زمان کنونی: ۰۸ تیر ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۴۹۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ق.ظ)hamedio نوشته شده توسط:  کی این خدمت لعنتی تموم میشه ...
هروقت که به آخرش فکر نکنی
شاید خیلی ساده بنظر بیاد، ولی وقتی روزشماری نکنی که چقد مونده، خیلی خیلی سریعتر میگذره
من راههای سختو اینطوری پیش میرم
یه مثال پیش پا افتاده ش:
وقتایی که با پله برقی خاموش مواجه میشم، خیلی عصبانی میشم، بالا رفتن از پله فوق العاده اذیتم میکنه، وقتی سرمو بالا نگه میدارم موقع راه رفتن و به اخرش نگاه میکنم همش نفس نفس میزنمو میرسم بالا قلبم در حال کوبیدنه! ولی وقتی به نوک کفشم نگاه میکنمو سعی میکنم تنفسمو منظم کنم، راحتو زودتر به بالا میرسم، این کارو برای بقیه راهامم انجام میدم، یه دورنما از مقابلم میبینم، دیگه به باقیش کاری ندارم، راه خودمو میرم
سعی کن زوم نکنی به تاریخ تموم شدنشSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Aurora , hamedio , targol , kora , Bahar_HS , Parisa-SH
ارسال: #۲۳۴۹۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ ق.ظ
ﻧﺎﻣﻪ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺯﯾﺒﺎﯼ ﻧﺎﺩﺭ ﺍﺑﺮﺍﻫﯿﻤﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﺵ
ﻗﺎﺑﻞ ﺗﺎﻣﻞ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺘﺎﻫﻞ ﻫﺎ ﻭ ﻣﺠﺮﺩﻫﺎ
ﻣﻄﻠﺒﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ
ﻧﺎﻣﻪﻫﺎﯼ ﻧﺎﺩﺭ ﺍﺑﺮﺍﻫﯿﻤﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺍﺳﺖ . ﺗﻮﺻﯿﻪ
ﻣﯿﺸﻮﺩ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺯﻭﺝﻫﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺍﯾﻦ ﻧﺎﻣﻪ ﺭﺍ ﭼﻨﺪﯾﻦ
ﻭ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﻭ ﻧﻪ ﺑﻪ ‌ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﺑﻠﮑﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻭ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ
ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ‌ ﺑﺨﻮﺍﻧﻨﺪ .

ﻫﻤﺴﻔﺮ!
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﻃﻮﻻﻧﯽ
ﮐﻪ ﻣﺎ ﺑﯽ ﺧﺒﺮﯾﻢ
ﻭ ﭼﻮﻥ ﺑﺎﺩ ﻣﯽ ﮔﺬﺭﺩ،
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺧﺮﺩﻩ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﻫﺎﯾﻤﺎﻥ، ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺎﻗﯽ ﺑﻤﺎﻧﺪ
ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ !
ﻣﺨﻮﺍﻩ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺷﻮﯾﻢ، ﻣﻄﻠﻘﺎ ﯾﮑﯽ.
ﻣﺨﻮﺍﻩ ﮐﻪ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺗﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ، ﻣﻦ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﺍ، ﺑﻪ
ﻫﻤﺎﻥ ﺷﺪﺕ، ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ.
ﻭ ﻫﺮ ﭼﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ، ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﮔﻮﻧﻪ، ﻣﻮﺭﺩ
ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺗﻮ ﻧﯿﺰ ﺑﺎﺷﺪ.
ﻣﺨﻮﺍﻩ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺩﻭ، ﯾﮏ ﺁﻭﺍﺯ ﺭﺍ ﺑﭙﺴﻨﺪﯾﻢ.
ﯾﮏ ﺳﺎﺯ ﺭﺍ، ﯾﮏ ﮐﺘﺎﺏ ﺭﺍ، ﯾﮏ ﻃﻌﻢ ﺭﺍ، ﯾﮏ ﺭﻧﮓ ﺭﺍ
ﻭ ﯾﮏ ﺷﯿﻮﻩ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﺮﺩﻥ ﺭﺍ.
ﻣﺨﻮﺍﻩ ﮐﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﻤﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﺪ، ﺳﻠﯿﻘﻪ ﻣﺎﻥ ﯾﮑﯽ، ﻭ
ﺭﻭﯾﺎﻫﺎﻣﺎﻥ ﯾﮑﯽ.
ﻫﻢ ﺳﻔﺮ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﻫﻢ ﻫﺪﻑ ﺑﻮﺩﻥ، ﺍﺑﺪﺍ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﺷﺒﯿﻪ
ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﺷﺒﯿﻪ ﺷﺪﻥ ﻧﯿﺴﺖ.
ﻭ ﺷﺒﯿﻪ ﺷﺪﻥ، ﺩﺍﻝ ﺑﺮ ﮐﻤﺎﻝ ﻧﯿﺴﺖ . ﺑﻠﮑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺗﻮﻗﻒ
ﺍﺳﺖ.
ﻋﺰﯾﺰ ﻣﻦ !
ﺩﻭ ﻧﻔﺮ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﻧﺪ، ﻭ ﻋﺸﻖ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻭﺣﺪﺗﯽ
ﻋﺎﻃﻔﯽ ﺭﺳﺎﻧﺪﻩ ﺍﺳﺖ؛
ﻭﺍﺟﺐ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺩﻭ ﺻﺪﺍﯼ ﮐﺒﮏ، ﺩﺭﺧﺖ ﻧﺎﺭﻭﻥ،
ﺣﺠﺎﺏ ﺑﺮﻓﯽ ﻗﻠﻪ ﯼ ﻋﻠﻢ ﮐﻮﻩ، ﺭﻧﮓ ﺳﺮﺥ ﻭ ﺑﺸﻘﺎﺏ
ﺳﻔﺎﻟﯽ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.
ﺍﮔﺮ ﭼﻨﯿﻦ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﺎﯾﺪ، ﺑﺎﯾﺪ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﯾﺎ ﻋﺎﺷﻖ
ﺯﺍﺋﺪ ﺍﺳﺖ ﯾﺎ ﻣﻌﺸﻮﻕ.
ﻭ ﯾﮑﯽ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ.
ﻋﺸﻖ، ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺧﻮﺍﻫﯽ ﻫﺎ ﻭ ﺧﻮﺩ ﭘﺮﺳﺘﯽ ﻫﺎ ﮔﺬﺷﺘﻦ
ﺍﺳﺖ.
ﺍﻣﺎ، ﺍﯾﻦ ﺳﺨﻦ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎﯼ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪﻥ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﯼ
ﻧﯿﺴﺖ.
ﻣﻦ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺯﻣﯿﻨﯽ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﻢ، ﮐﻪ ﺍﺭﺯﺵ ﺁﻥ ﺩﺭ
“ ﺣﻀﻮﺭ ” ﺍﺳﺖ،
ﻧﻪ ﺩﺭ ﻣﺤﻮ ﻭ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﺷﺪﻥ ﯾﮑﯽ ﺩﺭ ﺩﯾﮕﺮﯼ.
ﻋﺰﯾﺰ ﻣﻦ !
ﺍﮔﺮ ﺯﺍﻭﯾﻪ ﺩﯾﺪﻣﺎﻥ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﯾﮑﯽ ﻧﯿﺴﺖ، ﺑﮕﺬﺍﺭ
ﯾﮑﯽ ﻧﺒﺎﺷﺪ.
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﻭﺣﺪﺕ ﻣﺴﺘﻘﻞ ﺑﺎﺷﯿﻢ.
ﺑﺨﻮﺍﻩ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﯾﮑﯽ ﺑﻮﺩﻥ، ﯾﮑﯽ ﻧﺒﺎﺷﯿﻢ.
ﺑﺨﻮﺍﻩ ﮐﻪ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﮐﺎﻣﻞ ﮐﻨﯿﻢ، ﻧﻪ ﻧﺎﭘﺪﯾﺪ.
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺻﺒﻮﺭﺍﻧﻪ ﻭ ﻣﻬﺮﻣﻨﺪﺍﻧﻪ، ﺩﺭﺑﺎﺏ ﻫﺮ ﭼﯿﺰ ﮐﻪ
ﻣﻮﺭﺩ ﺍﺧﺘﻼﻑ ﻣﺎﺳﺖ، ﺑﺤﺚ ﮐﻨﯿﻢ.
ﺍﻣﺎ ﻧﺨﻮﺍﻫﯿﻢ ﮐﻪ ﺑﺤﺚ، ﻣﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﻘﻄﻪ ﯼ ﻣﻄﻠﻘﺎ
ﻭﺍﺣﺪﯼ ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ.
ﺑﺤﺚ، ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﺩﺭﺍﮎ ﻣﺘﻘﺎﺑﻞ ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ، ﻧﻪ ﻓﻨﺎﯼ
ﻣﺘﻘﺎﺑﻞ.
ﺍﯾﻨﺠﺎ، ﺳﺨﻦ ﺍﺯ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﻋﺎﺭﻑ ﺑﺎ ﺧﺪﺍﯼ ﻋﺎﺭﻑ ﺩﺭ
ﻣﯿﺎﻥ ﻧﯿﺴﺖ.
ﺳﺨﻦ ﺍﺯ ﺫﺭﻩ ﺫﺭﻩ ﯼ ﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﻫﺎ ﻭ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﻫﺎﯼ
ﻋﯿﻨﯽ ﻭ ﺟﺎﺭﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﺴﺖ.
ﺑﯿﺎ ﺑﺤﺚ ﮐﻨﯿﻢ.
ﺑﯿﺎ ﻣﻌﻠﻮﻣﺎﺗﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺗﺎﺧﺖ ﺑﺰﻧﯿﻢ.
ﺑﯿﺎ ﮐﻠﻨﺠﺎﺭ ﺑﺮﻭﯾﻢ.
ﺍﻣﺎ ﺳﺮﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺨﻮﺍﻫﯿﻢ ﮐﻪ ﻏﻠﺒﻪ ﮐﻨﯿﻢ.
ﺑﯿﺎ ﺣﺘﯽ ﺍﺧﺘﻼﻓﻬﺎﯼ ﺍﺳﺎﺳﯽ ﻭ ﺍﺻﻮﻟﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺎﻥ ﺭﺍ،
ﺩﺭ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﻫﺎ، ﺗﺎ ﺁﻧﺠﺎ ﮐﻪ ﺣﺲ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ
ﺩﻭﮔﺎﻧﮕﯽ، ﺷﻮﺭ ﻭ ﺣﺎﻝ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﯽ ﺑﺨﺸﺪ،
ﻧﻪ ﭘﮋﻣﺮﺩﮔﯽ ﻭ ﺍﻓﺴﺮﺩﮔﯽ ﻭ ﻣﺮﮒ، … ﺣﻔﻆ ﮐﻨﯿﻢ
ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮ، ﺣﻖ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺩﺭ ﺑﺮﺍبر ﻫﻢ ﻗﺪ ﻋﻠﻢ ﮐﻨﯿﻢ.
ﻭ ﺣﻖ ﺩﺍﺭﯾﻢ، ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﻭ ﻋﻘﺎﯾﺪ ﻫﻢ ﺭﺍ
ﻧﭙﺬﯾﺮﯾﻢ، ﺑﯽ ﺁﻧﮑﻪ ﻗﺼﺪ ﺗﺤﻘﯿﺮ ﻫﻢ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ.
ﻋﺰﯾﺰ ﻣﻦ !
ﺑﯿﺎ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺑﺎﺷﯿﻢ ..

سپاس‌گزاری شده توسط: ƊƦЄƛM , RASPINA , Menrva , **sara** , 10:30 , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۹۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا من موندم سرود ما را از روی کره ساختن یا اینکه کره ای ها از ماتقلید کردن
البته نظرم روی مورد اول بیشتره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۳۴۹۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ
سمیه جان سفرنامه ت عالی بود
حیف که قسمت نشده برم شیراز
چیزی که بیشتر برام جالب بود روابط اجتماعیت بود که با بقیه زود اخت میشی، من زیاد تمایلی به صحبت با دیگران توو مسافرت ندارم چون یا دارن ناله میکنن که خسته ن یا دنبال خاستگار برای پسراشونBig Grin بیشترین صحبتم موقع نماز جماعت حرم امام رضا بوده و نارضایتی هاشون از شلوغی حرم و هتل Big Grin
امیدوارم به زودی بتونم شیرازو اصفهانو ببینم

سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y
ارسال: #۲۳۴۹۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
ممنون آوا جان
فکر نمیکردم کسی بخونه اش. خواستم یه بخش هایی اش رو حذف کنم کوتاه بشه. کلش رو حذف کردم.Big Grin
حالا اومدم دوباره کپی اش کنم. به این پست اضافه شد و فاجعه شد یه چیزی تو مایه های طومار Big Grin

در مورد صحبت کردن و اینا هم مشهد که میای نباید توی حرم و صف نماز با کسی صحبت کنی Big Grin چون اکثرشون زائر هستند و قاعدتا حرف از همین شلوغی هاست ولاغیر. برای آشنایی با لهچه مشهدی، فرهنگ و جاهای دیدنی باید با خود مردم مشهد همکلام بشی.

اسم شلوغی اوردی یه چیزی هم داخل پرانتز بگم.
اونایی که مشهد اومدن اگه اتوبوس سوار شده باشند می دونند که خطوط BRT که مخصوص ترمینال تا حرم و بعد اون هست به شدت شلوغه. دیروز سوار اتوبوس بودم. خانمه توی شلوغی گیر کرده بود. به مشهدی ها فحش داد. دلم گرفت. با خودم گفتم. خب مسلمون اولا از کجا میدونی اونی که بهت تنه زده مشهدی بوده. در ثانی برفرض هم که مشهدی بوده باشه. همه که مثل هم نیستند.

مثلا توی همین مشهد آدم هست که کلی از سوئیتش تعریف کرده و همون اول پول دو شب رو از زائر بنده خدا گرفته. وقتی رفته بودند و دیدن که امکاناتش اونی که میگفته نیست. یه شب بیشتر نموندن. میخواستن بقیه پولشون رو پس بگیرند، نمیداده. یه قرون دو زار هم که نبوده. بعد کلی اعصاب خردی صد هزارتومن بندگان خدا رو پس داده بهشون.
و در مقابلش هستند کسانی که منزل جداگانه و خالی دارند و به رایگان در اختیار زائران قرار میدهند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۹۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط A V A.)
نه اتفاقا چون گفته بودی میخوای سفرنامتو بنویسی کامل خوندمش
من ارادت زیادی به مشهدیا و بخصوص امام رضا دارم، حیف نطلبید بیام فردوسیBig Grin
ولی خب اطراف حرم چون بیشتر مسافرن دیدم چقدر اذیت شدن سر سوییت، ولی دید مردم ما شده کلی، همه رو مثل هم میدونن، نمیشه به راحتی هم دیدشونو عوض کرد متاسفانه
قبلا طرح زوجو فرد نبود، عید دوسال پیش خیلی خیلی اذیت شدیم سر این مورد، تاکسی گرفتیم، جناب راننده از هزاران تا کوچه ی پیچ در پیچ مارو برد، و دقیقا ۱۰ متر جلوتر از خیابونی که سوار شدیم پیاده کرد، و فکر میکرد دفعه اول اومدیم مشهد و بلد نیستیم خبر نداشت من با کوچه کوچه ی اونجا خاطره دارم، خیلی سعی کردم هیچی نگم، پدرمم در اینجور مواقع میگه عیب نداره اعصابتو خورد نکن، پول واقعا زیادی هم گرفت، آدم این چیزارو که میبینه از اون محیط زده میشه ناخودآگاه، امیدوارم اینجور ادمها به خودشون بیان و دید بقیه رو خراب نکنن، ولی در کنارش راننده ی خیلی خوبی هم دیدیم که وقتی پدرم حالش بد شد مارو برد بیمارستان و تا اخرش که پدرم ازمایشاشو بده وایساد و پول زیادی هم نگرفت خیلی هم خوش برخورد بود، شمارشم داد که باز مشکلی پیش اومد بهش زنگ بزنیم بیاد Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۹۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۲ ب.ظ، توسط vesta.)
و باز هم آوای خوش باران...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۹۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  و باز هم آوای خوش باران...
و باز هم خوابیدن ما...
نمیدونم چرا خوابیدن تو روز بارونی اینقدر لذت بخشهBig GrinBig Grin

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , NP-Cσмρℓєтє , vesta , **sara** , Maleficent
ارسال: #۲۳۴۹۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ ب.ظ
نمیدونم چرا هر بارونی که میاد میترسم این اخرین بارونی باشه که میبینم و نکنه از دستش بدم :| فوبیای ندیدن مجدد بارون پیدا کردم :|

سپاس‌گزاری شده توسط: kora , vesta
ارسال: #۲۳۵۰۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط samane .gh.)
عشق آن نیست

که هر دو به هم خیره شویم !

عشق آن است

که هر دو به یک جهت نگاه کنیم ....

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidManesht2012 , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۵۰۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط samane .gh.)
دختران تهرانی به یاد زن سرخپوش میدان فردوسی دور هم جمع شدند!
دختری زیبا معروف به یاقوت که ۳۰ سال در میدان فردوسی تهران منتظر معشوق خود بود !!!! اسطوره ی عشق ایران
..
تصویر دخترانی که با پوشیدن لباس قرمز به او ادای احترام کردن
میدان فردوسی به ساعت پنج عصر، میعادگاه دختران و زنانی بود که برای بازخوانی یک پرونده عاشقانه با لباس‌های یکدست سرخ، دور یکدیگر جمع شده بودند. در جهت جغرافیایی شمال شرقی میدان فردوسی، تا چشم کار می‌کرد. دختران سرخپوشی را می‌شد دید که در پرفورمنس «بانوی سرخپوش» - برآمده از یک حرکت خودجوش اجتماعی – حاضر بودند.
..
در قسمت آخر این پرفورمنس نزدیک به ۵۰ دختر سرخپوش دور تا دور میدان فردوسی را قرق کرده بودند تا با اجرای نهایی این پرفورمنس یاد و خاطره «یاقوت» را زنده نگه دارند. خیلی‌ها که از ماجرای پیش‌آمده در میدان فردوسی تهران که در پنجشنبه گذشته رخ داد، مطلع نبودند
..
اما نه! همه عاشق بودند و قصد آن داشتند یاد زنی را زنده کنند که روزی روزگاری نماد عشق و عشاق تهران بود که شاید هنوز هم هست و خواهد بود. «یاقوت» نام زنی بود که همواره با لباسی سرخ به امید ملاقات با معشوق در میدان فردوسی حاضر بود و آن‌گونه که روایت می‌شود، در سال‌های ۶۲-۶۱ برای آخرین بار در این میدان دیده شده است.

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , shayesteNEY , Aurora , soheila-zd , sanaz777 , tabassomesayna , ماه و خورشید , MajidManesht2012 , Menrva , A V A , kazhal@ , kora , sa_ra , viase , Ms. Saba , Behzad TP , Bahar_HS , مهندس جینیس , mhd3
ارسال: #۲۳۵۰۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
اپراتور خانم با صدای خوب
به یک همکار مجرد خانم با صدای خوب جهت اپراتوری در یک فروشگاه پروتئینی نیازمندیم
تلفن تماس: *************
UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
به نظرتون استدیو دارن یا گوشت و سوسیس میخان به ملت بفروشن ؟
اپراتور برای فروش سوسیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Undecided

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۵۰۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  حرکت اشتباهی هست به نظر من !
لحاظ می‌کنیم Big Grin

(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  بعضی اوقات فکر میکنم آدم که خیلی راحت عاشق میشه و گاهی اوقات برای عشقش دست به هرکاری میزنه و یا مثل این خانم ۳۰ سال منتظر معشوقش میمونه پس چرا عاشق خدا شدن اینقدر سخته؟؟
و چرا آدم های عاشق خدا کمند؟؟
چرا؟؟
شما ببخشید، خبط کردیم، این مورد رو هم لحاظ می‌کنیم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Pure Liveliness
ارسال: #۲۳۵۰۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ق.ظ
صبح جمعه رو با سردرد شروع کنی! چه وضعشه!

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , soheila-zd
ارسال: #۲۳۵۰۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ق.ظ، توسط samane .gh.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  دختران تهرانی به یاد زن سرخپوش میدان فردوسی دور هم جمع شدند!
دختری زیبا معروف به یاقوت که ۳۰ سال در میدان فردوسی تهران منتظر معشوق خود بود !!!! اسطوره ی عشق ایران
..
تصویر دخترانی که با پوشیدن لباس قرمز به او ادای احترام کردن
میدان فردوسی به ساعت پنج عصر، میعادگاه دختران و زنانی بود که برای بازخوانی یک پرونده عاشقانه با لباس‌های یکدست سرخ، دور یکدیگر جمع شده بودند. در جهت جغرافیایی شمال شرقی میدان فردوسی، تا چشم کار می‌کرد. دختران سرخپوشی را می‌شد دید که در پرفورمنس «بانوی سرخپوش» - برآمده از یک حرکت خودجوش اجتماعی – حاضر بودند.
..
در قسمت آخر این پرفورمنس نزدیک به ۵۰ دختر سرخپوش دور تا دور میدان فردوسی را قرق کرده بودند تا با اجرای نهایی این پرفورمنس یاد و خاطره «یاقوت» را زنده نگه دارند. خیلی‌ها که از ماجرای پیش‌آمده در میدان فردوسی تهران که در پنجشنبه گذشته رخ داد، مطلع نبودند
..
اما نه! همه عاشق بودند و قصد آن داشتند یاد زنی را زنده کنند که روزی روزگاری نماد عشق و عشاق تهران بود که شاید هنوز هم هست و خواهد بود. «یاقوت» نام زنی بود که همواره با لباسی سرخ به امید ملاقات با معشوق در میدان فردوسی حاضر بود و آن‌گونه که روایت می‌شود، در سال‌های ۶۲-۶۱ برای آخرین بار در این میدان دیده شده است.
بعضی اوقات فکر میکنم آدم که خیلی راحت عاشق میشه و گاهی اوقات برای عشقش دست به هرکاری میزنه و یا مثل این خانم ۳۰ سال منتظر معشوقش میمونه پس چرا عاشق خدا شدن اینقدر سخته؟؟
و چرا آدم های عاشق خدا کمند؟؟
چرا؟؟

اولا : آدم معمولا به همین راحتی عاشق نمیشه .من واقعا نمیدونم تعریف شما از عشق چی هست که میگید آدم میتونه خیلی راحت عاشق بشه
ثانیا : شما از کجا میدونید که این خانم عاشق خدا نبوده ؟

(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  اگه واقعی باشه چه صبری داشته.
حرکت اشتباهی هست به نظر من !

حرکت اشتباهی نیست . چون این خانم نسبت به عشقش تعهد داره و تعهد یکی از پایه های عشق هست که اگه تعهد نباشه اصلا عشقی در کار نیست ...

سپاس‌گزاری شده توسط: MajidManesht2012 , tabassomesayna , Menrva , A V A , sa_ra , ماه و خورشید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۸۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۶۱,۱۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۷۵۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۵,۸۰۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۶۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۴۰۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۴۱۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۸۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۶۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۸۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close