زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۳۹۶
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ ب.ظ
A=B
B=2D
D=42A
A====??????
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۳۹۷
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یه دوقلو رتبه های ۵ و ۶ تجربی رو اوردن.
چقدر خوبه Smile
رحمان و رحیم ؟

یا سارا ونیکا

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , messi1991 , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , tabassomesayna
ارسال: #۲۲۳۹۸
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چقدر دلم تنگ این روزا.کاش نبودن این روزا.کاش زندگی یه پاک کن داشت.کاش...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Parisa-SH
ارسال: #۲۲۳۹۹
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  ++ به من گفتن یه داستان کوتاه برای گروه سنی ۷ الی ۱۰ سال بنویس, موضوع ندارم, حوصله هم ندارم, وقت هم ندارم, Big Grin , دوستان یاری کنید موضوع رو بدید لااقل Big Grin
باید بیای داستانی که ساختی رو واسه ما هم بگی Cool
پس نمیام Big Grin Big Grin Tongue
یوهوووووووووووووووو فراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررررررررررررررررررررررررر​ررر Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۲۴۰۰
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  پس نمیام Big Grin Big Grin Tongue
یوهوووووووووووووووو فراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررررررررررررررررررررررررر​​ررر Big Grin
چند تا از مدیرای اینجا منو میشناسنااا، میدم بن ات کنن Big GrinTongue
+هوای اینجام از عصر بارونیه، اصلا تابستونی نیست..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۴۰۱
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ
داداش من کنکور تجربی داده ، تقریبا از سه سالگی براش زحمت کشیده

اگه رتبش زیر ۲۰۰ بیاد ، یه شیرینی اساسی میدم به بچه های مانشت
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , kora , diligent , so@ , vesta , RASPINA
ارسال: #۲۲۴۰۲
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  از وقتی ویدعو های امروزه فروریختن اپارتمان های روستای سواد کوه رو دیدم، دیگه نمیتونم برای بارونی که کلی براش ذوق کردیم خوشحال باشم....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خیلی خیلی دردناک و وحشتناک بود، منم تو اخبار دیدم

یکی خوشحال از بارون و یکی...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , tabassomesayna
ارسال: #۲۲۴۰۳
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
اینقدر بدم میاد از آدمایی که عین میمون یه تیکه کد رو کپی پیست میکنن از یه جای دیگه و هیچ زحمتی هم به خودشون نمیدن یکمی اونو به سلیقه ی خودشون تغییر بدن !!! مثلا توی اون مقاله طرف اومده StructureMap استفاده کرده، دیگه این بابا هم عمرا بره سمت Ninject , Autofac و تا آخر عمرش از همون تیکه کد که کپی کرده توی پروژه هاش استفاده میکنه.
------------------------------------------------------------------------------------

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۲۴۰۴
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینقدر بدم میاد از آدمایی که عین میمون یه تیکه کد رو کپی پیست میکنن از یه جای دیگه و هیچ زحمتی هم به خودشون نمیدن یکمی اونو به سلیقه ی خودشون تغییر بدن !!! مثلا توی اون مقاله طرف اومده StructureMap استفاده کرده، دیگه این بابا هم عمرا بره سمت Ninject , Autofac و تا آخر عمرش از همون تیکه کد که کپی کرده توی پروژه هاش استفاده میکنه.
------------------------------------------------------------------------------------

گفتی میمون....... اخ میمون زیاد داریم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۲۴۰۵
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  داداش من کنکور تجربی داده ، تقریبا از سه سالگی براش زحمت کشیده

اگه رتبش زیر ۲۰۰ بیاد ، یه شیرینی اساسی میدم به بچه های مانشت
یادش بخیر انگار همین دیروز بود دلواپس خواهر کوچکترم بودم
دوسال کنکورش همراهش بودم و یه وقتایی دوستاش حسودی شون میشد می گفتند که کاش ما هم یه خواهری مثل راسپینا داشتیم،
چه قدر برنامه ریزی کردیم با هم.....

آخی... جه زود گذشت این ۳ سال .یه سال دیگه خانم معلم ما باید بره سرکلاساش

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , kora , d_felfelak
ارسال: #۲۲۴۰۶
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ق.ظ
برنامه امشب رامبد فوق العاده است
ارسال: #۲۲۴۰۷
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۵ ق.ظ
اعلام خبرهای کنکور لحظه به لحظه از خبرگزاری الهام نیوز:

سنجش گفته بود ۶ عصر، ۶ صبح رفتیم نتیجه رو دیدیم ، حالا اگه ارشد بود نگه میداشت واسه ۱۱ شب

داداشم شده ۵۰۳ ، با این حال پزشکی تهران رو نمیرسونه،

به بچه میگم بیا برو همین تبریز پزشکی بخونین ، خداروشکر کن، میگه نه من تهران میخام

یکی نیست بگه عزیزم بچسب رتبتو ، نمون واسه سال بعد ، با این اوضاع سنجش معلوم نیست واسه سال بعد چه تغییراتی بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , so@ , پوونه , Bahar_HS , arefeh.hp , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , kora , Pure Liveliness , IT.girll , Parisa-SH , d_felfelak
ارسال: #۲۲۴۰۸
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط پوونه.)
دیروز وقتی ۱۰ نفر اول کشور اعلام شد خواهرم بدجوری گریه کرد
صبح یکی از معلم هاش اس زده که نتایج اومده برو نگاه کن
رفته نگاه کرده یه جیـــــــــــــغ زده و گریه و زاری. گفتم یا خدا نکنه رتبه اش یه طوری شده که اینطوری گریه میکنه؟
رفتم تو اتاقش کارنامه اش رو دیدم خانوم شده رتبه ۵ منطقه و رتبه ۱۱ کشوری : ))))))))))))))))
گریه اش هم واسه این بود اگه فقط یه سوال ریاضی رو که سهوا اشتباه جواب داده درست جواب میداد الان رتبه ۶ کشور بود تو تی وی هم نشونش میدادن!!
آخه مرگ من ببینید عمق ناراحتی من و خواهرم رو .. من برم اسید بخورم با وجود رتبه ارشدی که آوردم کماکان نیشم بازه : ))))))))))))))))))

وااااااای چه خوشحالیم همه تو خونه .. خدایا شکرت این بچه لیاقتش رو داشت و نتیجه چند سال حبس کردن خودشو تو اتاقش و درس خوندن رو دید.
خدا رو شکر که خواهرم شریف قبوله حتما.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara** , so@ , afrooz-OMD , messi1991 , Bahar_HS , arefeh.hp , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , diligent , kora , Pure Liveliness , tohidi4503 , tabassomesayna , shayesteNEY , eng.ma30 , IT.girll , Parisa-SH , d_felfelak
ارسال: #۲۲۴۰۹
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دیروز وقتی ۱۰ نفر اول کشور اعلام شد خواهرم بدجوری گریه کرد
رفته نگاه کرده یه جیـــــــــــــغ زده و گریه و زاری. گفتم یا خدا نکنه سه رقمی شده داره اینطوری گریه میکنه؟
رفتم تو اتاقش کارنامه اش رو دیدم خانوم شده رتبه ۵ منطقه و رتبه ۱۱ کشوری : ))))))))))))))))
گریه اش هم واسه این بود اگه فقط یه سوال ریاضی رو که سهوا اشتباه جواب داده درست جواب میداد الان رتبه ۶ کشور بود تو تی وی هم نشونش میدادن!!
آخه مرگ من ببینید عمق ناراحتی من و خواهرم رو .. من برم اسید بخورم با وجود رتبه ارشدی که آوردم کماکان نیشم بازه : ))))))))))))))))))

تبریک میگم هم به شما هم به خواهرتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۴۱۰
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ق.ظ)kader نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دیروز وقتی ۱۰ نفر اول کشور اعلام شد خواهرم بدجوری گریه کرد
رفته نگاه کرده یه جیـــــــــــــغ زده و گریه و زاری. گفتم یا خدا نکنه سه رقمی شده داره اینطوری گریه میکنه؟

تبریک میگم هم به شما هم به خواهرتون
خیلی خیلی مرسی عزیزم.

رتبه داداش شما رو هم من به شما تبریک میگم. ایشالا همیشه موفق باشن.

(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ق.ظ)kader نوشته شده توسط:  به بچه میگم بیا برو همین تبریز پزشکی بخونین ، خداروشکر کن، میگه نه من تهران میخام

یکی نیست بگه عزیزم بچسب رتبتو ، نمون واسه سال بعد ، با این اوضاع سنجش معلوم نیست واسه سال بعد چه تغییراتی بده

راستی کدر نذار این اشتباه رو بکنه
خود من نمونه بارز این اشتباهم!
سال دوم معلوم نیست چه اتفاقی واسه آدم میفته. ریسک بزرگیه که اگه اون ریسک سرانجام خوشی نداشته باشه فقط یه عمر پشیمونی و حسرت داره.
۵۰۰ تجربی که بد نیست.. یعنی خیلی خوبه با اون رقابت شدیدی که تو رشته تجربی هست این نتیجه عالیه.. و پزشکی تبریز هم که بد نیس.. علوم پزشکی تبریز آرزوی خیلی هاست و بعد تهران بهترین دانشگاه علوم پزشکی کشوره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader , Bahar_HS , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close