زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۱۶۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ق.ظ
پس بذارید لپ تاپ هم راحت باشه بی زبون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۲۱۱۶۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
لپ تاپم خیلی آقاس خیلی. تا حالا مشکلی نداشته. فعلا باید با الکل جای چسبا رو از دکمه هاش پاک کنم که پنبه هم تموم کردیمDodgy

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۱۱۶۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ ق.ظ
آخرین باری که به یه نفر قول دادم یه کاری براش بکنم و بعدش به غلط کردن نیفتادم یادم نمیاد :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , bluebaran , **sara** , RASPINA
ارسال: #۲۱۱۶۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
تجاوز ۶ نفر به یک کودک کار آخر پَستی هست اما از اون پست‌تر "عادت کردن" ما به شنیدن این اخبار هست، نهایتاً سری تکون میدیم و اگر صبح این خبر رو شنیدیم تا عصر یا نهایتاً تا شب فراموش می‌کنیم. در هندوستان یک اتفاق مشابه افتاده بود که کل کشور یک میلیارد و دویست میلیون نفری که هزار دین و مذهب و قوم مختلف داره مدت‌ها دچار بحران و شورش شد. تونس به خاطر اینکه یه نفر خودش رو آتیش زد انقلاب شد ولی اینجا توو یه ماه گذشته حداقل خبر آتش زدن دو نفر رو خودم خوندم.
فقط همین نیست. افغانستانی که از همه لحاظ از ایران فعلاً عقب‌تر هست و نصف ایالت‌هاش بین القاعده و طالبان و اخیراً داعش تقسیم شده هست، در تیم ملی زنانش هر کسی حق داره با حجاب یا بدون حجاب حاضر بشه ولی اینجا بیش از نصف جمعیت کشور به خاطر تحجر و بی‌سوادی مشتی ابله حتی حق حضور در ورزشگاه رو ندارند، انگار اسلام با نگاه کردن به آبشار زدن والیبالیست‌ها به خطر می‌افته. البته به همون اندازه که این گروه حاضر نمیشن صداشون رو به خاطر دقاع از حقشون بالا ببرند هم تلخ هست. البته حرف هم نمیشه زد، فوری شهدا رو میکوبند توو سرمون که اینا نرفتند شهید بشن که شما بری صدات رو واسه یه والیبال ببری بالا. آره عزیز ولی خب اینا نرفتند که با دست بسته زنده به گور بشن و شما با دست باز با رفقات بیت‌المال رو چپاول کنی و مثل حاتم طایی بذل و بخشش کنی و مملکت رو پنجاه سال به عقب بندازی، بعد مثل طشت از بام افتاده دوباره پیدات بشه.
باز ماه رمضون شده و آمار دزدی و فحشا یه مقدار اومد پایین. اولین نتیجه‌ی مستقیم اینه که دزدها و ... هم از بطن همین جمعیت مسلمون هست. خب این چه جور مسلمونی‌ای هست. چی شد که اینطوری شدیم رو نمیدونم (البته چرا، میدونم). جامعه مثل اتوبوسی شده که ترمز بریده. بالاخره به ته دره سقوط میکنه. عوض کردن راننده یا کمک راننده هم چیزی جز خوش‌خیالی خام نیست. قبلاً من کتاب‌خون نبودم ولی الان به مجلات و دست‌نوشته‌های ده پونزده سال پیش که رجوع میکنم همه‌ی جامعه‌شناسا (که الان از بیکاری دارن فلافل میفروشن یا انداختنشون گوشه‌ی زندون) داشتند داد میزدند جامعه داره به سمت فحشا پیش میره. فحشا فقط خراب بودن نیست، هر سقوط اخلاقی خودش یه نوع فحشا هست. بعد جناب نماینده‌ی مجلس امروز گفته که اینطوری پیش بره جامعه به سمت سقوط اخلاقی پیش میره. صحتِ خواب عزیز!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Farzamm , bluebaran , nlp@2015 , Milestone , Aurora , hatame , Hamid_0311 , diligent , Bahar_HS , tabassomesayna , shayesteNEY , fatemesoleimani , yas70 , sabafarhadi , kingmax , so@ , IT.girll , rz.gh , zahra 67 , Behzad TP , eng_majid , sanaz777 , maryam.raz , emahii , emahii
ارسال: #۲۱۱۷۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ق.ظ
مرسی از همه برای راهنمایی ترک چایی من Smile
همشون رو تست میکنم ان شا الله موفق خواهم شد Smile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۲۱۱۷۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ
جناب بارسا نابود شدم رسماSmile) اخه به ادم در حال ترک میان از خواص موادش بگن؟Smile)

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۱۱۷۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ
با قسمت جذب اهنش مشکل دارم، چای کاملا جلوی جذب اهنو میگیره، معمولا نیم ساعت بعد غذا نباید چای خورد اما من بلافاصله که اخرین لقمه غذا رو قورت میدم چایی میخورم بجای ابSmile) تصور کنین مهمونی رفتن برای من چقدر سخته Big Grin

ارسال: #۲۱۱۷۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ
دیروز امتحان داشتم ... یادم رفته بود نرفتم
کسی می دونه میزارن تابستون ۲ تا درس ۳ واحدی و کار آموزیو بردارم ؟ لطفا بگین اوضاعم خیلی نا فرمه
اون از اتفاقات دیروز بعدشم که فهمیدم امتحانم داشتمو نرفتم ...

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۲۱۱۷۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ب.ظ
بر خاک من بنویسید
« او ندانست
هرگز نخواست که بداند»
من هر گز نخواستم بدانم
فقط زیستن آب را تماشا کردم
و سکون خاک را
من آنچه را اندیشیدم
رها کردم
بیژن جلالی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰
ارسال: #۲۱۱۷۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  دیروز امتحان داشتم ... یادم رفته بود نرفتم
کسی می دونه میزارن تابستون ۲ تا درس ۳ واحدی و کار آموزیو بردارم ؟ لطفا بگین اوضاعم خیلی نا فرمه

فکر کنم چون ترم اخر هستین بشه
ارسال: #۲۱۱۷۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  آخرین باری که به یه نفر قول دادم یه کاری براش بکنم و بعدش به غلط کردن نیفتادم یادم نمیاد :|
SmileSmileSmile دقیقا منم یادم نمیاد.
ارسال: #۲۱۱۷۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  دیروز امتحان داشتم ... یادم رفته بود نرفتم

فکر کنم چون ترم اخر هستین بشه
امیدوارم ... منتظرم شنبه شه برم آموزش ببینم چی میگن ...

سپاس‌گزاری شده توسط: barabox
ارسال: #۲۱۱۷۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ
Densike
کدوم دانشگاه درس میخونین؟
من دانشگاه ازادم و از این ترم بخشنامه دادن کسانی که ترم اخرن ۱۲ واحد میتونن بگیرن

ارسال: #۲۱۱۷۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۱ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  تجاوز ۶ نفر به یک کودک کار آخر پَستی هست اما از اون پست‌تر "عادت کردن" ما به شنیدن این اخبار هست، نهایتاً سری تکون میدیم و اگر صبح این خبر رو شنیدیم تا عصر یا نهایتاً تا شب فراموش می‌کنیم. در هندوستان یک اتفاق مشابه افتاده بود که کل کشور یک میلیارد و دویست میلیون نفری که هزار دین و مذهب و قوم مختلف داره مدت‌ها دچار بحران و شورش شد. تونس به خاطر اینکه یه نفر خودش رو آتیش زد انقلاب شد ولی اینجا توو یه ماه گذشته حداقل خبر آتش زدن دو نفر رو خودم خوندم.
فقط همین نیست. افغانستانی که از همه لحاظ از ایران فعلاً عقب‌تر هست و نصف ایالت‌هاش بین القاعده و طالبان و اخیراً داعش تقسیم شده هست، در تیم ملی زنانش هر کسی حق داره با حجاب یا بدون حجاب حاضر بشه ولی اینجا بیش از نصف جمعیت کشور به خاطر تحجر و بی‌سوادی مشتی ابله حتی حق حضور در ورزشگاه رو ندارند، انگار اسلام با نگاه کردن به آبشار زدن والیبالیست‌ها به خطر می‌افته. البته به همون اندازه که این گروه حاضر نمیشن صداشون رو به خاطر دقاع از حقشون بالا ببرند هم تلخ هست. البته حرف هم نمیشه زد، فوری شهدا رو میکوبند توو سرمون که اینا نرفتند شهید بشن که شما بری صدات رو واسه یه والیبال ببری بالا. آره عزیز ولی خب اینا نرفتند که با دست بسته زنده به گور بشن و شما با دست باز با رفقات بیت‌المال رو چپاول کنی و مثل حاتم طایی بذل و بخشش کنی و مملکت رو پنجاه سال به عقب بندازی، بعد مثل طشت از بام افتاده دوباره پیدات بشه.
باز ماه رمضون شده و آمار دزدی و فحشا یه مقدار اومد پایین. اولین نتیجه‌ی مستقیم اینه که دزدها و ... هم از بطن همین جمعیت مسلمون هست. خب این چه جور مسلمونی‌ای هست. چی شد که اینطوری شدیم رو نمیدونم (البته چرا، میدونم). جامعه مثل اتوبوسی شده که ترمز بریده. بالاخره به ته دره سقوط میکنه. عوض کردن راننده یا کمک راننده هم چیزی جز خوش‌خیالی خام نیست. قبلاً من کتاب‌خون نبودم ولی الان به مجلات و دست‌نوشته‌های ده پونزده سال پیش که رجوع میکنم همه‌ی جامعه‌شناسا (که الان از بیکاری دارن فلافل میفروشن یا انداختنشون گوشه‌ی زندون) داشتند داد میزدند جامعه داره به سمت فحشا پیش میره. فحشا فقط خراب بودن نیست، هر سقوط اخلاقی خودش یه نوع فحشا هست. بعد جناب نماینده‌ی مجلس امروز گفته که اینطوری پیش بره جامعه به سمت سقوط اخلاقی پیش میره. صحتِ خواب عزیز!
چه عجب یکی یه حرف درست درمون زد.
در اینکه جامعه ترمز بریده وبه فحشا کشیده شکی نیست. با یه از صبح تا عصر بیرون رفتن تو خود همین تهران میشه راحت حس کرد. روزی نیست که برم دانشگاه سوار مترو بشم و بغضم نگیره از دیدن بچه های کار. واقعا ناراحت کننده ست. وقتی خودم دانشجوم از بابام پول میگیرم واسه رفت و آمد چطور میتونم کمک کنم؟!
از امنیتی که تو تاکسی ها نیست و راه رفتن تو خیابون نگم که بیشتر عصبی میشم. تا میای سرت رو بالا کنی با آرامش راه بری حتما یه آدم کج و کوله هست که بیاد زل بزنه روزتو خراب کنه. تو تاکسی هم چقد باید زبل باشی و دقت کنی که راننده عوضی نباشه و یا جای بدی نشینی مسافرا اذیت کنن.
نمیدونم واقعا دخترای دیگه حس نمیکنن این محدودیت ها رو Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , tabassomesayna , Aurora , so@ , diligent , kingmax , zahra 67 , kora , hatame , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۱۸۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
کسی اگه تو آموزش دانشگاهی آشنا داره بپرسه برام خیلی ممنون میشم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close