زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۲۴۶
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
معتاد شدم،به مانشت و مخصوصا این صفخه،.......روزی چند بار میام اینجا،.......منتظرم،چی،کی،نمی دونم.....
خدایا!این دلتنگی را درمان کن!آمین.

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , vesta , barca , alim93 , sahar salehi , so@ , Riemann , RASPINA , blackhalo1989 , tabassomesayna , NP-Cσмρℓєтє , mcse2010 , diligent , shayesteNEY , mohaddeseh70 , Nesyan , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۲۴۷
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  اینقدربارون بارون کردید تا دلم گرفت...........

من وقتی بارونم یاد حالم خیلی خوبه میشه
اینجا که هوا پراز ریز گرد شده و به شدت باد میاد.همش نگران این کارگرای ساختمونی ام که روبرو خونمون خونه میسازنن.
رفتن روارتفاع اونم تو این باد
خدا را شکر اینجا یه بارون حسابی شروع شده بارون بهاری........

البته کارگرا هنوز مشغول کار هستند
واقعا آدم باید قدر پدرای زحمت کش را بدونه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora , so@ , sahar salehi , alirezaei
ارسال: #۱۶۲۴۸
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ
بزن بارون...بزن بارون که صحرالاله گونست
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , vesta , so@ , alirezaei , alim93
ارسال: #۱۶۲۴۹
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  معتاد شدم،به مانشت و مخصوصا این صفخه،.......روزی چند بار میام اینجا،.......منتظرم،چی،کی،نمی دونم.....
منتظر یه تغییر بزرگ، تغییری که شرایط فعلی رو عوض کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , vesta , **sara** , Bahar_HS , Nesyan , tabassomesayna
ارسال: #۱۶۲۵۰
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط vesta.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  معتاد شدم،به مانشت و مخصوصا این صفخه،.......روزی چند بار میام اینجا،.......منتظرم،چی،کی،نمی دونم.....
منتظر یه تغییر بزرگ، تغییری که شرایط فعلی رو عوض کنه.
مسخره است شاید، ولی من هم از همه دغدغه های روزانه ام فراری اینجا میشم Sad
منم از جایی که هستم ناراضیم، اذیتم میکنه، این جایی نبود که برای خودم در نظر داشتم. شرایط زندگیم شده انگار بهونه برای درجا زدنم تو این نقطه، نقطه ای که ازش بیزارم...
و یه چیزی، با منتظر بودن هیچی عوض نمیشه، هیچ کس پیدا نمیشه که چیزی رو تغییر بده، فقط و فقط خودمون باید به داد خودمون برسیم، همین و بس ولی چه جوریشو خودم هم نمیدونم... این روزا از فکر کردن و تصمیم گرفتن هم فراریمConfused

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sahar salehi , abji22 , alirezaei , blackhalo1989 , mohaddeseh70 , **sara** , Bahar_HS , Nesyan , happy07 , tabassomesayna , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۲۵۱
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ق.ظ
از هوای دونفره و بارون فقط جمع کردن لباسا از تو بالکن به من رسیده!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , alirezaei , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۲۵۲
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ
یه روز نیومدم برا خودتون تیم تشکیل میدین نامرداAngryAngryAngryAngryAngry
اقاااااااااااااااا منم بازیBlushBlushBlushBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , so@
ارسال: #۱۶۲۵۳
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ
نگا نگا تو رو خدا ، چه کارایی که نمیکنه دختر
بابا انقدر عمر کردی تا حالا نرفتی زیر بارون!!!!!!! به قول بچه ها نصف عمرت بر فناستBig Grin
حالا ما خواستیم یه لطفی در حقت بکنیم، نمیخوای نخواااااااا جانم، قضیه رو چرا جنایی کردی!!!
اینجا زن و بچه هست، خوبیت نداره Big GrinTongue
برو بخواب، آفرین دختر خوبHeart

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۲۵۴
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ
یادش بخیر...
قبلنا شب که میشد ما میخوابیدیمBig GrinBig Grin

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , so@ , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє , Riemann , shayesteNEY , abji22 , happy07 , sahar salehi , rahhil , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۲۵۵
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  شده حرفاتون را نتونید بکسی بگید.؟؟؟؟
حرفای بدی نیست . ولی کسی نیست گوش بده. فقط گوش بده. همینجوری هم ادای گوش کردن دربیاره خوبه.Big GrinTongue
شما بیاین تو تیم ما، ما قول میدیم گوش بدیمShy
بنظرم حداقل یه روز رو باید نشست و به این جمله فکر کرد : " بعضی ها یبوست فکری دارند و اسهال کلامی... "

سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , so@ , Fardad-A , **sara** , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє , tabassomesayna
ارسال: #۱۶۲۵۶
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بنظرم حداقل یه روز رو باید نشست و به این جمله فکر کرد : " بعضی ها یبوست فکری دارند و اسهال کلامی... "
مغز تهی و دهان گشاد. عبارتش مال شعبانعلیه

(۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  شده حرفاتون را نتونید بکسی بگید.؟؟؟؟
حرفای بدی نیست . ولی کسی نیست گوش بده. فقط گوش بده. همینجوری هم ادای گوش کردن دربیاره خوبه.Big GrinTongue
بله. غالبا اینطوریه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , vesta , Fardad-A , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє , tabassomesayna
ارسال: #۱۶۲۵۷
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ
من به شدت آدم توداری هستم و کلا نمیتونم حرف دلمو به کسی بزنم گاهی این اخلاق خوبه گاهی هم بدUndecided
اما خیلی خوبه کسی باشه که فقط گوش بده و حرفی نزنه که از گفتن حرفای خودت پشیمون بشی!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , Fardad-A , **sara** , Bahar_HS , shayesteNEY , tabassomesayna
ارسال: #۱۶۲۵۸
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط vesta.)
(۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تیم؟ تیم ورک؟ تیم چی؟
نکنه مانشت را دسته بندی کردین؟؟؟Smile
خیر
یکی از تیم ها که منم داخل اون تیمم، موافق خیس شدن زیر بارون هست
تیم همسایه امون، دوست ندارن زیر بارون خیس شن

پ.ن: شرمنده فعالیت علمی نمیکنیم، شاید به برکت حضور شما فعالیت علمی هم انجام دادیم زیر بارونSmile

(۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  وستاجونم به من میگی یارگیری نکن بعد پیشنهاد عضویت میدی!!! جلوی چشمای مننننننن:-):-):-)
مدیره مدیر Big GrinTongue
پ.ن: آره راست میگی آفاق این اخلاقم ورزشکاری نبودShy بهتره برم بخوابم، پستهام داره زیادی زیاد میشهBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє , abji22
ارسال: #۱۶۲۵۹
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ق.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تیم؟ تیم ورک؟ تیم چی؟
نکنه مانشت را دسته بندی کردین؟؟؟Smile
خیر
یکی از تیم ها که منم داخل اون تیمم، موافق خیس شدن زیر بارون هست
تیم همسایه امون، دوست ندارن زیر بارون خیس شن
منم نخودی Big Grin Big Grin باباخب دوگروه حال میده
وای امروز اینجا همش بارون بود جنوب به شمال شبیه شده بود Big Grin چقدر به خدا التماس کردم که جنوبو شمال کنه Big Grinولی اساساخدا حرفای منو نشنیده میگیره مثه همون ضرب المثل که میگن حرف بچه صلواته Big Grin حالا من واسه خدا هم بچم دیگه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , vesta , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۶۲۶۰
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ق.ظ
گزارشگر کشتی تو مسابقات کشتی لس آنجلس میگه جای همه ی شما اینجا خالیه Big Grin
اعتراف میکنم منم اونجا بودم میگفتم ای کسانی که اینجانیستید بر شما عذاب الهی وارد شده Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , so@ , software94 , vesta , NP-Cσмρℓєтє , نارین , tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۷۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close