زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۳۶۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یعنی چنین ادمایی که این جوری ادمو سرکار می ذارن و این طوری سایت طراحی می کنن باید بزاری تو گونی از بالای یه دره پرت کنی پایین.
نه قبلش باید با چوب بیوفتی به جونشون، بعد از بالای دره پرت کنی پایین Big Grin

حتما حتما
اول حسابی با بیل و چوب کتکش می زنم وقتی دیگه صداش در نیومد از دره پرتش می کنم پایین Big Grin
اول جیبشو خالی میکنن و بعد مراحل ذکر شده را انجام میدن.........
بعدم میرن یه دست لباس واسه عید میگیرنBig Grin

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۵۳۶۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پسرا به جیبشون نگاه میکنن شما به دلتون.
حرف سال مانشت ثبت شد! Big Grin
شماها حرف دلتونو روراست به آدم بزنین انقدر غرور نداشته باشین حالاما یه خاکی به سرمون میریزیم با اون جیبهای خالیتون! Big Grin
من فقط شرح دادم. نه قضاوت بود، نه راه حل بود. شرح شرایط گاهی کمک میکنه به تحمل شرایط.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , khordad.girl , Bahar_HS , so@
ارسال: #۱۵۳۶۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط khordad.girl.)

والا اینجا رسمه که عقد خانواده دختر شام بده ولی مختصر تره
عروسی هم خانواده پسر !

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  اگه واسم دعا کنید امسال ارشد دانشگاه شما قبول شم منم در ازاش وقتی هم دانشگاهی شدیم می تونم واستون آستین بالا بزنم. Tongue

آخه خواهرِ من، اگه دعای من بگیر بود که تا الان ده بار ازدواج کرده بودم Big Grin، خب حالا کنکور رو چه طور دادید؟ خوب بوده انشاالله؟Big Grin، به گمونم همین یه راه مونده که امتحان نکردم SmileTongue

دوستان طرح ختم ۱۰۰ میلیون دعا برای قبولیه خانم IT Expert تو دانشگاه تهران رو می خوام راه بندازم:

اگه این ذکر رو روزی ۱۰ بار به مدت ۱۰ روز بگید و به ۱۰ نفر دیگه بفرستید، دانشگاه تهران قبول میشید (صد در صد تضمینی با خواص گیاهی و دارویی Big Grin). "خدایا خانم IT Expert دانشگاه تهران قبول بشه." مدیونی اگه نگی و نفرستی Big Grin

شما همین الان بگید قصد ازدواج دارین یا نه من ۴۰ تا کیس واستون ردیف میکنم ! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۳۶۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ
نمیدونم چرا این روزا حوصله ندارم [تصویر:  342759_398719_boredsmiley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۱۵۳۶۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
Heart == (( دفتر رسمی ازدواج شماره ۳۴۸ شعبه مانشت )) == Heart
همراه با برنامه متنوع و کادر مجرب با مدارک تحصیلی آکادمیک
اگر هم اکنون با ما تماس بگیرید یک *پکیج ویژه* مشاوره و همسریابی نوین به شما تعلق می گیرد TongueTongueTongueBig Grin

عاغا ما هم قصد ازدواج نداریم منتظریم پله های ترقی رو یکی یکی...... و این حرفا TongueTongue
ولی خب یه بنده نیکوکار هم داوطلب شه واسه ما آستین بزنه بالا.... TongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinCool
ثوابش از خود ازدواجم بیشتره RolleyesRolleyes باور کن!! Sleepy

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , RASPINA , x86 , khordad.girl , alirezaei , NP-Cσмρℓєтє , abji22 , sahar salehi , tabassomesayna , emahii , Bahar_HS , so@ , zahra_ce87 , salam5
ارسال: #۱۵۳۶۶
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۱۴ ب.ظ
عجب تاپیکی داریم آدم میاد اینجاروحیه اش باز میشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , alirezaei , x86 , abji22 , sahar salehi , emahii , Bahar_HS , so@ , mahsa_mb
ارسال: #۱۵۳۶۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۵۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  

عروسی هم خانواده پسر !

(24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  اگه واسم دعا کنید امسال ارشد دانشگاه شما قبول شم منم در ازاش وقتی هم دانشگاهی شدیم می تونم واستون آستین بالا بزنم. Tongue

آخه خواهرِ من، اگه دعای من بگیر بود که تا الان ده بار ازدواج کرده بودم Big Grin، خب حالا کنکور رو چه طور دادید؟ خوب بوده انشاالله؟Big Grin، به گمونم همین یه راه مونده که امتحان نکردم SmileTongue

دوستان طرح ختم ۱۰۰ میلیون دعا برای قبولیه خانم IT Expert تو دانشگاه تهران رو می خوام راه بندازم:

اگه این ذکر رو روزی ۱۰ بار به مدت ۱۰ روز بگید و به ۱۰ نفر دیگه بفرستید، دانشگاه تهران قبول میشید (صد در صد تضمینی با خواص گیاهی و دارویی Big Grin). "خدایا خانم IT Expert دانشگاه تهران قبول بشه." مدیونی اگه نگی و نفرستی Big Grin

شما همین الان بگید قصد ازدواج دارین یا نه من ۴۰ تا کیس واستون ردیف میکنم ! Big Grin

کمپین رسما را‍ ه افتاد دیگه

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , x86 , sahar salehi
ارسال: #۱۵۳۶۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۵۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  

عروسی هم خانواده پسر !

کمپین رسما را‍ ه افتاد دیگه

منم میخوامممممممممممممممHeartHeartHeartHeart
من زن میخوامممممممممممممممممممممConfusedConfusedConfused

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , abji22 , sahar salehi , Riemann
ارسال: #۱۵۳۶۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ
اینجوری نمیشه مث اینکه تقاضا بالا رف لطفا با منشی هماهنگ کنید یه وقت مشاوره واستون تنظیم کنه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Densike , sahar salehi , tabassomesayna , so@
ارسال: #۱۵۳۷۰
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط abji22.)
بسم الله این مانشتیا چشونه همشون زن میخوان

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  کنار یکی از خیابونهای شهر داشت خاطره می فروخت عجب ترافیکی....اصن ولش کن! به من چه؟
بحث و عوض کنم! کلن بعضی روزا همیط.ور پیش فرض خوبن یعنی از صب که پا میشی کلی انرژی داری کلی کارات رو جلو می بری کلی خوشحال میشی بر عکسشم بعضی روزا هر کاری کنی اون روز روز تو نمیشه و بهترین کار تحمل کردنه!

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  همون شب رفتیم شاهچراغ وضوگرفته بودم ک نماز بخونم تازه وارد صحن شده بودم میخواستم برم زیارت ی خانومه گفت ببخشید دخترم شما مجردی؟گفتم بسم الله شیرازیا چشونه امشب،هیچی دیگه به اینم گفتم شیرازی نیستم
عشق بدون حتی ی نگاهBig Grin
کلی ذوق زده شدیا! چون گفتی شیرازیا از شاهکارهای همشهری و هم استانی های شما یه کتاب چند جلدی میشه نوشت! Big Grin
شاید خیلی از بچه های اینجا ندونن اما یکی از بدبحتیهای شیراز و ساکنین بومیش اینه که تنها شهر درست و حسابی جنوب کشوره! دیگه تا اخرش رو بخونین...

من ترجیح میدم جواب بعضی از حرفاروندم

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۱۵۳۷۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  منم میخوامممممممممممممممHeartHeartHeartHeart
من زن میخوامممممممممممممممممممممConfusedConfusedConfused
الحق که به امضات عمل کردی! Big Grin

دمت گرم.. جوابت جالب بود Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , barca , abji22
ارسال: #۱۵۳۷۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ
اینجا چه خبره؟ :-D

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۵۳۷۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط Avril89.)
خدایا راه ازدواج جوانامونو به حق اهل بیت همـــــــــــــــــــــــــــوار کن.... آمیـــــــــــــــــــــن Heart

(۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  اینجا چه خبره؟ :-D
بعضی از بچه ها میخوان عروس یا داماد شن (البته بسته به نوع جنسیتBig Grin) ایشااااااالا
کِل کِل کِل دس دس دس Big Grin گلیلیلیلیلیلیلی TongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , sahar salehi , abji22 , Sadi_gh , Bahar_HS , so@
ارسال: #۱۵۳۷۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ
x86 ایشالا ب زودی شرایط واستون مهیا بشه

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , RASPINA
ارسال: #۱۵۳۷۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ب.ظ
اوووووووووووووووووووووووووووه چه خبره[تصویر:  342799_646618_43.gif][تصویر:  342799_646618_43.gif][تصویر:  342799_646618_43.gif]

چقدم بحثش داغه ماشالا[تصویر:  342799_855418_icon_confused.gif][تصویر:  342799_855418_icon_confused.gif]

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close