زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۰۷۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
روزی سقراط حکیم مردی را دید که خیلی ناراحت و متاثر بود .علت ناراحتی اش را پرسید . شخص پاسخ داد :در راه که می آمدم یکی از آشنایان را دیدم . سلام کردم.جواب نداد و با بی اعتنایی و خودخواهی گذشت و رفت .و من از این طرز رفتار او خیلی رنجیدم .

سقراط گفت : چرا رنجیدی ؟ مرد با تعجب گفت :

خوب معلوم است که چنین رفتاری ناراحت کننده است .

سقراط پرسید : اگر در راه کسی را می دیدی که به زمین افتاده و از درد به خود می پیچدآیا از دست او دلخور و رنجیده می شدی ؟

مرد گفت : مسلم است که هرگز دلخور نمی شدم .آدم از بیمار بودن کسی دلخور نمی شود .

سقراط پرسید :به جای دلخوری چه احساسی می یافتی و چه می کردی ؟

مرد جواب داد : احساس دلسوزی و شفقت .و سعی می کردم طبیب یا دارویی به او برسانم .

سقراط گفت : همه این کارها را به خاطر آن می کردی که او را بیمار می دانستی .

آیا انسان تنها جسمش بیمار می شود ؟

و آیا کسی که رفتارش نا درست است ، روانش بیمار نیست ؟

اگر کسی فکر و روانش سالم باشد هرگز رفتار بدی از او دیده نمی شود ؟

بیماری فکری و روان نامش غفلت است.و باید به جای دلخوری و رنجش نسبت به کسی که بدی می کند و غافل است دل سوزاند و کمک کرد .

و به او طبیب روح و داروی جان رساند .پس از دست هیچ کس دلخور مشو و کینه به دل مگیر و آرامش خود را هرگز از دست مده .

" بدان که هر وقت کسی بدی می کند در آن لحظه بیمار است . "

----------------------------------------------------------------
خدایا خودت حال همه رو بهتر کن، آمیـــــــــــــــــــــن.

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , sharifIT , so@ , Aseman7 , alim93 , fo-eng , Sadi_gh , emahii , Bahar_HS , targol , نارین , tabassomesayna , NP-Cσмρℓєтє , ghazal dl , mym
ارسال: #۱۵۰۷۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ
مهم این نیست که زیبا باشی...............
زیبایی در این است که زیبا باشی حتی برای یک نفر.........
"ماندلا"

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , Sadi_gh , alirezaei , مورتن , Bahar_HS , نارین
ارسال: #۱۵۰۷۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط fo-eng.)
وقتى به یه مگس بال هاى پروانه رو بدى
نه قشنگ میشه
نه میتونه باهاش پرواز کنه
میدونى دارم از چى حرف میزنم؟!

"اصالت"

بال و پر بیخود به کسی دادن اشتباهست

خودت را بهتر کن.
این است همه ی کاری که برای بهتر کردن ِ جهان می توانی بکنی..
- لودویگ ویتگنشتاین

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , alirezaei , Bahar_HS , نارین , alim93
ارسال: #۱۵۰۷۹
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  برای همه‌ی بچه‌هایی که فردا کنکور دکتری دارند، آرزوی موفقیت می‌کنم. ایشالا که سال آینده خبرهای خوب قبولی شون برای مصاحبه توی دانشگاه‌های خوب رو بشنویم :-) مخصوصا Aurora جان ;-)
خیلی ممنون (:
الان ساعت حدود ۸ و ۳۵ و من در خانه ام. ناراحت نیستم نرفتم ;-)
ایشالله بچه هایی که زحمت کشیدن الان سر جلسه خیلی خوب جواب بدن و هر کی به حق واقعیش برسه.
میدونم الان دوس نداری کسی بگه کاش میرفتی، اما کاش میرفتی، رفتنت میتونست فقط یه امادگی باشه، و حتی تمرین کردن اهمیت ندادن به حرفای دوستانت
ایشالا سال دیگه رتبه یک خودمونی دوست خوبم <3

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۵۰۸۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ
سلام دوستان مانشتی عزیز...
لطف می کنید سوالی که جایی دیدم و جواب بدید؟
اونایی ک به هر نحوی به موفقیت دلخواهشون رسیدن نظر بدن ممنون میشم...
سوال:
چگونه می‌توان به بهترین نحو، توجه خود را بر هدف متمرکز نمود؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۱۵۰۸۱
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ
آن انسانی عاقل تر است که می داند عقلش کمتر است. سقراط
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۱۵۰۸۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط happy07.)
اوج تمرکز و موفقیت به نظر من بدست نمیاد مگه اینکه واقعا عاشق کاری که می‌کنی باشی، عاشق هدفت باشی. یه سری از نتایج نیازمند تحمل یه سری مشقت‌ها و رفتن یه سری راه‌های صعب‌العبوره که قطعا چیزی به غیر از عشق واقعی به هدفت و به کاری که می‌کنی نمی‌تونه تو رو به این سمت هل بده و تو اون شرایط نگه داره.
کتاب زندگی‌نامه‌ی دکتر حسابی رو بخونید، متوجه منظورم می‌شید. این کتاب نه فقط شما که به نظرم فرض بر هر ایرانی هم نه، فرض بر هر آدمه که باید بخوندش.
(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)trol نوشته شده توسط:  سلام دوستان مانشتی عزیز...
لطف می کنید سوالی که جایی دیدم و جواب بدید؟
اونایی ک به هر نحوی به موفقیت دلخواهشون رسیدن نظر بدن ممنون میشم...
سوال:
چگونه می‌توان به بهترین نحو، توجه خود را بر هدف متمرکز نمود؟

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , diligent , Milestone , targol , Bahar_HS , trol
ارسال: #۱۵۰۸۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بخونید، خوبه ....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه کتاب داشتم وقتی ۱۳ سالم بود مامانم برام هدیه خرید ، موضوع کتاب همینا بود و توش پر بود از داستانای اینطوری . اون موقع ها نوجون بودم خیلی برام عجیب و دردناک بود شنیدن این موارد. ولی الان دختر و پسرا عاقل تر شدن و زرنگتر .

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۱۵۰۸۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  برای همه‌ی بچه‌هایی که فردا کنکور دکتری دارند، آرزوی موفقیت می‌کنم. ایشالا که سال آینده خبرهای خوب قبولی شون برای مصاحبه توی دانشگاه‌های خوب رو بشنویم :-) مخصوصا Aurora جان ;-)
خیلی ممنون (:
الان ساعت حدود ۸ و ۳۵ و من در خانه ام. ناراحت نیستم نرفتم ;-)
ایشالله بچه هایی که زحمت کشیدن الان سر جلسه خیلی خوب جواب بدن و هر کی به حق واقعیش برسه.
من هم امسال ارشد ثبت نام کردم ولی نرفتم!پشیمونم نیستم حس کردم الان وقتش نیس.انشالله زمانی که تشخیص دادین وقته دکترا خوندنتونه با یه نتیجه عالی قبول بشین
موفق باشی دوست عزیزSmile

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Aurora , نارین , didar
ارسال: #۱۵۰۸۵
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ
دوستان اسم یه استاد خوب در موسسه کهکشان رو میگین؟برای دوره شبکه ماکروسافت و ccna؟یه استاد که هم بار علمی خوبی داشته باشه و هم خوش اخلاق باشه
ارسال: #۱۵۰۸۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)peroshatperoshat نوشته شده توسط:  دوستان اسم یه استاد خوب در موسسه کهکشان رو میگین؟برای دوره شبکه ماکروسافت و ccna؟یه استاد که هم بار علمی خوبی داشته باشه و هم خوش اخلاق باشه

Smile بی خیال
بار علمی !

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۱۵۰۸۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  گاهی اوقات می‌ریم سایت
یا
یا
یا
یا... تا شاید بتونیم خودمون یه مقدار خیلی کمی کمک کنیم، یا شاید از سایت‌هایی مثل
یه چیزی بخریم، شاید هم بتونیم اطلاع رسانی کنیم تو این مورد: مثل
که شاید بتونیم به کمک هم و تو این روزهای آخر سال، چهره یه بچه رو به خانوادش عیدی بدیم... همشون خوبه، گاهی حتی شیوه آخری خیلی بهتر (عمل نیک منتشر شونده‌ست)؛

گاهی اوقات با خودم فکر می‌کنم ما چه کار موثرتری می‌تونیم تو این زمینه انجام بدیم؟ چه کاری از دست ما با توجه به اون چیزی که تو رشته‌مون یاد گرفتیم و در توانمون هست برمیاد؟ یا اصلا شروع یک کار عام المنفعه، اصلا برمیاد؟ حتما برمیاد! مثلا اگه یه ایده‌ای در این زمینه وجود داشته باشه، طراحی گرافیک و پیاده سازی وب سایتش که تقریبا کار مشکلی نیست، فقط بحث اصلیش سر استراتژی تولید محتواست. اما از کجا باید شروع کرد؟

از کجا ؟
خب معلومه از کجا ...

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: peroshatperoshat
ارسال: #۱۵۰۸۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ
دوستان من برای کنکور خیلی زحمت کشیم به نتیجه هم امید دارم ولی خوب خودتون میدونید نمیشه واقعا پیش بینی درستی از نتیجه کنکور کرد چند روز پیش یه نفر دلمو خیلی شکست خیلی زیاد من یه خانمم خیلی دلم سوخت بهش گفتم نتیجه کنکورم همه چیز رو نشون میده تو رو خدا از اعماق قلبتون برام دعا کنید نتیجه خوب شه به خدا من تلاشمو کردم دلم الان هزار تیکه شده اگه نتیجه کنکورم اونی که میخوام نشه هیچ انگیزه ای ندارم تازه اون کسی که اذیتم کرده بی صبرانه منتظره نتیجه کنکوره منه خدایا چقد زندگی سخته هر چی تلاش می کنم سر جای اولمم چی می شد من ارشد امیر کبیر قبول شم ایییییییییییییییی خدا خودت به دادم برسه دلمو نشکن تو که خودت میدونی ..........................................
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , so@ , RASPINA , alirezaei , نارین , aadmida , khordad.girl , **sara**
ارسال: #۱۵۰۸۹
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ
چهارشنبه که کلی کار داشتم، تحویل پروژه، رفتن به کلاسی که ازاستادش خوشم نمیاد و باعث شده بود کلی از وقت و عمرم تلف بشه، برخورد با بعضی مسولان بیشعور اون مرکز آموزشی ، استرس پروژه ناتمامم ، حال بد دوستم ، ......باعث شد که برای رفتن به خونه خیلی عجله کنم تا زودتر به خونه برسم.دلم میخواست زودتر از سردرگمی ها نجات پیدا کنم و به خونه برسم بشینم پیش خونواده ام و یه چای بخورم ... وهمین جور هم شد. توی خونه گرم و آروم به آرامش رسیدم...

ولی یه وقتایی کلا آدم حوصله خونواده را نداره و میخواد تنها باشه حتی دیگه تو خونه اش نباشه خونه ای که آرومه و همه چی سرجاش هست -- اونجارا رها کنه بره دنبال کار خودش بره دنبال آینده اش.یه وقتایی فکرت پر میشه از بقیه ،از احساس دیگران اونقدر که جایی و وقتی برا خودت نمی مونه . مثل امروز من... Sad

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۵۰۹۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  کاش بجای اینهمه باشگاه زیبایی اندام درهر شهر، یه باشگاه زیبایی افکار داشتیم …
مشکل امروز ما اندام ها نیستند ،
افکارها را دریابیم و درست کنیم …
این روزا منم خیلی به همچین باشگاهی نیاز دارم .کاش همچین جایی بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: لنیا , نارین , alirezaei , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۰۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۶۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close