زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۶۹۶
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ
راستش رو بخواید نمیخوام ریا کنم ولی دلم یه شام خیلی اشرافی میخواست که خدا رسوند

گوجه فرنگی ۴ هزار تومانی + بربری ۷۰۰ تومانی + پنیر ۱۹ هزار تومانی

:دی

[تصویر:  zCK]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , ziba.O , neda_Network , RASPINA , it.pnuchb1986 , zahra_ce87 , crevice , software94 , mm123456789 , kingmax , NP-Cσмρℓєтє , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۶۹۷
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ
قربون خدا و خداییش برم خیلی هوای یه عزیزی رو داشت ازت خیلی خیلی ممنونم سعی میکنم به عهدم پایبندبودم مرد نیستم ولی مرد باشم تا ته تهش وایسم
خداجون شکرت

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , yamahdi
ارسال: #۱۳۶۹۸
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
برحذر باشید از اظهار نظر های کوچه بازاری. وقتی چنین حرف هایی میزنید، عده ای هستن که شاید چیزی هم نگن ولی در عمل دارید آبروی خودتون رو جلوشون میبرید. همیشه یادتون باشه تا وقتی چیزی نگفتید عیارتون مشخص نشده پس سعی کنید راجع به چیز هایی که اطلاعات ندارید نظر ندید.
در نظر بگیرید وقتی یکی که راجع به کامپیوتر اطلاعاتی نداره نظر میده (مخصوصا در جمع) چه حسی پیدا می کنید و در دلتون چه چیزهایی رد میشه، وقتی شما هم راجع به مسایلی که اطلاع ندارید اظهار نظر میکنید همین اتفاق به صورت عکس برای شما میفته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هرمان , tabassomesayna , Aurora , neda_Network , software94 , Riemann , yamahdi , leo.abol , **sara** , pioneer01
ارسال: #۱۳۶۹۹
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط fulgent.)
سلام
میدونم نباید این پیام رو اینجا بدم ولی لطفا اگر ازتون کمکی برمیاد دریغ نکنید، برای یه بنده خدایی که تا فردا صبح می خواد، کارش گیر کرده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۳۷۰۰
۱۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خدایی توی هیچی اول نباشیم؛ توی ایجاد شگفتی رقیب نداریم. یکی دلارو بگیره!!!
میگن تا ده هزار تومن میرسه Sad

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , crevice
ارسال: #۱۳۷۰۱
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دخترک رفت ولی زیر لب این رامیگفت:
“اویقینا پی معشوق خودش می آید! ”
پسرک ماند ولی روی لبش زمزمه بود:
“مطمئناکه پشیمان شده برمیگردد! ”
عشق قربانی مظلوم “غرور”است هنوز...
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , zahra_ce87 , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۳۷۰۲
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ
نمیدونم من زیادی کم توقعم و از کسی انتظار ندارم یا دوستام خیلی پر توقع,,,! چند بار بهش گفتم تنهام میای بریم بیرون؟گفت نه درس دارم! دارم واسه کنکور یه سال دیگم میخونم بیرون نمیرم! من خب باشه! یه ماهه بعد میای بریم خرید؟ مثه همیشه تنهام,,,دوستم:نه هوا سرده خودت برو,من:باشه! چند بار دیگه م تکرار شد! حالا امروز اومده میگه غروب بریم بیرون منم به رسم انتقام گفتم نه درس دارم! قهر کرده و ناراحت که چرا نمیای!!! واقعا انتظار بیجا نیس؟اصن روش میشه ؟! شاید منم باید قهر میکردم که باهام نیومد! نمیدونم واقعا...

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , neda_Network , abji22 , elhamgh , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۷۰۳
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  نمیدونم من زیادی کم توقعم و از کسی انتظار ندارم یا دوستام خیلی پر توقع,,,! چند بار بهش گفتم تنهام میای بریم بیرون؟گفت نه درس دارم! دارم واسه کنکور یه سال دیگم میخونم بیرون نمیرم! من خب باشه! یه ماهه بعد میای بریم خرید؟ مثه همیشه تنهام,,,دوستم:نه هوا سرده خودت برو,من:باشه! چند بار دیگه م تکرار شد! حالا امروز اومده میگه غروب بریم بیرون منم به رسم انتقام گفتم نه درس دارم! قهر کرده و ناراحت که چرا نمیای!!! واقعا انتظار بیجا نیس؟اصن روش میشه ؟! شاید منم باید قهر میکردم که باهام نیومد! نمیدونم واقعا...
به نظر من که حق با شماست، دوست برای دوستش وقت میذاره و به احساساتش احترام میذاره. کسی که فقط به فکر خودشه خوب خودش با خودش دوست باشه Tongue البته میتونید برای امتحان دوستتون این موضوع رو باهاش بصورت روراست در میون بذارید و براش توضیح بدید بعد ببینید که آیا اشتباهشو قبول میکنه و واکنشش چطوره کلا؟ اگه اشتباهشو قبول کنه و بعدش معذرت خواهی کنه، میشه بهش فرصت داد (تنها قبول اشتباه هم فایده نداره، یه معذرت خواهی کوچبک حتما لازمه به نظرم) وگرنه Confused

این دوستم کلا اخلاقش همینطوره,حتی اگه حق با خودشم نباشه قهر میکنه! منم چون عادت کردم نه بحث میکنم و کشش میدم نه میرم منت کشی! اما واقعا امروز اعصابم به هم ریخت از کارش,دفعه اولش نیستا ولی امروز بیشتر دلم گرفت شاید چون خواهر ندارم و دوستام مثه خواهرمن...مثلا پارسال یه هفته قبل کنکور من میگه بریم جایی سمینار منم گفتم یه هفته دیگه کنکوره ها کجا بیام,قهر کرد!!!! حالا خودش کنکورش ۱۰ماه بعد بود میگفت بیرون نمیام منم درک کردم!! چقد خوبه آدم اینجا میحرفه سبک میشه! حتی حرفای اینجوری بچگانه! ;-)

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , neda_Network , elhamgh
ارسال: #۱۳۷۰۴
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ
چقدر این اهنگه امین حبیبی قشنگه

(فدای تو چشام)
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , software94 , **sara**
ارسال: #۱۳۷۰۵
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
هعییییییییی!

حال من خوب است اما با تو بهتر می شوم
.
.
.
آنقَدَرها مرد هستم تا بمانم پای تو
.
.
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۳۷۰۶
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  این دوستم کلا اخلاقش همینطوره,حتی اگه حق با خودشم نباشه قهر میکنه! منم چون عادت کردم نه بحث میکنم و کشش میدم نه میرم منت کشی! اما واقعا امروز اعصابم به هم ریخت از کارش,دفعه اولش نیستا ولی امروز بیشتر دلم گرفت شاید چون خواهر ندارم و دوستام مثه خواهرمن...مثلا پارسال یه هفته قبل کنکور من میگه بریم جایی سمینار منم گفتم یه هفته دیگه کنکوره ها کجا بیام,قهر کرد!!!! حالا خودش کنکورش ۱۰ماه بعد بود میگفت بیرون نمیام منم درک کردم!! چقد خوبه آدم اینجا میحرفه سبک میشه! حتی حرفای اینجوری بچگانه! ;-)
چه حوصله ای داری شما. من که سریع اینجور آدما رو بلاک میکنم. دوستی باید دوطرفه باشه. آدم احساس راحتی کنه. یه مدت تحویلش نگیر ببین چجوری تغییر رویه میده، اصنم بهش گلایه نکن ها، سردم نباش فقط براش مرام نذار.

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , Riemann , targol , tabassomesayna , **sara** , zahra_ce87
ارسال: #۱۳۷۰۷
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  این دوستم کلا اخلاقش همینطوره,حتی اگه حق با خودشم نباشه قهر میکنه! منم چون عادت کردم نه بحث میکنم و کشش میدم نه میرم منت کشی! اما واقعا امروز اعصابم به هم ریخت از کارش,دفعه اولش نیستا ولی امروز بیشتر دلم گرفت شاید چون خواهر ندارم و دوستام مثه خواهرمن...مثلا پارسال یه هفته قبل کنکور من میگه بریم جایی سمینار منم گفتم یه هفته دیگه کنکوره ها کجا بیام,قهر کرد!!!! حالا خودش کنکورش ۱۰ماه بعد بود میگفت بیرون نمیام منم درک کردم!! چقد خوبه آدم اینجا میحرفه سبک میشه! حتی حرفای اینجوری بچگانه! ;-)
چه حوصله ای داری شما. من که سریع اینجور آدما رو بلاک میکنم. دوستی باید دوطرفه باشه. آدم احساس راحتی کنه. یه مدت تحویلش نگیر ببین چجوری تغییر رویه میده، اصنم بهش گلایه نکن ها، سردم نباش فقط براش مرام نذار.

همه این راه ها رو رفتم بی نتیجه س,بعضیا خودشون نمیخوان عوض شن,منم نه گله ای میکنم نه بحثی,بی تفاوتم! فقط توی دلم مونده بود اینجا گفتم ;-)

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , ldns0098 , neda_Network
ارسال: #۱۳۷۰۸
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ
من چرا همش خوابم میاد؟؟؟؟!!!! :-؟
فک میکردم فشارم پایینه , فشارمو گرفتم ماشاالله قبولم شده بودم ؛ ۱۴ بود!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۱۳۷۰۹
۱۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
باید یه وقتی از یه جا شروع بشه
حال، اینجا

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , **sara** , neda_Network , RASPINA
ارسال: #۱۳۷۱۰
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط kingmax.)
می گفت....
ما نسل "غیرت روی خواهر" و
"روشنفکری روی دوست دختریم"
نسل کادوی یواشکی، نسل پول ماهانه vpn،
نسل شینیون زیرروسری
نسل خوابیدن با sms، نسل درددل باغریبه مجازی ،
نسل جمله های کوروش ودکتر
نسل ترس ازمنکرات،
نسل سوخته
حال من برایت می گویم...
"ما" نسل "غیرتیم" روی "وطن"،"ناموس"،"دیــــن"
نسل "نمازشب یواشکی"
نسل پول ماهانه "صدقه"
نسل "چــادرروی روسری"
نسل "خوابیدن بانوای حسیـــــن "
نسل "درددل با بی‌بی "
نسل جمله های آقــا و شهـــدا
نسل ترس ازشیطان
نسل شکفتن
مولا
نمی گذارم نسلی را که تـــوصاحبش هستی
نسل سوخته بنامند
اینجا نسل غربتـــ بچه شیعه است.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , هرمان , aamitis , NP-Cσмρℓєтє , barabox , software94 , targol , Donna , neda_Network , it.pnuchb1986 , abji22 , RASPINA , didar , Aseman7

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۷۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۹۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close