زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۱۱۱
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ
هرگز این ۴ چیز را در زندگیت نشکن:
اعتماد ، قول ، رابطه و قلب. زیرا اینها وقتی می شکنند صدا ندارند اما درد بسیاری دارند...

I feel loneliness in my room
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , saeidkhan , Riemann , M4$0UD , **sara**
ارسال: #۱۳۱۱۲
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوست عزیز mehdi.m2 اعتقاد ما بر اینه که هر روزی گناه نکنیم عید است و دیگر اینکه نمیتونن برای همه ولادت ها و شهادت ها و... تعطیل کنن همین جوری ایران تعطیلات زیاد داره پس میان اونایی که مهمتره را تعطیل میکنن مثلا روز ولاذت امام حسین علیه اسلام تعطیل نیست ولی شهادتش مصیبت بزرگی هست و حادثه عاشورا هست که اسلام را زنده نگه داشته ولی بازم در اسلام هیج جا اجباری نیست و این تعطیلاتم اکثرا توسز مجلسی که خودمون انتخاب کردیم تصویب شدن
دوست عزیز من که نگفته همه روز‌ها رو تعطیل کنن.
سالن مطالعه اطلاعیه زده بودن روز‌های تعطیل هم بازه و تا قبل از این دو روز همین طور بود. عید قربان که یک ماه پیش بود سالن مطالعه رو تعطیل نکردن.

یکی از معیارها برای ارتقای درجه اساتید فعالیت فرهنگی هستش تو یکی از دانشگاه‌های سراسری موقع نماز حضور غیاب می‌کنن به عنوان فعالیت فرهنگی لحاظ می‌کنن.
بله اینجا هیچ اجباری در اسلام نیست.

بله تعطیلات رو توسط مجلسی تصویب شده که ما بین یه سری انتخاب شده انتخابشون کردیم. همین مجلسی که نماینگان زنانش بر علیه خود زنان حرف می‌زنن.
شاید اگه واقعا توسط خودمون انتخاب می‌شدن یک تعطیلی برای دیگر ادیان و مذاهب وجود داشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۱۱۳
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ
از دیروز همینطوری داره بارون میاد...
به قول مامان: حسینین غَمینده یِر دَ آغلِر ، گُیدَ آغلِر

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , Aurora , x86 , ziba.O , Eternal , zahra_ce87
ارسال: #۱۳۱۱۴
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوست عزیز mehdi.m2 اعتقاد ما بر اینه که هر روزی گناه نکنیم عید است و دیگر اینکه نمیتونن برای همه ولادت ها و شهادت ها و... تعطیل کنن همین جوری ایران تعطیلات زیاد داره پس میان اونایی که مهمتره را تعطیل میکنن مثلا روز ولاذت امام حسین علیه اسلام تعطیل نیست ولی شهادتش مصیبت بزرگی هست و حادثه عاشورا هست که اسلام را زنده نگه داشته ولی بازم در اسلام هیج جا اجباری نیست و این تعطیلاتم اکثرا توسز مجلسی که خودمون انتخاب کردیم تصویب شدن
سالن مطالعه اطلاعیه زده بودن روز‌های تعطیل هم بازه و تا قبل از این دو روز همین طور بود. عید قربان که یک ماه پیش بود سالن مطالعه رو تعطیل نکردن.

یکی از معیارها برای ارتقای درجه اساتید فعالیت فرهنگی هستش تو یکی از دانشگاه‌های سراسری موقع نماز حضور غیاب می‌کنن به عنوان فعالیت فرهنگی لحاظ می‌کنن.

بله تعطیلات رو توسط مجلسی تصویب شده که ما بین یه سری انتخاب شده انتخابشون کردیم. همین مجلسی که نماینگان زنانش بر علیه خود زنان حرف می‌زنن.
شاید اگه واقعا توسط خودمون انتخاب می‌شدن یک تعطیلی برای دیگر ادیان و مذاهب وجود داشت.
ول کن حس میکنم این بحث به درازا یا دلخوری بکشه حالا n روز باید در مورد انتخابات و ... بحث کنیم هر کدومش کلی وقت و حوصله میخواد برای بحث که من به زور فعلا از پس دروس کنکور بربیام هنر کردم ولی اگه بخوان برای همه ادیان یه روز تعطیل کنن فکر کنم روز کم بیارن Big Grin هر کشوری یه دین رسمی داره که بر اساس اون تعیین میکنن نمیشه که هم خدا را داشت هم خرما خلاصه ببخشید اصلا پست منو ندیده بگیرWink

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۱۳۱۱۵
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  اصلا پست منو ندیده بگیرWink
خواهش می‌کنم دوست عزیز ولی راه حل بهتر اینه که من پست خودم رو یا پاک کنم یا کاری به کارش نداشته باشم
که راه دوم رو انتخاب می‌کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۳۱۱۶
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
بچه ها من یه مشکلای برام پیش اومده ذهنم به شدت مشغول هستش و هیچی نمیتونم درس بخونم
التماس دعا دارم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , vesta , **sara**
ارسال: #۱۳۱۱۷
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ
نظرم کامل عوض شده
چرا در مورد تبریزیا این طور فکر میکردم
چقدر آدمای خوبی هستن
جالبه واسم
اینجا هم چه توی هتل و چه صحن که میرم همش با تبریزی ها برخورد دارم
اتاق کناریم تبریزی
نماز گزار کناریم تبریزی
چه انسان های خوب با شخصیت و احترام گزاری هستن
چه حس خوبی دارم در کنارشون
احساس میکنم اکثر زیارت کننده های امام رضا تبریزی هستن
واقعا چرا انقدر بد میگن ازشون؟کاش این سوال رو کسی پاسخ میداد....

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , kingmax , Eternal
ارسال: #۱۳۱۱۸
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  یه چیزی که خیلی برام جالبه یکی از هم اتاقی هام هست که نه نماز میخونه، نه قیافش به بچه مذهبی ها میخوره، یه روز نشد که این به یکی فحش نده، و کارهای دیگه که از نظر بچه مذهبی ها گناه کبیرست. ولی تو این چند شب پیرن سیاه میپوشه و میره مسجد و سینه میزنه. بی ریا و بی ادعا. دمش گرم.

این چند شب سیاه می پوشه میره مسجد سینه میزنه
بی ریا و بی ادعا !
.definitely b.s Smile
ارسال: #۱۳۱۱۹
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط ldns0098.)
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  نظرم کامل عوض شده
چقدر آدمای خوبی هستن
جالبه واسم
اتاق کناریم تبریزی
نماز گزار کناریم تبریزی

در مورد اقوام جک میسازن که ذهنیت همدیگه رو نسبت به هم بد کنن، اهدافی هم که پشت این کارا هست شاد کردن دل من و شما نیست. من خودم تا تبریز نرفته بودم ذهنیتم خیلی فرق داشت با واقعیت.
و البته همین قضیه در مورد لرها هم صدق میکنه.

(13 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوست عزیز mehdi.m2 اعتقاد ما بر اینه که هر روزی گناه نکنیم عید است و دیگر اینکه نمیتونن برای همه ولادت ها و شهادت ها و... تعطیل کنن همین جوری ایران تعطیلات زیاد داره پس میان اونایی که مهمتره را تعطیل میکنن مثلا روز ولاذت امام حسین علیه اسلام تعطیل نیست ولی شهادتش مصیبت بزرگی هست و حادثه عاشورا هست که اسلام را زنده نگه داشته ولی بازم در اسلام هیج جا اجباری نیست و این تعطیلاتم اکثرا توسز مجلسی که خودمون انتخاب کردیم تصویب شدن

ینی چی همه چی تعطیله تو این دو روز. خوب کارکنان اداره برق و آب و گازم مرخص کنن اگه اینجوریه... اولا این دو روز بیشتر جنبه یادآوری ارزش آزادی خواهی داره تا عزاداری! بعد هم طرف پدرش فوت میکنه میشینه درسشو میخونه چون هدف داره تو زندگیش، هیچم معنیش این نیس که براش مهم نبوده فوت پدرش! حالا اگه کسی پیدا میشه که روز عاشورا از روز فوت عزیزانش غمگینتره، حسابش جداس ولی همه رو که نمیشه به زور مجبور کرد زندگیشونو تعطیل کنن و اگه نکردن برچسب روشون زد...

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , aamitis , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۱۲۰
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ق.ظ، توسط kingmax.)
نقل قول: ینی چی همه چی تعطیله تو این دو روز. خوب کارکنان اداره برق و آب و گازم مرخص کنن اگه اینجوریه... اولا این دو روز بیشتر جنبه یادآوری ارزش آزادی خواهی داره تا عزاداری! بعد هم طرف پدرش فوت میکنه میشینه درسشو میخونه چون هدف داره تو زندگیش، هیچم معنیش این نیس که براش مهم نبوده فوت پدرش! حالا اگه کسی پیدا میشه که روز عاشورا از روز فوت عزیزانش غمگینتره، حسابش جداس ولی همه رو که نمیشه به زور مجبور کرد زندگیشونو تعطیل کنن و اگه نکردن برچسب روشون زد...
ب منی؟!Huh من کی گفتم کسی نمیره براش مهم نیس؟Huh یا کی گفتم تعطیل کنن؟ من خودمم نه درس و تعطیل کردم نه عزاداریو یه چند ساعت رفتم عزاداری یه چند ساعت درسمو خوندم ، در ضمن اونی شما میگی پدرش فوت میکنه درس میخونه صبر ایوب داره من به شخصه ندارم اونی ام که برچسب میزنه این ضرب المثل در موردش صدق میکنه
کافر همه را به کیش خویش پندارد

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۱۳۱۲۱
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  نظرم کامل عوض شده
چقدر آدمای خوبی هستن
جالبه واسم
اتاق کناریم تبریزی
نماز گزار کناریم تبریزی

در مورد اقوام جک میسازن که ذهنیت همدیگه رو نسبت به هم بد کنن، اهدافی هم که پشت این کارا هست شاد کردن دل من و شما نیست. من خودم تا تبریز نرفته بودم ذهنیتم خیلی فرق داشت با واقعیت.
و البته همین قضیه در مورد لرها هم صدق میکنه.

ینی چی همه چی تعطیله تو این دو روز. خوب کارکنان اداره برق و آب و گازم مرخص کنن اگه اینجوریه... اولا این دو روز بیشتر جنبه یادآوری ارزش آزادی خواهی داره تا عزاداری! بعد هم طرف پدرش فوت میکنه میشینه درسشو میخونه چون هدف داره تو زندگیش، هیچم معنیش این نیس که براش مهم نبوده فوت پدرش! حالا اگه کسی پیدا میشه که روز عاشورا از روز فوت عزیزانش غمگینتره، حسابش جداس ولی همه رو که نمیشه به زور مجبور کرد زندگیشونو تعطیل کنن و اگه نکردن برچسب روشون زد...

نه ربطی به جک ها نداره
حرف های دیگری بود موضوع دیگری بود ....نمیدانم چرا مردم به صحبت های باطلی علاقه دارند که دیگران را به ترس و ناخوشایندی مبتلا کنند؟
این جک هایی هم که ساختن به این دلیل است که خیلی انسان های به قول معروف "بی غل و غشی" هستند مرموز نیستند و انسان هایی نیستند که در طلب کلاه گذاشتن بر سر این و آن باشند....رو راست و صادق...دارم فارس ستیز میشمBig Grin یکی بیاد منو از تبریز دور کنهWink

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال: #۱۳۱۲۲
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ
هوا چقدر سرد شده... بری بیرون قندیل میبندی

دوستم پیام داده و اولین برف پاییزی رو تبریک گفته ولی اینجا هنوز برف نگرفته فقط خیلی سرده و باد میاد...
هوا هوای آَش خوردنه

باز دنبال نیمه گمشده نگردیداBig Grin باور کنید دوتایی یخ میزنید Tongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , aamitis , x86 , tabassomesayna , sana2014 , nana2010 , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۳۱۲۳
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  هوا چقدر سرد شده... بری بیرون قندیل میبندی

دوستم پیام داده و اولین برف پاییزی رو تبریک گفته ولی اینجا هنوز برف نگرفته فقط خیلی سرده و باد میاد...
هوا هوای آَش خوردنه

من صب بیرون بودم. ازین سرماهای خشکه که استخونه ادم تیر میکشه. تا ۱۰ دقیقه دستمو زیر اب جوش گرفتم حس نداشتBig Grin

نیمه ی گمشده باشد
سرد باشد
آتش باشد
چای ذغالی باشد
آش رشته باشد
خودم رسما قید کنکور را خواهم زدBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , x86 , tabassomesayna , sana2014 , blx , software94 , roger670 , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۳۱۲۴
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  هوا چقدر سرد شده... بری بیرون قندیل میبندی

هوا هوای آَش خوردنه

من وچندتا از دوستام یه روز بادی رفتیم دریای بابلسر آش خوردیم خیلی چسبیدTongue
گفتین آش یاد اون روز افتادمHeart

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۳۱۲۵
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  هوا چقدر سرد شده... بری بیرون قندیل میبندی

هوا هوای آَش خوردنه

من صب بیرون بودم. ازین سرماهای خشکه که استخونه ادم تیر میکشه. تا ۱۰ دقیقه دستمو زیر اب جوش گرفتم حس نداشتBig Grin

نیمه ی گمشده باشد
سرد باشد
آتش باشد
چای ذغالی باشد
آش رشته باشد
خودم رسما قید کنکور را خواهم زدBig Grin

نه دختر، شما هدایت شدنی نیستیBig Grin

خدایا برسون نیمه گمشده اش را
آمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

هر کی خوند یه آمین بگه، حداقلش یه نفر از تو صف کنکور میره کنارTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , NP-Cσмρℓєтє , ziba.O , x86 , yamahdi , tabassomesayna , Aurora , sana2014 , RASPINA , mint07 , kingmax , Eternal , هلیا۹۹ , neda_Network , software94 , zahra_ce87 , Bahar_HS , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close