زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۹۶۱
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
در زمانه ای که به چشمهایم به سختی اعتماد میکنم در عجبم از آدمهایی که به گوشهای خود اعتماد میکنند‏↳ ‏↳‏
الهی عاقبت همه ما رو ختم به خیر کن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar122 , Riemann , software94 , Aurora , Menrva , ziba.O , vesta , Eternal , Donna , neda_Network , banafshe , azad_ahmadi
ارسال: #۱۲۹۶۲
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  بیخود تحت تاثیر شایعات قرار نگیرید.
ریحانه یک قاتل بود.اصلا قضیه تجاوز همش دروغه!!!!!!!!
مدارک نشون میده با نقشه قبلی به قتل رساند

میشه مدرک حرفاتو به ماهم نشون بدی؟

نمیتونم اخه محرمانه استTongueTongueTongueTongue

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۹۶۳
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)bahar122 نوشته شده توسط:  من نمیگم ریحانه مقصره یا بی تقصیر!
فقط اینو میگم تو کشور ما کم نیستن دخترایی که روزانه مورد تعرض قرار میگیرن!
کم نیستن دخترایی که جرات حرف زدن ندارن!
کم نیستن کسایی که مجبورن واسه امار معاش شرفشون زیر پا بزارن!
امنیت ندارن!
بدون تعصب به این قضیه نگاه کنین...!
اگه ریحانه مقصره به سزای عملش رسیده ....! حرفی باقی نمیمونه!
اما اگه بی تقصیر بوده باشه چی؟
اگه مثل هزاران دختر مورد تعرض قرارش داده باشن و از خودش دفاع کرده باشه چی؟

(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  منم مخالف این قضیم که خیلی از زنا میگن بخاطر شرایط مادی مجبور به تن فروشی شدیم. خیلی ببخشین اگه درآمدت کمه سالی یه بار مانتو بگیر، بچتو نزار بره کلاس خصوصی و ورزش واین حرفا ... یکم با درآمد شوهرت بساز.میرزه آبروشونو با پول تعویض کنن؟ اینا همش بهونست فقط. اوناییم که این کارو میکنن فقط کمبود دارن نه مالی بلکه معنوی. خدا رزاقه هیشکیم از گشنگی نمرده تا حالا

یادم باشه چندتا مستند برات بفرستم!

خیلی ها واسه یه وعده غذا و شاید جای خواب حاضرن هرکاری بکنن!
اون وقت تو میگی واسه مانتو .....!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پس معنیه امتحان که خدا میگه چیه؟ اون موقع همه باید از سختیایی که دارن فرار کنن. اگه خدا مشکلی میده راه حلشم میده کافیه به جایه درایه بسته درای باز رو هم دید. یعنی هیچ چاره ای واسه اینا نمونده رفتن دنباله اون کار؟ اونیکه نوشته پدرم بازنشستست و حقوقش کافی نیس با خواهرم رفتیم تن فروشی، شما به این دخترا حق میدین؟ یعنی پوله غذاشونم نمیرسه؟ هستن دختراییم که بخاطر شرفشون پا رو خواسته های قلبیشون میزارن. شاید شما میگی من قضاوتم بیجاست ولی من میگم نباید از چاله دربیان بیفتن تو چاه. اکثر این قضیه هارو خوندم فقطم بخاطره توقعات بیجا به اون راه کشیده شدن. کم داریم کساییکه تو بهزیستی بزرگ شدن ولی الان دارن زندگیه مشترکشونو تو آرامش میگذرونن حتی با ماهی ۳۰۰ تومن.اینارو دیدم به چشم که دارم میگم. یا همون دختری که کفاشی میکنه تا بتونه پوله درس خوندنشو دربیاره . اگه خدارو داشته باشی از همه جا بی نیازی همه جا.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , sana2014 , neda_Network , manam...
ارسال: #۱۲۹۶۴
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ
یه چیز بگم بحث رو دیگه عوض کنیم انشاالله

همین الان یک از ساختمون روبرویی آویزونه
نترسید نترسید خبری نیستBig Grin
از اینا که با طناب آویزون میشن بعد یه کارایی رو نمای ساختمون انجام میدن، وای خیلی ذوق زده شدم تا حالا از نزدیک ندیده بودم، خیلی هیجان انگیزه. لباسشم خیلی باحاله، اصلنا هنوزم که هنوزه من دوست دارم آتشنشان بشم، یا امدادگر، کارای امدادی رو خیلی دوست دارم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , Bache Mosbat , Menrva , Eternal , mm123456789 , diligent , neda_Network
ارسال: #۱۲۹۶۵
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  من از ریحانه فرشته نساختم و نمی سازم، شما چطور میتونید درمورد انسانی که نمیشناسید اینطور قضاوت کنید شاید این دختر دست خودش نبوده که به این راه وارد شده شاید از روی بدبختی و ناچاری بوده یاهردلیلی که هیچکس نمیدونه و از زندگی کسی نمیدونه،
هیچوقت با شکم سیر کسی رو قضاوت نکنید، هیچوقت نشناخته کسی رو قضاوت نکنید و محکومش نکنید.
شما نمیشناسید ریحانه رو فقط خدا میشناسه بندش رو پس گناهکار یا بی گناهش رو خدا میدونه نه شما و کسای دیگه
و این وسط یه چیز پنهانی بوده که گفته نشده و کسی نمیدونه و اون پزشک کثیف لایق مرگ بود تازه نمارخون هم بوده اینجور ادمها هستن که اسلام رو خراب میکنن.
اونی که خیانت میکنه گناه کاره.

بدبختی و ناچاری چیه. ایشون خانواده ی متوسط به بالا بوده مادرش کارگردانه . وضع مالی خوبی داشتن. ما که محکوم نکردیم. چند تا قاضی نظر دادن. و اعترافای خودشم بوده. اونی که خیانتکاره گناه کاره ولی گناهی که سزاش مردنه؟ بعد اگه سزای خیانت اون مردنه سزای قتل ریحانه مردن نیست؟

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , nina69 , manam...
ارسال: #۱۲۹۶۶
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ
زمانى که ما مدرسه مى رفتیم،

یه نوع املاء بود به اسمِ "دیکته پا تخته ای"!

توی زمان خودش و در نوع خودش عذابى بود الیم! براى کسى که پاى تخته مى رفت یه حسى داشت تو مایه هاى اعدام در ملاءعام..!

و براى همکلاسى هاى تماشاچى چیزى بود مصداق تفریح سالم..!

کسی این مدل دیکته نوشتن رو یادشه؟Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , ziba.O , Menrva , NP-Cσмρℓєтє , sana2014 , Donna , vesta , neda_Network , banafshe , nina69 , Dream_high
ارسال: #۱۲۹۶۷
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  من از ریحانه فرشته نساختم و نمی سازم، شما چطور میتونید درمورد انسانی که نمیشناسید اینطور قضاوت کنید شاید این دختر دست خودش نبوده که به این راه وارد شده شاید از روی بدبختی و ناچاری بوده یاهردلیلی که هیچکس نمیدونه و از زندگی کسی نمیدونه،
هیچوقت با شکم سیر کسی رو قضاوت نکنید، هیچوقت نشناخته کسی رو قضاوت نکنید و محکومش نکنید.
شما نمیشناسید ریحانه رو فقط خدا میشناسه بندش رو پس گناهکار یا بی گناهش رو خدا میدونه نه شما و کسای دیگه
و این وسط یه چیز پنهانی بوده که گفته نشده و کسی نمیدونه و اون پزشک کثیف لایق مرگ بود تازه نمارخون هم بوده اینجور ادمها هستن که اسلام رو خراب میکنن.
اونی که خیانت میکنه گناه کاره.

بدبختی و ناچاری چیه. ایشون خانواده ی متوسط به بالا بوده مادرش کارگردانه . وضع مالی خوبی داشتن. ما که محکوم نکردیم. چند تا قاضی نظر دادن. و اعترافای خودشم بوده. اونی که خیانتکاره گناه کاره ولی گناهی که سزاش مردنه؟ بعد اگه سزای خیانت اون مردنه سزای قتل ریحانه مردن نیست؟
اگر حرفم رو درست خونده بودین متوجه میشدین که من توی حرفم گفتم یا "هر دلیلی" که هیچکس نمیدونه و اززندگی کسی...
شما هم از روی حرفای ریحانه و قاضی محکومش کردین تو ایران قاضی و مردم زیاد حرف میزنن و همه باهم یکین عدالت نیست...
انسان حرف میتونه بزنه! اما کدومش حقیقته کدومش دروغ!، شما با شنیدن و خوندن حرفای دیگران قضاوت کردین آیا با چشم خود حقیقت رو دیدین؟ایامیشناسید ریحانه رو؟آیا از درونش خبردارید؟و آیاهای دیگر...خیر پس قضاوت درست نیست، فقط خدا میدونه.
کسی که خیانت میکنه سزاش مرگه، من هیچکارم نمیدونم حقیقت ریحانه چیه نمیتونم در مورد کسی که نمیشناسم قضاوت کنم...
خدا خودش هر کس رو به سزای اعمالش میرسونه و خداست که تعیین کننده گناهکار یا بی گناه بودن انسانهاست.

ببخشید من بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندم.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۲۹۶۸
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط ziba.O.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  زمانى که ما مدرسه مى رفتیم،

توی زمان خودش و در نوع خودش عذابى بود الیم! براى کسى که پاى تخته مى رفت یه حسى داشت تو مایه هاى اعدام در ملاءعام..!

و براى همکلاسى هاى تماشاچى چیزى بود مصداق تفریح سالم..!

کسی این مدل دیکته نوشتن رو یادشه؟Smile

آره من یادمه، از شانسه بدمم اسمم چون الف بود همیشه اولین نفره پایه تخته من بودم Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , mm123456789 , neda_Network
ارسال: #۱۲۹۶۹
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ ب.ظ
سلام.
دوستان اینجا محل خوبی برای بحث در مورد ریحانه نیست.
لطفا صحبتاتون رو توی پیام خصوصی انجام بدید.

با تشکر.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , neda_Network
ارسال: #۱۲۹۷۰
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ)mm123456789 نوشته شده توسط:  زمانى که ما مدرسه مى رفتیم،

...

اتفاقا برامن اصلا سخت نبود Big GrinCool (الان فهمیدید چقد زرنگ بودم!!!!Big Grin)
خدایی خیلی دوست داشتم این نوعشو.
اصلا اون موقع ها آرزوم این بود معلم شم املا بگم فقط!! Tongue

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , neda_Network , diligent , Menrva
ارسال: #۱۲۹۷۱
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ ب.ظ
این روزام شده آهنگ همین روزا که میخندی از امیر فرجام Blushهزار بار گوش میدم و دوباره از نو. خدایا بخاطر این آرامش شکر بخاطر کسایی که دارم.بخاطر دوستای عزیزم و همسر مهربونمHeart خدایا این دعای منه: دوستام همیشه شاد باشن همیشه دوستشون دارم و بیادشونم و موفقیتشون آرزومه حتی اگه براشون مهم نباشم و در عرض ۲۴ ساعت فراموشم کنن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , Menrva , manam...
ارسال: #۱۲۹۷۲
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ ب.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انتظار خیلی سخته ...

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: mm123456789 , **sara** , vesta , neda_Network , tabassomesayna , Menrva , manam...
ارسال: #۱۲۹۷۳
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ
امروز حالم بده نمیدونم این بد بودن مثله اینکه فرداهام روشنه یا ... دعام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Donna , mm123456789 , **sara** , vesta , neda_Network
ارسال: #۱۲۹۷۴
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ب.ظ
ای بابا این دل ماهام نشد دل، ولش میکنی، میگیره
دل منم جدیدا خیلی پررو شده، فکر کنم یه دره گوشی میخواد همچین اساسی
فردا شب و پس فردا خونمون مراسم داریم برای همتون دعا میکنم، اسماتون یادم نمیمونه ولی همیشه میگم مانشتیاShy البته بعضی وقتا اسم بعضیا نمیدونم چی میشه و میاد تو ذهنم!!
راستی میخوام فردا یه چیزی درست کنم، شمام دعا کنید خرابکاری نکنمTongue

خدایا آرام و قرار دله بیقرار ما باش
من دلم کربلا میخواد، از پارسال، پارسال شهریور که دیگه داشتم دق مرگ میشدم
اما مامان اجازه نمیده تنها برمSad ایندفعه بهم گفت دفاع کن، بعد... یعنی انقدر دفاعم شبیه محالات شده اینو گفتHuh
خدایا این دل که انقدر بزرگه که گفتی تو دل ماهایی، چرا انقدر میگیره و تنگ میشه!!!!؟؟؟؟ خداجونم نکنه تو دل من نیستی!!! نگو که دق میکنم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , tabassomesayna , Eternal , mm123456789 , Aurora , Menrva , neda_Network , fatemeh69 , K@online , manam... , **sara**
ارسال: #۱۲۹۷۵
۰۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ای بابا این دل ماهام نشد دل، ولش میکنی، میگیره
دل منم جدیدا خیلی پررو شده، فکر کنم یه دره گوشی میخواد همچین اساسی
فردا شب و پس فردا خونمون مراسم داریم برای همتون دعا میکنم، اسماتون یادم نمیمونه ولی همیشه میگم مانشتیاShy البته بعضی وقتا اسم بعضیا نمیدونم چی میشه و میاد تو ذهنم!!
راستی میخوام فردا یه چیزی درست کنم، شمام دعا کنید خرابکاری نکنمTongue

خدایا آرام و قرار دله بیقرار ما باش
من دلم کربلا میخواد، از پارسال، پارسال شهریور که دیگه داشتم دق مرگ میشدم
اما مامان اجازه نمیده تنها برمSad ایندفعه بهم گفت دفاع کن، بعد... یعنی انقدر دفاعم شبیه محالات شده اینو گفتHuh
خدایا این دل که انقدر بزرگه که گفتی تو دل ماهایی، چرا انقدر میگیره و تنگ میشه!!!!؟؟؟؟ خداجونم نکنه تو دل من نیستی!!! نگو که دق میکنم

بخدا اینقد دلم پره که با هر ارسالی دلم میگیره حالا با این ارسال وستاجون نشستم گریه میکنم

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , mm123456789 , Aurora , vesta , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۰۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۵۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close