زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۴۰۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
درسته که با ظاهر جدید مانشت اصلا حال نمیکنم ولی از اینکه حداقل فونت بدش عوض شده راضیم ( میگن به مرگ بگیر تا به تب راضی شه)
از مدیرا متشکرم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۸۴۰۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ
گفتم غم تو دارم ... گفت مدل ماشینت چیه؟!!!
:|
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , crevice , sun-shine , M*Gh , x86 , maneshty , Eternal , SnowBlind
ارسال: #۸۴۰۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ی چی افتاده تو جونم که برم ببینم این نوروفیدبک که میگن به دردم می خوره یا نهHuh

Keep Going
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۸۴۰۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ)saba311 نوشته شده توسط:  اینجا واقعا عوض شده و تقریبا همه ناراضی از رنگ و فونت و ظاهر جدید سایت، ولی من فکر میکنم بیشتر از ظاهر غریبه مانشت جدید، چیزی که باعث نارضایتی اکثریت شده نگرانی از تغییرات محتوایی آینده این سایت هست. چیزی که دامنگیر اکثر نهادها و مجموعه های جامعمون شده.

فکر می‌کنم ناراحتی شما از یه دونه آگهی باشه که گذاشتیم. به هر حال مانشت خرج داره و ما این خرج رو با یکی دو تا آگهی که در سال می‌گیریم و همچنین هدایا تامین می‌کنیم. با بزرگ‌تر شدنش هم خرج‌هاش خیلی بیشتر هم شده. مانشت ۴ دو برابر مانشت ۳ خرج داره و همین‌طور مانشت ۳ دو برابر مانشت ۲. تغییرات در مانشت هر ساله انجام می‌شه و البته رو به پیشرفت هست.
مسولیت محتوا بیشتر با خود کاربران هست تا مدیران. ما شاید بتونیم اندکی هدایت کنیم اما در نهایت خود شما هستید که تعیین کننده اید. انتظار اینکه مثلا مدیران بیان پاسخ سوالات شما رو بدن خیلی بیهوده است.
البته از لحاظ محتوایی مانشت در خیلی از زمینه‌ها به غنای لازم رسیده و در صدد رسیدن به روش‌هایی برای بهبود دسترسی به این منابع عظیم هستیم، روش‌هایی مثل پرسش و پاسخ.
اگه احساس غریبگی با مانشت ۴ می‌کنید اندکی صبر پیشه کنید.

در مورد درآمدزا بودن مانشت هیچ مخالفتی وجود نداره. نه از طرف من و نه مدیران. منتهای تنها نکته اینه که دسترسی به تمامی امکانات رایگان باشه. که همین الان هم هست. آگهی بهترین روش برای درآمدزایی هست که به جای اینکه از کاربران چیزی دریافت کنیم از صاحبان موسسات دریافت کنیم.

دکتر رنگش عوض شه ما مشکل نداریم تبلیغ خیلی هم خوبه زرد زیادی اعصاب خرد کنه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۸۴۰۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دکتر رنگش عوض شه ما مشکل نداریم تبلیغ خیلی هم خوبه زرد زیادی اعصاب خرد کنه
وقتی کل موسسه مدرسان زرد رنگ هست چه کارش می‌شه کرد؟ سری‌های بعد سعی می‌کنیم از پارسه بگیریم که قرمزه Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate , Amir V , crevice , SaMiRa.e , M*Gh , ماه بانو , x86 , atenaa , maneshty , **sara**
ارسال: #۸۴۰۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دکتر رنگش عوض شه ما مشکل نداریم تبلیغ خیلی هم خوبه زرد زیادی اعصاب خرد کنه
وقتی کل موسسه مدرسان زرد رنگ هست چه کارش می‌شه کرد؟ سری‌های بعد سعی می‌کنیم از پارسه بگیریم که قرمزه Big Grin

نه همین زرد خوبهBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۸۴۰۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
می بخشم کسانی را که هر چه خواستند با من با دلم با احساسم کردند ومرا در دوردست خودم تنها گذاردند و من امروز به پایان خودم نزدیکم...
پروردگارا به من بیاموز در این فر صت حیاتم آهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , M*Gh , atti joon , **sara** , master of net
ارسال: #۸۴۰۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ب.ظ
اوف مدرسان اتیش زده به مالش! ۵۰ درصد تخفیف!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۸۴۰۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
دل خوش از آنیم که حج میرویم - غافل از آنیم که کج میرویم
کعبه به دیدار خدا میرویم - او که همین جاست کجا میرویم
حج بخدا جز به دل پاک نیست - شستن غم از دل غمناک نیست

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , x86 , SaMiRa.e , انرژی مثبت , ۸Operation , Breeze , maneshty , **sara** , zahra 67
ارسال: #۸۴۱۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ب.ظ
من به هر تحقیری که شدم
با صدای بلند خندیدم ...
نام مرا گذاشتند "با جنبه"
بی انکه بدانند
خندیدم تا کسی صدای شکسته شدن قلبم را نشنود…

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Menrva , M*Gh , kati , atenaa , good-wishes , Eternal , Mänu , SnowBlind , Aurora
ارسال: #۸۴۱۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ
خیلی دلم گرفته...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , Breeze , kati , **sara** , x86 , Mänu
ارسال: #۸۴۱۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
چرا اینجوری من تست میزنمUndecided
حس میکنم فهمیدم درس و میرم تست میزنم میبینم
هی وای منDodgy خانه از پای بست ویران است Sad

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۸۴۱۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ
برای رسیدن به کبریا
باید نه کبر داشت، نه ریا
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , kati , انرژی مثبت , **sara** , good-wishes , x86 , SaMiRa.e , Eternal , neda_Network , M*Gh , master of net , mhd3
ارسال: #۸۴۱۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
یاد تاپیک های سال قبل بخیر
مرداد.شهریور.مهر.آبان.آذر و... یادباد آن روزگاران یاد باد...یاد بچه ها و همه دوستان بخیر چه اونهایی که هنوز مانشتین و چه اونهایی که دلمون واسه بودنشون تنگ شده...
خدایا تو که هوامونو داشتی توی یکی دوهفته بعد که نتایجم میادهم هوامونو داشته باش...
راستی خبری از نتایج نیست!یکی می گفت شاید ۴رم بیاد!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Amir V , maneshty , x86 , پروفسور , master of net
ارسال: #۸۴۱۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  یاد تاپیک های سال قبل بخیر
مرداد.شهریور.مهر.آبان.آذر و... یادباد آن روزگاران یاد باد...یاد بچه ها و همه دوستان بخیر چه اونهایی که هنوز مانشتین و چه اونهایی که دلمون واسه بودنشون تنگ شده...
خدایا تو که هوامونو داشتی توی یکی دوهفته بعد که نتایجم میادهم هوامونو داشته باش...
راستی خبری از نتایج نیست!یکی می گفت شاید ۴رم بیاد!

امیدوارم شنبه یا یکشنبه بیاد Sad(((
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close