زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۳۸۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اگر مرا فراموش کنی
اندک اندک
تو را فراموش خواهم کرد اندک اندک ...
اما اگر به یکباره فراموشم کنی
دیگر دنبال من نگرد
زیرا پیش از تو فراموش ات کرده ام ...
...

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , atti joon , **sara**
ارسال: #۸۳۸۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ق.ظ
امروز ساعت ۹/۵۲ صبح هیچ خبری از هیچ موجود صورتی ای در مانشت نیست . Big Grin
Tongue

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , M*Gh , virtual girl , nina69 , atenaa
ارسال: #۸۳۸۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ
ای به ازل بوده و نابوده ما
وی به ابد زنده و فرسوده ما
پیش تو گر بی سر و پای آمدیم
هم به امید تو خدای آمدیم
یارشو ای مونس غمخوارگان
چاره کن ای چاره بیچاره‌گان
قافله شد واپسی ما ببین
ای کس ما بیکسی ما ببین
بر که پناهیم توئی بی‌نظیر
در که گریزیم توئی دستگیر
جز در تو قبله نخواهیم ساخت
گر ننوازی تو که خواهد نواخت
درگذر از جرم که خواننده‌ایم
چاره ما کن که پناهنده‌ایم ......
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , samaneh@90 , Breeze , good-wishes , M*Gh , kati , x86 , Eternal , maryami
ارسال: #۸۳۸۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
سلام... تو خبرنگاریا داشتم یه سرچ میزدم خبر پیدا شدن محمد طاهای ماه عسل رو دیدم..
میتونین
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بخونید ماجرا رو

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , Eternal , انرژی مثبت , kati , atti joon , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۸۳۹۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
مانشت ۲///یادش بخیر...چقدر زود عمر میگذره!!...چشم بهم زدیم ۲ سال گذشت و همچنان اندرخم یک جوجه ایم!!
ینی میشه منم کنکور قبول شم...؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰ , x86
ارسال: #۸۳۹۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ینی میشه منم کنکور قبول شم...؟؟
چرا که نه!!!! هرکی که داره واس کنکور میخونه بالاخره قبول میشه حالا یا همون سال یا سال بعد یا یه وقت دیگه... چون داره برا هدفش میخونه... خوب اگه نخواد قبول شه که نمیخونه اصلا!!!!
مطمئنم قبول میشی. مثل همه آرزوهای قبلیمون که میگفتیم مگه میشه منم.. ...( و آخرشم اکثرشون برآورده شدن)

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
ارسال: #۸۳۹۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
واقعا این تاپیک باید ۶۰۰ صفحه بشه ؟ خوب تا اینجا رو بفرستین تو آرشیو ، ا
نرژی منفی داره .
ارسال: #۸۳۹۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ب.ظ
خوش به حال بچه هایی که در روستاها زندگی میکنند...دلم لک زده برای یه جای کوچک و دور از شلوغی....ادمهای کمتر ادمهای ساده تر...بشینی حرف دلشون رو گوش کنی به حرفاشون فکر کنی با حرف دل خودت مقایسه کنی شاید یه لبخند هم بزنی!.... ادمهایی که ادعای زیادی ندارند....هوای اونجا باید پاک تر باشه...چشمهاشون باید زلال تر باشه شاید نخوایی نقاب بزنی....به فاصله فکر کنی فاصله خودت با خودت....
کاش فرصتش پیش بیاد برم.

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.setareh91 , M*Gh
ارسال: #۸۳۹۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط Eternal.)
زنده یاد حسین پناهی:

مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی است، بد است
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است
طفل معصوم به دور سر من می چرخید،
به خیالش قندم
یا که چون اغذیه ی مشهورش تا به این حد گندم!!!
ای دو صد نور به قبرش بارد؛
مگس خوبی بود...
من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد،
مگسی را کشتم ...!

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , good-wishes , Breeze , SaMiRa.e , atenaa , x86 , kati , **sara** , silver_0255 , M*Gh , zahra_ce87
ارسال: #۸۳۹۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ
دنیا را بد ساخته اند ...
کسی را که دوست داری، تو را دوست نمی دارد ...
کسی که تو را دوست دارد،
تو دوستش نمی داری ...
اما کسی که تو دوستش داری و او هم تو را دوست دارد ...
به رسم و آئین هرگز به هم نمی رسند ...
و این رنج است ...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , SaMiRa.e , kati , atti joon , Eternal , Menrva , M*Gh , maryami , zahra_ce87
ارسال: #۸۳۹۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
نیروی واقعی تصمیم را به یاد داشته باش از تصمیم های خود درس بگیر بدان که این تصمیم های تو و نه شرایط توست که سرنوشتت را می سازد.......................................
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , Breeze , Eternal , انرژی مثبت , maneshty , good-wishes , didar , SaMiRa.e , M*Gh , Menrva
ارسال: #۸۳۹۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ق.ظ
اینجا واقعا عوض شده و تقریبا همه ناراضی از رنگ و فونت و ظاهر جدید سایت، ولی من فکر میکنم بیشتر از ظاهر غریبه مانشت جدید، چیزی که باعث نارضایتی اکثریت شده نگرانی از تغییرات محتوایی آینده این سایت هست. چیزی که دامنگیر اکثر نهادها و مجموعه های جامعمون شده.

تا یه کم مجموعه بزرگ میشه و مورد تایید مردم، تبدیل میشه به یه وسیله برای جهش مالی و داستانهای بعدی اون که نهایتا ختم میشه به یه چاه نفت فسیل شده... بله اینه که همه مخاطبای مانشت رو ناراضی میکنه---> یه سایت پردرآمد کم محتوای فسیل شده. وگرنه، رنگ آبی همیشه آبی باقی میمونه... این که روی یه دکمه گرد کلیک کنی یا مستطیلی برای آدما فرق نمیکنه... ولی این براشون خیلی مهمه که پشت این کلیک پاسخی واسه دردشون هست یا نه!!

ما اینجا سادگی رو یافتیم که امروزه تو کمتر سایتی دیده میشه. پس لطفا و خواهشا نذارید اینجا هم بشه مثل هزاران مرکزی که به هدف و خاطر جوانان ایجاد شد و نهایتا شد منبع درآمد و پست از ما بهترون.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: didar
ارسال: #۸۳۹۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ق.ظ
یه حرفی مونده تو دلم ... نمیدونم چرا با این تبلیغ مدرسان شریف حالم بد میشه به ادم حس بدی میده Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , Ali_Abdolmaleki , 10:30
ارسال: #۸۳۹۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ق.ظ
نمی‌دانی چه دردی دارد که گاهی

شانه‌ای، دستی، کلامی را نمی‌یابی

ولیکن سینه‌ات لبریز از اشک است . . . نمی دانی !

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Eternal , Menrva , **sara** , diligent , didar , M*Gh , atenaa , mhd3
ارسال: #۸۴۰۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ)saba311 نوشته شده توسط:  اینجا واقعا عوض شده و تقریبا همه ناراضی از رنگ و فونت و ظاهر جدید سایت، ولی من فکر میکنم بیشتر از ظاهر غریبه مانشت جدید، چیزی که باعث نارضایتی اکثریت شده نگرانی از تغییرات محتوایی آینده این سایت هست. چیزی که دامنگیر اکثر نهادها و مجموعه های جامعمون شده.

فکر می‌کنم ناراحتی شما از یه دونه آگهی باشه که گذاشتیم. به هر حال مانشت خرج داره و ما این خرج رو با یکی دو تا آگهی که در سال می‌گیریم و همچنین هدایا تامین می‌کنیم. با بزرگ‌تر شدنش هم خرج‌هاش خیلی بیشتر هم شده. مانشت ۴ دو برابر مانشت ۳ خرج داره و همین‌طور مانشت ۳ دو برابر مانشت ۲. تغییرات در مانشت هر ساله انجام می‌شه و البته رو به پیشرفت هست.
مسولیت محتوا بیشتر با خود کاربران هست تا مدیران. ما شاید بتونیم اندکی هدایت کنیم اما در نهایت خود شما هستید که تعیین کننده اید. انتظار اینکه مثلا مدیران بیان پاسخ سوالات شما رو بدن خیلی بیهوده است.
البته از لحاظ محتوایی مانشت در خیلی از زمینه‌ها به غنای لازم رسیده و در صدد رسیدن به روش‌هایی برای بهبود دسترسی به این منابع عظیم هستیم، روش‌هایی مثل پرسش و پاسخ.
اگه احساس غریبگی با مانشت ۴ می‌کنید اندکی صبر پیشه کنید.

در مورد درآمدزا بودن مانشت هیچ مخالفتی وجود نداره. نه از طرف من و نه مدیران. منتهای تنها نکته اینه که دسترسی به تمامی امکانات رایگان باشه. که همین الان هم هست. آگهی بهترین روش برای درآمدزایی هست که به جای اینکه از کاربران چیزی دریافت کنیم از صاحبان موسسات دریافت کنیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mohammad.ardeshiri , SaMiRa.e , **sara** , sahar121 , mastercandidate , diligent , samaneh@90 , 10:30 , narges_r , banafshe , crevice , M*Gh , ماه بانو , x86 , Menrva , atenaa , maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close