زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش من در تقلب

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ
هوش من در تقلب
سلام..
این روزا که دانشجوها امتحاناتشون کم کم شرو شده... و همینطور دانش اموزا... یاد دوران امتحانات مدرسه و دانشگاه افتادم... یادش بخیر... شب امتحان چقدر سخت بووووود..هر ترم از خدا طلب معجزه میکردیم تا ترم بعد همیشه هر هفته درس بخونبم ولی باز ترم بعد می اومد و روز از نو روزی از نو Big Grin
به هر حال،خاطرات دانشجویی و خوابگاه جز بهترینهااااای زندگیه منه... الان خاطره ای که دارم مینویسم مربوط به دانشگاه نیست... واس دوره مدرسه که سال دوم هنرستان بودمه..
امتحان زبان داشتیم.. خوب مثل همیشه لغت میدادند تا جای خالی رو با لغت پر کنیم... و بعضی وقتام اون لغت رو کامل نمینوشتند مثلا از ۱۰ حرفش..۷،۸، تاشو مینوشتند بقیه حروف رو ما باید مینوشتیم...
یکی از این حروف ها سر جلسه امتحان کلمه هزار بود که به انگلیسی چند تا حروفشو دادن و باقیمانده رو ما باید مینوشتیم .. تو ذهنم بود چی میشد.. اما خوب بین o و u و ... مونده بودم کدوم صحیحه .(thousand )
خوب اونم ۱ نمره ای فکر کنم داشت و من هرکاری کردم نتونستم یقین پیدا کنم که کدومه... بد جوری ناراحت بودم... تقلب هم نشد بگیرم... یادمم که نمی اومد.. گفتم بیخیال دیگه... مراقبه هم هی می اومد میرفت..
تاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تا اینکه در عرض ۵ ثانیه فهمیدممممممممممممممممممم Big Grin. فهمیدم چی به چیه..... اگه گفتید؟؟؟؟
تو جیبم اسکناس ۵۰۰ تومنی بود Big Grin و رو پولها هم به انگلیسی مبلغ نوشته میشه دیگه.. ۵۰۰thousand rials
منم با خیال رااااااااحت و آسوده ۵۰۰ تومنی رو در آوردم و گذاشتم رو برگه و ازش نوشتم....... مراقبم رد میشد میرفت اماااااااااااا نمیدونست من دارم چه نقشه ای رو پیاده میکنم....
و من بعد اون همه سال همیشه یادم میاد...از هوش خودم لذت میبرم Tongue

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۵۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , omidranjbar , maryami , atenaa , aatwo , sahar bano , shima_24 , mrpool , shahbazi , Ali-B , nana2010 , ف.ش , سجاد۶۷ , dana12 , s.sadri , maneshty , Dark Knight , SaMiRa.e , Eternal , pooyaa , Jooybari , **sara** , Mehman , Maryam-X , reza_shadow , fatemeh85 , mohammadali1990 , Saoshiyant , 8Operation , Pakniat , Donna , mehrdad372 , mehdi.m2 , Masoud05 , -Ali- , aboualfazl , siloi , arashmobileboy , kati , hmd1 , ReihanehTorkzadeh , hamed_benz , vahid18u , banafshe , red-green-blue , mary.moj , hiva60 , mostafa122 , Mänu , zibaziba , diligent , cs03 , tayebe68 , mahkaameh , Payam92 , fatemesoleimani , tesna , fatemenp , Autumn.Folio , جاوایی , samaneh_aftab , Amir V , just4it , azad_ahmadi , sohei.la , omidd1315 , mahsaii , eris229 , Lantern , k_111 , mahsa.tsi , x86 , sss , fafajoon , m@hboobe , farnaz.sad , Hera , TaRiaNa , nima047 , fafa69 , M*Gh , amin3672 , pmoradi , e4me , @nis@ , پرهوده , barbados2500 , مادر بزرگ , happy07 , Aref Safari , sajadabbasi , ZAREIANMARY , squib , farhad_vr32 , mhnz , nazanin_sh
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: هوش من در تقلب
مراقبم داشتیدا ...
حتی حال نکرده پیش خودش بگه اصلا این پوله رو چرا در اورده!!!؟

pǝnuıʇuoɔ ʍoɥs ǝɥʇ 'lnɟıʇnɐǝq sı ǝɟıl
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sahar121 , Amir V , m@hboobe , amin3672
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
هوش من در تقلب
هاهاهاها خوشمان آمد.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , sahar121
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ق.ظ
هوش من در تقلب
من دوم دبیرستان بودم امتحان زبان داشتیم. بعد هر دومی کنار یه سومی بود. اونا هم امتحان زبان داشتن. سومی ای که کنارم نشسته بود یه سوالو بلد نبود. بد من جواب سوالو نوشتم براش رو برگه دادم بهش. ولی اون یهو وسط امتحان بلند شد برگه شو داد. بهش گفتم براش چی ننوشتی و بلند شدی . گفت جوابو داشتم وسوسه می شدم بنویسم ولی تقلب گناه داره پاشد داد برگه شو. منم عذاب وجدان گرفتم از تقلب رسوندن.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , mohammadali1990 , Engineer , Donna , arashmobileboy , vahid18u , سجاد۶۷ , zibaziba , ashkan_d13 , جاوایی , Xilinx , m@hboobe , nima047 , M*Gh , مادر بزرگ , happy07 , شقایق.
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ق.ظ
هوش من در تقلب
ترم اول دانشگاه بودمو یه درس بسیار کسل کننده باید یه پروژه میدادیم(یه کار گرافیکی) منم که اصلا حالشو نداشتم و بلدم نبودم قبل امتحان رفتم تو سایت و پشت ۳ تا سیستم فایلی که از دوستم گرفته بودمو کپی کردم و بعد (delete) کردم با اینکار فایل رفت تو (recycle bin ) مسئول سایت اومدو سیستمارو چک کردو بیچاره خبر نداشت که از چه روش هوشمندانه ای استفاده شده وقتیم که امتحان شروع شد با یه restore یه ۲۰ ناقابلو گرفتم ... Smile اونجا بود که فهمیدم بعضی تقلبا لذت بخشه ...!

فقط کافیست خود را باور کنیییم
امان از روزی که انسان برخیزد...
۲۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , mohammadali1990 , 8Operation , sahar121 , siloi , atenaa , مهندس زهره , nasrolah , tayebe68 , Payam92 , fatemenp , samaneh_aftab , Amir V , mahsaii , x86 , m@hboobe , Hera , مادر بزرگ , ZAREIANMARY , squib , mhnz
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ق.ظ
هوش من در تقلب
بنظرم تقلب نمک امتحانه بهر حال باید یجورایی اون محیط خشک و بی روحو قابل تحمل کنی چه راهی بهتر از تقلب ؟؟
بعضیا هم که انصافا آخره خنده تقلب می کنن دلت می خواد بعد امتحان بری بهشون بگی بابا دمت گرم Smile)
یادمه دوره لیسانس یه زوج داشتیم تو کلاسمون اینقدر تو تقلب با هم هماهنگ بودن که نگو انصافا خدا درو تخته رو خوب جور کرده بود Smile)
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , mohammadali1990 , sahar121 , avril22 , مهندس زهره , MohsenRezaei , Mänu , Payam92 , m@hboobe , squib , nazanin_sh
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ق.ظ، توسط AMMehr.)
هوش من در تقلب
امروز امتحان نظریه داشتم سر جلسه از ۳۰ تا سوال تستی فقط ۳ تاشو تونستم جواب بدم بغل دستم دوستم نشسته بود که اون به امید ما اومده بود !
جلوم یا دختر چادری بود که اصلا نمیشد تلقب کرد ازش بهش گفتم برگتو بذار کنار من ببینم مثلا گذاشت ولی لامصب اون چادرش کل کادر رو گرفته بود.
دیگه با مراقب کلی چونه زدم که جامو عوض کن میخام تقلب کنم نذاشت که نذاشت دقیقا ۱۰ دقیقه به آخر امتحان بود که اس ام اس برام اومد جواب تستا رو یکی از دوستام برام فرستاد دیگه کلی تو فضا بودم از شدت هیجان لرزش دست گرفته بودم :-D خلاصه اینجوری شد من به امداد غیبی هم اعتقاد پیدا کردم Tongue
۱۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , nassim92 , mehdi.m2 , arashmobileboy , zibaziba , nasrolah , tayebe68 , siloi , m@hboobe , farnaz.sad , M*Gh , amin3672 , sara9009
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ق.ظ)AMMehr نوشته شده توسط:  ---
دیگه با مراقب کلی چونه زدم که جامو عوض کن میخام تقلب کنم نذاشت که نذاشت دقیقا ۱۰ دقیقه به آخر امتحان بود که اس ام اس برام اومد جواب تستا رو یکی از دوستام برام فرستاد دیگه کلی تو فضا بودم از شدت هیجان لرزش دست گرفته بودم :-D خلاصه اینجوری شد من به امداد غیبی هم اعتقاد پیدا کردم Tongue
خوش به حالتون می ذارن سر جلسه امتحانات گوشی ببرید؟!
دوستان دمتون گرم خوب خودتون رو لو بدید، بعد تو تاپیک های دیگه بیاید گله کنید که چرا فلان درس رو بلد نیستید یا چرا برای خوندن فلان درس تنبلی تون می شه، علت را در راحت طلبی جستجو کنید.(شوخی بودBig GrinHeart)

ما هم تو این جهاد دانشگاهی خوزستان استادی داشتیم که امتحاناتش به شدت سخت بود، برای درس گرافیک در طول ترم خونده بودیم شب تا صبح هم با گریه خونده بودیم اما وقتی رفتیم سر جلسه امتحان فقط سه تا سوال اول رو بلد بودیم مراقب هم در رو بست و خودش
چک نویس هامون رو بین بچه ها جابه جا می کرد، خدا خیرش بده، من هم که بچه مثبت فقط تقلب دادم اما سوالاتی رو که من بلد نبودم
هیچ کس دیگه ای هم بلد نبودAngel
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , mehdi.m2 , AMMehr , amin3672
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ق.ظ
هوش من در تقلب
منم بگم....
راستش میانترم آمار داشتیم دوران کاردانی...بعدش یکی از دخترای کلاس اومد پیشم گفت میشه تقلب برسونی هیچی نخوندم...منم گفتم بشین....خلاصه گوشیمو در آوردمو تشریحیارو از طریق اس ام اس می دادم.بعدش استاد میومد میگفت چیکار داری می کنی میگفتم استاد ماشین حساب ندارم...خلاصه یه بارم یهو از دستم گرفت منم شانس آوردم رو ماشین حساب بود...خلاصه من شدم ۷ و خانومه ۵/۲۵ .جالب اینجاست به دوستش گفت بیا بشینیم آقای زارعی برسونه بعدش دوستش نیومدو نیم گرفت...اونروز اصلا یادم نمیره...
راستش من اصلا اهل تقلب نبودم...
یه بارم سر امتحان تجزیه تحلیل کاردانی گفتم بزار تقلب ببرم سر جلسه با اینکه بلد بودم...بعدش تقلب رو بردم اولای جلسه به مراقب گفتم میشه برم دستشویی بعدش مراقبه زن بود گفت یه لحظه وایسید...گفتن مسئول آموزش اومدو اونم پشت در دستشویی وایساده میگه آقا بیا بیرون...خلاصه هر چی تقلبو گشتم با اینکه خودم نوشته بودم نبود که نبود....ناراحت اومدم نشستم...کل کلاس فهمیدن واسه چی رفتم...چون تا رفتم دوستم خندید...بعدش اونقد فکر کردم تا یادم افتاد...خداییش آدم بخونه توکل کنه به خدا خیلی خوبه.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , mehdi.m2 , saiedattar , siloi , m@hboobe , amin3672
ارسال: #۱۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ق.ظ
هوش من در تقلب
در دانشگاه دولتی تدریس می کنم.
یه روز امتحان داشتیم و بچه ها همه نشسته بودند و منم که سرجلسه بودم و بچه ها میدونستند که من خیلی بهشون گیر نمی دم. از طرفی من ابتدای سالن بودم و مراقبها چون دیدند من اونجا هستم دیگه کسی نیومد ابتدای سالن و به عبارتی ابتدای سالن رو به بنده سپردند. در همین حین دیدم یکی از دانشجوها داره منو صدا می زنه، رفتم نزدش گفتم بله! خیلی هول کرده بود و با صدای لرزونش گفت استاد ببخشید میشه بیایید جلوی من وایسید؟ من با تعجب کنم اشکال نداره ولی چرا؟؟؟
گفت شما لطفا وایسید بعد خودتون می فهمید.
منم وایستادم دیدم تقلب رو از تو جیبش در آورد و با خیال راحت شروع کرد نوشتن Smile
گفتم خانم فلانی از شما انتظار نمی ره ...
داشتم صحبت می کردم دیدم چشاش رو کوچیک کرد و با حالت ملتمسانه ای از من خواست بروش نیارم و منم بهش چیزی نگفتم.
نمی دونم چرا ولی خیلی دلم بحال دانشجوها در زمان امتحانات می سوزه بخاطر همین همش ۸ نمره امتحان پایانی میذارم و ۱۲ نمره رو اختصاص به پروژه می دهم تا فشار رو از روی دانشجوها بردارم. Smile
۲۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , avril22 , friends , AMMehr , Zohre_a , hmd1 , مهندس زهره , zarei1991 , nasrolah , Autumn.Folio , جاوایی , samaneh_aftab , shima_24 , m@hboobe , farnaz.sad , Hera , nabeqe300092 , amin3672 , mehrabifar , sara9009 , ZAREIANMARY , mhnz , nazanin_sh
ارسال: #۱۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ق.ظ
Re: هوش من در تقلب
مگه امتحان بدون تقلبم میشهه اصلا!!!! آدم همیشه حداقل ۱سوالو بلد نیست یا تو بلدی دوستت بلد نیست اگه کلا امیدی نیست و امتحان سخته که باید تقلب کرد Tongueاگه نه که به دوستات کمک می کنی یا یکی دوتا سوال میگیریTongue که نمرت خوبتر بشه. حالا من خودم زیاد تقلب نمی کردم اما دوستام به روش ها و سبک های مختلفی تقلب می کردن از نوشتن روی برگه گرفته تا مانتو زیر کمر بند مانتو..زیر آستین کاپشن..روی جامدادی،،با خودکار نامرعی..روی شلوار جین...:-D وااای یادم که میفته می میرم از خنده

Sent from my GT-P6200 using Tapatalk 2
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۱۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
هوش من در تقلب
ممنون دوستان کلی خندیدم.Big Grin
یادش بخیر ترم پیش مدار الکترونیکی داشتم.Angry اوضاعی بود برا خودش با دوستان یا کلاس رو می پیچوندیمSmileTongue یا وقتی می رفتیم کلاس هر کاری می کردم غیر از گوش دادن به درس از بازی و حرف زندن گرفته تا خلق اثار هنریه عجیب و غریب و تلاش برای خندوندن هم دیگهBlushCool. یه چند بازی هم که خواستیم به درس گوش کنیم هیچی نفهمیدی کلا بیخیالش شدیم.Big GrinTongue

خلاصه گذشت این طوری با کلی ماجرا سرکلاس تا رسیدیم موقع امتحانات تو فرجه یه چندبار شروع کردم به خوندنش ۲ صفحه بیشتر نمی تونستم بخونم هیچی ازش نمی فهمیدمHuhAngry.
گذشت تا روز قبل امتحانش که یه امتحان دیگه داشتم اون امتحان رو دادم حالا این یکی مونده بود که هیچی هم ازش نخونده بود. نمی دونستم چه خاکی رو سرم بریزم Confusedیکی از دوستان گفت برو پیش بچه های برق بگو یادت بدنIdea. خوب ما هم رفتیم پیش برقیا استادمون هم از گروه برق بود با تحقیق فهمیدیم اولین سال تدریس استاد هستش یه درس دیگه هم داشتن که امتحان رو گرفته بودن امتحان رو از جزوش داده بود منم به همه دوستان خبر دادم که اقا جزوه رو حفظ کنید خودم هم که تو کار خفظیات نبودمTongue برقیا شروع کردن به یاد دادن به من ولی خوب یک شبه که نمی شد این الکترونیک رو یاد گرفت هر چند پیشرفت خوبی کردم Coolولی بازم یک شبه به جایی نمی رسیدConfusedHuh
خوب گفتیم چیکار کنیم به یکی دیگه از دوستان برقی زنگ زدیم متخصص تو امور تقلبTongueWink اومد موبایلش رو داد گفت عکس می گیری ایمیل می کنی ما هم جوابا رو ایمیل می کنم یه تهدید هم کرد که اس ام اس اومد نخونم ConfusedHuh.
خوب رفتیم دانشکده پیش بقیه دوستان موبایلی که اون دوستم داده بود شارژ کم داشت از شانس من هم برق دانشگاه قطع شده بودAngrySad
یکی از دوستام از کله جزوه عکس تهیه کرده بود گفت بلوتوث باز کن بفرستم من بلوتوث گوشی خودم رو باز کردم فرستاد به گوشیه خودم . حالا دو منبع تقلب همرام بود با بقیه هماهنگ کردم که من جوابها رو برام می فرستن شما بلوتوث رو روشن کنید به یکی می فرستم اونم به بعدی و همین طوری همه جواب ها رو بگیرن.IdeaIdeaCool
رفتیم سرجلسه بچه ها هم تو خوابگاه منتظر این که سوالها رو ایمیل کنم امتحان شروع شد موبایل رو در اوردم با کلی ترس و لرز(اخه من اهل تقلب کردن نیستمConfused) عکس رو گرفتم اندازه عکس رو کوچیک کردم و ایمیل کردم هر ۳۰ سانیه یه بار گوشی رو چک می کردم خودم رو هم یه خورده با امتحان مشغول می کردم یه ربع گذشت خبری نشد منم دویاره عکس گرفتم و فرستادم هی چک می کردم خبری از جواب نبود.SadSadAngryAngry
حالا برا این که وضع سواد ما تو اون درس رو بدونید IdeaSleepyبریم سراغ اون دوستم که از کل جزوه عکس گرفته بود داشت از رو عکساها می نوشت در اون حد شوط بودیم که از رو جزوه که می نوشت استاد رو صدا می کرد ازش می پرسید این چیه مثلا یه بار استاد رو صدا کرد گفت این قسمت از فرمول بی بود یا بتا در حالی که تو جزوه اصلا بتا روجود نداشت.ExclamationExclamationExclamation
۴۵ دقیقه گذشت جوابی نرسیده بود فقط دوتا اس ام اس اومد . هیچی داشتم بدبخت می شدم گوشی خودم رو در اوردم از رو اون بنویسم اما صفحه نمایشش اونقدر کوچیک بود نمی شد خوندAngry یه جایی هم افتاده بودم که نمی شد از بغل دستی هم کمک گرفتAngry
خود دست به کار شدم شروع کردم اون چیزایی رو که یاد گرفته بودم نوشتن اخرش نتونستم تقلب رو انجام بدم . از سر جلسه که رفتم بیرون بچه های برقی دم در بودنAngry
چی شده بود Huhبرق دانشگاه که قطع شده بود اینترنت هم قطع شده بود بچه ها اومد بودن دانشگده تو دم در کلاس سولات امتحان دست یه نفر بوده ازش گرفتن بودن و جواب دادن بودن به سوالات و عکس گرفتن بودن چند بار هم اس ام اس دادن به من که بلوتوث رو روشن کن از اونجایی که گفته بود اس ام اس ها رو نخون منم نخونده بودم SadSad
هیچی دیگه نمره اومد ۸/۵ از اون اکیپی که بودیم فقط اون دوستم که عکس گرفته بود پاس شده بقیهمون افتادیم رفتیم پیش استاد کلی باهش حرف زدیم که این درس اصلی ما نیست و این جور بهونه ها استاد هم که اولین سال تدریسش بود نامردی نکرد یه شیفت درست حسابی داد .۴ نمره شیفت داد که همهمون پاس شدیم Tongue
ببخشید که طولانی شد.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zibaziba , sahar bano , Hera , amin3672 , mhnz
ارسال: #۱۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ق.ظ
هوش من در تقلب
انصافا بعضیا یه تقلب هایی می کنند که حقشونه نمرشون خوب بشه، واقعا دمشون گرم...
ما ترم یک کارگاه کامپیوتر داشتیم، یکی از موارد امتحانی سرعت تایپ بود، که یه متن فارسی و انگلیسی می دادند و یه دقیقه وقت، باید تایپ می کردیم، یه بچه ها قبل امتحان که مثلا داشتیم تمرین می کردیم، چند تا کلمه الکی نوشت و رنگش را سفید کرد....، بعدم اسیستمون اینقدر باهوش نبود، فقط تعداد کلمه را پایین ورد می دید و یادداشت می کرد... و اینگونه بود که ایشون بر خلاف بیشتر بچه ها که افتادن و بسیاری که با ۱۰ پاس شدند، نمره ای بالا کسب کرد.

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , tayebe68 , siloi
ارسال: #۱۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  .
.

چی شده بود Huhبرق دانشگاه که قطع شده بود اینترنت هم قطع شده بود بچه ها اومد بودن دانشگده تو دم در کلاس سولات امتحان دست یه نفر بوده ازش گرفتن بودن و جواب دادن بودن به سوالات و عکس گرفتن بودن چند بار هم اس ام اس دادن به من که بلوتوث رو روشن کن از اونجایی که گفته بود اس ام اس ها رو نخون منم نخونده بودم SadSad

.

من بودم اس ام اس ها رو میخوندم بعد پاک میکردم Big Grin Big Grin ....

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mehdi.m2 , amin3672
ارسال: #۱۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
هوش من در تقلب
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ق.ظ)AMMehr نوشته شده توسط:  
خوش به حالتون می ذارن سر جلسه امتحانات گوشی ببرید؟!

نه ممنوع بردن گوشی سر جلسه مثلا تقلب حساب میشه ولی نمیگردن مارو که منم میبرم همیشه! حتی واسه کنکور هم من بردم حوصله تحویل دادن گوشی ندارم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , fa_karoon

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۴۰۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
Sad تاثیر نمره تقلب کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد AshkanAurum ۶ ۷,۰۴۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۱,۸۸۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۲۴۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  در حاشیه تقلب های علمی اخیر yayarety ۱ ۱,۶۰۷ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۱۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  رتبه ۱۱ هوش- هوش شریف puria ۸ ۴,۷۹۲ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: iwes
  هوش تهران یا هوش امیر کبیر Mehrzad4 ۰ ۱,۹۰۶ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mehrzad4
  هوش امیر کبیر یا هوش دانشگاه تهران amirirma ۱ ۱,۴۹۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amirirma

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close