زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاثیر نمره تقلب کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد

ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ ق.ظ، توسط AshkanAurum.)
Sad تاثیر نمره تقلب کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد
سلام دوستان. خسته نباشید.
این ترم سر امتحان معادلات دیفرانسیل خیلی با نامردی از من تقلب گرفتن و برای من نمره ۲۵ صدم رد کردن (با این که جز دانشجویان ممتاز دانشگاه هستم و فقط این درسو وقت نکردم درست بخونم)
حالا من شنیدم که توی کارشناسی توی کارنامه ۲۵ صدم داشته باشی خیلی اذیت میکنن توی استخدام و هیات علمی شدن و...
میخواستم بدونم مشکلی برای من پیش میاد یا فقط همین افتادن درس و کم شدن معدل بود؟ چه مشکلاتی پیش میاد واسه دانشجو؟
این میتونه باعث شه اگه یه دانشگاه خوب قبول شدم ارشد ثبت نامم نکنن و اذیتم کنن؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ ق.ظ
تقلب نامردی یعنی چطوری؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ ق.ظ)AshkanAurum نوشته شده توسط:  این ترم سر امتحان معادلات دیفرانسیل خیلی با نامردی از من تقلب گرفتن
تنها برداشتی که نامردی کردن در تقلب گرفتن به ذهن من میرسه این هست که پاپوش دوختند و یه کاغذ تقلب گذاشتند توو جیبتون!
در کل فکر نمی‌کنم توو ارشد کاری به کارتون داشته باشند، کسی چک نمی‌کنه. شانسی که آوردید این هست که ۰/۲۵ نوشتند، نه "dishonesty". شایدم موقع کارنامه رسمی دادن، این رو قید کنند. یا یه جای کارنامه بنویسند که ۰/۲۵ معنی تقلب رو میده! در کل واسه ارشد مشکلی ایجاد نمیکنه ولی مثلا اگه بخواید اپلای کنید و هر طریقی متوجه بشن تقلب کردید، جایی نمی‌گیرند.
اما اینکه توو استخدام بشینن تک تک نمرات رو بررسی کنند، بعیده چنین چیزی باشه.
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ق.ظ، توسط Szare295@gmail.com.)
RE: تاثیر نمره تقلب کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد
(۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ ق.ظ)AshkanAurum نوشته شده توسط:  سلام دوستان. خسته نباشید.
این ترم سر امتحان معادلات دیفرانسیل خیلی با نامردی از من تقلب گرفتن و برای من نمره ۲۵ صدم رد کردن (با این که جز دانشجویان ممتاز دانشگاه هستم و فقط این درسو وقت نکردم درست بخونم)
حالا من شنیدم که توی کارشناسی توی کارنامه ۲۵ صدم داشته باشی خیلی اذیت میکنن توی استخدام و هیات علمی شدن و...
میخواستم بدونم مشکلی برای من پیش میاد یا فقط همین افتادن درس و کم شدن معدل بود؟ چه مشکلاتی پیش میاد واسه دانشجو؟
این میتونه باعث شه اگه یه دانشگاه خوب قبول شدم ارشد ثبت نامم نکنن و اذیتم کنن؟
سلام دوست عزیز بله متاسفانه نمره ی۲۵صدم نه تنها در ایران که در کل دنیا به نمره ی تقلب معروفه و با کمال تاسف عرض کنم که همه جا رو این قضیه حساسن...
شما سعی کن به هر طریقی که شده نذاری تو پرونده ت ثبت بشه ....
راجب ثبت نام ارشد مشکلی پیش نمیاد چون کلش تا امروز ازمون هست و مصاحبه علمی نداره(اگه تا کنکور شما مصاحبه علمی هم نیاد)
ولی دکتری "میتونه" تاثیر گذار باشه(نه الزاما)
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  متاسفانه نمره ی۲۵صدم نه تنها در ایران که در کل دنیا به نمره ی تقلب معروفه
منبعتون واسه این حرف چیه؟ بعضی از کشورها که نمره‌شون حروفی هست و ۰/۲۵ معنی نداره اصلا. شاید بگید بین دانشگاه‌های ایران یه جور بخش‌نامه هست که تقلب رو با ۰/۲۵ نشون بدن که اونم فکر نمی‌کنم همگانی باشه چون مثلا شریف برای تقلب نمره‌ی D میده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: AshkanAurum
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۶, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ ق.ظ)AshkanAurum نوشته شده توسط:  این ترم سر امتحان معادلات دیفرانسیل خیلی با نامردی از من تقلب گرفتن
تنها برداشتی که نامردی کردن در تقلب گرفتن به ذهن من میرسه این هست که پاپوش دوختند و یه کاغذ تقلب گذاشتند توو جیبتون!
در کل فکر نمی‌کنم توو ارشد کاری به کارتون داشته باشند، کسی چک نمی‌کنه. شانسی که آوردید این هست که ۰/۲۵ نوشتند، نه "dishonesty". شایدم موقع کارنامه رسمی دادن، این رو قید کنند. یا یه جای کارنامه بنویسند که ۰/۲۵ معنی تقلب رو میده! در کل واسه ارشد مشکلی ایجاد نمیکنه ولی مثلا اگه بخواید اپلای کنید و هر طریقی متوجه بشن تقلب کردید، جایی نمی‌گیرند.
اما اینکه توو استخدام بشینن تک تک نمرات رو بررسی کنند، بعیده چنین چیزی باشه.

نامردی در تقلب گرفتن یعنی این که توی اون جلسه همه تقلب کردن و خیلیا عینا تقلبهاشونو روی برگه نوشتن ولی من فقط یه سری فرمول که صرفا حفظ کردنشون سخت بوده رو نوشتم روی یه برگه کوچیک و اونها صورتجلسه کردن
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۶, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ب.ظ)AshkanAurum نوشته شده توسط:  نامردی در تقلب گرفتن یعنی این که توی اون جلسه همه تقلب کردن و خیلیا عینا تقلبهاشونو روی برگه نوشتن ولی من فقط یه سری فرمول که صرفا حفظ کردنشون سخت بوده رو نوشتم روی یه برگه کوچیک و اونها صورتجلسه کردن
عجب! پس در حضور خطای بزرگتر، خطاهای کوچکتر توجیه میشه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۱۱۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close